PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oprez pri kupnji



Lord Jambrek
22-01-2007, 14:52
Evo išo ja danas po DVD kuriljic u Hg Šrot i uzeo sam neku Lite-on 488C sa Lightscripeom i izađem iz dućana, uđem u tramvaj i čitam kaj piše iza na pržilici i vidim da piše 483C, a na ambalaži piše 488C, odma sam išao reklamirat i onda su me poslali u servis i tam mi dali nalog za zamjenu, odem do izdavanja robe i čovjek donese novu, pogledam brojeve i opet primjetim da na ambalaži piše 488C, a na breneru 483C, čovjek za pultom ode provjerit ostatak robe i onda je primjetio da je cijela pošiljka kriva, sve su 483C, a ne 488C sa LightScripe-om

Cali
22-01-2007, 15:28
valjda sa lightscriBeom... tnx na obavijesti!! :bravo:

Scuderia
22-01-2007, 15:35
1.NIKAD ne kupuj u hg-spotu...oni su poznati po tome što se zabune pa daju krivu robu ili sl.

NortonCommander
22-01-2007, 15:52
Da. Nekidan u dotičnom dućanu narucio Kingmaxovu memorijsku karticu, nakon par dana me zovu da je dosla. Uzimam karticu, kad ono marka Azurro(ili nesto tako). I jos, uz sve to, kartica je bila oštećena (nedostajao je komadić kartice u kutu). Nice, nice...

Gwin
22-01-2007, 17:22
jebiga.. ako je cijela pošiljka tak krivo složena to onda nije krivica hgspota.

a s druge strane, ja sam od 2003 pa nadalje složio 4 konfiguracije u hgspotu, uvijek dobio sve šta sam tražio, bez greške, i sve konfe rade besprijekorno

pimp
22-01-2007, 18:23
jebiga.. ako je cijela pošiljka tak krivo složena to onda nije krivica hgspota.

a s druge strane, ja sam od 2003 pa nadalje složio 4 konfiguracije u hgspotu, uvijek dobio sve šta sam tražio, bez greške, i sve konfe rade besprijekorno

to sam ti mislis

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 18:25
jebiga.. ako je cijela pošiljka tak krivo složena to onda nije krivica hgspota.

a s druge strane, ja sam od 2003 pa nadalje složio 4 konfiguracije u hgspotu, uvijek dobio sve šta sam tražio, bez greške, i sve konfe rade besprijekorno

to sam ti mislis

ajde ljudi, nemojte sad pljuvat po hg spotu

Lord Jambrek
22-01-2007, 19:32
jebiga.. ako je cijela pošiljka tak krivo složena to onda nije krivica hgspota.

a s druge strane, ja sam od 2003 pa nadalje složio 4 konfiguracije u hgspotu, uvijek dobio sve šta sam tražio, bez greške, i sve konfe rade besprijekorno

ovo je meni isto prva stvar koju sam greškom dobio u HG-u, sve ostalo radi ko ludo. Čak koristim kingmaxovu 1GB SD karticu za fotić i radi ko luda.

GrannyKiller
22-01-2007, 19:34
hehe, uvijek me razvesele priče o HG-šrotu... :roll: neću sad prepričavat sve, bilo bi jedno 20 postova...

šta se tiće defektnih pošiljki, poznate su (nažalost i istinite) priče o njima - HG-spot kada se ukaže prilika, naruči defektnu pošiljku po mizernoj cijeni, i nama prodaju po normalnoj. zakonski imaju pravo otkupiti pokvarenu robu, u neke svoje svrhe. i sada nama prodaju, žalimo se i dobijemo isti proizvod, samo "novi"...ispadne neispravan. tako jedno 5-6 puta vratite i puknu vam živci. na kraju postoje 3 ishoda:

1) kupac odustane - kupac puši.

2) kupac traži povrat novca, oni kažu da to nije moguće napraviti, kupac se pomiri - kupac opet puši...

3) kupac im zaprijeti, skine sve bogove s neba, prijeti da će zvat inspekciju - kupac dobije novce...

hg-spot izbjegavam u širokom luku, a savjetovao bi i vama da to činite, prije nego svoje živce i novce osavite kod njih.

(nisam uopće htio spominjat kako su bezobrazni, neodgovorni, korumpirani i (dobrim dijelom, osim možda servisera) neobrazovani)

Scuderia
22-01-2007, 20:17
hehe, uvijek me razvesele priče o HG-šrotu... :roll: neću sad prepričavat sve, bilo bi jedno 20 postova...

šta se tiće defektnih pošiljki, poznate su (nažalost i istinite) priče o njima - HG-spot kada se ukaže prilika, naruči defektnu pošiljku po mizernoj cijeni, i nama prodaju po normalnoj. zakonski imaju pravo otkupiti pokvarenu robu, u neke svoje svrhe. i sada nama prodaju, žalimo se i dobijemo isti proizvod, samo "novi"...ispadne neispravan. tako jedno 5-6 puta vratite i puknu vam živci. na kraju postoje 3 ishoda:

1) kupac odustane - kupac puši.

2) kupac traži povrat novca, oni kažu da to nije moguće napraviti, kupac se pomiri - kupac opet puši...

3) kupac im zaprijeti, skine sve bogove s neba, prijeti da će zvat inspekciju - kupac dobije novce...

hg-spot izbjegavam u širokom luku, a savjetovao bi i vama da to činite, prije nego svoje živce i novce osavite kod njih.

(nisam uopće htio spominjat kako su bezobrazni, neodgovorni, korumpirani i (dobrim dijelom, osim možda servisera) neobrazovani)


:pray:


apsolutno se slažem...

pimp
22-01-2007, 20:36
hehe, uvijek me razvesele priče o HG-šrotu... :roll: neću sad prepričavat sve, bilo bi jedno 20 postova...

šta se tiće defektnih pošiljki, poznate su (nažalost i istinite) priče o njima - HG-spot kada se ukaže prilika, naruči defektnu pošiljku po mizernoj cijeni, i nama prodaju po normalnoj. zakonski imaju pravo otkupiti pokvarenu robu, u neke svoje svrhe. i sada nama prodaju, žalimo se i dobijemo isti proizvod, samo "novi"...ispadne neispravan. tako jedno 5-6 puta vratite i puknu vam živci. na kraju postoje 3 ishoda:

1) kupac odustane - kupac puši.

2) kupac traži povrat novca, oni kažu da to nije moguće napraviti, kupac se pomiri - kupac opet puši...

3) kupac im zaprijeti, skine sve bogove s neba, prijeti da će zvat inspekciju - kupac dobije novce...

hg-spot izbjegavam u širokom luku, a savjetovao bi i vama da to činite, prije nego svoje živce i novce osavite kod njih.

(nisam uopće htio spominjat kako su bezobrazni, neodgovorni, korumpirani i (dobrim dijelom, osim možda servisera) neobrazovani)


i ovo je samo 1/10 gluposti koju ta mutava korporacija radi i pritom pljacka nevine ljude

Scuderia
22-01-2007, 21:55
prijedlog----nek netko ovo prebaci u pljuvačnicu i preminuje je u "Hg-spot"

Lord Jambrek
22-01-2007, 22:08
2) kupac traži povrat novca, oni kažu da to nije moguće napraviti, kupac se pomiri - kupac opet puši...


to su lovačke, ja sam več 2 put dobil povrat novca u HG-u, ljudi mi uvijek vele" želite li pričekati malo, možemo vam dati zamjenu i možemo ju odmah testirati ili želite povrat novca"

U HG Spot jastrebarsko su dobri, ja i frend smo išli po cooler za GF3 i pitamo mi lika onak iz zajebancije"el to radi", a on lud donese neki komp iz skladišta, izvadi grafu i pikne frendovu, upali i provjeri dal ventilator radi.

22-01-2007, 22:20
Sve to ovisi od prodavaca do prodavaca.Npr: ja kada idem kupit igru i pitam imate li tu i tu igru prodavac kaze nema.Ali drugi prodavac u istoj trgovini kaze -evo samo malo da provjerim-.

Gwin
22-01-2007, 23:25
jebiga.. ako je cijela pošiljka tak krivo složena to onda nije krivica hgspota.

a s druge strane, ja sam od 2003 pa nadalje složio 4 konfiguracije u hgspotu, uvijek dobio sve šta sam tražio, bez greške, i sve konfe rade besprijekorno

to sam ti mislis

umm. na koji dio misliš?

ako govoriš o krivo složenoj pošiljci, hgspot nema pravo otvarat originalno zapakirane kutije, ja prvi ne bi uzeo kutiju na kojoj se vidi da je otvarana.

a što se tiče kompova. svi koje sam složio sa hgspot komponentama rade besprijekorno. meni umiru komponente iz kinga, msana i ve-mila. jedino što mi je umrlo iz hgspota je bio HP printer/scanner/copier, djelomice mojom greškom, ali su mi ga zamijenili u roku odmah

Lord Jambrek
22-01-2007, 23:26
Sve to ovisi od prodavaca do prodavaca.Npr: ja kada idem kupit igru i pitam imate li tu i tu igru prodavac kaze nema.Ali drugi prodavac u istoj trgovini kaze -evo samo malo da provjerim-.

a jebga, nije ni njima lako, pa ja bi poludio da mi na dan dođe po 100 n00bova i zapitkuju glupa pitanja.

Valnjes 666
23-01-2007, 00:44
Ma hebeš HG Spot!

Ja kupujem smo u media-marktu u Austriji!

Čuj ovo,nestane struje usred prženja DVD-a sa pržon NEC 2510a i ona mi pregori. A stara je bila 4 mj,iz media-markta je i ima 3 god garancije.

Pošaljem je poštom i u roku 12 dana dobijem novu,NEC 3520a,e to se zove dobar shop!


Živjela Austrija!

Scuderia
23-01-2007, 07:09
ja zato kupujem u ve-milu i nidgje drugdje :D ...npr...na mojem mx518 desna tipka malo se teže stiskala,da bi nakon par kilkova opet se vratila u normalu..ako je ne stišćete 10sec opet ona se teško stišće ali radi,,,,odvedem ga na servis i nakon par dana oni zovu i kažu da me čeka novi miš 8)

NITROS
23-01-2007, 08:24
hehe, uvijek me razvesele priče o HG-šrotu... :roll: neću sad prepričavat sve, bilo bi jedno 20 postova...

šta se tiće defektnih pošiljki, poznate su (nažalost i istinite) priče o njima - HG-spot kada se ukaže prilika, naruči defektnu pošiljku po mizernoj cijeni, i nama prodaju po normalnoj. zakonski imaju pravo otkupiti pokvarenu robu, u neke svoje svrhe. i sada nama prodaju, žalimo se i dobijemo isti proizvod, samo "novi"...ispadne neispravan. tako jedno 5-6 puta vratite i puknu vam živci. na kraju postoje 3 ishoda:

1) kupac odustane - kupac puši.

2) kupac traži povrat novca, oni kažu da to nije moguće napraviti, kupac se pomiri - kupac opet puši...

3) kupac im zaprijeti, skine sve bogove s neba, prijeti da će zvat inspekciju - kupac dobije novce...

hg-spot izbjegavam u širokom luku, a savjetovao bi i vama da to činite, prije nego svoje živce i novce osavite kod njih.

(nisam uopće htio spominjat kako su bezobrazni, neodgovorni, korumpirani i (dobrim dijelom, osim možda servisera) neobrazovani)


i ovo je samo 1/10 gluposti koju ta mutava korporacija radi i pritom pljacka nevine ljude

HGspot nije korporacija to je prva stvar.

Nemate beda za stvari iznad 1000kn to su vecinom radili sa komponentama do 100kn. Ali bilo je i slucajeva da su polovne mobitele prodavali po cijeni novog.
HGspot mi se cini u redu ducan, ali nazalost sumnjicav sam zbog ovih par stvari koje sam cuo

THUNDER_DINIX
23-01-2007, 08:31
stari mi kupuje u hg sptu i uvijek sve bude normalno i ispravno

GrannyKiller
23-01-2007, 09:59
eto opet kako kome...al trebali bi na SVAKI proizvod davati povrat novca, ne samo iznad 1000kn. a i da sam ja jednim slućajem dobio pokvarenu robu (oko 500 kn) 5 puta zaredom (i svaki put su ju "testirali"), to mi ne ide u glavu...

ovdje u Karlovcu su totalno bezobrazni i nesnalažljivi...nemaju pojma o onome o ćemu rade, na lageru nemaju nikad ništa, pola stvari sa cjenika nije moguće nabaviti...lol. never again!

Shadowhell
23-01-2007, 11:30
eto opet kako kome...al trebali bi na SVAKI proizvod davati povrat novca, ne samo iznad 1000kn. a i da sam ja jednim slućajem dobio pokvarenu robu (oko 500 kn) 5 puta zaredom (i svaki put su ju "testirali"), to mi ne ide u glavu...

ovdje u Karlovcu su totalno bezobrazni i nesnalažljivi...nemaju pojma o onome o ćemu rade, na lageru nemaju nikad ništa, pola stvari sa cjenika nije moguće nabaviti...lol. never again!

Ma najbolje mi kad kao testiraju pokvarenu dvd pržilicu kod sebe ( na mom kompu koji je bio na servisu i na nekim drugim konfiguracijama ) i kao sve radi.. vrate komp.. sve sjebano.. tako par puta, na kraju se ne isplati nosit kompu njima uopće

JohnDoe
23-01-2007, 11:33
Ja izbjegavam HG Šrot u širokom luku jer sam čuo previše ovakvih i sličnih iskustva sa HG-om.

spidEY
23-01-2007, 20:58
ma ve-mil i točka.

Moj frend si je kupio komp u HG (gotovi :yuck:) i za mjesec dana mu je crknula matična. :boohoo:

Prince-Artas
25-01-2007, 22:31
za vašu informaciju u hg spota nisam nikad ništa kupio jer sam za ova sranja znao odavno

Gwin
25-01-2007, 23:02
čudno kak su uz sve te greške dogurali do statusa druge najveće firme računala i tehnike u hrvata.. :wink:

Shadowhell
26-01-2007, 00:24
čudno kak su uz sve te greške dogurali do statusa druge najveće firme računala i tehnike u hrvata.. :wink:

Uz najviše oglašavanja i opću neupućenost velikog dijela Hrvata u računala nije ni čudo..