PDA

Pogledaj cijelu verziju : Naj bed dan !



Stranica : [1] 2

NITROS
17-01-2007, 10:51
Eto ko da sam kod psihica :) Izbacit cu sve kaj se da :D

Jucer sam imao rockas, bio sam sa curom sve pet. Poslije skole ona kaze idem na folklor i dobro ajde. Odpratim ju i ode. Danas ujutro ono lijepo sretan izadem iz kreveta odem na WC sjednem za komp kada vidim imam poruku. Pogledam na MOB poslana u 9:00 od moje cure. Ja ono mislio oce da se nademo prije skole, sve ono super. KAD U KURAC pise da joj se neda imati decka !!! E mene to malo pukne u zivac i ja ju sad nazovem da kak ona to misli. Da ju ja volim, da mi nemoze to napraviti. Kad ona meni kaj zapocinjem svadu !!! E sad je bilo gotovo, i ja joj kazem e slusaj ne zapocinjem ja svadu samo sam te pitao kako mi mozes to raditi. Poklopi mi slusalicu i posalje poruku da nije problem u meni vec da neda joj se imati decka. Sad sam lud i skoro sam razbio mobitel, i sta sad reci.

Cure su kurve jebiga. Cast izuzecima. Hvala sto ste mi dopustili da to izbacim iz sebe :rotfl:

Ajde da cujem vas, ima tko kakvih slicnih iskustava kada poludis za nekom curom, a ona te lezerno odjebe spikom, neda mi se imati decka.

MindReader
17-01-2007, 10:54
ja imam jednu takvu situaciju, al smo imali zamijenjene uloge :wink:

p.s. ovo bacam u pepeljaru

olio
17-01-2007, 10:55
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

Pilip
17-01-2007, 10:56
Zajebi sve cure osim Ines.

NITROS
17-01-2007, 10:57
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

1. srednje. Mozda je i moje podjebavanje za taj folklor tome pomoglo. E da da nebi bilo zabune NEJDEM JA NA FOLKLOR :D nego ona a ja sam ju stalno podjebaval za to.

Lord of Darkness
17-01-2007, 15:19
Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to :pray: ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu :shock: I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono. :twisted: :cry:

Ps1ho
17-01-2007, 15:28
Dan kad je umro Steve Urvin :cry:
Pilipe tvoj sig nije pomogo :cry:
kad vidim da place za onim krokodilom :cry:

Shadowhell
17-01-2007, 16:19
Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to :pray: ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu :shock: I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono. :twisted: :cry:

A jebote, ovo je najgore od svega

Pippen47
17-01-2007, 20:18
hm ne volim se prisjećati al evo...
Budim se ja ui jutro, umivam se, marendam i polijem se po čistoj robi, presvučem se i sjedam za komp, palim... Windowsi se dižu, kad odjednom ekran se zamrači! Naime kasnije se ispostavilo da mi je crkla graficka ... Uglavnom ja se pomirim da je komp u komi dok mu ne transplantiram grafu... Saljem poruku curi... "Dobro jutro!" primam poruku piše " Moram ti nešto reć..." Nazovem ju... nakon sat vremena odugovlačenja kaže mi da ne želi više biti samnom i ja odma popizdin, najgore od svega pitam ju za razlog a ona kaže "Ne mogu ti reći!" i prekine! kasnije sam ju pitao jos 3-4 puta ali svaki put odgovor" ne mogu..." tako ja sav nikakav pođem do frenda, kad on nije u kuci, ja do drugog frenda njega boli! vratim se kući i palim tv kad ono princ iz bel aira, super mislim i tako zaspem... budim se navečer kad ono 1h a ja ne mogu više spavati... Tako sam do 6 ujutro slušao mp3 s cijele 3 pjesme koje su bile na njemu, a komp nije radio... oh my god najgori dan ...
:shock:

Rocchiro
17-01-2007, 20:24
zaljubljivanje je šit,ostavite se toga ako možete

Pippen47
17-01-2007, 20:26
pa kako naci mladu ako se ne zaljubivam? Misliš kad za to dođe vrijeme onda se zaljubljivat? ak to možeš onda :pray:

Outmind
17-01-2007, 20:28
Majko moja jadni ljudi... Hvala vam na vašim iskustvima, sad znam da mi može ić i gore...

E da jesi saznao zakaj te je nogirala'

Rocchiro
17-01-2007, 20:32
pa kako naci mladu ako se ne zaljubivam? Misliš kad za to dođe vrijeme onda se zaljubljivat? ak to možeš onda :pray:

nemogu,al probajte vi i spasite živce :D

Pippen47
17-01-2007, 20:41
nisam odustao sam od nje, nakon 20 poziva i u školi sam ju zaustavljao... Ma za ženu koja te nogira u svojoj glavi treba staviti ban, mada je to vraški teško
btw nice topic drago mi je što sam ovo podilio s forumašima pcpa

Armachus
17-01-2007, 20:49
Evo ovaj danasnji...

Ja se k'o stoka mucim vec od proslog tjedna u Bite Fight-u skupljam 8000 zlatnika da si kupim novi oklop. I danas ga kupim i idem prodat stari koji imam. I slucajno prodam ovaj od 8000 zlatnika za nesto manje od 2000.
Poludio sam. :-x :-x

Valnjes 666
17-01-2007, 21:01
Meni su najgori dani bili:kad mi umro deda,baka,najbolji frend od leukemije i pas od starosti.

Što se cura tiče,bilo je tu svega,od prevara, itd,da ne nabrajam,bilo je šugavih stvari.

Al dođe vrijeme kad se sve poklopi,i nađeš srodnu dušu s kojom se poznam 5+ godina, a zajedno smo 6 mjeseci.

Tako da,ljudi,ne očajavjate,za svakog muškarca postoji savršena žena.

Možda je to baš vaša frendica iz susjedstva.

BTW-ja sam svoju dragu upoznao prije 5+ godina,slučajno preko sms-a.
Slučajnost ili sudbina,zaboli me K,bitno da se volimo i uživamo.

Tak da ljudi,stignete što se toga tiče,samo hrabro naprijed,zaljubljujte se,odljubljujte dok ne naletite na pravu/pravoga(ako ste žena/cura{helena itd})

MindReader
17-01-2007, 21:44
(ako ste žena/cura{helena itd})
inače zagrade idu ovim redoslijedom : { [ ( ) ]S} :wink: :rotfl: (šala)

ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša :rotfl:

Ps1ho
17-01-2007, 22:00
(ako ste žena/cura{helena itd})
inače zagrade idu ovim redoslijedom : { [ ( ) ]S} :wink: :rotfl: (šala)

ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša :rotfl:

Oh, mind pa nemoras sad tako... :oops:

NITROS
17-01-2007, 22:10
nisam odustao sam od nje, nakon 20 poziva i u školi sam ju zaustavljao... Ma za ženu koja te nogira u svojoj glavi treba staviti ban, mada je to vraški teško
btw nice topic drago mi je što sam ovo podilio s forumašima pcpa

Da nebi mislili da ono ko da imam blog govorim o svojim problemima i cijeli mi je zivot na kompu. Nije ali mi je fakat zal. Jer sam pocel hodati pod praznicima s njom, i bile su zainteresirane dvije puno zgodnije cure iz 2. i 3. razreda ! a ja lijepo ih odbio i rekao imam curu, i da bi onda ona meni dan nakon rodendana priredila nesto slicno ovome, e to je fakat jadno.

Odlucio sam jednu stvar do 18. samo barim :) a poslije cu se zaljubljivat :D

King tiger
17-01-2007, 22:11
ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša Rolling On The Floor

Zajebo si se , bit ce vam super prva 3 dana , onda ce naci zgodnijeg, raskinuti s tobom, reci da si debil, isutat te nogama i reci da je RHCP sranje.

Ps1ho
17-01-2007, 22:14
necu ja njeg ostavit :oops:

NITROS
17-01-2007, 22:16
ja sam isto jednu sad upozno.. nemogu reć ništa protiv nje jer je stvarno super, skoro smo si isti, imamo isto mišljenje i razmišljanje.. možda je ona moja srodna duša Rolling On The Floor

Zajebo si se , bit ce vam super prva 3 dana , onda ce naci zgodnijeg, raskinuti s tobom, reci da si debil, isutat te nogama i reci da je RHCP sranje.

Hehehehe mozda ti uspije a mozda te sutra odjebe, e danas sam poludio ljudi dosla je do nekog idiota i pocela se s njim razgovarat i ono sudarat kao i to namjerno da gledam u nju. A jos ajde da je tip ono stariji ili zgodniji, ovo neki seljak jebote, koji nije cuo za tus, a faca mu ko vrt pristeva. Mozda ju pali sado mazo ???? ili je tolko perverzna da ju pale smrdljivi ???

Pilip
17-01-2007, 22:24
Dan kad je umro Steve Urvin :cry:
Pilipe tvoj sig nije pomogo :cry:
kad vidim da place za onim krokodilom :cry:

A moral si podcjetit? :(

Scuderia
17-01-2007, 22:24
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

1. srednje.



ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god... :rotfl:



wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....

olio
17-01-2007, 22:27
Dan kad je umro Steve Urvin :cry:
Pilipe tvoj sig nije pomogo :cry:
kad vidim da place za onim krokodilom :cry:

A moral si podcjetit? :(S:cry: :cry:
Legenda :pray: :pray: :pray:

Inače nisam imao ni jedan tako grozan dan ....

Babitz
17-01-2007, 22:46
mislim da još nisam imao nikakav ubertežak dan...

imao sam puno loših dana, al nešto kao nečiju smrt... to ne

Shadowhell
17-01-2007, 22:47
mislim da još nisam imao nikakav ubertežak dan...

imao sam puno loših dana, al nešto kao nečiju smrt... to ne

kod mene slično tako .. bilo je smrti, ali bio sam manji tada i nije me pogodilo koliko ostale..

Pilip
17-01-2007, 23:15
A taj razlog je jer si bio manji.

Nisam dozivio neki uberlos dan ali sam dozivio mnogo losih dana.
Tako da ako sve zbrojis tu se nade neki uberlos dan...

Mda...

NITROS
17-01-2007, 23:32
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

1. srednje.



ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god... :rotfl:



wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....

lol svi to misle :D da imam vise od 15 godina. E pa nemam :D
Jebiga vecina zena su kurve :D

Pilip
17-01-2007, 23:34
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

1. srednje.



ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god... :rotfl:



wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....

Jebiga vecina zena su kurve :D

Hmmm... ne bas....
To kaj si se ti osjetio uvrijeden(s pravom) jer te cura ostavila nije ni prvi ni zadnji put da ce se decko tako osjecat. Shvati, curu neces moc ni da si bog isusov alah natjerat da bude s tobom ako nece. A jos pogotovo ak joj se neda imat decka. Ako si tuzan bio razmisljal bar ovako: Ako je cura bila ok(dobra osoba prvenstveno + zgodna sto je nevazno ali ipak) znaci da si dobro obavio posao jer si bio s njom.

Valnjes 666
17-01-2007, 23:51
Gle te ljudi,čim se zaljubite ne možete reći da ste srodne duše samo zato što se u mnogočemu slažete.

-Ja sam metalac a moja draga sluša tehno.
-Ja volim prirodu i tišinu,njoj paše gradska buka.
-Ja volim papat puno voća,ona ždere mesinu!
-Ja volim vrućinu i sunce,ona voli hladnoću i snijeg.

Pa ipak,poznamo se jako dugo,prijatelji smo iznad svega i to je jako važno u vezi.

Prije sam i sam mislio da je bitno da se furamo na isto,da imamo ista mišljenja,a zaprao je to najmanje važno.

Važno je da se dobro poznajete,da si vjerujete i poštujete jedan drugog.

I bez obzira na sve morate biti iskreni jedni prema drugom,kakva god da istina je,najbolja je.

Eh sad,preživit će te još mnogo veza i vezica dok ne nažete onu/onog pravu/pravog.

Al to je dio života i to tak ide. :)

I nedajte se da vas jedna ili dve loše veze pokolebaju,glavu gore i traži dalje.

A možda ti je frendica/frend iz osnovne baš srodna duša,nikad ne znaš,ljubav je čudna... :)

(Osjećam se kao nekakav savjetnik za teenagere :D )

Burek_fr0m_SPACE
18-01-2007, 00:02
Jebiga vecina zena su kurve :D
Zašto svi ovo forsiraju? Mislite da smo mi bolji? I koliko vi to iskustva imate pa da možete nešto tvrditi za "većinu" žena?

NITROS
18-01-2007, 00:24
folklor :rotfl:

koji ste vi rzr ??

1. srednje.



ti si moj vršnjak...omg...wtf...ja sam mislio da imas problema na poslu...da imas barem 23god... :rotfl:



wellcome to my fuck up world.....danas je bilo sjebano....too much for today....jebena mat....jebena prof iz mat..ono tip je dosta intleigentan i sve ali nek vec jednom shvati da mi nismo buduću dobitni nobeove za mat...next...Daleka Obala-Sve su žene kruve će biti dooljno da opišnem drugi problem....third...glava mi puca...boli majko mila....

Jebiga vecina zena su kurve :D

Hmmm... ne bas....
To kaj si se ti osjetio uvrijeden(s pravom) jer te cura ostavila nije ni prvi ni zadnji put da ce se decko tako osjecat. Shvati, curu neces moc ni da si bog isusov alah natjerat da bude s tobom ako nece. A jos pogotovo ak joj se neda imat decka. Ako si tuzan bio razmisljal bar ovako: Ako je cura bila ok(dobra osoba prvenstveno + zgodna sto je nevazno ali ipak) znaci da si dobro obavio posao jer si bio s njom.

Da upravo je ovo zadnje, i zbog toga mi je fakat zal. A ove fore da joj se neda imati decko to su bullshit



Jebiga vecina zena su kurve :D
Zašto svi ovo forsiraju? Mislite da smo mi bolji? I koliko vi to iskustva imate pa da možete nešto tvrditi za "većinu" žena?

Mozda jer sam u takvom drustvu, mojeg frenda je cura zaruke raskinula nakon 3 godine hodanja. Jednom frendu nakon 2 godine hodanja ova mu je rekla da joj se neda vise. E pa po tome nesto zakljucujem, inace imam jedan gadan problem, a to je da se jako emocionalno vezem za druge osobe i kada me netko odjebe to me u samu srz pogodi pa lako planem.

Babitz
18-01-2007, 00:51
Jebiga vecina zena su kurve :D
Zašto svi ovo forsiraju? Mislite da smo mi bolji? I koliko vi to iskustva imate pa da možete nešto tvrditi za "većinu" žena?ja imam drukčiji pristup

za mene su ljudi općenito kreteni

wraithguard
18-01-2007, 01:31
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D

Helena
18-01-2007, 02:21
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D

Jako lijepo mišljenje, stvarno...

Scuderia
18-01-2007, 10:19
Jebiga vecina zena su kurve :D
Zašto svi ovo forsiraju? Mislite da smo mi bolji? I koliko vi to iskustva imate pa da možete nešto tvrditi za "većinu" žena?ja imam drukčiji pristup

za mene su ljudi općenito kreteni



that is damn true....

18-01-2007, 10:23
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D


Istina. Eh te žene.. da su bar sve normalne..

Pilip
18-01-2007, 10:36
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D

Ne nasmijavaj. :rotfl:
Sa takvim negativnim misljenjem neces ni klit vidjet do 40-te.

18-01-2007, 10:48
Misliš da zna što je klit..?

Babitz
18-01-2007, 10:56
je to vrsta peciva?

Scuderia
18-01-2007, 11:03
je to vrsta peciva?



ne :o

Babitz
18-01-2007, 11:10
biče da je to vrsta papkara onda :(

Scuderia
18-01-2007, 11:13
biče da je to vrsta papkara onda :(


ne....to je vrsta kruha :|

Frky
18-01-2007, 13:04
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D

Ovako i moj profesor iz povijesti misli ! Inače stariji čovjek , oženjen i sve !

RIPtheREAPER
18-01-2007, 14:15
U životu, jednostavno moras imat sreće.
Nekome ide sve od ruke, a nekome pak nejde.
I to je tako.
Mozda se to moze promjenit ako se potrudis ali opet moras imat faktor srece.

Ps1ho
18-01-2007, 15:05
najlakse je pastirima, nemaju zene, za zabavu jebu ovce i trose lovu na sebe, ja bi bio pastir :(

goGAMERo
18-01-2007, 15:09
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!

St. Jude
18-01-2007, 18:13
mogu kazat da mi je danas bio prilično badday,makar sam imo gorih,išo kod doktora i shvatio da 5 mjeseci nesmijem jest : prženo,crveno meso,vrhnje i masno... a u kurac...

Chyque
18-01-2007, 18:49
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!


AJ gogamero to objasni ostalima ali jbg ispraksaš se do 20 godine i onda tražiš ljubav svoga života

NITROS
18-01-2007, 18:54
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!


AJ gogamero to objasni ostalima ali jbg ispraksaš se do 20 godine i onda tražiš ljubav svoga života

Gledaj netreba ti nikakva praksa. Ako ce te ta cura voljeti onda te neze odjebati ako se neces znat jebati, ljubiti ili neznam sad sto vise.

goGAMERo
18-01-2007, 20:06
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!


AJ gogamero to objasni ostalima ali jbg ispraksaš se do 20 godine i onda tražiš ljubav svoga života

Gledaj netreba ti nikakva praksa. Ako ce te ta cura voljeti onda te neze odjebati ako se neces znat jebati, ljubiti ili neznam sad sto vise.


Jeli to razlog zasto si ti dobio nogicu!? :rotfl:

Lord of Darkness
18-01-2007, 20:13
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!

Mislim lol. Hvataj dok možeš jer kad budeš ostario, imaš ženu pa se sve objesi itd. uživaj dok si mlad. (citirao sam jednog lika)

Ps1ho
18-01-2007, 20:14
Steeeeeeeeveeeeeeeeeee!!!! :cry:

goGAMERo
18-01-2007, 20:14
To mi je poznato, sve su to "dječije" teenagerske veze, balavice male, kad ti bude 20 onda idi u pravi lov, na dobre i poštene cure!

Mislim lol. Hvataj dok možeš jer kad budeš ostario, imaš ženu pa se sve objesi itd. uživaj dok si mlad. (citirao sam jednog lika)

hahah, kralju, za mene život počinje tek sa 18, jerbo tada mognem raditi sve što sa 16 nesmijem! :rotfl:

MindReader
18-01-2007, 20:16
inače je ovo o naj bed danu, a ne o ženskama :wink:

Ps1ho
18-01-2007, 20:26
inače je ovo o naj bed danu, a ne o ženskama :wink:

Mind citaj prvu i drugu stranu :oops:

goGAMERo
18-01-2007, 20:33
Da se vratim na topic, nisam imao baš neke beddddddd dane, ali jedan od tih je kad mi je 17-godišnji rođak umro iznenada, čak se i dan danas 3 godine nakon smrti ne zna točan uzrok... :cry:

St. Jude
18-01-2007, 20:47
a također nije lijep dan kad ti na božić umre djed :cry:

olio
18-01-2007, 20:50
a također nije lijep dan kad ti na božić umre djed :cry:moja sućut....

inače nisam se pun0 susretao sa smrću Osim jednom kad mi je prijatelj poginuo :cry:

MindReader
18-01-2007, 20:53
inače je ovo o naj bed danu, a ne o ženskama :wink:

Mind citaj prvu i drugu stranu :oops:
pročito sam, nisam htio komentirat.. nemoj se previše umislit, nisi ti ta kewja na koju mislim :wink:

ja se nikad do sad nisam susreo sa smrćuu.. osim kad sam bio neš manji, kod bake na svinokolji - jedan dida što živi blizu nje, meni je bio ko dida (ošto je moj umro dok sam imo par mjeseci) - jednostavno pao i umro od srca.. ja sam tad bio u kući, al kad je stara ušla sva uplakana zvat hitnu, ja izašo van i vidim on leži na podu.. užas osjećaj

olio
18-01-2007, 20:55
inače je ovo o naj bed danu, a ne o ženskama :wink:

Mind citaj prvu i drugu stranu :oops:
pročito sam, nisam htio komentirat.. nemoj se previše umislit, nisi ti ta kewja na koju mislim :wink:

ja se nikad do sad nisam susreo sa smrćuu.. osim kad sam bio neš manji, kod bake na svinokolji - jedan dida što živi blizu nje, meni je bio ko dida (ošto je moj umro dok sam imo par mjeseci) - jednostavno pao i umro od srca.. ja sam tad bio u kući, al kad je stara ušla sva uplakana zvat hitnu, ja izašo van i vidim on leži na podu.. užas osjećajomg ja nikad nisam vidio mrtvog čovjeka ....
ehh da jedan od gorih dana je bio ... :cry: :cry: ma ne mogu o tome pričat imat ču nočne more....

Shadowhell
18-01-2007, 21:23
inače je ovo o naj bed danu, a ne o ženskama :wink:

Mind citaj prvu i drugu stranu :oops:
pročito sam, nisam htio komentirat.. nemoj se previše umislit, nisi ti ta kewja na koju mislim :wink:

ja se nikad do sad nisam susreo sa smrćuu.. osim kad sam bio neš manji, kod bake na svinokolji - jedan dida što živi blizu nje, meni je bio ko dida (ošto je moj umro dok sam imo par mjeseci) - jednostavno pao i umro od srca.. ja sam tad bio u kući, al kad je stara ušla sva uplakana zvat hitnu, ja izašo van i vidim on leži na podu.. užas osjećajomg ja nikad nisam vidio mrtvog čovjeka ....
ehh da jedan od gorih dana je bio ... :cry: :cry: ma ne mogu o tome pričat imat ču nočne more....

Sad je ono kad mi kažemo samo ti daj pa ti to i učiniš, zato primi se posla

Ps1ho
18-01-2007, 22:09
i kad završiš ja ću opet:''Steeeeveeeeee! :cry: ''

Empe Tri
18-01-2007, 22:37
zaljubljivanje je šit,ostavite se toga ako možete

kasno si me podsjetio :cry:
edit:
i jedini dan koji sam proveo u bedu je kad je rekla imam decka :cry: :cry:
tad sam se mogao pokopat i ....................osto sam bez rijeci :cry:

Pilip
19-01-2007, 11:42
ma ženske su potrošna roba...i nema takve stvari/osobe/životinje/itd koja ti bi bila srodna duša,to ne postoji...nesmiješ život shvaćat tak ozbiljno,ono živi ga i pokušaj se snaći najbolje u situacijama koje baci u tebe...well that was my 2cents :D

Ovako i moj profesor iz povijesti misli ! Inače stariji čovjek , oženjen i sve !

I slusaces profesora iz osnovne skole?

Ogg The Dogg
19-01-2007, 23:02
ja bas i nemam neke jagore dane. može se reć da sam bio jadan kad me cura ostavila iz sličnog razloga, tj. nije imala vremena za vezu. :yuck: (poslije sam sazno da se iza tog jađara izgovora skriva nešta drugo ali nisam sazno što to točno). malo sam bio jadan, pa jdno dva dana bjesan, onda 2-3 bjesan & jadan Co. i onda poslije toga Flat line 8) .
e da kod takvih stvari pomaže gledanje pornjava... bar je meni pomoglo :fof:
a što se smisla ljubavi tiče pojasnit ću to kroz jedan vic: "ko radi taj i griješi." reče pjetao i siđe s patke :)

Miles
01-02-2007, 19:24
jedan od najbed dana je kad sam radio na jarunu čisteći lopoče,sa mnom je bilo par novaka,i likovi nabacali lopoč na flos,a jedan genije ostavio grablje i slučajno ih prekrio lopočom,ja prolazio tuda i nagazio na grablje,prošlo kroz šlapu i 1cm u petu.Otfurali me na malo jezero u ambulantu kad tamo izvukli neku babu iz jezera.Stara slučajno spade iz kolica i glava joj proviri iz crne vreće sva podbuhla i gnjecava.
da ne spominjem da sam kasnije morao na injekciju protiv tetanusa
i da ne spominjem da mi el hefe rekao da se sutra moram nacrtati na poslu,probajte hodati po jarunskoj plaži s sjebanom nogom 10 sati dnevno(radio sam kao spasioc)

drugi najbed dan je kad sam roknu 1. godinu na faksu :oops:
jebena bologna

goGAMERo
02-03-2007, 22:23
Predivno... Došao s košarke i pravo sjebo ruku, nema igranja bar naredna 4 dana, a kucam slova na tipkovnici ko tajnice u HDZ BiH uredima!

flander
02-03-2007, 22:25
današnji dan,sjebo neke stvari na MSN-u :(

gogo2409
03-03-2007, 03:15
A ovo aj se tice cura vecini IQ ovisi o sobnoj temperaturi i za nijednu se netreba vezat i onda ako to planiras(vecinom je neplanirarano i neshvatis opce za to dok to ne izgubis)onda trebas napravit neki test(kusnju)da vidis koliko ti njoj znacis vecina ih tako dobro glumi da bi je poslo u holowood sunce im j**** ja sam se opeko GADNO vezo se ko kreten ali sta ces kad sa vragom posla imas trebas uvjek unaprijed razmisljat.

Munjeni jarac
03-03-2007, 10:19
najbed dan:
kad mi je umrla baka i dok sam gledo smrt mog macka kojeg je pogazio auto :cry: :(

flander
03-03-2007, 10:20
A ovo aj se tice cura vecini IQ ovisi o sobnoj temperaturi i za nijednu se netreba vezat i onda ako to planiras(vecinom je neplanirarano i neshvatis opce za to dok to ne izgubis)onda trebas napravit neki test(kusnju)da vidis koliko ti njoj znacis vecina ih tako dobro glumi da bi je poslo u holowood sunce im j**** ja sam se opeko GADNO vezo se ko kreten ali sta ces kad sa vragom posla imas trebas uvjek unaprijed razmisljat.


bome da istina :(

NiX4tHeG@M3R
06-03-2007, 10:25
Jučer mi je bio fakat bed dan.

Bio je 4.sat,vjeronauk,jedan klinjo,kojeg swi zovu baka,ide 7 razred a swi ga zovu tako jer kada ga zajebavaš odmah ti baku zove :rotfl: .Ja ga pozdravim sa "BAKA" i kaže on meni "Baka ti jebe mater" , ja ga gurnem i ptam ga što je rekao a on mene opet gurne pa ja njega gurnem na zid i frik mi sa leđa skoči na mene oko vrata i ja ga gurnem i frik sa glavom prođe kroz dvostruko staklo,al na svu sreću mu ništ nije bilo,morao kod pshie moram reć starcima , nisam rekao tak da sam najebo :(

mehekek
06-03-2007, 11:19
ja jos s curama nisam imao takvih problema... mozda zato sto ih gledam kao predmete 8) 8) 8)
mmm 90'60'90' 8)

Lord of Darkness
06-03-2007, 16:34
Jučer mi je bio fakat bed dan.

Bio je 4.sat,vjeronauk,jedan klinjo,kojeg swi zovu baka,ide 7 razred a swi ga zovu tako jer kada ga zajebavaš odmah ti baku zove :rotfl: .Ja ga pozdravim sa "BAKA" i kaže on meni "Baka ti jebe mater" , ja ga gurnem i ptam ga što je rekao a on mene opet gurne pa ja njega gurnem na zid i frik mi sa leđa skoči na mene oko vrata i ja ga gurnem i frik sa glavom prođe kroz dvostruko staklo,al na svu sreću mu ništ nije bilo,morao kod pshie moram reć starcima , nisam rekao tak da sam na*ebo :(


Samoobrana nisi kriv. Karikiraj događaj.

NiX4tHeG@M3R
07-03-2007, 09:28
Ma pshia je rekla da ne trebam reć starcima i swe ok

bio jučer kod nje

07-03-2007, 09:31
aha, uopće netrebate ni staklo platit jel.

NiX4tHeG@M3R
07-03-2007, 09:34
aha, uopće netrebate ni staklo platit jel.

trebamo


u ponedeljak ču wam skenirat račun


swako po pola

07-03-2007, 09:51
daklem, duplo staklo, cca 300kn.


nećeš reć starcima neg ćeš iz svog džepa dat 150kn?

NiX4tHeG@M3R
07-03-2007, 10:40
daklem, duplo staklo, cca 300kn.


nećeš reć starcima neg ćeš iz svog džepa dat 150kn?

da


tak i tak nisam kriv

psovao mi je mater :kill:

07-03-2007, 10:46
aha, nisi kriv ali ćeš svejedno dati 150kn iz svog džepa?

krasno. da su bar i hrv. političari takvi.

NiX4tHeG@M3R
07-03-2007, 10:51
aha, nisi kriv ali ćeš svejedno dati 150kn iz svog džepa?

krasno. da su bar i hrv. političari takvi.

DA DAT ĆU I SKENIRAT ĆU RAČUN!!!

PA JA SAM GA GURNO TAJ PROZOR

07-03-2007, 10:56
Ček, rekao si da nisi kriv, a sad si ga gurnuo kroz prozor?
Zbunjen sam.

Simon the Dreamer
07-03-2007, 11:03
Nemoj jadnog zajebavati, vidiš da se sav raspizdio... hehehe, svi mi znamo da ti "nisi kriv", napokon, nadasve je plemenit čin izrugivanje mlađeg dječaka, i zatim mlačenje istog nakon što se pokuša braniti...

Lord Jambrek
07-03-2007, 11:06
Ček, rekao si da nisi kriv, a sad si ga gurnuo kroz prozor?
Zbunjen sam.


Pa skočio mu je oko vrata, valjda ga je tak odgurnuo s leđa i nije vidio prozor, slično se desilo frendovima u osnovnoj.

Nije ga namjerno bacio, valjda?


Nije on kriv što je mali odletil kroz prozor, klinjo mu je skočil oko vrata i moral ga se nekak riješit, a prozor se našal na putu.

King tiger
07-03-2007, 11:15
tako sam ja ubio lika, krenuo on prema meni da me napadna, kad paf, noz mu se nasao na putu.

NiX4tHeG@M3R
07-03-2007, 11:18
Ček, rekao si da nisi kriv, a sad si ga gurnuo kroz prozor?
Zbunjen sam.


Pa skočio mu je oko vrata, valjda ga je tak odgurnuo s leđa i nije vidio prozor, slično se desilo frendovima u osnovnoj.

Nije ga namjerno bacio, valjda?


Nije on kriv što je mali odletil kroz prozor, klinjo mu je skočil oko vrata i moral ga se nekak riješit, a prozor se našal na putu.


da

nisam ja njega htjeo u prozor :rotfl: :rotfl:

htjeo sam ga skinut s mene

07-03-2007, 11:32
Kad je meni neko za vratom leti direkt preko.


Sad sam se sjetio jednog od svojih najbad dana.

Dan poslje natjecanja u hrvanju. Protivnika sam bacio šulter i pao direktno iz stojećeg položaja na sljepoočnicu... protivnik je završio izvan strunjače a ja sam bio dobro.

Do navečer.


Počele su takve glavobolje da sam lupao glavom o zid u nadi da će prestati. Dva lupoceta/panadona/štaveć nisu pomgola...

1van
22-04-2007, 09:07
najbed dan:
kad mi je umrla baka i dok sam gledo smrt mog macka kojeg je pogazio auto :cry: :(

I ja sam imao slican slucaj, sam sto je meni stradao pas(a jadan se napatio :( :( ).

Nego stari(lovac je) svaki put kad krepa jedan pas dobije drugog,i tak on cijelo vrijeme imo terijere lude ko(nemozes ih usporedivat) uglavnom jedan je bio dobar dok ostali,jedan se objesio(ne pitajte kako,grozno),drugog su uspavali il sta vec (nesijecam se)...
I on sad ide 1. put uzet kuju brak jazavcara....1. da je pas bio pametan,dobar u lovu,igra se ...super.Ali problem sto je zensko 1. kad se ostenila bilo dobro zakon stenad(nazalost ih nismo mogli uzdrzavat)
2. Sva bila jadno uhvatla ju neka bolest i isla na carski rez....fuj e vidids kak joj crijeva ispadaju...(nezelim o tome) i na kraju ostala ziva i stenad takoder ja si jos mislim dozivit ce ovo jos nekih 20 godina,a za jedno pola godine opet bolesna isla na neke injekcije gluposti(mislili su da ima upalu pluca) sva se jaadna patila jedva dise ...grozno curi nekaka pjena...
Jadna je umrla, :( sad prije nekih mjesec dana citam u vecernjem onaj prilog vrt dosla neka bolset potkozni i srcani crv(ovaj pas sto sad imam ima potkoznog) neizljeciva bolest al nemoze se umrijeti,a ako te srcani dohvati mrtav u 24h :( nego tog mi je jazavcara dohvatio srcani izgleda
i jadna krepala...Imo sam mnogo prica sa psima ... :boohoo:

Kaje jaje
28-04-2007, 20:48
JA se želim malo približit sedmašici pomoć, pomoć ! ! !
I ona me ne voli :cry: :cry:

McPingvin_v2.0
30-04-2007, 13:02
E, ja se još uvjek želim približit jednoj osobi. Starija je od mene 157 dana živi u drugom gradu i ima dečka.

Ja sam debeo, prištav, iam neurednu kosu pa se vadim da "furam bitlsicu". Uz sve to sam na četvratk dvanaestog skrivio saobraćajku i sjebao sam motor u vrijednosti preko 2k kuna. Još uvjek nisam ispravio jedinicu iz Osnova Elektrotehnike.



Marijan. Starija je od tebe godinu dana, što je kad imaš 12 godina PUNO. Ne voli te? Super. Čekaj dok se sprijateljiš s njom pa te odjebe. Čekaj dok ne dobiješ bubrežni kamenac pa kad se isti sjeti prijeći iz bubrega u mjehur.




Čitaj: BMK što se oćeš približiti sedmašici i što te ona ne voli. Nisi jedini sa ljubavnim jadima na svijetu. Nadrkan sam jer mi se Oblivion srušio, ništa osobno.

OK, serem, osobno je.

pimp
30-04-2007, 13:39
ha , mani se zeli pribliziti cura koja slusa thompsona i karmu , a meni se to gadi , a cura je seks bomba, mogu je samo iskoristavati jer uopce nis ne osjecam prema njoj , sta sad? da postupim ko prava muska svinja il da budem good guy?

Gaas
30-04-2007, 13:49
ha , mani se zeli pribliziti cura koja slusa thompsona i karmu , a meni se to gadi , a cura je seks bomba, mogu je samo iskoristavati jer uopce nis ne osjecam prema njoj , sta sad? da postupim ko prava muska svinja il da budem good guy?

budi good guy i izjebi je...ovisi u kojim si godinama :D neznam dal u osnovnoj cure vec daju :) , u moje vrijeme nisu

pimp
30-04-2007, 14:01
ha , mani se zeli pribliziti cura koja slusa thompsona i karmu , a meni se to gadi , a cura je seks bomba, mogu je samo iskoristavati jer uopce nis ne osjecam prema njoj , sta sad? da postupim ko prava muska svinja il da budem good guy?

budi good guy i izjebi je...ovisi u kojim si godinama :D neznam dal u osnovnoj cure vec daju :) , u moje vrijeme nisu
ma ima ona 17god
tak da daju ...

Smeagoul
30-04-2007, 14:07
ha , mani se zeli pribliziti cura koja slusa thompsona i karmu , a meni se to gadi , a cura je seks bomba, mogu je samo iskoristavati jer uopce nis ne osjecam prema njoj , sta sad? da postupim ko prava muska svinja il da budem good guy?

budi good guy i izjebi je...ovisi u kojim si godinama :D neznam dal u osnovnoj cure vec daju :) , u moje vrijeme nisu
ma ima ona 17god
tak da daju ...

@Obojici : samo lol

Moj najgori dan.. kada mi je baby brat morao u bolnicu jer je imao upalu pluca, jadnik se 2 dana prije toga samo mucio, nije mogao ispuhati nos, iskasljati se,a jedva se smijao... 13 dana se zadrzao u bolnici sa mamom, a mene sve grizlo jer sam ja prije njega bio bolestan, tako da je vjerojatno preslo na njega :/
(tada je imao 3 mjeseca)
(sada mu je skoro 6 mjeseci)

pimp
30-04-2007, 14:18
[quote="Smeagoul
@Obojici : samo lol

Moj najgori dan.. kada mi je baby brat morao u bolnicu jer je imao upalu pluca, jadnik se 2 dana prije toga samo mucio, nije mogao ispuhati nos, iskasljati se,a jedva se smijao... 13 dana se zadrzao u bolnici sa mamom, a mene sve grizlo jer sam ja prije njega bio bolestan, tako da je vjerojatno preslo na njega :/
(tada je imao 3 mjeseca)
(sada mu je skoro 6 mjeseci)[/quote]

e to je ipak najgore , kad ti je neko iz obitelji u opasnosti...

R4v3n_g4m3r
30-04-2007, 18:01
S
@Obojici : samo lol

Moj najgori dan.. kada mi je baby brat morao u bolnicu jer je imao upalu pluca, jadnik se 2 dana prije toga samo mucio, nije mogao ispuhati nos, iskasljati se,a jedva se smijao... 13 dana se zadrzao u bolnici sa mamom, a mene sve grizlo jer sam ja prije njega bio bolestan, tako da je vjerojatno preslo na njega :/
(tada je imao 3 mjeseca)
(sada mu je skoro 6 mjeseci)

e to je ipak najgore , kad ti je neko iz obitelji u opasnosti...

istina

tako nesto je bilo i kod mene. brat je tada imao 3 il 4 godine i jeo je breskvu. Koomadic vlakna mu je zapeo u grlu i jadan se gusio i gusio. stara ga je odnijela u bolnicu a ja sam se doma grizao od straha. naposlijetku su dosli oko 21 sat i buraz je bio ok.

MindReader
30-04-2007, 18:05
neš je slično bilo i kod mene.. bila zima, vani snijeg i to.. i sestra (4 godine starija od mene) i ja bili sami doma.. i išli van se sanjkat (bilo to malo davno,jelte) i neš se posvađali i krene ona mene vatat.. i ja padnem na leđa i ona mene uvati za noge i ja se koprcam i puknem je čizmom u glavu, kod oka.. e onda mi se noge odsjekle,mislio sam da sam joj izbio oko.. od staraca sam taj dan dobio baaatinaaa.. al dobro, zasluženo :roll:

hacker
30-04-2007, 18:55
Mene je prije dva mjeseca pregazio tenk, no nekim sam cudom prezivio...evo kako sada izgledam:
http://www.rubberroom101.com/1lgimg/20.jpg

e to je bio dan za pamcenje!

NiX4tHeG@M3R
30-04-2007, 19:18
U u osnovnoj neke daju :)

pimp
30-04-2007, 19:24
Mene je prije dva mjeseca pregazio tenk, no nekim sam cudom prezivio...evo kako sada izgledam:
http://www.rubberroom101.com/1lgimg/20.jpg

e to je bio dan za pamcenje!

dobro bas i nije smijesno ismijavati druge u ovakvim slucajevima..

Ps1ho
30-04-2007, 19:36
hacker uopce nije msjesno i de ljudi ak nemate nis pametno za rec nemojte ni oftopičarit

EDIT: da znam da je maska al pokusaj komicnosti ti i nije previse komican :roll:

EDOT2: Gaas nelaprdaj :?

1van
01-05-2007, 13:54
SNadrkan sam jer mi se Oblivion srušio, ništa osobno.

OK, serem, osobno je.

Heh...meni je frend izgrebo dvd od obliviona i LotR BfME2 najgori dan u mom zivotu :cry: :cry: :( :cry:

Death By Sexy
01-05-2007, 15:01
SNadrkan sam jer mi se Oblivion srušio, ništa osobno.

OK, serem, osobno je.

Heh...meni je frend izgrebo dvd od obliviona i LotR BfME2 najgori dan u mom zivotu :cry: :cry: :( :cry:

još si mlad... čeka te puno gore od igrica

1van
01-05-2007, 16:29
[quote="McPingvin_v2.0":3e8p4u0s]SNadrkan sam jer mi se Oblivion srušio, ništa osobno.

OK, serem, osobno je.

Heh...meni je frend izgrebo dvd od obliviona i LotR BfME2 najgori dan u mom zivotu :cry: :cry: :( :cry:

još si mlad... čeka te puno gore od igra[/quote:3e8p4u0s]

Ne bih rekao

McPingvin_v2.0
01-05-2007, 17:11
ubi se pa nećeš nikad ni saznati.

Deno
11-07-2007, 12:19
Bah...pitao sam neku curu pred frendovima da budemo zajedno i reko sam da ju volim...ona je rekla glasno i jasno NE...ja sam pao mrtav...i napio se ko majmun...

Kad ono...drugi dan zvoni mob i ona me MOLI...molim te DENO budi samnom...VOLIM TE!!!!!! AAAAA!! AAAA!!!

Ja ju ono već zaboravio i kazem joj...You had your chance WOMAN!
Moj brat reko "oWnEd" :D

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 12:23
moj bi brat reko "idiote".

Ps1ho
11-07-2007, 12:58
Bah...pitao sam neku curu pred frendovima da budemo zajedno i reko sam da ju volim...ona je rekla glasno i jasno NE...ja sam pao mrtav...i napio se ko majmun...

Kad ono...drugi dan zvoni mob i ona me MOLI...molim te DENO budi samnom...VOLIM TE!!!!!! AAAAA!! AAAA!!!

Ja ju ono već zaboravio i kazem joj...You had your chance WOMAN!
Moj brat reko "oWnEd" :D

E bravo, samo, kad te tako zajebe, onda moras bit smion. Prvo sto napravis kazes joj da se nadjete na nekom javnom mjestu, zatim kad se nadjete, sjedne te si vrlo blizu, i onda tak pricajte malo i kad se krenete ljubit, cekaj da ti bude taman tolko blizu da ti krene jezik u grlo uvaljivat i onda je fino, ko pravi čovijek, steras u 3 pi*ke materine, gg.

Deno
11-07-2007, 13:04
moj bi brat reko "idiote".

Brat ti je isto Pingvin ? Neznam kakve su vama tamo cure, ali nikad nemoj trcat za njima...vidis da ima sve vise gay parada...vise cura slobodnih :D MC idemo ja i ti dole na zrce na pag :D

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 20:57
E bravo, samo, kad te tako zajebe, onda moras bit smion. Prvo sto napravis kazes joj da se nadjete na nekom javnom mjestu, zatim kad se nadjete, sjedne te si vrlo blizu, i onda tak pricajte malo i kad se krenete ljubit, cekaj da ti bude taman tolko blizu da ti krene jezik u grlo uvaljivat i onda je fino, ko pravi čovijek, steras u 3 pi*ke materine, gg.
To sam čekao, ti to puno bolje objašnjavaš.

Nego, zrće? misliš tamo di je 70% ekipe muško?
fala, ne bi ja :)

Stryder
11-07-2007, 21:20
Bah...pitao sam neku curu pred frendovima da budemo zajedno i reko sam da ju volim...ona je rekla glasno i jasno NE...ja sam pao mrtav...i napio se ko majmun...

NikadSne reci ženskoj da ju voliš 8)

Kron
11-07-2007, 21:25
Bah...pitao sam neku curu pred frendovima da budemo zajedno i reko sam da ju volim...ona je rekla glasno i jasno NE...ja sam pao mrtav...i napio se ko majmun...

NikadSne reci ženskoj da ju voliš 8)
a ti bi to govorio muškima?

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 21:35
NikadSne reci ženskoj da ju voliš 8)
a jebemu. zašto mi to nisi rekao prije? :(

Stryder
11-07-2007, 21:41
Bah...pitao sam neku curu pred frendovima da budemo zajedno i reko sam da ju volim...ona je rekla glasno i jasno NE...ja sam pao mrtav...i napio se ko majmun...

NikadSne reci ženskoj da ju voliš 8)
a ti bi to govorio muškima?

Ne, to tek kažeš ženskoj nakon par mjeseci hodanja...ali nikako na početku...

omfgnoob1
11-07-2007, 21:43
Na pocetku joj kazes svidjas mi se :oops:

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 21:47
na početku joj kažeš "imaš prekrasne oči boje govana"

Sgt. Bull
11-07-2007, 21:49
sjedio pored djevojcice :oops: u parku i pitao je da izadje samnom a ona mi rekla da izgledam kao da sam zavrsio 6. rzred osnovne a ne 3. srednje(narafno rekla je da se tako i ponasam)...i rekla ne ofc...i to mi se desi taman prvi put kada sam stisnuo da pitam neku da izadje samnom :killyou: tako mi i treba kad sam lijep

omfgnoob1
11-07-2007, 21:54
Biti ruzan ko pas FTW!! :)

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 21:56
Biti ruzan ko pas FTW!! :)
slažem se s izjavom, avatarom i sigom kolega :cheer

Ps1ho
11-07-2007, 22:09
sjedio pored djevojcice :oops: u parku i pitao je da izadje samnom a ona mi rekla da izgledam kao da sam zavrsio 6. rzred osnovne a ne 3. srednje(narafno rekla je da se tako i ponasam)...i rekla ne ofc...i to mi se desi taman prvi put kada sam stisnuo da pitam neku da izadje samnom :killyou: tako mi i treba kad sam lijep

I opet...neslušate me baš, kad te ženska tako odjebe, onda se fino ustanes i izderes se na sav glas, "pi*ka ti materina!", i odes kuc ko pravi 8)

Arbiter of Change
11-07-2007, 22:09
Tsk, tsk... na početku nije potrebno trošiti dah na riječi, if you know what I mean. :wink:

Neven <R>
11-07-2007, 22:10
A je pa ti šamarčinu zvizne. Arbiter ovdje se ipak govori o trijeznim curama. :D

Arbiter of Change
11-07-2007, 22:16
Sve je to stvar pripreme (govorim iz iskustva jer nisam popio šamarčinu dok sam ovo prakticirao, a da budem iskren nisam baš neki veliki šarmer). Naravno, moguće je da nalazim neke dobre cure, ali koje su šanse za to?

Sgt. Bull
11-07-2007, 22:22
Ajoj,od sada ću slušat Ps1ha...ajoj :( bio mi je bed dan totalno...ja se ponado a ono...ccc pwnd... :( al kak one to fino zamotaju u sve i svašta i nađu 3k razloga za ne,to je za izginut i to na mjestu događaja... :( a pricaju ko navijene...

McPingvin_v2.0
11-07-2007, 22:32
a pricaju ko navijene...
200+ riječi u minuti, šetnje na drugom kraju grada, ptičji drek na glavi... valjda će mi znat to platiti, makar i u naturi.

11-07-2007, 22:52
bili mi u cetvrtom razredu na ekskurziji i zadnji dan isli u makarsku.i rucali mi i kazemo mi odesmo vani malo prosetat.i potrcim ja na cestu i udari me auto.bio tri dana u bolnici, a u skolu nisam isto 1 tj dana :) .vise se auto razbilo nego ja kad sam ga glavom udario.to se zove bosanska glava :)

Stryder
11-07-2007, 22:55
Sal kak one to fino zamotaju u sve i svašta i nađu 3k razloga za ne,to je za izginut i to na mjestu događaja...

da to mi je najače..."ma jel ti želiš pokvarit naše prijateljstvo","ma tebe voli moja najbolja frendica","nisam ja dovoljno dobra za tebe,nađi si bolju" ,"znaš da moj tata ne voli crnce".....

ovo zadnje je bila zajebancija :D

Ps1ho
12-07-2007, 01:58
Ko ti zvizne šamarčinu?
Dok joj to govoriš staviš ruke na obraz, je izgledaš ko debil, al se vrijedi :killyou:

Sgt. Bull
12-07-2007, 10:09
Ovaj bi topic trebalo preimenovat u samo o curama ^^
Elem,jutros mi šalje poruku(9 ujutru)i kaže da samnom mora razgovarat,pitam je da se nađemo negdje,ona kaže daj na msnu,najlakše(ccc samo to i znaju na kompu,dobro,čestitke izuzetcima).Odem na msn i čekam je jeb**** sat vremena da se pojavi,ona konačno dođe,5 minuta mi nabraja što joj se ne sviđa kod mene i opet me odj**** do pič*** materne,pa kako da ostanem ravnodušan,odma je bio block/delete na msnu i na mobu...ccc :-x ovdje pizdim i kiselim se već pola sata;koji arrghhhh sada pokušavam da dođem do svih koji su tu bili taj dan da ih pitam jel joj ko nešto rekao...aarrggh junf do 160. godine ću biti al ovakva sr*** neću si više priređivati,to je sigurno
@ps1ho: :pray:

omfgnoob1
12-07-2007, 10:40
A ja bas prije koji dan upoznao jednu ultra cool slatku zabavnu i pametnu curu iz Zagreba ali ide ca u nedjelju :cry: mislim da cu se rasplakat na rastanku :(

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 12:28
aarrggh junf do 160. godine ću biti al ovakva sr*** neću si više priređivati,to je sigurno
najstarji zanat na svijetu je uvjek pri ruci.

omfgnoob1
12-07-2007, 12:34
Signed! :D

Simon the Dreamer
12-07-2007, 12:38
Morate vi uzimati savjete od mene. Mene otkad koristim novu metodu "Batina iz mraka" nijedna nije odbila.

A i uvijek imate drogu za silovanje.

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 12:42
danas bi mogao biti jedan od usranijih dana...

Fenrir
12-07-2007, 13:09
Morate vi uzimati savjete od mene. Mene otkad koristim novu metodu "Batina iz mraka" nijedna nije odbila.

A i uvijek imate drogu za silovanje.

Kao što je bilo u Reži me, onaj Carver, koji je imao one injekcije, sve osjećaš, al se ne možeš micati xD

Sova
12-07-2007, 13:16
Ja potpuno za*ra sa zenskom.Mislia sam da ne prica s menom pa se ja poceo hvaliti sa jednom cehinjom kako me pozvala na kupanje i kako je lipa itd.A posli mi frend pise poruku da sam glup jer bi ova hrvatica hodala s menom da sam je pita.A mozda je i doznala da sam o njoj govoria da je k**va.Pa joj se moram ispricat a moram je pitat da hoda s menom.
PS:Koja pisma bi bila lipsa za nju.Tony Cetinski-Blago onom tko te ima,Daughtry-It's nt over ili Aerosmith-I dont wanna miss a thing?

Ps1ho
12-07-2007, 13:18
Živo Blato - Kurva :friends:

omfgnoob1
12-07-2007, 13:19
or
the exploited - porno slut :D

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 13:28
Daleka Obala - Kurve

disi.
ajmo pit sutra.

Helena
12-07-2007, 13:37
PS:Koja pisma bi bila lipsa za nju.Tony Cetinski-Blago onom tko te ima,Daughtry-It's nt over ili Aerosmith-I dont wanna miss a thing?

Stevie Wonder - Isn`t She Lovely :wink:

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 13:43
Red Hot Chili Peppers - Catholic Schoolgirls je za nju ;)

Simon the Dreamer
12-07-2007, 14:13
Leonarda Cohena, i onda kad zaspi možeš radit s njom šta oćeš!

Moj stari je obožavao Cohena dok je bio mlad. Nisam skužio zašto sve dok nisam poslušo jednu pjesmu...

Helena
12-07-2007, 14:29
Leonard Cohen - Dance me to the end of love :oops:

Simon the Dreamer
12-07-2007, 14:40
In My Secret Life je bolja.
Ili Hey That's No Way To Say Goodbye, ta je prigodna.

Dreamer Deceiver
12-07-2007, 14:46
PS:Koja pisma bi bila lipsa za nju.Tony Cetinski-Blago onom tko te ima,Daughtry-It's nt over ili Aerosmith-I dont wanna miss a thing?

Misfits - Die, Die, My darling

prokleta kučketina :twisted:

Prince-Artas
12-07-2007, 18:18
danas bi mogao biti jedan od usranijih dana...

danas jest jedan od mojih usranijih dana, ništa od zga i faksa gore

Human m0nst3r
12-07-2007, 18:37
Natowario 25 kamiona dan ne ide gore. Od toga tri slepera.

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 18:43
danas jest jedan od mojih usranijih dana, ništa od zga i faksa gore
i moje ima veze sa sjevernijim područjima hrvatske...

Sova
12-07-2007, 21:20
Rekla je da joj se ne svidjam i da se zanima za drugog. :cry: :cry: :cry: :cry:

m777
12-07-2007, 21:38
np: Majke - A ti još plačeš

Nightyx
12-07-2007, 22:00
evo danas navećer mi je najbed komad dana...ali prema ostaloj situaciji mogu reći da mi je danas i najbed dan općenito :(

Sova
12-07-2007, 22:26
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:

McPingvin_v2.0
12-07-2007, 22:32
e nedamise, editano.

m777
12-07-2007, 22:33
np: Puddle Of Mud - She (fucking)SHates Me

NoNCoNFoRMiST
13-07-2007, 12:13
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:


a jebiga ak je tak glupa da ne mozete bit i prijatelji i to sve skupa da si budete dobri...i ak ti kaze da joj se ne svidjas..po izgledu..ma zajebi to odma

Sova
13-07-2007, 13:45
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:


a jebiga ak je tak glupa da ne mozete bit i prijatelji i to sve skupa da si budete dobri...i ak ti kaze da joj se ne svidjas..po izgledu..ma zajebi to odmaAl ja je volim i fali mi. :cry: :cry: :cry: :cry:

Lord Jambrek
13-07-2007, 13:51
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:


a jebiga ak je tak glupa da ne mozete bit i prijatelji i to sve skupa da si budete dobri...i ak ti kaze da joj se ne svidjas..po izgledu..ma zajebi to odmaAl ja je volim i fali mi. :cry: :cry: :cry: :cry:


Pusti si od Dimmu Borgir - Tormentor of Christian souls i smiri dušu, uz tu pjesmu sam ja sve svoje frustracije riješavao.

Zaboravi nju i idi dalje.

Helena
13-07-2007, 13:56
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:


a jebiga ak je tak glupa da ne mozete bit i prijatelji i to sve skupa da si budete dobri...i ak ti kaze da joj se ne svidjas..po izgledu..ma zajebi to odmaAl ja je volim i fali mi. :cry: :cry: :cry: :cry:

Slušaj Tonija Cetinskog - Ja sam zaljubljen. :D

Jebiga, pokušaj izgladiti stvari. Ak ne ide, vrijeme liječi sve rane. Daleko od očiju, daleko od srca. Šta god ti rekli, ta je izreka istinita. Vjeruj, ja znam. :(

McPingvin_v2.0
13-07-2007, 14:13
Jebiga, pokušaj izgladiti stvari. Ak ne ide, vrijeme liječi sve rane. Daleko od očiju, daleko od srca. Šta god ti rekli, ta je izreka istinita. Vjeruj, ja znam. :(
i'm affraid i do not concur...
Vrijeme lječi sve rane, ali od dubokih rana ostaju ožiljci.
Daleko od očiju, uvjek u srcu.


Nemojte se zavaravati sa starohrvatskim poslovicama. "Kako ćeš sijati tako ćepš i žnjati."
Zapjevajmo svi onda starohrvatsku pjesmu:
"Ja posijah repu, repu, ono rodi mak!"


Malo volim širit depresiju, cheers!

Dreamer Deceiver
13-07-2007, 16:42
U qurac ja je volimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. :cry: :cry: :cry: :cry:


a jebiga ak je tak glupa da ne mozete bit i prijatelji i to sve skupa da si budete dobri...i ak ti kaze da joj se ne svidjas..po izgledu..ma zajebi to odmaAl ja je volim i fali mi. :cry: :cry: :cry: :cry:

welkom to my world...

NoNCoNFoRMiST
13-07-2007, 22:57
ja trenutno otpisujem cure..trenutno sam otpisao svoju najvecu ljubav i nije mi zao (zato jer ima drugoga...za mene ju boli kurac) i zato sto imam drugu simpatiju i cuper je..i ona mene voli..barem kao prijatleja

Babitz
14-07-2007, 17:51
kako si loš

Babitz
14-07-2007, 18:22
:pray: :pray: :pray:

no comment

ovakvog retaja nisam vidio godinama. t3h jebačz0r :pray: :pray: :pray:

plače mi se što si iz zaboka :(

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 18:23
molim dr. sc. ssalg-a da prepiše macolex, hvala.

Neven <R>
14-07-2007, 18:24
E ono fakat loši trolovi u zadnje vrijeme. :(

Babitz
14-07-2007, 18:24
nemoj, nevene, on jebe, mi drkamo :((

Sova
14-07-2007, 18:27
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahahaNovi kandidat za bann? :killyou:

Burek_fr0m_SPACE
14-07-2007, 18:29
O da...

ssalG
14-07-2007, 19:04
molim dr. sc. ssalg-a da prepiše macolex, hvala.

Bojim se da macolex ovdje ne pomaže, vidiš ovdje imamo slučaj u kojem je pacijent toliko dugo mastrubirao da mu je ruka odlakavila, a precepcija stvarnosti mu se toliko iskrivila da sada umjesto svoje ruke vidi muf, pa je zbog količine "mufova" koje svakodnevno vidi umislio da je "jebač".
Inače htio bih napomenuti da dok pacijent jest je*** nešto s 46 kromosoma to nažalost nije bio/bila pripadnik ljutske rase već zec (http://en.wikipedia.org/wiki/Kromosom#Interphase_chromatin).

Munjeni jarac
14-07-2007, 21:37
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha
a sta onda tu radis,odi ***** a ne tu sa djecom se svadjat 8)

Lord Jambrek
14-07-2007, 22:07
ma vidi ti to.. MC.kinder.pingvin jer mali lover... komu jos danas treba ljubav?? dajte odrastite pls... pocnite malo prakticirat sex... i svijet ce biti ljepsi.. btw.. Ljubav je nacin na koji su sirosni do picke dolazili.. tak da.. sve je to povezano.. sex i ljubav... ajde decki u akciju.. skidanja junfova.. i svojihSi tudjih.. a ne glupo jadanje o zenskama..
s zenskom se hoda radi toga da ak ona ima menstruaciju da mozes sevit njezinu najbolju frendicu.. poslje si spusis koju cigaretu i CHILL OUT NIGGA.. 8)

sam nek tebi neko skine junf, ovdje muški baš nemaju volje da im se skine junf.


Vidim da si obični artard. Gledaš žene kao komade mesa i ništa više.

Human m0nst3r
14-07-2007, 22:38
Scr3aM_of_He11 kupi si ziwot umjesto da trosis wrijeme na tako duge i retardirane postowe. Po twojim rijecima se widi da imas mozda 12 godina i da zelis biti fucker wannabe(sry na izrazu modowi i admini). Samo cu dodati djeco draga ako mislite dolaziti na owaj forum i blatiti ga i spammati i pisati gluposti naprawite swoj forum i na njemu to pisite ili odite na forum.hr sa tim retardiranim preseravanjim kako ste izgubili junf. :boohoo:

Arkham
14-07-2007, 23:31
jedan savjet za sve vas:
nikad, ama baš nikad nemojt pitat curu hoće li izaći s vama prije nego što čujete kako govori. tako je bila neka poprilično zgodna cura, kojoj sam se sviđao, pa meni to kaže njena prijateljica. i tako ja pitam hoćemo li koji put u kino, a ona odgovori abnormalno visokim glasom: može!
poput motorne pile je... i ne prestaje pričat. usto je i hiperaktivna. i dakako meni ide na živce, a nisam dobar sa prekidima. dobra stvar je što je tijekom praznika na hvaru. možda me i zaboravi.

inače najgori dan u životu kad mi je neki tip prijetio nožem i pokušao mi zapalit kosu, kao jer sam ja metalac. što je najgore, tad sam slušao punk.

Ps1ho
15-07-2007, 00:48
Scrnesto of nesto onak malo sereš kvake reda veličine veš mašine :roll:

BINUX
15-07-2007, 01:17
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha

KOJI DEBIL STARI MOJ OVAKVI SE RJETKO RAĐAJU.
TEBE ISTO SIGURNO MAMA NIJE DOJILA DOK SI BIO MALI.
OD OKA 12G. TEK MU DLAKE PO JAJIMA POCELE RAST I ODMA MISLI DA JE NEKI FUCKER.

Stryder
15-07-2007, 01:31
Ovih dana svakakve budale dolaze na forum...

Frozen
15-07-2007, 02:18
Žalosno za Scr3ama...trebali bi stavit nekakav filter kod registracije za ovakve...

A moj kao najbed dan je kad sam iščašil rame na rukometu u školi...prije toga dok sam slagal
krovište sa starim pala je greda s čavlom i na svu sreću mi se samo vrh onog velikog čavla zabil u glavu...
A još prije toga pal na motiku i pošteno se srezal malo iznad gležnja...
Ostavila me i cura, s razlogom da nije dovoljno dobra za mene, bla bla, prošlo me za 2h.

Sonic_Moronic
15-07-2007, 10:11
Žalosno za Scr3ama...trebali bi stavit nekakav filter kod registracije za ovakve...

A moj kao najbed dan je kad sam iščašil rame na rukometu u školi...prije toga dok sam slagal
krovište sa starim pala je greda s čavlom i na svu sreću mi se samo vrh onog velikog čavla zabil u glavu...
A još prije toga pal na motiku i pošteno se srezal malo iznad gležnja...
Ostavila me i cura, s razlogom da nije dovoljno dobra za mene, bla bla, prošlo me za 2h.

Geez, ovako nešto još nisam čuo. :)

Arkham
15-07-2007, 16:03
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha

sve mi se čini da bi trebali stavit iq test kod registriranja, pa ne bi bilo ovakvih. i automatski ban svakom tko piše 1337.
inače, ovaj skrim of hel ima max 12 godina, ali takvi kao on uvijek tvrde da su stariji.

omfgnoob1
15-07-2007, 23:30
Otisla ultra cool cura koja mi se svidja na Pag :cry: , sto reci, ali se malo dopisujemo i tako, ali mi fali :cry:

Deno
16-07-2007, 10:25
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha

Ovaj i onaj post prije ti nisu trebali majmune glupi...sramotiš Hrvatsku.
I još spominješ downov sindrom GLUPANE BOLESNI....
Nadam se da je ovaj Bannan.

K4ciga
16-07-2007, 10:26
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha

Ovaj i onaj post prije ti nisu trebali majmune glupi...sramotiš Hrvatsku.
I još spominješ downov sindrom GLUPANE BOLESNI....
Nadam se da je ovaj Bannan.

koji su to retardusi...

u 250kn da ovaj dječak ima12godina i svira klavir

Babitz
16-07-2007, 12:02
benan je

Nemesis
16-07-2007, 12:32
uuuu daj zamisli.. lil virgin nikad nije pice probal ni radil to ke se radi.. pa nezna ke propusta.. lik daj si kopaj grob... jer drkica ti bude dojadila kad tad.. ko i svim drkađijama ovde... hahaha..
kad budes posevil neke javi se.. al ne mislim na susjedovog psa ili macku.. nesto na dvije noge.. s 46 kromosoma.. ili 47 ak ima downov sindrom.. ko ti .. ahahahaha

Ovaj i onaj post prije ti nisu trebali majmune glupi...sramotiš Hrvatsku.
I još spominješ downov sindrom GLUPANE BOLESNI....
Nadam se da je ovaj Bannan.

koji su to retardusi...

u 250kn da ovaj dječak ima12godina i svira klavir

ne bih baš rekao...nije dovoljno inteligentan da bi svirao klavir.mislim da bi si on trebao promijeniti nick u dr.Kadžija. i rox :D

Deno
16-07-2007, 14:51
Uglavnom back to subject :)

A bilo je "bed" dana...kad je brat radio nesto s curom u sobi i ja ono uletim...njoj je bio prvi put...i ona se pokrije a ja onaj "evil" smijeh nabacim. Brat kaze IZLAZIS, a ja ono malo u bedu kazem...di mi je ona plava majica ( nemam plavu tek sam kasnije skuzio ) Dalje nemogu pricat sta je bilo jer ako brat ovo vidi na forumu prebacit ce me =P

Arbiter of Change
16-07-2007, 15:11
A brat se nije sjetio zaključati vrata... amater. :)

Dreamer Deceiver
16-07-2007, 15:16
hebi ga, u subotu sam izgubio novčanik sa svim osobnim podacima i 150 kn :( nije baš najbed dan, ali žao mi je novčanika :(

flander
16-07-2007, 15:35
hebi ga, u subotu sam izgubio novčanik sa svim osobnim podacima i 150 kn :( nije baš najbed dan, ali žao mi je novčanika :(


hebate led moj stari isto, izgubio ososbnu,500 kuna i kreditnu karticu :?

Deno
16-07-2007, 19:07
A brat se nije sjetio zaključati vrata... amater. :)

Good for me :D

Archil
16-07-2007, 21:46
dobro da sam uspio naci ovaj topic, bas mi treba sad....
evo da vam kazem danasnji dan: igram ja VCO i javi mi se tip na private sa pitanjima tipa jel ti mala ikad drkala i takvim pitanjima :rotfl: ja sam riknuo od smjeha ali nisam imao mira tip je neki ludak cijeli me dan gnjavi pa neznam otkud mu moj broj ali zove me i sve to... kasnije dode cura kod mene bla bla bla cenzura bla bla bla, ode kasnije me nazove i kaze da vise ne zeli bit samnom!!! :-x ja sam poludio, odma sam je pitao pa kako to, zasto, a ona kaze da sam smece i da moze imat puno boljeg decka od mene :cry:... E PA DOVRAGA NAJLJEPSA CURA U SKOLI ME HTJELA A JA SAM REKAO DA IMAM CURU! evo sad tu ludim i prije nego sto se ubijem hvala svim memberima PCP foruma, osjecam se puno lakse :)

Death By Sexy
16-07-2007, 21:50
ostavi to iza sebe.. flush d toilet isperi govno..

K4ciga
16-07-2007, 21:51
dobro da sam uspio naci ovaj topic, bas mi treba sad....
evo da vam kazem danasnji dan: igram ja VCO i javi mi se tip na private sa pitanjima tipa jel ti mala ikad drkala i takvim pitanjima :rotfl: ja sam riknuo od smjeha ali nisam imao mira tip je neki ludak cijeli me dan gnjavi pa neznam otkud mu moj broj ali zove me i sve to... kasnije dode cura kod mene bla bla bla cenzura bla bla bla, ode kasnije me nazove i kaze da vise ne zeli bit samnom!!! :-x ja sam poludio, odma sam je pitao pa kako to, zasto, a ona kaze da sam smece i da moze imat puno boljeg decka od mene :cry:... E PA DOVRAGA NAJLJEPSA CURA U SKOLI ME HTJELA A JA SAM REKAO DA IMAM CURU! evo sad tu ludim i prije nego sto se ubijem hvala svim memberima PCP foruma, osjecam se puno lakse :)

to je prljava taktika cura , naime nekako je saznala da ti voliš tu igru te ti psovala majku u njoj,kasnije ti je ostavila u nadi da ćeš misliti kakoj oj je taj misteriozni "tip" nešto rekao o tebi što ona nije znala (vjerovatno se nadala da ćeš pomisliti kako je taj "tip" ingame tvoj najbolji prijatelj koji se nada da će ti preuzeti žensku).
Jeftino,jelda?pogotovo kad je taj tip ona :P

naravno,cura je za to mogla jedino saznati ako je posjećivala ovaj forum,osim ako si išao gradom noseći "ja igram VCO na tom i tom serveru" na plakatu.

Naravno,tu se naš izbor sužava na dvije osobe za koje pouzdano znamo da su žensko ; matilda i helena.Osim ako se netko drugi na ovom forumu skriva iza maske "opasnog" tipa. fala

Archil
16-07-2007, 21:53
znala je da sam lud za VCO

K4ciga
16-07-2007, 21:56
znala je da sam lud za VCO

onda je sve kristalno jasno!

već dugo želi prekiniti s tobom,ali ne zna kako da ti to kaže pa je napravila tog chara u VCO te ti je na pvt chatu gorvorila svakojake prostote.

Kd te ostavila,vjerujem da se nadala kako ćeš misliti kako joj je taj "tip" nešto rekao *dečko je bio samnom sinoć* pa da te zato ostavila.

ah,žene.

Archil
16-07-2007, 21:57
zato i jesam upravo otvorio u podforumu pljuvacnica temu cure :)

K4ciga
16-07-2007, 21:59
zato i jesam upravo otvorio u podforumu pljuvacnica temu cure :)

zato sam ti i preporučio da nađeš dečka :D

Arbiter of Change
17-07-2007, 17:35
Ne baš nešto što bi ovo učinilo najgorim danom u životu, ali upravo sam zbog poštenja (prema drugoj) izvisio prokletih 150 kuna. :|

Grimm-Reaper
13-12-2007, 15:11
Dobro je kad te nogira tvoja cura. Kad te nogiraju (aka scipelare)tri tipa jer si umakao u curu od jednog od njih, onda znaš da si nešto krivo napravio.

Budite vjerni ili 3 mjeseca u bolnici, vaš izbor...

prcko
13-12-2007, 15:14
Kad sam si postavio dijagnozu:Infekciozna Mononukleoza.Nema ljubljenja,nema alkohola,nema sporta 6 mjeseci :cry:

MindReader
13-12-2007, 15:56
cijeli ovaj tjedan je za qu*ac

Gravestone_bluz
13-12-2007, 16:28
Moj zivot je serija sjebanih dogadaja, kolko god se ja trudio uvjek mi nesto izjebe sistem, nesjecam se kad mi je zadnji put nesto glatko proslo.

FUXY
15-12-2007, 23:09
cijeli ovaj tjedan je za qu*ac

Sig

Grimm-Reaper
15-12-2007, 23:24
Jedan od najgorih mi je dan kad sam saznao da mi je stari poginuo. Drugi je kad sam shvatio da je poginuo.

Babitz
15-12-2007, 23:37
sućut...

Grimm-Reaper
15-12-2007, 23:50
Daleko je `91 ali hvala svejedno.

Babitz
15-12-2007, 23:52
btw, jel ti sig namjerno gramatički neispravan ili?

Toxic
16-12-2007, 00:26
btw, jel ti sig namjerno gramatički neispravan ili?
Bila je rasprava o tome :D
Guglaj malo to i o oppenheimeru pa ces shvatiti ;)

Babitz
16-12-2007, 00:39
lijen sam

Grimm-Reaper
16-12-2007, 02:55
Da, namjerno je tako. Kad si već lijen, evo nek ti strika Oppenheimer to ispriča... :roll:

http://www.atomicarchive.com/Movies/Movie8.shtml

x0xmajax0x
20-01-2008, 20:00
Ja sam žensko i samo imam nešto za reć: NISU SVE CURE KURVE!!!!

la50
20-01-2008, 20:02
e meni je najj bed dan bio kad sam sazno da imam skoliozu,i onda sam završio u bolnici na 2 tjedna da naučim neke vježbe za ozdravljenje

i taj dan mi je isto bilo ful bed kad je stara cula da imam skoliozu odma se rasplakala(ko da imam neku smrtonosnu bolest)

Babitz
20-01-2008, 20:23
kakva je to bolest?

Dreamer Deceiver
20-01-2008, 20:23
Ja sam žensko i samo imam nešto za reć: NISU SVE CURE KURVE!!!!

ali zato vas je 90%, ostalih 10 posto su ružne ko najveći izjeb iz samih paklenih vatra pičke, pa su onda ok osobe...

šalim se ofkors

_ZlayA_
20-01-2008, 20:42
naj bed dan... prije jedno godinu dana... dan je bio relativno ok, odem na trening i nokautira me jaran dva puta u 5 minuta....

la50
20-01-2008, 21:16
kakva je to bolest?

bolest kičme,iskrivljena čima(kužiš kičma ti se iskrivi prema lijevo il desno)

Azura
29-01-2008, 20:32
Ja sam žensko i samo imam nešto za reć: NISU SVE CURE KURVE!!!!Sslažem se s ovim i pljujem po ljudima koji misle da jesmo :killyou:

Babitz
29-01-2008, 23:05
bukakke

Matilda Mother
29-01-2008, 23:09
otkud tolike ženske na forumu?:S

Babitz
29-01-2008, 23:11
kuš i natrag u kuvinju

Matilda Mother
29-01-2008, 23:12
jel se ti moraš lijepit na svaki moj post? :|

Babitz
29-01-2008, 23:14
nemam na kaj drugo replajat i dosadno mi je...

Matilda Mother
29-01-2008, 23:16
ima i drugih... :|

Babitz
29-01-2008, 23:19
i njih davim. ne osjećaj se posebno.

Azura
29-01-2008, 23:50
ur a girl 2? yay...možem sad upotrijebiti moj drool smajli? smijem? gud
http://www.dgemu.com/forums/html/emoticons/drool.gifSaghh...Szomg kaj nas ima tako malo? :o

Babitz
29-01-2008, 23:59
čak 5 aktivne (na forumu, da ne shvatiš krivo)

Peyo
04-02-2008, 15:54
Evo moj bed dan mi je počeo od jučer jer mi je jučer baka umrla, a sutra je sprovod :cry:

D.E.M.O.
10-07-2008, 07:54
Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to :pray: ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu :shock: I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono. :twisted: :cry:

A jebote, ovo je najgore od svega

indeed.. novi al bundy :D

D.E.M.O.
10-07-2008, 07:56
Ja sam žensko i samo imam nešto za reć: NISU SVE CURE KURVE!!!!Sslažem se s ovim i pljujem po ljudima koji misle da jesmo :killyou:
khm...ma sve oce cite :D podale bise za nju ko ja za.. a stajaznam.. joj, e, neznam xD

sorkac na dablu

Icey Joe
23-07-2008, 21:01
kad su mi se starci rastali, cmizdrio sam 3 dana, neki misle da je to super kad ti se starci rastanu al nije, kad ulaziš u pubertet i ono fljas, ko gore od najgoreg

ZoSo
24-07-2008, 19:13
Hmm... Kad smo ispali na EP-u protiv Turske... Plako sam ko malo dijete. Tekmu gledo u birtiji, poslije nje ja osto na stepenicama, bacio mobitel u šank, lupo šakom od zid. Onda sam izašo van pa mi prijateljica donese nešt žestoko, to sam eksiro, iako ne pijem žestu. Iduće jutro se probudim, slučajno upalim snimku tekme i taman trenutak kad su T(K)urci izjednačili. Užss !!! Sjednem na krevet, počnem plakat...i tak u idužih 3-4 dana nisam mogo doći sebi. Katastrofa... :twisted:

Arbiter of Change
24-07-2008, 19:15
Nogomet je samo... sport.

ZoSo
24-07-2008, 19:26
Istina, al tolko mi je stalo do te tekme... Danima prije europskog sam razmišljo kak ćemo bar do polufinala doć... I vid šta se desi... :( :( :( :(

Sterpo
24-07-2008, 22:46
Istina, al tolko mi je stalo do te tekme... Danima prije europskog sam razmišljo kak ćemo bar do polufinala doć... I vid šta se desi... :( :( :( :(

i mene jo to pogodilo, ali bio sam u bedu samo jedan dan :)

Frky
25-07-2008, 01:46
Kad sam frenda opizdio nogom u jaja! Uglavnom, ja našao neku sličicu i on zamnom da će mi je ukrasti, i kako sam bježao odjedno sam stao i nogom iz okreta ravno njega u jaja! Žao mi čovjeka bilo jer je kasnije morao primati neke inekcije! Davno je to bilo (da nebi sad mislili da se još s sličicama igram :D ).....

Zwer
27-07-2008, 22:59
hehhe steta mobitela

Deadwalker
27-07-2008, 23:10
Meni je ove godine bio najbed dan kad sam shvatio da ženska za kojom sam slinio skoro mjesec dana me odhebala s nekim kretenom...A jos je par puta izasla sa mnom i kad mislio da je imam, ono, skoro me infarkt lupio kad sam je vidio sljedeći dan u zagrljaju s drugim :cry: Taj dan sam oborio vlastiti rekord u ispijanju tekućina koje sadrže alkohol u sebi...Mogu samo reć da je zaljubljivanje veliko sranje...

K4ciga
07-08-2008, 15:29
Meni je ove godine bio najbed dan kad sam shvatio da ženska za kojom sam slinio skoro mjesec dana me odhebala s nekim kretenom...A jos je par puta izasla sa mnom i kad mislio da je imam, ono, skoro me infarkt lupio kad sam je vidio sljedeći dan u zagrljaju s drugim :cry: Taj dan sam oborio vlastiti rekord u ispijanju tekućina koje sadrže alkohol u sebi...Mogu samo reć da je zaljubljivanje veliko sranje...
C-c-c,toliko se loših stvari može dogoditi u životu,a vi plačete zbog cure.

Ice
14-08-2008, 20:01
Kad sam frenda opizdio nogom u jaja! Uglavnom, ja našao neku sličicu i on zamnom da će mi je ukrasti, i kako sam bježao odjedno sam stao i nogom iz okreta ravno njega u jaja! Žao mi čovjeka bilo jer je kasnije morao primati neke inekcije! Davno je to bilo (da nebi sad mislili da se još s sličicama igram :D ).....



Eh ti se brines radi slicice vise nego radi frenda :thumbs1:

Ice
14-08-2008, 20:02
Meni je ove godine bio najbed dan kad sam shvatio da ženska za kojom sam slinio skoro mjesec dana me odhebala s nekim kretenom...A jos je par puta izasla sa mnom i kad mislio da je imam, ono, skoro me infarkt lupio kad sam je vidio sljedeći dan u zagrljaju s drugim :cry: Taj dan sam oborio vlastiti rekord u ispijanju tekućina koje sadrže alkohol u sebi...Mogu samo reć da je zaljubljivanje veliko sranje...
C-c-c,toliko se loših stvari može dogoditi u životu,a vi plačete zbog cure.


Eh neki bi izvrsili i samoubojstvo :hangin:

Cthulhu
29-08-2008, 11:56
Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to :pray: ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu :shock: I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono. :twisted: :cry:
moja sućut,ja sam imao jako sličan dan prije par godina.

###DK###
29-08-2008, 13:55
Moj naj bed dan je bio prošle godine. Stara me budi ujutro da idem u školu i kako se nisam dizao iz kreveta polije me sa 2 dl hladne vode. Brzo sam se obukao i trčao u školu(nisam ništa jeo, bio sam gladan cijelo jutro i nisam imo para). Naravno zakasnim na prvi sat i dobijem neopravdani. Odjedno me frend pita:"Jesi učio za test iz Hrvatskog?", a ja pojma nemam o nikakvom testu i kad sam vidio pitanja odlučio sam pobjeći sa hrvatskog(2 zadnja sata). Ja i moj prijatelj pobjegli kad se ja sjetim da mi je ovo 12 neopravdani(sa 12 neopravdanih dobijem ukor) nisam se mogao vratiti jer je sat već debelo počeo. I tako ošao ja kod frenda igramo mi cod i odjenom et-ovci me pitaju hoću li war igrat. I tako igram war kad prva runda 2 tk-a?? Počeli oni pizdit na mene nakon nekoliko rundi(ako sam u ijednoj rundi imao 0 teamkillova bit će to :pray: ). I tako izgubimo mi war. Kasnije sam otišao u grad(petak je bio) i sretnem ja curu kad ona meni da nogu :shock: I ja tako sjeban ošao nešto popit i napijem se. Kako sam išao kući dođe mi neki lik i počne srat kao:"Gle metalca pizda ti materina..." i tako ja popizdim i potučem se s njim i naravno kad si pijan nije se lako tuć i tako dobijem batina. Dođem ja kući, smrdim po dimu i bazdim po alkoholu kad zu šamar. Vidim starog dere se pita gdje sam do sada ono 3 ujutro, a u 8 na praksu trebam ić. Mislim ono. :twisted: :cry:

Ne mogu vjerovati. :shock:
Kad god budem u depresiji sjetit ću se ovoga tako da znam da može biti milijun puta gore.

nosferatu25
30-08-2008, 01:33
kad sam pročitao da je LL-u uginuo hrčak. :cry:

Cthulhu
06-09-2008, 16:01
kad me odvalio auto

wiseguy
01-10-2008, 12:02
kad mi je sestru odvalilo auto

Karlo_from_Bjelovar
03-10-2008, 12:42
prelame ste...

Korpse
03-10-2008, 22:03
Kad mi je umro hrcak.
Tad sam plakao. :(
Mora li u svakom postu " :( " :(

GaTa666
05-10-2008, 17:18
Tesko mi se tog sjecat ali to je bilo kad mi je stara poginula.

_ZlayA_
06-10-2008, 08:48
inace jako lagana stvar ikome da se prisjeca....