PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guildovi u Guild Warsu



Büre
23-01-2006, 17:01
Naime, ja sam izasao jucer iz svog saveza (Dark Side of Fame) jer je tamo hrpa idiota, pa bih molio da mi netko preporuci guild u koji da udem i dakako kaze nesto o njemu...
Hvala i pozdrav :D

Rocchiro
23-01-2006, 17:41
Neznam dal u BoA primaju jos clanova,ako da,right choice

gazda:Devin Centurion,Aquator Magus...

Imothep
23-01-2006, 20:59
Kad se sjetim kad smo awspuh i ja osnovali BoA, i na kraju on odjebao GW, a ja nisam ni kupio lol

W3DR4N
23-01-2006, 21:22
Neznam dal u BoA primaju jos clanova,ako da,right choice

gazda:Devin Centurion,Aquator Magus...

Zapravo se zove Deus Centurion

Rocchiro
23-01-2006, 22:29
Neznam dal u BoA primaju jos clanova,ako da,right choice

gazda:Devin Centurion,Aquator Magus...

Zapravo se zove Deus Centurion

znal sam da je krivo pa sam pokraj napisal Aquator Magus :D
al znam i jednog tipa devin nekaj pa sam se zmotal... :)

W3DR4N
24-01-2006, 00:48
Pričaju ljudi...

http://img24.imageshack.us/img24/4822/gw0249wj.jpg



...ali oni gotovo nikoga ne primaju

noda
24-01-2006, 11:47
A ko su te njubine? :D
Šalim se naravno..

Rocchiro
25-01-2006, 20:46
Pričaju ljudi...

http://img24.imageshack.us/img24/4822/gw0249wj.jpg



...ali oni gotovo nikoga ne primaju

zakaj nikog ne primaju? :?

Büre
26-01-2006, 19:02
Osnovao sam guild po imenu Manus Divina (HAND)
i ovim putem pozivam sve GW igrace da dodu i udu u guild, tako da sto prije mozemo pvp-at......

Ja sam O Bias, sam me whispajte i to je to...
Pozdrav :D

Rocchiro
26-01-2006, 22:15
Osnovao sam guild po imenu Manus Divina (HAND)
i ovim putem pozivam sve GW igrace da dodu i udu u guild, tako da sto prije mozemo pvp-at......

Ja sam O Bias, sam me whispajte i to je to...
Pozdrav :D

...jedan guild vise... :toilet:

v4MP1r3
27-01-2006, 19:21
Osnovao sam guild po imenu Manus Divina (HAND)
i ovim putem pozivam sve GW igrace da dodu i udu u guild, tako da sto prije mozemo pvp-at......

Ja sam O Bias, sam me whispajte i to je to...
Pozdrav :D

...jedan guild vise... :toilet:

nemoj molim te bure... ald dobro, ja se pridruzujem svojeim korjenima, a mozda se i prebacim kod tebe ;;DDD

cek cek, budem al malo kasnije, kada cu se loginat, al ne znam...mozda..mozda...

MOZDA JA OSNOVAM SVOJ!!!!

VAMPYRIA (v4mp)

Rocchiro
27-01-2006, 19:25
Osnovao sam guild po imenu Manus Divina (HAND)
i ovim putem pozivam sve GW igrace da dodu i udu u guild, tako da sto prije mozemo pvp-at......

Ja sam O Bias, sam me whispajte i to je to...
Pozdrav :D

...jedan guild vise... :toilet:

nemoj molim te bure... ald dobro, ja se pridruzujem svojeim korjenima, a mozda se i prebacim kod tebe ;;DDD

cek cek, budem al malo kasnije, kada cu se loginat, al ne znam...mozda..mozda...

MOZDA JA OSNOVAM SVOJ!!!!

VAMPYRIA (v4mp)

kolko ja znam,nemožeš u tag-u imati brojku :)

W3DR4N
27-01-2006, 22:15
kolko ja znam,nemožeš u tag-u imati brojku :)

Možeš ako guild radi Korejac. Frend zamolio jednog Korejca da nam složi guild s tagom [mp3]. Ah, bila su to vremena...

v4MP1r3
27-01-2006, 22:22
I NA SAMOM KRAJU KOJI JE NAJBOLJI GUILD???

Rocchiro
27-01-2006, 22:52
I NA SAMOM KRAJU KOJI JE NAJBOLJI GUILD???

piše ti svaki tjedan na ofišl stranici od GW-a

Gaas
28-01-2006, 19:52
Nisi dovoljno dugo bio u XYU (dark side of fame) da bi mogao reci da je tamo hrpa idiota....piznajem ima nekih i izgleda da si bas na njih naletio..tko zna mozda sam i ja jedan tih :P...dobar je to guild samo treba bit unutra malo duze.....

v4MP1r3
28-01-2006, 19:53
Nisi dovoljno dugo bio u XYU (dark side of fame) da bi mogao reci da je tamo hrpa idiota....piznajem ima nekih i izgleda da si bas na njih naletio..tko zna mozda sam i ja jedan tih :P...dobar je to guild samo treba bit unutra malo duze.....

ma nisi ti idiot ;;PP

ja sam zato sto nemogu ici do lvla 20 jer mi omp krepava... GRRRRRRRRRR!!!!

Büre
28-01-2006, 20:15
Nisi dovoljno dugo bio u XYU (dark side of fame) da bi mogao reci da je tamo hrpa idiota....piznajem ima nekih i izgleda da si bas na njih naletio..tko zna mozda sam i ja jedan tih :P...dobar je to guild samo treba bit unutra malo duze.....

A vjerojatno imas pravo....
Strasno su me izivcirali nekim svojim zakljucima, izjavama.....itd.... :yuck:

v4MP1r3
29-01-2006, 00:13
Nisi dovoljno dugo bio u XYU (dark side of fame) da bi mogao reci da je tamo hrpa idiota....piznajem ima nekih i izgleda da si bas na njih naletio..tko zna mozda sam i ja jedan tih :P...dobar je to guild samo treba bit unutra malo duze.....

A vjerojatno imas pravo....
Strasno su me izivcirali nekim svojim zakljucima, izjavama.....itd.... :yuck:

hmmm, ap mozda ima nekoliko njih, al ja sam danas iso s nekima malo po mapi runat i to, otkrili bunch of things, dobio lvl, jos 2 % do 13, i oktio hrpetinu glavnijih gradova ... sada u petak planiramo put u onaj grad na D koji nikako ne mogu zapamtiti, negdje kod pustinje ;;DDD treba mi neki armor ;;DD

Rocchiro
29-01-2006, 11:53
Nisi dovoljno dugo bio u XYU (dark side of fame) da bi mogao reci da je tamo hrpa idiota....piznajem ima nekih i izgleda da si bas na njih naletio..tko zna mozda sam i ja jedan tih :P...dobar je to guild samo treba bit unutra malo duze.....

A vjerojatno imas pravo....
Strasno su me izivcirali nekim svojim zakljucima, izjavama.....itd.... :yuck:

hmmm, ap mozda ima nekoliko njih, al ja sam danas iso s nekima malo po mapi runat i to, otkrili bunch of things, dobio lvl, jos 2 % do 13, i oktio hrpetinu glavnijih gradova ... sada u petak planiramo put u onaj grad na D koji nikako ne mogu zapamtiti, negdje kod pustinje ;;DDD treba mi neki armor ;;DD

Droknar,i on ti nije u pustinji nego na shiverpeaksima

Büre
29-01-2006, 11:59
A u taj grad, bez nekog prejebenog runnera koji ce vam naplatit put minimalno 2.5k po osobi, nebute dosli..........
Vjerujte, znam! :yuck:

bUre legendo... imash mozda vremena u petak navecer??

Gaas
30-01-2006, 14:37
ja vodim vampira tour de desert..rjesit cemo misije u pustinji i ubit sjenu mu i onda put droknara da si armor kupi....

Gaas
30-01-2006, 14:42
BTW zaboravih napomenut!!! kad ubijete sjenu dobijete 50k expa zato navali narode :D

Exar
30-01-2006, 21:09
jel bi vi ljudi mogli reč svoje nickove u igri da vas sve stavim na friends list.... velki sam fan igre a zapravo sam noob.... dvala

Büre
30-01-2006, 21:47
ja vodim vampira tour de desert..rjesit cemo misije u pustinji i ubit sjenu mu i onda put droknara da si armor kupi....

Nema ti vamp para za taj armor......a kamoli materijala.....
U droknaru je sve jebeno skupo.....znam....jer sam si upravo sada kupio tamo armor :fof:

Gaas
31-01-2006, 17:11
LOL on nema para i materijala ALI JA IMAM TJ Dark Side Of Fame ima....e jebiga vidis otisao si u CRO Lords guild a mogo ostat sa nama pa bi ti pomogli u krici :P pih......

Büre
26-02-2006, 12:56
LOL on nema para i materijala ALI JA IMAM TJ Dark Side Of Fame ima....e jebiga vidis otisao si u CRO Lords guild a mogo ostat sa nama pa bi ti pomogli u krici :P pih......

Tak sam ja trazio da mi Dark Side of Fame posudi 1k na 1 dan, i svi su poceli srat kak nitko nema, da koji ce meni kurac to.....zato sam ih i odjebo....ja i dalje tvrdim da bi si clanovi guilda treali medusobno pomagati.
Pa ja sam neki dan dao kolegi iz guilda zeleni bow, vrijedan minimalno 5k, pa ne placem zbog toga

Gaas
27-02-2006, 08:50
cuj podjelio sam ja bwova kolko os sta kad mi netrebaju...sta kupio sis i set droknarovog armora :D e ja si bas kupio 15k Grotto druids armor :fof: i ofarbao ga cjelog u crno....a sta ces kad odes 10 puta u novi UWE i svaki put ti apdne neka zelenka :D kao sto je Victos Axe, Blade, BULWARK i tako :D skupio sam 400k i potrosio 200 :cry: neznam kako ali jebga ostao sam na 200k i cuvam igh za FActions

Raggnor
11-04-2006, 14:05
haljo ja bih samo rekao da mi je u GW-u nick Charr Power Crusher. i to da sam u CroM-u. :kill:

dete
12-04-2006, 08:08
kolko ja znam,nemožeš u tag-u imati brojku :)

Možeš ako guild radi Korejac. Frend zamolio jednog Korejca da nam složi guild s tagom [mp3]. Ah, bila su to vremena...

vedrane ti jos igras GW ili si isto odusto?...heh vidim da vas tu puno ljudi tek pocelo igrat...uff da...bila su to vreemena ^^

Kibo
12-04-2006, 14:13
Odlucio sam ponovo zaigrati Guild Wars nakon 3-4 mjeseca neigranja.

Bio sam u guildu Croatian Lions(CroL), odlicni smo bili , otprilike 300-ti na ljestvici ali se guild raspao(poceli ljudi igrat WoW)

I tako trazim guild pa ako bi mi netko preporuciti neki dobar guild...

gargamel
12-04-2006, 17:39
i ja sam bio u CroL :D

Kibo
12-04-2006, 18:47
i ja sam bio u CroL :D

Ozbiljno kako ti se zvao lik?
Meni Thor Shieldbreaker

gargamel
13-04-2006, 21:59
ak se nevaram tom the riper i gargamel of oz

Kibo
15-04-2006, 09:56
Jeli znas sto se dogodilo s guildom, jeli jos postoje?

gargamel
15-04-2006, 15:46
ne postoje al neki clanovi od crol su sad u croa!

Kibo
15-04-2006, 16:36
Hmmm a bili se ja mogao uclaniti u CroA :)

gargamel
16-04-2006, 15:48
nas je trenutno 18 i locked smo. sry

W3DR4N
18-04-2006, 21:58
http://www.imagesforme.com/images/79771.jpg

Rocchiro
18-04-2006, 22:08
http://www.imagesforme.com/images/79771.jpg

opa...

a,ljudi dok sam ja igral GW...zlatna vremena.nekak se izgubila ta "čar".neznam...možda mi je dosadila,možda se ekipa pogoršala...
kolko sam ja guildova prosel...steta kaj ih se pol raspalo
svaka čast onima koi igraju GW od početka i još se nedaju...bravo
ali večine moje ekipe više nema...šteta,a dobra je igra...bila :cry: :roll:

W3DR4N
18-04-2006, 22:28
Bio sam jedan od prvih koji su počeli i jedan od rijetkih koji su ostali. Znači, igram kojih 11 i po mjeseci. Ekipa se mijenjala, ali neki su ostali iz one prve postave.

Šta se tiče guilda CroA, oni su četvrti hrvatski guild koji su držali HOH u punom sastavu.

gargamel
19-04-2006, 00:17
jebate ja igram 11 mjeseci isto, whers has my life gonne...

Kibo
05-05-2006, 07:38
http://www.imagesforme.com/images/79771.jpg

opa...

a,ljudi dok sam ja igral GW...zlatna vremena.nekak se izgubila ta "čar".neznam...možda mi je dosadila,možda se ekipa pogoršala...
kolko sam ja guildova prosel...steta kaj ih se pol raspalo
svaka čast onima koi igraju GW od početka i još se nedaju...bravo
ali večine moje ekipe više nema...šteta,a dobra je igra...bila :cry: :roll:

tako i ja, dok sam jos bio u Croatian Lionsima igru sam igro cijelo vrijeme.
Ali guild se raspao i igra jednostavno dosadila. nisam mogao naci neki pristojan guild....