PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gotova konfa ili...?



THE NO
17-01-2007, 17:19
Uskoro kupujem novu konfu i sad ne znam šta je pametnije:kupovati novu gotovu konfu ili je sam složiti?Sad ja vas pitam šta je bolje, tj. isplativije i vrijedi li se mučiti i tražiti djelove za komp ili samo jednostavno otići u dućan i kupiti gotovi komp.

kulamasta
17-01-2007, 17:33
Naravno da se vise isplati sam... Usteda oko 500 kn na konfu od 5000 %
10 % dakle

Shadowhell
17-01-2007, 17:34
Uskoro kupujem novu konfu i sad ne znam šta je pametnije:kupovati novu gotovu konfu ili je sam složiti?Sad ja vas pitam šta je bolje, tj. isplativije i vrijedi li se mučiti i tražiti djelove za komp ili samo jednostavno otići u dućan i kupiti gotovi komp.

Najbolje da pitaš ljude za savjet oko kompa, kupiš dijelove i složiš sam.

THE NO
17-01-2007, 17:36
Da,ali šta ako nismo u mogučnosti sa vremenom ili mjestom kupnje kompa.Da preoblikujem pitanje:Jesu li bolje konfe koje sam za npr.5k kuna složimo ili gotove konfe za 5k kuna?

kulamasta
17-01-2007, 17:52
Da pojasnim... ako sam slazes konfu za 5000 kn biti ce bolja jer bi gotova takva kostala 5500 kn
Mozes nazvat Ve-Mil ili Hg-Spot ili Links i tocno im rec koje komponente zelis i ako imaju oni ce ih ugradit i konfa ce biti iste kvalitete kao da si je doma sam slagao, ali ce i biti 500 kn skuplja jer ti oces taj i taj proc oni ga imaju ali je skuplji za 30 kn nego drugdje.
Vise platis ali imas jednaku konfu bez ikakvih briga oko slaganja.

SAmo nemoj kupovati gotove konfe koje su vec odavno slozene i sada su na prodaju.

Sam slozi ponudu i neka ti oni to sloze ako ne znas sam. Ili meni plati 150 kn pa ti ja slozim :D

Bartuc
17-01-2007, 17:54
Uvjek je bolje sam si složiti komp jer gotovi kompovi imaju uvjek neke dobre i neke full loše djelove. Rađe napiši s kolikim buđetom raspolažeš pa bumo ti mi složili (preporučili) neku konfu, iz vemila npr.!!!

Bartuc
17-01-2007, 17:58
I da, preporuka je da kupuješ u vemilu jer je jako dobro opremljen i među naj jeftinijim dučanima je.

Pogledaj topic "Konfa za 4500kn - pomoc"!!! -- to sam si ja slagao i brijem da nitko ne može složit neš bolje od toga za te pare (nadam se). Ak može pišite mi jer komp kupujem tek sljedeći mjesec!!!

THE NO
17-01-2007, 18:16
Ma složia sam sebi konfu,samo me zanimalo vaše mišljenje oko toga.

Bartuc
17-01-2007, 18:33
Napiši kaj si složila pa ćemo ti lakše moć pomoć i reć naše mišljenje.

NiX4tHeG@M3R
17-01-2007, 18:56
DA!!!NIKADA NE KUPUJTE GOTOVE KONFE!!!!!!

Kako to oni kradu!!! :twisted:

Alan Ford
18-01-2007, 11:37
DA!!!NIKADA NE KUPUJTE GOTOVE KONFE!!!!!!

Kako to oni kradu!!! :twisted:

slažem se,bolje da složi netko tko se kuži u to a ne kupovat gotove i onda te zajebu,kao ja, kad sam kupovao pisalo je da ima pentium 4 proc a poslije kad sam skužio cijeli komp i šta valja i nevalja ispostavilo se da imam celeron

rave_or_die
18-01-2007, 15:22
DA!!!NIKADA NE KUPUJTE GOTOVE KONFE!!!!!!

Kako to oni kradu!!! :twisted:

slažem se,bolje da složi netko tko se kuži u to a ne kupovat gotove i onda te zajebu,kao ja, kad sam kupovao pisalo je da ima pentium 4 proc a poslije kad sam skužio cijeli komp i šta valja i nevalja ispostavilo se da imam celeron
ista stvar mi se dogodila sa starim kompom :wink: