PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wow bc problem



Dark Saruman
19-01-2007, 18:35
instaliravam Burning crusade i dodje do 98% i ovo se pojavi- The file "\World of Warcraft.lnk.Temporary" could not be created. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

ovo mi se pojavi i pokusam otic na Tehnical support al naravno ne radi stranica

PLZ HELP :(

Bens
19-01-2007, 19:01
Ovak...meni se slično desilo kada sam instaliro obični WoW....prvo sam mislio da je dvd ''prljav''pa sam ga zbriso....resetiro sam komp ali nije pomoglo...sav očajan reinstaliro sam windowse i proradilo je...jel instaliravaš igru skroz ispočetka ili samo stavljaš BC na već instaliranu igru?

Dark Saruman
19-01-2007, 19:20
na vec instaliranu...i nema teorije da ponovo instaliravam windowse

Bens
19-01-2007, 19:34
čudno...meni je prvi install fail bio kada sam instaliro običnu igru....bc ni nemam stoga neznam u čem je problem...anyone else?

Karlo_from_Bjelovar
19-01-2007, 19:34
probaj reinstalat obican wow, skinut patcheve, pa onda bc... ak onda ne proradi probaj reinstalat obican wow, neSskinut patcheve pa instaalat bc...

Bens
19-01-2007, 19:38
mora skinut before the storm patch....zar ne?

Dark Saruman
19-01-2007, 19:47
probaj reinstalat obican wow, skinut patcheve, pa onda bc... ak onda ne proradi probaj reinstalat obican wow, neSskinut patcheve pa instaalat bc...

to ne bi pomoglo, u biti radim istu stvar...

flander
19-01-2007, 21:51
ja bi zbrisao WoW sve što se može nać u PC-u,instalirao WoW i onda BC pokrenuo igru i vidio dal treba koji patch a naravno treba i zatim skinuo,tj pustio nek Blizz downloader skida,i tak nek skida dok ne završi. Moralo bi delat :wink: