PDA

Pogledaj cijelu verziju : Eat Me, Drink Me.... !!!



v4MP1r3
20-01-2007, 11:42
znate da sam morao :D
I znam da nema bas previse fanova ovdje, al MORAO SAM!
pa jbga, nemam mira xD

Novi studijski album banda Marilyn Manson ce biti pusten u prodaju tokom proljeca, te najavljuju novu turneju, a puno se nas nada... da ce DOJAHATI NA SVINJI U ZAGREB ! :D

Objavljeno na stranici prije negdje...cca 4h :P

LINK (http://marilynmanson.com/news.php)

Worthaur
20-01-2007, 11:48
W00t! Nadam se da ce doci u Hrvatsku :pray:

v4MP1r3
20-01-2007, 12:00
W00t! Nadam se da ce doci u Hrvatsku :pray:

*evil eye*

U ZAGREB ! :D

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 12:04
lik je antikrist i nakaza... nekontam kak ga mozete slusat... ima odvratne spotove, itd... dobre su mi jedino 2 pjesme od njega... koji lik - urinira po publici.... no coment...

Neven <R>
20-01-2007, 12:23
Po meni nije ništa manja nakaza od npr. 50 centa, Cece ili Britney Spears. To je sve zbog showa.

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 12:26
Po meni nije ništa manja nakaza od npr. 50 centa, Cece ili Britney Spears. To je sve zbog showa.

je show, al covjece nemozes bas tako... lik izigrava nekog phiho retarda ili ko zna sta vec.... cudno je sto ga vec nisu pritvorili zbog spotova i ostalog... pogledaj samo spot ''... jesus'' ili kak se vec zove, neslusam ga... covjece, zbog takvog spota treba na el. stolicu...

Neven <R>
20-01-2007, 12:29
Ne razmišljaš da možda taj spot privlači jedan dio tržišta? Da ljudi koji se protive njemu i lažno moraliziraju zapravo samo daju reklamu?
Njega treba na el. stolicu a one koji repaju kak dilaju drogu na ulicama i svaku ženu nazovu kujom, oni su društveno prihvatljivi?

Outmind
20-01-2007, 12:30
Po meni nije ništa manja nakaza od npr. 50 centa, Cece ili Britney Spears. To je sve zbog showa.

je show, al covjece nemozes bas tako... lik izigrava nekog phiho retarda ili ko zna sta vec.... cudno je sto ga vec nisu pritvorili zbog spotova i ostalog... pogledaj samo spot ''... jesus'' ili kak se vec zove, neslusam ga... covjece, zbog takvog spota treba na el. stolicu...

E a on to sve radi zbog ljudi poput tebe koji se na to obaziru. Kada tebi ne bi bilo stalo što on radi, ni njemu ne bi bilo stalo to dalje raditi...

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 12:35
jedno pitanje.... jel istina da on ima umjetno oko ili je to samo leca???

Rocchiro
20-01-2007, 12:36
Po meni nije ništa manja nakaza od npr. 50 centa, Cece ili Britney Spears. To je sve zbog showa.

je show, al covjece nemozes bas tako... lik izigrava nekog phiho retarda ili ko zna sta vec.... cudno je sto ga vec nisu pritvorili zbog spotova i ostalog... pogledaj samo spot ''... jesus'' ili kak se vec zove, neslusam ga... covjece, zbog takvog spota treba na el. stolicu...

to ti se zove sloboda izražavanja.niko tebe ne sili da to gledaš/slušaš.

lik nije antrikrist,antikrist još nije rođen (neki govore da je kao Hitler bil),vjerojatno bude rođen na apokalpsu(ako je bude ikada)

a ako ga po tvojem treba na električnu stolicu,onda si,kako bi se ti izrazio,antikrist.whatever

v4MP1r3
20-01-2007, 12:50
jedno pitanje.... jel istina da on ima umjetno oko ili je to samo leca???

samo leca

isto tako kako i ima SVE REBRA
nikad nije dobio vilicu u nogu, i zamislte ovo
nije si prepiko ruke nicime !!!


EDIT
ako vi mislite da je manson antichrist, onda stvarno imate kolko...negdje od 10-15 godina, ili ako iamte vise, odna ste ili stvarno neinformirani, ili vas je katolicka maldez ubila i pojela vam zdrav mozak...

niste vi nikada vidjeli sto je pravi antichrist,
zamislite hitlera koji ne mrzi zidove nego krscane, TO je antichrist

manson je sala naspram toga =P

EDIT II


a ako ga po tvojem treba na električnu stolicu,onda si,kako bi se ti izrazio,antikrist.whatever

@ ON1MUSH4

slazem se s hanzaplastom, ako pljujes po nekome, pazi da se ne zakopas u svoja vlastita govna...stari, to ti nije bas pametan potez :P

Kirby
21-01-2007, 16:11
Lakše malo sa naming & shaming.

Ako je tema Marlyn Manson, pročitajte biografiju, pogledajte dokumentarac ili barem pročitajte koji članak-dva o čovjeku o kojemu želite raspravljati.

Moj prilog temi: čovjek nije nikakav sotonist, već vrhunski showman. Ako vas zanima ta tema usporedite ga sa Andy Kaufmanmom i naći ćete dosta sličnosti u pristupu zabavljanju mase:
http://en.wikipedia.org/wiki/Andy_Kaufmann

Još negdje ako vidim imena poput hitlera, nacizma, ustaša, četnika itd. u nepodobnom kontekstu (van rasprava o drugom svjetskom ratu), brišem topic a bogami i korisnika.

Kirby
Admin

v4MP1r3
21-01-2007, 17:23
OMG!!

Imamo dobrog admin-a :D

Ovako,
MARILYN MANSON je BAND, za sve one koji nemajublage veze s vezom o kome mi ovdje pricamo, dakle o NJIMA, a to sto ljudi skrecu s benda na osobu je malo ...ahm, da.

A sto se tice same osobe, lik zna zaraditi. To sigurno ^_<

Crkva kao jedna od vodecih istitucija ima isto tako i veliku masu "na svojoj strani" zbog nekih stvari (offtopic za ovu temu), a s toga sto "Crkva" mrzi, i istice, to dobije na popularnosti, tako i mnogi bandovi pljuju po politici (Laibach) i redovito dobivaju na publicitetu

Ne govorim ista protiv tih bandova, mnogi od njih imaju i samu kvalitetnu glazbu,te vrlo dobre i kvalitetne lyricse.

Kirby
21-01-2007, 17:44
Naravno da je band. Još se nije rodio čovjek koji radi na sceni a da radi sam. :) Kao što kažeš, neki zabavljači rade s provokacijama (koje moraju biti dobre, inače provociraju samo kritičare), dobar je primjer i Laibach naravno.

v4MP1r3
21-01-2007, 18:26
Naravno da je band. Još se nije rodio čovjek koji radi na sceni a da radi sam. :) Kao što kažeš, neki zabavljači rade s provokacijama (koje moraju biti dobre, inače provociraju samo kritičare), dobar je primjer i Laibach naravno.


u jeee jedva cekam koncert :D
(da ne radim nadalje offtopic =P)

manson je ulozio mnogo trda u sebe kao i u band, sada samom pojavom u javnosti proizlaze misli koje ga odmah kritiziraju

voljeli ih, ili mrzili, moramo priznati, oni su showbizz zvijezde, celebrety-band te nadasve, poznate licnosti...

tim, madonna, manson & ginger...
no nemojmo zaboraviti ostale kao daisy, twiggya te johna5 :D

---

...ahm, dakle, iako ima malo cudno ime, mnogi se nadaju da ce novi album imati 2 CDa,

EAT ME
i
DRINK ME

nadam se samo da je to istina...

D.E.M.O.
21-01-2007, 18:45
inace... ne slusam.. ali naravno ima dobrih pjesama :)
lik je ovako super. nemam ama bas nista protiv njega.
car
bog
legenda
:pray:

21-01-2007, 19:30
Da, Manson je meni sasvim ok. Nemam nikakih prerasuda prema njemu. Jedino me živcira klinjad (ne svi, znam takih) koja ga sluša, nameče svoje mišljenje, izigravaju sotoniste.. Manson po meni nije sotonist, sve je to dio show-a. A i glazba mu je ok.

v4MP1r3
21-01-2007, 20:40
Da, Manson je meni sasvim ok. Nemam nikakih prerasuda prema njemu. Jedino me živcira klinjad (ne svi, znam takih) koja ga sluša, nameče svoje mišljenje, izigravaju sotoniste.. Manson po meni nije sotonist, sve je to dio show-a. A i glazba mu je ok.

ima ti onih koji slusaju jer "mu drustvo slusa" a to je jednostavno, krivo

ne mozes slusati nesto ako ti to drugi nametaju, to sam odavno skuzio i toga se drzim vec jako jako dugo. mislim da se i po meni to kuzi =P

a oni koji se "furaju" na sotoniste jer je tako odredjuje drustvo, to je ... jadno?

Jerry
21-01-2007, 20:59
Da, Manson je meni sasvim ok. Nemam nikakih prerasuda prema njemu. Jedino me živcira klinjad (ne svi, znam takih) koja ga sluša, nameče svoje mišljenje, izigravaju sotoniste.. Manson po meni nije sotonist, sve je to dio show-a. A i glazba mu je ok.da ima dobrih pejsama,al ono..ne slušam ga...btw,gothic skull :D

Kiklop
21-01-2007, 21:13
lik je malo glup al ima dobre pjesme ja ga slusam al se ne furamna njega

v4MP1r3
21-01-2007, 22:45
lik je malo glup al ima dobre pjesme ja ga slusam al se ne furamna njega

koje cinjeniceee ...eee
mislim da se nisi izjasnio u potpunosti, zar nismo zakljucili da je glup rijec koja ga najmanje opisuje?
zaraditi milijune-bilijune je vrlo jednostavno, zar ti to mislis?

+tome sto to nije on, nego oni >.>

ljudi, citajte replye...

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 22:48
dobra pjesma mi je jedino Tainded Love...

Rocchiro
21-01-2007, 23:47
dobra pjesma mi je jedino Tainded Love...

to je obrada :wink:

ali meni zvuči bolje nego original :pray:

Ps1ho
21-01-2007, 23:50
on je fakat ružan... :(

T.N.T.
22-01-2007, 00:00
meni je on komedija...

dok se sjetim onih zajebancija oko nastupa...

crkva ftw111 :pray:

Silventus
22-01-2007, 12:34
Poneku pjesmu i poslušam ali nisam fan.

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 13:01
on je fakat ružan... :(

ni mama ga ne moze volit takvog gadnog...

22-01-2007, 13:59
Današnje društvo->licemjeri, odgajani na emisijama poput red carpet i ostale gluposti.

Ja mislim da njega BOLI ONA STVAR kako izgleda, i ima jasnu poruku ljudima.

St. Jude
22-01-2007, 14:09
Današnje društvo->licemjeri, odgajani na emisijama poput red carpet i ostale gluposti.

Ja mislim da njega BOLI ONA STVAR kako izgleda, i ima jasnu poruku ljudima.

da žalosno je to šta ti neki seru kade čuju da si metalac

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 15:04
Današnje društvo->licemjeri, odgajani na emisijama poput red carpet i ostale gluposti.

Ja mislim da njega BOLI ONA STVAR kako izgleda, i ima jasnu poruku ljudima.

da žalosno je to šta ti neki seru kade čuju da si metalac

ne neg ti seru sto se tako oblacis sigurno. marte i crnina ko na pogrebu, svaka cast. ja isto slusam Metallicu pa se normalno oblacim, al dobro to je stvar ukusa. joj, najjaca mi je stvar kad lik obuce marte na +35 stupnjeva celzijevih.

St. Jude
22-01-2007, 15:23
Današnje društvo->licemjeri, odgajani na emisijama poput red carpet i ostale gluposti.

Ja mislim da njega BOLI ONA STVAR kako izgleda, i ima jasnu poruku ljudima.

da žalosno je to šta ti neki seru kade čuju da si metalac

ne neg ti seru sto se tako oblacis sigurno. marte i crnina ko na pogrebu, svaka cast. ja isto slusam Metallicu pa se normalno oblacim, al dobro to je stvar ukusa. joj, najjaca mi je stvar kad lik obuce marte na +35 stupnjeva celzijevih.

nije moj problem šta ne želim oblačit majice s duginim bojama i majice na kojima piše "I love something" ili slična sranja. i crno uvijek dobro pristaje

usput moderi promjenite name od teme neka bude nešto ko : stilovi ili slično

Burek_fr0m_SPACE
22-01-2007, 15:25
ja isto slusam Metallicu pa se normalno oblacim
Pojam "normalno" je prilično otvoren za interpretaciju. A ta sranja drugih uvijek i jesu zato što je neko : a) drugačiji od njih, b) ne razumiju ga, c) sve navedeno. To je još jedna od onih gadnih stvari u prirodi čovjeka.

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 15:27
@ST. Jude - nije moj problem šta ne želim oblačit majice s duginim bojama i majice na kojima piše "I love something" ili slična sranja. i crno uvijek dobro pristaje

ja :

pa nepostoje samo crne majce i majce s duginim bojama, ima i drugih vrsta majca. ne kazem da crno ne pristaje dobro, al kad se obuces normalno, a ne ko grobar. npr obuces rifle (plave) i na to crnu majcu. to super pristaje. ili crne hlace pa neku drugu majcu. i ne marte, nismo u vojsci, nego normalne patike. tak se obuces, a ne cijeli u crno ko na groblju.

St. Jude
22-01-2007, 15:54
što se tiče marta,ja ih ne nosim,a to šta se neko želi oblačit biš ti rekao protiv grobara nije tvoj problem,ako voli nek izvoli a te ne znači da je odmah tip ili tipica čudan.
i da šta ti smatraš pod oblačenjem normalno ? možda netko to smatra pod nenmormalno

22-01-2007, 16:00
WTF? Marte su normalan dio obuce, pa i ja ih nosim.

olio
22-01-2007, 16:21
WTF? Marte su normalan dio obuce, pa i ja ih nosim.jep ... al na ljeto je najbolje nosit marte ....

Rocchiro
22-01-2007, 16:40
WTF? Marte su normalan dio obuce, pa i ja ih nosim.jep ... al na ljeto je najbolje nosit marte ....

ja ne nosim marte po ljeti :roll:

King tiger
22-01-2007, 16:53
Stinky feet.

Silventus
22-01-2007, 19:31
Molim vas,držite se teme...

v4MP1r3
26-01-2007, 16:53
Sjoj, najjaca mi je stvar kad lik obuce marte na +35 stupnjeva celzijevih.

ako vidite kojeg takvog lika, to sam ja
otkad sam dobio marte (vec oko 3 god) uvijek njih nosim, starke samo na TZK i to je to



WTF? Marte su normalan dio obuce, pa i ja ih nosim.jep ... al na ljeto je najbolje nosit marte ....

sign ^^


UGLAVNOM
covjek se izrazava na svoj nacin, svatko na soj, neki koz odjecu, neki kroz ponasanje, eto, ja kroz krpe.

mnogi od vas bi me prozvali ludjakom kad bi me vidjeli, so, I dont care :D isto tako i ko mnogi glazbenici, nije briga ako drugi shvate poruku

isto tako je i kod MM banda, ljudi se cudno oblace, to je istina, no da li kuzimo poruku?

nema mira? nema srece u svijetu? crkva manipulira javnoscu?? mislim da je to jasno...

smartass
06-06-2008, 13:12
lik je antikrist i nakaza... nekontam kak ga mozete slusat... ima odvratne spotove, itd... dobre su mi jedino 2 pjesme od njega... koji lik - urinira po publici.... no coment...
imaš pravo ...užas

Dreamer Deceiver
06-06-2008, 15:00
ajde nađi još stariju temu za revivajat dupe moje pametno ( smartass ) i možda nađeš još koji moj stariji accaunt...

smartass
06-06-2008, 15:01
Mansona volim zbog opicenosti i izuzetne inteligencije...shvatio na sta se raja pali,i to mu prodaje albume...
Daleko od toga da je los,sto neko rece "jedini pravi umjetnik danas"...

ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude


////



ajde nađi još stariju temu za revivajat dupe moje pametno ( smartass ) i možda nađeš još koji moj stariji accaunt...

pa naišla sam na tu temu i rekoh moram je komentirat..a tvoja ne mora bit posljednja




EDITED BY MOD
postoji jedna magicna tipka koja se zove EDIT
nauci kako se sluzi njome.

Maloki
06-06-2008, 15:19
ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude
Pred par godina je bio pokolj u Americi u nekoj srednjoj školi. Likovi (dvoje ih je bilo) koji su poubijali učenike i profesore su kakti bili veliki obožavatelji Mansona i obukli su se po njegovom uzoru kad si išli izvršit pokolj.
Nakon tog pokolja, Manson je otkazao cijelu turneju u ime poginulih. Pozvali su ga u neku televizijsku emisiju i pitali ga kaj bi reko tim dečkima (koji su poubijali tolike ljude i onda počinili samoubojstvo) da je imo priliku. Njegov odgovor je bio u stilu: "ne bih im ništa rekao, nego bi ih saslušao jer očito je da ih nitko nije saslušao kad je to bilo potrebno". Po meni je to dokaz inteligencije.

Inače, njegovu glazbu ne volim, jednostavno mi ne paše, ali čovjek ima stila za provokaciju ^^

Dreamer Deceiver
06-06-2008, 15:49
Mansona volim zbog opicenosti i izuzetne inteligencije...shvatio na sta se raja pali,i to mu prodaje albume...
Daleko od toga da je los,sto neko rece "jedini pravi umjetnik danas"...

ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude

draga moja pametna guzo, prema tvojim postovima sam skužio da očito živiš u ono šta ja volim nazivati "šminkerskim" svijetom, gdje je normalno sve šta je popularno, a ono šta nije popularno je ili ludo i izopačeno. E pa, mansonovi tekstovi su meni jedno od dosta dragih, jer piše provokativne lirkse koji su nažalost istiniti.
Frendica mi na torbi ima napisano tekst njegove pjesme : Kill you'r god, kill you'r god, kill you'r tv... prema tim liriksima ti ljudi iz šminkerskog svijeta bi zaključili da je to sotonistička pjesma koja govori o ubijanju boga. Sad me zanima hoćes li ti shvatiti o čemu govore ovi liriksi ? ;)
MAnson je jako inteligentna osoba, sjećam se i intervjuo kad je svirao u hrvatskoj kad je pitao novinara ( tj. crkvu u hrvatskoj ) šta se ti vjernici toliko boje da bi ON jadan manson mogao poljuljati vjeru u boga, a sljedeća rečenica mu je bila : " Ako mislite da bi JA mogao poljuljat vjeru u vašeg boga, onda vam je vjera jako slaba "
Ne slušam mansona, dobre su mi par stvari i to je to, ali da je sotonjara... nije... draga moja ako netko kaže da je nešto sotonistički to ne znači da je to STVARNO sotonistički. Želiš reć da ej Iron Maiden sotonistički band ?

smartass
06-06-2008, 16:01
Mansona volim zbog opicenosti i izuzetne inteligencije...shvatio na sta se raja pali,i to mu prodaje albume...
Daleko od toga da je los,sto neko rece "jedini pravi umjetnik danas"...

ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude

draga moja pametna guzo, prema tvojim postovima sam skužio da očito živiš u ono šta ja volim nazivati "šminkerskim" svijetom, gdje je normalno sve šta je popularno, a ono šta nije popularno je ili ludo i izopačeno. E pa, mansonovi tekstovi su meni jedno od dosta dragih, jer piše provokativne lirkse koji su nažalost istiniti.
Frendica mi na torbi ima napisano tekst njegove pjesme : Kill you'r god, kill you'r god, kill you'r tv... prema tim liriksima ti ljudi iz šminkerskog svijeta bi zaključili da je to sotonistička pjesma koja govori o ubijanju boga. Sad me zanima hoćes li ti shvatiti o čemu govore ovi liriksi ? ;)
MAnson je jako inteligentna osoba, sjećam se i intervjuo kad je svirao u hrvatskoj kad je pitao novinara ( tj. crkvu u hrvatskoj ) šta se ti vjernici toliko boje da bi ON jadan manson mogao poljuljati vjeru u boga, a sljedeća rečenica mu je bila : " Ako mislite da bi JA mogao poljuljat vjeru u vašeg boga, onda vam je vjera jako slaba "
Ne slušam mansona, dobre su mi par stvari i to je to, ali da je sotonjara... nije... draga moja ako netko kaže da je nešto sotonistički to ne znači da je to STVARNO sotonistički. Želiš reć da ej Iron Maiden sotonistički band ?

ma koji te šminkerski život spopa... ja sam veoma jednostavna osoba.. i nisam popularna..dapače nitko me ne primječuje

v4MP1r3
06-06-2008, 16:14
Pred par godina je bio pokolj u Americi u nekoj srednjoj školi. Likovi (dvoje ih je bilo) koji su poubijali učenike i profesore su kakti bili veliki obožavatelji Mansona i obukli su se po njegovom uzoru kad si išli izvršit pokolj.
->

When later evidence was presented that neither Harris nor Klebold were fans of the band, many were led to criticize the media for using the band as a scapegoat instead of analyzing the underlying societal problems surrounding the incident.
//

Nakon tog pokolja, Manson je otkazao cijelu turneju u ime poginulih. Pozvali su ga u neku televizijsku emisiju i pitali ga kaj bi reko tim dečkima (koji su poubijali tolike ljude i onda počinili samoubojstvo) da je imo priliku. Njegov odgovor je bio u stilu: "ne bih im ništa rekao, nego bi ih saslušao jer očito je da ih nitko nije saslušao kad je to bilo potrebno". Po meni je to dokaz inteligencije.

->na taj pokolj Manson je rekao da ih nitko nije slusao, da su imali problema sa skolom i maltretiranjem. tu nije bio manson kriv nego roditelji koji su bili odsutni i nisu pomagali svojoj djeci. isto tako je rekao da bi skola trebala biti mjesto sigurnosti gdje nema maltretiranja i napastovanja (a ovi djecaci su bili na napastovani i maltretirani sa strane druge djece). te je zavrsilo da je skola kriva. sto je, i istina.



"quote"-ovi kopirani s http://en.wikipedia.org/wiki/Marilyn_Manson_(band)


a sada, ako nitko nema pametno nista za rec, molio bih vas da prestanete sa provokacijama sa svoje strane, spammanjem i nabijanjem post-counta ili ce proraditi stara plinska komora.

Dreamer Deceiver
06-06-2008, 16:18
ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude

draga moja pametna guzo, prema tvojim postovima sam skužio da očito živiš u ono šta ja volim nazivati "šminkerskim" svijetom, gdje je normalno sve šta je popularno, a ono šta nije popularno je ili ludo i izopačeno. E pa, mansonovi tekstovi su meni jedno od dosta dragih, jer piše provokativne lirkse koji su nažalost istiniti.
Frendica mi na torbi ima napisano tekst njegove pjesme : Kill you'r god, kill you'r god, kill you'r tv... prema tim liriksima ti ljudi iz šminkerskog svijeta bi zaključili da je to sotonistička pjesma koja govori o ubijanju boga. Sad me zanima hoćes li ti shvatiti o čemu govore ovi liriksi ?S;)
MAnson je jako inteligentna osoba, sjećam se i intervjuo kad je svirao u hrvatskoj kad je pitao novinara ( tj. crkvu u hrvatskoj ) šta se ti vjernici toliko boje da bi ON jadan manson mogao poljuljati vjeru u boga, a sljedeća rečenica mu je bila : " Ako mislite da bi JA mogao poljuljat vjeru u vašeg boga, onda vam je vjera jako slaba "
Ne slušam mansona, dobre su mi par stvari i to je to, ali da je sotonjara... nije... draga moja ako netko kaže da je nešto sotonistički to ne znači da je to STVARNO sotonistički. Želiš reć da ej Iron Maiden sotonistički band ?

ma koji te šminkerski život spopa... ja sam veoma jednostavna osoba.. i nisam popularna..dapače nitko me ne primječuje

nisi odgovorila na moje pitanje ( ovo boldano )

smartass
06-06-2008, 17:40
Mansona volim zbog opicenosti i izuzetne inteligencije...shvatio na sta se raja pali,i to mu prodaje albume...
Daleko od toga da je los,sto neko rece "jedini pravi umjetnik danas"...

ma koje inteligencije...prije je bio geekboy a sad se pretvorio u čudovište...šta se dogodi osobi koja skuplja sve u sebe... na šta se to ljudi pale..glazbenicibi trebali uživati stvarati glazbu za druge ljude

draga moja pametna guzo, prema tvojim postovima sam skužio da očito živiš u ono šta ja volim nazivati "šminkerskim" svijetom, gdje je normalno sve šta je popularno, a ono šta nije popularno je ili ludo i izopačeno. E pa, mansonovi tekstovi su meni jedno od dosta dragih, jer piše provokativne lirkse koji su nažalost istiniti.
Frendica mi na torbi ima napisano tekst njegove pjesme : Kill you'r god, kill you'r god, kill you'r tv... prema tim liriksima ti ljudi iz šminkerskog svijeta bi zaključili da je to sotonistička pjesma koja govori o ubijanju boga. Sad me zanima hoćes li ti shvatiti o čemu govore ovi liriksi ? ;)
MAnson je jako inteligentna osoba, sjećam se i intervjuo kad je svirao u hrvatskoj kad je pitao novinara ( tj. crkvu u hrvatskoj ) šta se ti vjernici toliko boje da bi ON jadan manson mogao poljuljati vjeru u boga, a sljedeća rečenica mu je bila : " Ako mislite da bi JA mogao poljuljat vjeru u vašeg boga, onda vam je vjera jako slaba "
Ne slušam mansona, dobre su mi par stvari i to je to, ali da je sotonjara... nije... draga moja ako netko kaže da je nešto sotonistički to ne znači da je to STVARNO sotonistički. Želiš reć da ej Iron Maiden sotonistički band ?

ne ne mislim da je iron maiden sotonistički nego manson, you can say whatever you wanti'm not gonna change my mind

Kostolomac
06-06-2008, 17:55
manson je obrazovan i inteligentan, tu nemam prigovora. i istina je da je on zapravo samo showman, a ne sotonjara. ali čovječe, njegov show mi se gadi.
i stvarno ne znam kako netko to može gledat, ali isto tako ne znam kako netko može gledat one gadne spotove iz 70-ih i 80-ih kad su se muški oblačili ko pederi i imali dugu kosu :yuck:
tako da je sve zapravo stvar ukusa :)

(p.s. nemojte samo molim vas protiv crkve pisat jer mi se neda svađat :roll: )

Dreamer Deceiver
06-06-2008, 18:24
protiv crkve bi mogo napisati jakooo puno antihvalospjeva... ali da se razumijemo ja nemam niš protiv krsćanske vjere, ja sam protiv crkve kao institucije.

Što se tiče imiđa osamdesetih... to se niti meni ne sviđa :(
ali back on topic...
pametna guzica još nije odgovorila na pitanje...
Ali postavit cu ga opet :

evo liriksa pjesme : http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/ ... 8E0011CAAF (http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Kill-Your-God-lyrics-Marilyn-Manson/892F6C2FFCBB67754825708E0011CAAF)

i evo dio liriksa :

Violence for the people
They always eat the hand that bleeds
Violence for the people
Give the kids what they need
Kill your god, Kill your god
Kill your TV

sad pitanje za smartass, jesu li to sotonistički liriksi i zašto ? ( argumentiraj )

Mafioz0r
06-06-2008, 18:35
Nemam niš protiv Mansona, al ga ne slušam ("This is the new shit" je izuzetak).

v4MP1r3
06-06-2008, 18:47
"This is the new shit"
sori al that is the new shit.


Everything's been said before
There's nothing left to say anymore
When it's all the same
You can ask for it by name
da nema vishe originalnosti


Stick your stupid slogan in
Everybody sing along
kopiranje ... svega


Are you motherfuckers ready for the new shit?
Stand up and admit it, tomorrow's never coming
This is the new shit
Stand up and admit it
Do we need it? NO!
Do we want it? YEAH!
nesto sto vam ne treba, ali i dalje kupite, ejr je to masovna manipulacija ispiranje mozga itd.


Let us
We're entertaining you
e pa, zivot je show ;D


cijeli album je napravljen iskljucivo radi prodaje. nisam preveliki fan golden age-a.

Nodakim
06-06-2008, 19:26
@smartass
jednostavno rečeno morgoth ima pravo i kreten si....hvala

Kostolomac
06-06-2008, 19:52
mislim da je smartass cura :)

Nodakim
06-06-2008, 19:56
neka glupa cura onda....poznam jednu takvu....oh da.....freak show 2008

kikl0p
06-06-2008, 20:44
ma Manson je zakon, lyrice mu imaju dublje znacenje i to treba cjenit
i dobro kaj pljuje po religiji

Kenyi
06-06-2008, 21:40
Nakon Holy Wooda se poceo gubiti :( ,sada ga vise ne prepoznajem,valjda je zaljubljen jer ono ima curu koja mu moze djete bit ( sretnik ).

v4MP1r3
06-06-2008, 21:44
Nakon Holy Wooda se poceo gubiti :( ,sada ga vise ne prepoznajem,valjda je zaljubljen jer ono ima curu koja mu moze djete bit ( sretnik ).

nakon sto je otisao twiggy sve propada. sad je twigz ponovo u bendu i sve ce biti dobro :D
cak su poceli i snimati novi album !! ili ce poceti xD nije me briga. TWIGGY RAMIREZ POMAZE MEJSONUUUUUU JA HOCU NOVI MECHANICAL ALNIMALS ALBUM !!!!111 (mislim na ozbiljnost, genijalnost, kontroverzu, misli...)

Kenyi
06-06-2008, 21:46
Da, barem to.Tvigi se fakat vratio? nisam znao :(((((((((

v4MP1r3
06-06-2008, 23:00
Da, barem to.Tvigi se fakat vratio? nisam znao :(((((((((
jesjesjes
HES BACK BELIEVE IT OR NOT !!!111
ne fakat, kakti samo za "rape" tour. ali cini se i za album :D pogledajte neke intervje, procitajte na wikiju. oda oda oda

*cagica*cagica*cagica*

lets fucking walk like the egyptian !!!

Mafioz0r
06-06-2008, 23:02
Može mi netko preporučit par pjesama sličnih "This is the new shit" (tj. da bar malo zvuče ko metal)?

v4MP1r3
06-06-2008, 23:39
Može mi netko preporučit par pjesama sličnih "This is the new shit" (tj. da bar malo zvuče ko metal)?
sweet dreams, personal jesus XDDD

a ako hoces neki metal something, poslusaj holy wood. to je donekle neki metal a ima zvuka i za ritam i lyricse i nije skroz sellout.

MTF*
07-06-2008, 08:54
@mafioso jedino kaj znam:
fight song sa joey jordisonom :D

Cthulhu
07-06-2008, 22:44
Velik sam fan mansona ali mogu reci da je eat me drink me najgori album 2k7-e.sto se tice crkve cinjenica je da je hrpa svecenika korumpirano smece koje prima mito kako bi vjernicima na misama govorilo za koju stranku glasati,da su fanatici koji vide vraga u svakoj osobi u showbizu(madonna,eminem.50 cent,jack nicholson,cak i spuzvabob skockani),da svoje seksualne frustracije lijece tako da gledaju kako lik od 50 godina j..e djevojcicu od 12 godina na netu, tako da sam ja postao ateist davnih dana.

The Great Duck
08-06-2008, 11:56
Da,da sve je to potpuna istina... :roll:

smartass
08-06-2008, 17:39
neka glupa cura onda....poznam jednu takvu....oh da.....freak show 2008

yeah a po čemu zaključuješ da sam glupa- što imam vlastito mišljenje koje nije po tvom guštu.. neću se sad ulizivat i govorit sve mi je super , sve je za pet.. nisam takva osoba..moram se izrazit.. a to šta tebi nije po guštu moje mišljenje.. ja ti tu nemrem pomoći :yuck:

Dreamer Deceiver
08-06-2008, 17:50
ali zašto mi ti nisi odgovorila na pitanja o znaćenju liriksa ?

smartass
08-06-2008, 17:56
ali zašto mi ti nisi odgovorila na pitanja o znaćenju liriksa ?

dobro taj dio teksta što si napisao ne smatram sotonističkim.. zadovoljan odgovorom..

smartass
08-06-2008, 17:59
Smartass,ti tvrdis da je Manson glup...to dovoljno govori...

nisam rekla ni da je glup ni pametan.. odakle ti izvlačiš moje rječi ..iz izmišljenih odgovora ..pogledaj bolje i vidit češ da nisam rekla da je čovik glup nego mi je gadan za vidit.. ne sudim po izgledu al ono je prevršilo granicu

Dreamer Deceiver
08-06-2008, 18:06
ali zašto mi ti nisi odgovorila na pitanja o znaćenju liriksa ?

dobro taj dio teksta što si napisao ne smatram sotonističkim.. zadovoljan odgovorom..

a zašto nije sotonistički kad piše kill your god ? koja je onda poanta tih liriksa ?

smartass
09-06-2008, 18:47
ali zašto mi ti nisi odgovorila na pitanja o znaćenju liriksa ?

dobro taj dio teksta što si napisao ne smatram sotonističkim.. zadovoljan odgovorom..

a zašto nije sotonistički kad piše kill your god ? koja je onda poanta tih liriksa ?
dobro sad ne cjepidlači :roll:

Dreamer Deceiver
09-06-2008, 18:59
ae, nek ti bude... samo sam ti htio pokazati da ne vjeruješ u ono šta većina ljudi misli, jer oni to rijetko rade

smartass
09-06-2008, 19:17
Što se tiče vjere za nju nije potreban svečenik i mislim da to nije razlog da ja danas -sutra prestanem vjerovat u Boga.No nevolim da mi netko govori protiv moje vjera a sad jeli neki pjevač vjernk I dont give a f***.