PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kompletna instalacija W:E.T.,(patch, etpro, mape)



Lakuda
18-01-2007, 03:12
Rijec je o full isntalaciji eta, samo ju extractajte bilo di i kopirajte ET Pro.exe na deskotop(nije nuzno). Najnoviji patch i etpro su instalirani, od mapa u instalaciju su ukljucene frostbite, adlernest, braundorf_b4, cean, CTF Multi, dubrovnik_final, et_beach, et_ice, sillyctf, reactor_final, sp_delivery2, supplydepot2, sw_goldrush_te, sw_oasis_b3, tc_base i te_valhalla

Sve sto je potrebno je upaliti igru i napraviti svoj profile.

http://www.megaupload.com/?d=S4XTYSPCS


Evo par naredbi ako neki trebaju, u igri otvorite konzlu i upisite naredbu u ovom obliku /naredba <broj>, pazite da ispred / nema znakova

cg_noAmmoAutoSwitch 1 -automatski prebacuje na drugo oruzje ako ostanete be ijednog metka u oruzju
cg_autoreload 0, difolt 1, ako iamte jos metaka u pusci (pise npr 0/30) iskljucuje automatski reolad, korisno u smislu da cim puska potrosi sve metke mozete prebaciti na pistolj pa s njim nastaviti pucati

cg_atmosphericEffects
0-uklanja kisu/snjeg
1-difolt

cg_brassTime
0-uklanja cahure
2500-difolt

cg_gibs
0-iskljucuje posmrtne ostatke :)))
1-difolt

cg_marktime
0-iskljucuje crne tragove eksplozija granata, mortara, airstrikea itd.
9000-moja preporuka :)

cg_shadows
0-iskljucuje sjene igraca
1-difolt

cg_wolfparticles
0-nema ekspolozija (i jos nekih sitnica)
1-difolt

cg_showblood
0-iskljucuje krvarenje protivnika

cg_bloodDamageBlend
0-iskljucuje prikazivanje vaseg krvarenja (koje samo smeta na ekranu)

cg_bloodflash
0-kad vas netko pogadja ekran se kratkotrajno zacrveni, ovo to iskljucuje

Neke postavke zbog kojih cete dobiti stabilniji fps, ali ce slika izgledati losije
r_colorbits 16 (32-difolt)
r_texturebits 16 (32-difolt)
r_drawSun 0 (iskljucuje sunce, 1-difolt)
r_fastsky 1 (jednobojno nebo, 0-difolt)
r_picmip 3 (zagladjuje teksture, 1 difolt)
r_vertexLight 1(zaboravio sams ta radi :)
r_lodbias 9999 (-||-)
r_lodCurveError 60 (krivulje izgledaju kao mnogokuti, 250-difolt)
r_dynamiclight 0 (npr kada igrac puca javlja se bljeskanje u odredjenom radiusu oko igraca, 1-difolt)

HUD
cg_drawGun 0/1 (0 nema oruzja, 1 ima)
cg_popuplimbomenu 0 (samo stavite na 0, ne bum objasnjavao)
cg_complaintPopUp 0 (isto, necu objasnjavat, sam poslusajte. Ako vas neko namjerno teamkilla onda mozete stavit na 1 pa complainat dok ga ne kicka server zbog previse complainova)
cg_drawFPS 0-iskljucuje mjeras, 1 pokazuje koliko imate fpsa, 2- pokazuje srednju vrijednost kroz sekundu il tak nes, nisam siguran, uglavnom 2 stavite) Bitno ja za dodati da com_maxfps oredjuje koliko maximalno mozete imati fpsa, difolt je 85, ali moje preporuke su 76, 100 i 125. Ako vam monitor moze podrzati refreshrate od 100 ili 120hz na rezoluciji na kojoj igrate stavite ga na te frekvencije pa stavite 100fpsa za 100hz ili 125fpsa za 120hz, kada su te dvije stvari an jednakim vrijednostima ekran vam nece trzati, ne znam kako bih drukcije opisao efekt, uglavnom cilj je imati priblizno jednako fpsa ko i refreshrate ili dvostruko/cetverostruko/itd fpsa.
cg_lagometer 0-difolt, 1 - pokazuje lagometar, najbolje je igrati na serverima di vam je zelena linija najtanja i sto ravnija, a plava sa sto manjim siljcima (po mogucnosti da nema zutih), tada ce vam najmnaje lagati igra.

NET POSTAVKE
rate 5000-25000 odredjuje koliko ce igra brzo downloadati podatke sa servera, 1000=1kb, 15k=25kb
cl_maxpackets 40-100, komplicirano je za objasnit, recimo da odredjuje vas upload, nabolje je staviti na istu vrijednost na kojoj drzite com_maxfps ili na pla te vrijednosti, ako ga drzite na 125, stavite na 60
snaps 20 s obzirom da et serveri rade na sv_fps 20 bilo koja druga brojka je besmislena, necu objasnjavati detaljnije
cl_packetdup za com_maxfps 125 i maxpackets 60/100 stavite na 4, za maxfps 100 i maxpackets 100 stavite na 7, za 76maxpfps i 76 maxpackets je 5 ako se dobro sijecam, za sve sotale vrijednosti stavite na 1 jer mi se ne da racunat na koliko ga treba namjestit.

Najbolje postavke za dsl
rate 25000
cl_maxpackets = com_maxfps ili 100

Postavke koje ce vam trosit manje prometa
rate 16000
cl_maxpacets =1/2 com_maxfps, minimum varira od servera do servera, mislim da je na vecini min 30, na nekim je min 60

ETPRO naredbe
b_hitsounds 0/1/2 - 1 ukljucuje hitsounds (zvuk koji vam govori jeste li pogodili igraca, zvonce je ako pogodoite glavu), 2 - samo hs hitsound (kada pogodite glavu)

b_muzzleflash 0, vatra iz oruzja, 1 je difolt i tada je ukljucena, sa 0 gasite
b_tracers 2, pokazuje metke dok prolaze kroz zrak, 0 iskljucuje, 1 difolt, 2 pokazuje sve osim vasih metaka)
b_optimizePrediction 1 (ako nije vec na 1 obavezno stavite, ali mislim da je 1 difolt tak da u biti nema beda, u biti dobivate vise fpsa, et opcenito bolje radi)
b_noactivatelean 0 difolt- dakle ak je 0 mozete stisnuti use tipku (f difolt) i zatim kad stisnete +left ili +right tipke (za skrenut u tim smjerovima) na tu stranu cete leanat ako vas to smeta stavite ovo na 1 i iskljucujete ovu opciju, pa leanate samo sa q i e (ili sto ste vec namjestili)

b_antilag 0/1/2 0-iskljucen antilag, 1, etpro antilag, 2 difoltni etmain antilag, 1 je najbolji, ne preporucam da ga gasite (stavlajte na 0)

b_althud 0/1/2, 0 difoltni etmain hud (2 moja preporuka :)
b_althudflags 0-7, mijenja neke sitnice na hudu, 0 difolt (7 moja preporuka ako koristite b_althud 2)
b_fireteamAlpha 0.75 -1 difolt, 0-1, 0 fireteam se ne vidi, 1 fireteam se vidi, sa 0.75 je malo prozirniji
b_locationMaxChars 25 difolt, 5 moja preporuka, ne da mi se objasnjavati sto radi.

b_chatAlpha 0, difolt 0.33 ako se ne varama, mijenja pozadinu na kojoj pise tekst koji igraci govore, 0-prozirono, 1-solid blue
b_drawclock 0/1 (pokazuje koliko je sati :)
b_drawranks 0-iskljucuje prikazivanje da ste dobili novi rank, 1 difolt
b_drawpromotions 0- -||- promaknuce, 1 difolt
b_drawrewards 0-blabla 1 difolt
b_mapzoom 4.1 moja preporuka, ne znam kolko je difolt

b_numpopups broj popupsa (poruka tko je koga i kako ubio), ja drzim na 6
b_popuptime odredjuje delay s kojim ce se popusi javlajti, 0 -nema delaya, mislim da je 100 difolt
b_smallPopups 1 - manji popupsi, ako igrate na etpro serveru obavezno stavite, i ne nisu premali.
b_popupstaytime moja preporuka 2500, ne znam difolt

PUNKBUSTER
pb_sleep 500, ako vas server kicka stavite na 200, necu objasnjavat sto radi
pb_Security 0
ako punkbuster kicka (to cete vidit tako da otvorite konzolu, tam pise plavim slovima ako ste zbog pb kickani) probajte se spojiti na server pa to napisati odma u konzolu, mozda pomogne

OSTALO
com_ignorecrash 1 -necu objasnjavat, ovo stavite na 1

Kasnije cu dodat jos par sitnica

Kron
08-02-2007, 21:44
evo taman da cu ja vidit sto je to, znaci potpuno free?

Lord Jambrek
08-02-2007, 21:52
evo taman da cu ja vidit sto je to, znaci potpuno free?

Da, W:ET je freeware multiplayer igra.

Korpse
01-02-2008, 20:17
da i još je zakon!

HalF-DeaD
02-02-2008, 00:16
bar nije prošla 1 godina od zadnjeg posta

Blek_Stena
02-02-2008, 16:27
Tiho! :P

vkgamer16
10-03-2008, 14:56
jel iman acin da igram w:et protiv botova

beba nema zvečku
10-03-2008, 16:10
pa imas servera gdi ima botova za vrijeme dok na njemu nisu igrači

Čux
10-03-2008, 16:33
vjerojatno moš startat server na svom kompu i pustit botove da zuje okolo, al bolje igraj protiv pravih protivnika, botovi su idijoti a još i varaju :yuck:

HalF-DeaD
10-03-2008, 17:05
Netko mi je ukrao avatar :)

Anyway, evo link za botove koji su bili najbolji od svih dok sam igro ET: http://returntocastlewolfenstein.filefr ... Tool;70736 (http://returntocastlewolfenstein.filefront.com/file/Fritz_Bot_amp_Waypoint_Tool;70736)

Čux
10-03-2008, 17:36
hehe, ja već pomislio da ti očeš s botovima igrat :)

Blek_Stena
11-03-2008, 09:40
Da totalno.. Gledam onak.. Sta sad ovaj oce! :D A sad skuzio da nisi ti..
Sto se tice botova da Fritz Bot najbolji ako to trazis..

majstoro
01-04-2011, 10:37
gdje ima skinut singleplayer?
edit:pomijesao sam return to castle i enemy territory :D

coool
08-11-2012, 07:07
nice posts.............

FaTaL_mRkvA
23-12-2012, 17:33
Ovi botovi fakat postaju čudesni...

beba nema zvečku
26-12-2012, 16:57
Tiho! :P