PDA

Pogledaj cijelu verziju : WOW,ST:Online ili FALLOUT MMORPG



Bens
23-01-2007, 18:19
Evo neznam što igrat od toga troje.Za Fallout sam oduvijek imo predosjećaj da će biti u mmorpg verziji,čekam ga jakooo dugo i već se šuška o lovi koja će biti uložena u njega,a 75 milja nije mala lova...ST:Online-nema se tu što puno govorit..screenshotovi govore sami za sebe većina nas će trebat nove kompove za to al neka ga neću više o tome.WoW priča za sebe...igro sam ga mjesec dana i hvala Bogu odviko se...i sada ja vas pitam...što odabrati od toga troje...svo troje će se plaćati ili se već nažalost plaća tako da se svo troje nemože igrat zajedno,zbog vremenskog te zbog financijskog ograničenja...Moj izbor je ST:Online...Vaš,zašto?

POSA
23-01-2007, 18:30
e jest dilema. kažem dilema s razlogom jer na wow ni ne gledam, ne zato što ga ne volim već zato što mi je pun (ulalala) fantasya.
a ovo dvoje, ne znam oboje pozdravljam kao sci fi stvari, fan sam obje franšize, no na kraju ostaje odabir između postapokaliptične vizije budućnosti i fensi vizije budućnosti. ma obje. no moram priznati da ipak više naginjem falloutu

Bens
23-01-2007, 18:45
a kako igrat oboje...tad ću već ić na faks il možda na poso tako da jedva stignem odigrat jedno..a ja bi oboje... :pray:

Wizard
23-01-2007, 19:46
posto se za Fallout i STO nezna niti oce li izaci a kamoli kad ce izaci :D , a preetpostavljam da niti jedan nece ove godine uzmi WoW, a ako i izadje ovi to je ipak MMORG i trebas prcekati da vidis kakvi su, lako je to sjebati, pogotovo s konkurencijom kao sto je WoW

Jerry
24-01-2007, 18:12
WoW :pray:

Pilip
24-01-2007, 19:03
WoW ako imas vremena.

Shadowhell
24-01-2007, 21:04
Nemoj niti jedan, iskreno

Empe Tri
24-01-2007, 21:32
GW :wink: :D

ja igram i gw i wow i jos puno drugih mmorpg-a tako da neznam sta da ti preporucim od toga gore
al iskreno GW i wow su mi najbolji od svih ;)

Arbiter of Change
24-01-2007, 21:37
Ma neću ništa suditi dok ih ne vidim sve, bar u trialu.

Kiklop
24-01-2007, 21:50
Fallout kako to ljepo zvuci...........

Kirby
25-01-2007, 00:07
Fallout će ili biti potpuni uspjeh ili spektakularni debakl. Nadam se ovome prvome, naravno. Ali na žalost danas se bivši prodavači krumpira na veliko zapošljavaju na managementu igara, pa su i rezultati adekvatni tome.

"Daj 2 kile tekstura, 25 deka vektora i recimo 7 vagona svjetlećih efekata. Skupo mi ovo 5 kila tekstura, kreši to."

Simon the Dreamer
25-01-2007, 11:23
Šta se nezna za STO, radi ga Perpetual, već su u podaljoj fazi, beta bi trebala na ljeto doći, evo link (http://www.startrekonline.com/).

Kirby
25-01-2007, 12:20
Kad smo već kod toga, ima netko link na Fallout, barem neki neslužbeni forum ili nešto?

Kiklop
25-01-2007, 19:47
Kad smo već kod toga, ima netko link na Fallout, barem neki neslužbeni forum ili nešto?lol imas stranicu http://www.nma-fallout.com

Empe Tri
25-01-2007, 20:34
Šta se nezna za STO, radi ga Perpetual, već su u podaljoj fazi, beta bi trebala na ljeto doći, evo link (http://www.startrekonline.com/).

hebo te jedva cekam :D :pray:

Simon the Dreamer
25-01-2007, 21:04
[quote="Sajmon Drimr":fir4gidi]Šta se nezna za STO, radi ga Perpetual, već su u podaljoj fazi, beta bi trebala na ljeto doći, evo link (http://www.startrekonline.com/).

hebo te jedva cekam :D :pray:[/quote:fir4gidi]
I ja, već sam spremio soma kuna u čarapu da ne potrošim do tada, i moj frend isto, lagano smo u pripremama...

Empe Tri
25-01-2007, 21:49
i da bude mj. pretplata opet cu igrat :D

samo razmisljam sta da igram do tad :P
sad sam gledao Lineage II i Everquest II izgledaju mi ok :D samo je problem pretplata :P

Simon the Dreamer
25-01-2007, 22:36
i da bude mj. pretplata opet cu igrat :D

samo razmisljam sta da igram do tad :P
sad sam gledao Lineage II i Everquest II izgledaju mi ok :D samo je problem pretplata :P
Bit će pretplata u rangu svih današnjih MMORPG-a, kažu u FAQ, na onoj staroj stranici je bio FAQ, pisalo je dosta toga, između ostaloga me zadivilo to da će biti mogućnost upravljanja brodom sam, ali i mogučnost da više igrača čini posadu jednoga broda, što će poboljšavati upravljanje, pogotovo kod većih brodova. Već se mogu zamislit kao pilot, ili taktički časnik...