PDA

Pogledaj cijelu verziju : ad or remove windows components,vraćanje natrag



Alan Ford
21-01-2007, 10:33
Htio sam maknut wmp10 pa sam njega označio a ostalo nisam pa su mi se zbrisale neke možda važne komponente

Uspio sam vratit IE7,MSN... ali za neke mi piše sljedeće: npr. The file "auupdate.exe" on unknow is needed; Type the patch where file is located,and then click OK

A tog fila u SP2 šta mi oni nešto ponude nema

Znate šta da napravim?

Evo šta mi je dostupno:Acesories and utilities,Fax services,Management and Monitoring,update root certification; većina tog je označeno sa 0,00 MB samo neki programi imaju MB kao MSN i slično

dugi
21-01-2007, 10:49
pousas sljedece:start-all programs-accessories-system tools-system restore-stisnes next i na kalendaru oznacis dan prije nego si isao brisati systemske dijelove windowsa i klikni next i to ti je to,dobit ces stanje kakvo je bilo toga dana tj. neces vise imati manjkave windowse.

Alan Ford
21-01-2007, 10:52
pousas sljedece:start-all programs-accessories-system tools-system restore-stisnes next i na kalendaru oznacis dan prije nego si isao brisati systemske dijelove windowsa i klikni next i to ti je to,dobit ces stanje kakvo je bilo toga dana tj. neces vise imati manjkave windowse.

To sam ja radio već ali onda moram zvat Microsoft u Hrvatskoj koji mi moraju dat neki cd-key kako bih se mogao opet uključit a danas je nedjelja i oni vjerojatno ne rade

flander
21-01-2007, 10:56
a da reinstaliraš vindovse :)

Alan Ford
21-01-2007, 11:41
a da reinstaliraš vindovse :)

Zašto bih za sve reinstalirao windowse,onda bi mi se sve pobrisalo,updatei za windows,SP2,updatei za virusne programe i šta bi na kraju imao...ništa :cry:

Prince-Artas
21-01-2007, 12:29
a da reinstaliraš vindovse :)

Zašto bih za sve reinstalirao windowse,onda bi mi se sve pobrisalo,updatei za windows,SP2,updatei za virusne programe i šta bi na kraju imao...ništa :cry:

imaš li adsl, skini autopatcher a ostavi se onog debilnog skidanja updatea s Automatic Updateom

Bartuc
21-01-2007, 12:36
Pozdrav, baš gledam taj autopatcher i treba mi pomoć od onih kaj to koriste. Dakle ima 3 verzije (XP windows) s tim da je naj novija daleko naj manja, e sad dal to znaći da ih moram sva tri skinuti i snimati jedan po jedan ili kaj??? Koja je razlika između toga i Automatic Update-a???

Prince-Artas
21-01-2007, 13:06
moraš skinut ove i instalirati ih ovim redom ovim redom

November 2006 Full
December 2006 Update
January 2007 Update

Skini autopatcher za windowse XP a ne neke druge windowse, razlika u odnosu na automatic update je ta šta se ovo instalira na komp i onda odjedanput instaliraš sve fixeve. prednost je ta da sačuvaš ovo instalacijski fajl od autopatchera i nakon formatiranja diska nećeš morati ponovi skidati updateove već samo ponovo instaliraš autopatcher

Bartuc
21-01-2007, 13:38
Se ja varam ili je ovaj veći fajl zapravo Service Pack 2 (odgovaraju si po velićini)? Znaći to si sve snimim i nakon toga kaj ostane mogu skinut preko Auto Update-a, kaj ne??? Na kraju dobim isti pimpek ko da sam odmah otišel na Auto Update sam kaj si AutoPatchera mogu staviti na CD!!! Pa to je savršeno. Tak i onak si komp formatiram dva put mjesećno (čim pređem dvije tri igre), baš zbog toga mi igre rade besprjekorno jer mi komp nikad nije natrpan sranjima :-)

Prince-Artas
21-01-2007, 15:31
Se ja varam ili je ovaj veći fajl zapravo Service Pack 2 (odgovaraju si po velićini)? Znaći to si sve snimim i nakon toga kaj ostane mogu skinut preko Auto Update-a, kaj ne??? Na kraju dobim isti pimpek ko da sam odmah otišel na Auto Update sam kaj si AutoPatchera mogu staviti na CD!!! Pa to je savršeno. Tak i onak si komp formatiram dva put mjesećno (čim pređem dvije tri igre), baš zbog toga mi igre rade besprjekorno jer mi komp nikad nije natrpan sranjima :-)

upravo tako, ovo ti je veće od SP2 jer u sebi ima WMP 11, IE7, Javu, MSN 8 i još dosta dodataka pa stoga pazi šta instaliraš

Alan Ford
21-01-2007, 17:28
a da reinstaliraš vindovse :)

Zašto bih za sve reinstalirao windowse,onda bi mi se sve pobrisalo,updatei za windows,SP2,updatei za virusne programe i šta bi na kraju imao...ništa :cry:

imaš li adsl, skini autopatcher a ostavi se onog debilnog skidanja updatea s Automatic Updateom

nemam adsl,kako mogu još ono riješit?

Prince-Artas
21-01-2007, 19:40
ako imaš ikoga da ti skine autopatcher ili otiđi u igraonicu koja ima adsl i tamo skini (ponesi usb stick ili mp3 player)