PDA

Pogledaj cijelu verziju : X-Com 1 i 2 (UFO)



Simon the Dreamer
26-01-2007, 08:24
Meni osobno najdraža igra (jedinica) od svih igara prije 98e, dvojka je malo razočarala, ali jedinica je bila toliko dobra, sjajna, fantastična da to ni ovako loš nastavak nebi mogo pobit.

Teon
26-01-2007, 15:41
Fenomenalno jos uvjek imam na kompu.
Joj, to sam trazio sto godina po abandonware-ima i napokon je postalo free yay :pray:
Igra je fenomenalna, takticki nevjerojatna nigdje nisam vidio cak ni danas nesto tako komplicirano a fenomenalno jednostavno :D :D

Quiet Riot
29-01-2007, 20:24
Sad rade UFO:Afterlight po tome, samo da ispadne kaxespada :boohoo:

Simon the Dreamer
29-01-2007, 20:44
Ja se nadam, ali teško da će išta bit ko stari UFO. Joj, kako me uhvati nostalgija kad samo pomislim na napadanje alien baze u Sydneyu... šmrc :cry: šmrc.

kulamasta
01-03-2007, 23:09
http://www.ufo-extraterrestrials.com/

Teon
29-06-2007, 09:36
Htio sam otvorit ovu temu no "search" i sjecanje su me zaustavili, pa sam nasao ovu staru.

Sta je ovo, zar svega nekoliko ljudi je igralo ili culo za X-Com ?? :?

Napokon praznici, ja otiso na more i ponio na laptopu X-Com (UFO Enemy Unknown) da se malo prisjetim i sad se Nikako ne mogu odvojit od te igre, strasno kako me uhvatilo (samo me tako zadrzi Diablo) ... :)

Imate li kakve price iz X-Com, npr. sta se meni desilo: prvi UFO sleto i ja sa rookieima idem ga recoverat, a kad ono u toku misije mi zginuo cijeli squad (kako sam zaboravio kako je igra teska) osim 2 tipa i sa njima dvojicom sredio preostala 4-5 Sectoida :D to je bilo umijece (u biti, vise sreca i smoke granate)

P.S. Gledo sam na ovaj ^^ gore link, zna li netko da li ta igra sta valja, jel' dostojno X-Coma, tj. da li ce me isto tako zabavit da se necu moc odvojit ko sad ?

Neven <R>
29-06-2007, 12:40
UFO je još jedna od onih igara koje nikad nisam igrao, a mogu i morat ću jednom.

Teon
15-11-2008, 23:13
Eto opet me uhvatilo vrijeme X-Comanja :D Malo mixam sa igranjem UFO:Extraterrestrials koj je solidan klon (bolji, barem meni, od onih UFO:After xxx serijala)

Nacuo sam da se nes govori o novom pravom X-Comu, radila bi ga ekipa koja je Bioshock mislim napravila.