PDA

Pogledaj cijelu verziju : Želimo li i dalje U EU ?



St. Jude
21-01-2007, 15:45
Od svih sranja koja Eu donosi ovo je još jedna :

http://www.net.hr/tehnoklik/page/2007/0 ... 10006.html (http://www.net.hr/tehnoklik/page/2007/01/21/0010006.html)

Domy
21-01-2007, 15:47
Slično nešto pokušava i Hillary Clinton... A čuj,svi ćemo više igrati sportske igre :rotfl:

KR1ST1J@N
21-01-2007, 15:51
ma j.... eu samo sranja od toga glupost dabog da nikad ne udemo u nju :twisted: :twisted: :twisted: ja u njoj vidim sam probleme

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 15:54
unija donosi sam poskupljenja i ostale pizdarije, nista pametno...

Jerry
21-01-2007, 16:04
omg :killyou:

Rocchiro
21-01-2007, 16:05
EU nam donosi više dobrih nego loših stvari i ja sam za.Nemojte se zavaravati da bude nam EU usrala državu.A kaj se igara tiče,super.Em će se smanjiti broj komercijalnih neorginalnih igara,ojačat će undergorund i više se ljudi početi baviti s nasilnim igrama u prkos zakonu,a uvjek su tu internet i ljudi s povezom na očima i kukom.

ran6er
21-01-2007, 16:28
Po meni je sve to glupost.Pogledajte kakve samo stvari pokazuju djeci na televiziji.Lik tak brzo pobegne da glavu zaboravi iza(crtići), na skoro svakom filmu ima oružja i nasilja, crtići su im puni nekakvih čudovišta itd.
Nije uredu ako neko igra CS, ali je uredu da gleda ratne filmove gdje ima iznutrica,krvi i masakriranih ljudi.Baš.

Ps1ho
21-01-2007, 16:29
Osim ak mi besplatno nebudu dijelili novce ja ih bojkotiram, sta on meni ima zabranit dobro kolinje?! nabijem ga....

ak kak su sad krenuli sa cenzurama, do kraja stoljeca cemo svi gledat emisije poput teletubiesa, i maksimum nasilja ce bit recenica ''Oh, vrageca mu'' a i oko toga ce se vodit vake polemike...

kulamasta
21-01-2007, 17:14
Sve je to pretjerivanje sa tim zakonima, ali iskreno, DA U IGRAMA IMA PREVISE POTPUNO BESMISLENOG NASILJA, IMA. Sramota je i za geming industriju a jos vise za same igrace, da danas igre prodaje krv i nasilje a ne igrivost i inovativnost

St. Jude
21-01-2007, 17:22
Sve je to pretjerivanje sa tim zakonima, ali iskreno, DA U IGRAMA IMA PREVISE POTPUNO BESMISLENOG NASILJA, IMA. Sramota je i za geming industriju a jos vise za same igrace, da danas igre prodaje krv i nasilje a ne igrivost i inovativnost

zar bi rađe da iskaljuju u igri ili u stvarnom životu ?
to šta su nemci,britanci i ameri glupi ko kurac i ubijaju radi Doom igre,nije naša krivica šta su oni tako poremećeni neka se ukine u njihovim zemljama ali ovdje još nema takvih idiota koji idu ubijat radi igre...

DrunkyDuck
21-01-2007, 17:25
Citanje clanka pomaze:


Prodaja nasilnih kompjuterskih i video igrica djeciSmogla bi u zemljama članicama Europske unije uskoro biti zabranjena...

...Međutim, Europska unija nema ovlasti donijeti zabranu nasilnih kompjuterskih igara na razini bloka, te je stoga dogovoreno da će se ustanoviti centralni registar igara koje su zabranjene u pojedinoj zemlji članici...

"Svaka zemlja članica odlučit će koje su igrice nasilne i one će biti zabranjene u toj zemlji. To nije odluka koja se može donositi u Bruxellesu", rekao je potpredsjednik Europske komisije Franco Frattini, zadužen za pravosuđe, slobodu i sigurnost.


Inace, slazem se sa Hanzaplastom.

21-01-2007, 17:36
Jebe me se.Ja znam da Bosna nikada nece uc u Europsku uniju i mi cemo moc igrat nasilne igre.Jedna prednos nerazvijenosti zemlje.

W3DR4N
21-01-2007, 17:47
Em će se smanjiti broj komercijalnih neorginalnih igara,ojačat će undergorund i više se ljudi početi baviti s nasilnim igrama u prkos zakonu,a uvjek su tu internet i ljudi s povezom na očima i kukom.

Broj komercijalnih igara bi ostao isti, samo bi se filtrirao neprikladan sadržaj, tako da bi neorginalnosti bilo još i više. Underground u igrama ne postoji. Ali, koliko ljudi na forumu aktivno prati indie gaming scenu? Ja sam siguran za tek njih četvero. Ako je indie scena toliko nezastupljena, kakva bi tek bila "underground"? Nemaju dva nasilna teenagera iz garaže ni znanje, ni sredstva za napraviti kvalitetnu igru, a EA nikad ne bi išao protiv tih zakona, jer bi štetili samima sebi.

Uostalom, kako je Amerika najveći potrošač zabavnog softvera, a kod njih nema takvih zakona, nasilne igre će se uredno nastaviti praviti i prodava. Naručujte iz Amerike igre, računala ionako nemaju video formate.


Po meni je sve to glupost.Pogledajte kakve samo stvari pokazuju djeci na televiziji.Lik tak brzo pobegne da glavu zaboravi iza(crtići), na skoro svakom filmu ima oružja i nasilja, crtići su im puni nekakvih čudovišta itd.
Nije uredu ako neko igra CS, ali je uredu da gleda ratne filmove gdje ima iznutrica,krvi i masakriranih ljudi.Baš.

Takvi filmovi se vani puštaju tek poslije 2300, kad se pretpostavlja da maloljetnici već spavaju. Ne postoji vrsta parental controla koja bi zaključala nasilne igre od 6 ujutro do 11 navečer.

D.E.M.O.
21-01-2007, 17:56
Po meni je sve to glupost.Pogledajte kakve samo stvari pokazuju djeci na televiziji.Lik tak brzo pobegne da glavu zaboravi iza(crtići), na skoro svakom filmu ima oružja i nasilja, crtići su im puni nekakvih čudovišta itd.
Nije uredu ako neko igra CS, ali je uredu da gleda ratne filmove gdje ima iznutrica,krvi i masakriranih ljudi.Baš.

Takvi filmovi se vani puštaju tek poslije 2300, kad se pretpostavlja da maloljetnici već spavaju. Ne postoji vrsta parental controla koja bi zaključala nasilne igre od 6 ujutro do 11 navečer.
bili smo vojnici.. definitivno nije poceo poslije 23 h (cak bih rekao da je oko 21). kada se sjetim scene sa kinezom (i njegovim spaljenim nogicama^^) :D sto se tice nasilnih igara.. nije me briga. ionako vecinu igara ne kupujem :) za vecinu se nista nece promjeniti jer ionako dosada nikada nisam vidio da se u algoritmu prodaje postal...

Glass
21-01-2007, 18:17
Dokle god mi budemo dobri i kupovali nasilne igre te njima time donosili novac nema straha da će išta biti zabranjeno.
Svi ti dežurni "dušebrižnici" što se brinu da naša duša ne završi u paklu zbog prevelike količine virtualnog nasilja odjednom ušute kada se ispred njih stavi poveča količina novca.

Sterpo
21-01-2007, 18:50
to njemci seru jer na*ebu u svakoj ww2 igri :D

D.E.M.O.
21-01-2007, 19:18
to njemci seru jer na*ebu u svakoj ww2 igri :D
:rotfl: :rotfl:
edit.
multiplayer ih izvlaci :pray:

Nightyx
21-01-2007, 19:27
to su gluposti