PDA

Pogledaj cijelu verziju : Naj bed dan !



Stranica : 1 [2]

Human m0nst3r
08-10-2008, 20:16
Najbed danas. Skuzio sam da su mi ukrali bajs. T_T

13-10-2008, 08:42
Najebed dan mi je svaki dan kada moram ujutro ustajati i ići na posao. :hangin:

croat1gamer
13-10-2008, 13:05
pa, danas, ali istovremeno i najbolji
pofajto se s plavim tardom iz razreda, zaradio gadno natecen nos, on nista, ali posto sam miran i uzorit ucenik ce krivnja biti na njemu :D (privilegije ftw.) a i time sam mu rekao da mislim ozbiljno kad mu kazem: "ides mi na prozor, oddragaj"

phantom_fuxor
17-10-2008, 09:16
eh pol vas je tu djece :)
znači 18- :)
ne znate vi šta se dešava u starijem svijetu, seks bez osjećaja, jebanje gdje god stigneš, 5 ženski odjednom imaš i slično...
a eto kao što neko reče čast izuzetcima :)

btw.... evo vam moja stvar, imam dakle normalnu curu, koja je postala nenormalna, nakon 2,5 godine ona se neće ševit odjednom >.>
pa sam se izderavao na nju, udebljala se (LOL), itd... pa sam počeo razmišljat da je ostavim, no sad je počela mršavit i jebat se ko luda da me zadrži eghhehehehe

i'm bad to the bone :)

a sad me čeka ispit iz pipia <.>
majko mila :D

Cthulhu
17-10-2008, 09:36
eh pol vas je tu djece :)
znači 18- :)
ne znate vi šta se dešava u starijem svijetu, seks bez osjećaja, jebanje gdje god stigneš, 5 ženski odjednom imaš i slično...
a eto kao što neko reče čast izuzetcima :)

btw.... evo vam moja stvar, imam dakle normalnu curu, koja je postala nenormalna, nakon 2,5 godine ona se neće ševit odjednom >.>
pa sam se izderavao na nju, udebljala se (LOL), itd... pa sam počeo razmišljat da je ostavim, no sad je počela mršavit i jebat se ko luda da me zadrži eghhehehehe


što volim ovakve postove,ali neću reagirati,da ne dobijem ban...
inače,u zadnje vrijeme imam malo žešćih problema sa zdravljem,pa mi to zagorčava život, i to jako...

Frky
17-10-2008, 10:34
eh pol vas je tu djece :)
znači 18- :)
ne znate vi šta se dešava u starijem svijetu, seks bez osjećaja, jebanje gdje god stigneš, 5 ženski odjednom imaš i slično...
a eto kao što neko reče čast izuzetcima :)

btw.... evo vam moja stvar, imam dakle normalnu curu, koja je postala nenormalna, nakon 2,5 godine ona se neće ševit odjednom >.>
pa sam se izderavao na nju, udebljala se (LOL), itd... pa sam počeo razmišljat da je ostavim, no sad je počela mršavit i jebat se ko luda da me zadrži eghhehehehe

i'm bad to the bone :)

a sad me čeka ispit iz pipia <.>
majko mila :D

Da!!! Divljačkim jebavanjem je najlakše smršaviti!

phantom_fuxor
17-10-2008, 12:26
Da!!! Divljačkim jebavanjem je najlakše smršaviti!


tako je majstore !! ;)
@stričekizpostaprije - ma na nekom dijelu foruma di su se predstavljali svi pisali 14-15-16 godina pa sam po tome zaključio, normalno da nemam niš protiv da svi budu tu ^^

Cthulhu
17-10-2008, 12:37
nisam ja mislio na dio o godinama nego,ma,nevermind...

GaTa666
22-10-2008, 19:57
nisam ja mislio na dio o godinama nego,ma,nevermind...
Znam na sta si mislio i slazem se s tobom.
Al ni ja necu nist rec :D Bolje da sutim.

Lord Ragnarok
22-10-2008, 22:11
cuthulhu, nova savijest foruma...
eto ja cu reci sta je on mislio, sta svako mislit tbh, tako da nhf smo kazem
ONI HOCE RECI DA SE SAMO PRESERAVAS I GOVORIS LOVACKE PRICE!!!!!!!1111
sad nek mi neko pojasni zastro bi neko dobio ban zbog ovakvih rijeci? imate se pravo izraziti i reci vase misljenje..

23-10-2008, 09:25
U biti ako je semantićko poetski kontekst onda se ne dobija ban zbog apstrakcije izrićaja analogno/digitalno sukus razlike ako je u biti ciljana povreda integriteta osobe onda to polučuje koncekvence

phantom_fuxor
23-10-2008, 10:05
ako imas manje od 18 analogno tome mogu zakljucit da si jos dijete (ne doslovno, al nisi jos odrastao), razmisljas ko ludjak i jos si u pubertetu :)
:boohoo:

Lord Ragnarok
23-10-2008, 10:20
čovjek izlazi iz puberteta u 17 godini (moze se i prije). Ima ljudi ovdje koji nisu izasli iz puberteta, to je istina; ali ima i ljudi koji su te gadno nadmasili u godinama. A i oni ispod 18 te nadmasuju u razmisljanju...
zomg svi znaju da seres... ili barem uvelike pretjerujes... cut the bs..

phantom_fuxor
23-10-2008, 17:06
iz puberteta se izlazi u 17. godini? ma gdje si to čuo? i ne mislim na fizički nego ovo...
"Osim tjelesnih promjena, dolazi i do psihičkog sazrijevanja - taj proces zovemo adolescencija, koja se ne događa potpuno istovremeno s tjelesnim sazrijevanjem, nego obično pubertet završi prije 20. godine, a psihičko sazrijevanje rijetko završi prije 20. godine." - wikipedia http://hr.wikipedia.org/wiki/Pubertet

ja imam malo više godina nego tu neki misle, a čitajući neke dijelove foruma, vidio sam da je većina njih ispod 18, nhf, ali isto tako znam da ima i starijih (respekt), a pogotovo si u krivu što misliš da pokušavam sra*. :)

Nodakim
23-10-2008, 18:49
Kako je pametno vuči citate s wikipedije o znanosti...Šta vi mislite da na wikipediji pišu ljudi s magistrima?
:gitara:
Nemojte vući spiku "Ja sam bolji od tebe" i onda hvaliti uvaženije članove kako vas ne bi skurili...ispadnete jadno..jelda Pseto?

phantom_fuxor
23-10-2008, 21:51
"Pojam adolescencija obuhvaća i psihološke i socijalne promjene te, prema Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji, traje od 10. do 19. godine života, no puno je teže odrediti stvarno trajanje tog razdoblja zbog faktora koji nisu objektivno mjerljivi."

http://www.plivazdravlje.hr/?section=ho ... 1&id=19656 (http://www.plivazdravlje.hr/?section=home&cat=t&show=1&id=19656)

Lord Ragnarok
23-10-2008, 21:59
aha, znaci ako smo ispod 19 ispadamo mentalno zaostali i ne-spremni da razmisljamo kao normalni ljudi? i to samo zato sta je neki doktor rekao da psihički sazrijevamo tek sa 2x godina.. stvarno vgg, samo mi treba neki random doktor da mi kaze da sam mentalno ne-razvijen i nesposobban samostalno razmisljati

Nodakim
23-10-2008, 22:11
aha, znaci ako smo ispod 19 ispadamo mentalno zaostali i ne-spremni da razmisljamo kao normalni ljudi? i to samo zato sta je neki doktor rekao da psihički sazrijevamo tek sa 2x godina.. stvarno vgg, samo mi treba neki random doktor da mi kaze da sam mentalno ne-razvijen i nesposobban samostalno razmisljati


Pusti ga,trenutno je u stadiju samouvjeravanja sebe da smo mi inferiorniji...Vuče informacije koje su krive,pa ih vuče još malo kojima kaže da su prvotne krive i onda kaže da je sve relativno....

phantom_fuxor
24-10-2008, 08:34
aha, znaci ako smo ispod 19 ispadamo mentalno zaostali i ne-spremni da razmisljamo kao normalni ljudi? i to samo zato sta je neki doktor rekao da psihički sazrijevamo tek sa 2x godina.. stvarno vgg, samo mi treba neki random doktor da mi kaze da sam mentalno ne-razvijen i nesposobban samostalno razmisljati

ne, nego još ne razmišljaju NEKI zrelo, pa pišu gluposti.

Mirko L
24-10-2008, 09:04
a ti pišeš postove koji su najpametniji na cilom forumu!

nemože se određivat po godinama koliko je osoba zrela...
uzmimo za primjer pseta...svi koji su ga znali svaćaju šta oću reč(iako sumnjan da je ima toliko godina)
ali,eto,to je bilo radi primjera....

phantom_fuxor
24-10-2008, 15:58
a ti pišeš postove koji su najpametniji na cilom forumu!

nemože se određivat po godinama koliko je osoba zrela...
uzmimo za primjer pseta...svi koji su ga znali svaćaju šta oću reč(iako sumnjan da je ima toliko godina)
ali,eto,to je bilo radi primjera....

znam, zato sam i reko NEKI, ne svi :)

ZorgTheBorg
27-10-2008, 22:36
Fuck that. Nikada nije dan bed nego je čovjek bad. Svaki dan je bogom dan, čak i ako nije stvoren po ukusu čovjeka, ali c'est la vie. Svako je tvorac svoje vlastite sreće, i ponajprije - sretan si koliko to želiš...

Babitz
28-10-2008, 07:56
Recimo da ti random pljačkaš ubije mater i oca na spavanju. To si sam krojio? To nije loš dan? To si sam kriv kaj ne želiš bit sretan taj dan?

phantom_fuxor
28-10-2008, 14:53
Recimo da ti random pljačkaš ubije mater i oca na spavanju. To si sam krojio? To nije loš dan? To si sam kriv kaj ne želiš bit sretan taj dan?

to je unlucky za pljačkaša dan, lucky za tebe... imat ćeš se za šta borit možep to i na taj način gledat :P (punisher xD)

Nodakim
28-10-2008, 22:08
Recimo da ti random pljačkaš ubije mater i oca na spavanju. To si sam krojio? To nije loš dan? To si sam kriv kaj ne želiš bit sretan taj dan?

Rukovao bi se s čovjekom.
a onda bi mu zario nož u jetru...jebiga obiteljska čast i sve to...a onda bi plakao...a onda bi se igrao punishera iz dosade

Abadon
31-10-2008, 15:37
Covjek kontolira samo dio svog zivota, nikad ne mozes znat koce ti doc s ledja i zabost noz u glavu(e to je los dan).

GaTa666
01-11-2008, 14:00
Fuck that. Nikada nije dan bed nego je čovjek bad. Svaki dan je bogom dan, čak i ako nije stvoren po ukusu čovjeka, ali c'est la vie. Svako je tvorac svoje vlastite sreće, i ponajprije - sretan si koliko to želiš...

U neku ruku se i slazem sa tobom da si tvorac svoje srece.

Ali na odredjene stvari jednostavno ne mozemo uticati.
Nemozes ti uticati na to ko ce od tvojih bliznjih umrijeti ili neke takve slicne stvari npr.

Jednostavno neke stvari se ne mogu promjeniti.

chiEEEF
23-11-2008, 23:54
e razmislit cu jako dobro o ovome pa vam postam...hmm :wink:

saiyadjin
26-11-2008, 21:21
Ali na odredjene stvari jednostavno ne mozemo uticati.
Nemozes ti uticati na to ko ce od tvojih bliznjih umrijeti ili neke takve slicne stvari npr.
Jednostavno neke stvari se ne mogu promjeniti.

nažalost ovo nije istina...
npr... zamisli ovo... imaš debelog strica koji jedva hoda...
ti mu središ prehranu i odfuraš ga u teretanu i nagovoriš da živi zdravije da vježba i on
smrša 30 kg kroz neko vrijeme, bude puno zdravili i poživi 5godina duže (npr da je trebo živjet 60 on doživi 65). istina
ti to nećeš znati, jer ne "razmišljaš out of the box"..
a eto tako je to :D

Outmind
26-11-2008, 22:51
I onda ga na putu do posla trkne auto i cijela tvoja teorija pada u vodu xD

saiyadjin
26-11-2008, 23:02
ne pada...
da je debeo i trkne ga auto umro bi, a da je izvježban u formi i tijelo razvijeno.. postojale bi mu veće šanse da preživi.. :)
opet promjena...
promjena je bitna... a i reko sam fino.. think outside the box ;)

chiEEEF
27-11-2008, 15:34
think outside the box potpisujem 8)

Dreamer Deceiver
27-11-2008, 17:20
eh pol vas je tu djece :)
znači 18- :)
ne znate vi šta se dešava u starijem svijetu, seks bez osjećaja, jebanje gdje god stigneš, 5 ženski odjednom imaš i slično...
a eto kao što neko reče čast izuzetcima :)

btw.... evo vam moja stvar, imam dakle normalnu curu, koja je postala nenormalna, nakon 2,5 godine ona se neće ševit odjednom >.>
pa sam se izderavao na nju, udebljala se (LOL), itd... pa sam počeo razmišljat da je ostavim, no sad je počela mršavit i jebat se ko luda da me zadrži eghhehehehe

i'm bad to the bone :)

a sad me čeka ispit iz pipia <.>
majko mila :D

oo hvala majstore :pray: :pray:
proširio si mi vidik, otvorio mi oči :pray:
JEDVA ČEKAM DA IMAM 18 GODINA PA DA MOGU JEBAT KO TI I DA UCJENJUJEM CURU S SEKSOM !!1
A SADA NE MOGU JER SAM MALOLJETAN I STARCI MI NEŠTO SERU DA NEMA SEKSA PRIJE BRAKA !!! :twisted: :twisted: :twisted:

saiyadjin
27-11-2008, 17:31
A SADA NE MOGU JER SAM MALOLJETAN I STARCI MI NEŠTO SERU DA NEMA SEKSA PRIJE BRAKA !!! :twisted: :twisted: :twisted:

kakvi su ti to starci ? O_o
neki bogo.... ono bogo nešto? :D

Kenyi
27-11-2008, 17:45
saiyadjin, to upravo nisi pitao, molim te reci da je tako :(

saiyadjin
27-11-2008, 17:52
ne mislim na bogohulništvo, nego na ono suprotno.. kad previše si opsjednut vjerom, bogo nešto zaboravih ime :D

Kenyi
27-11-2008, 17:53
sarkazam ti nije bas najbolji prijatelj a ? :(

saiyadjin
27-11-2008, 18:00
sarkazam ti nije bas najbolji prijatelj a ? :(

sarkazam je moj najbolji prijatelj ;)

Kenyi
27-11-2008, 20:42
sigurno jeste :D

Hellboy
27-11-2008, 20:46
*korisnik mlati glavom po keybi*
wai? WAI!? :cry:

Dreamer Deceiver
27-11-2008, 21:51
ehhh... :(

D.E.M.O.
02-12-2008, 17:06
Cure su kurve jebiga. Cast izuzecima. Hvala sto ste mi dopustili da to izbacim iz sebe :rotfl:


pravi se da se nista nije desilo. pola sata samouvjeravanja. jeste da ces za koju godinu izbaciti nakupljeni bijes i ubiti 20 ljudi nozem ispred konzuma, ali barem ces zivjeti dostojanstveno :D

LD
02-12-2008, 20:37
sarkazam ti nije bas najbolji prijatelj a ? :(

sarkazam je moj najbolji prijatelj ;)


hahahahahhahahahha

Ti si jebeni car, majstore! Proplako sam ove postove tvoje ovdje xD

Dreamer Deceiver
03-12-2008, 22:48
Cure su kurve jebiga. Cast izuzecima. Hvala sto ste mi dopustili da to izbacim iz sebe :rotfl:


pravi se da se nista nije desilo. pola sata samouvjeravanja. jeste da ces za koju godinu izbaciti nakupljeni bijes i ubiti 20 ljudi nozem ispred konzuma, ali barem ces zivjeti dostojanstveno :D

demo ti si baš zlo :(

D.E.M.O.
05-12-2008, 12:28
http://therawfeed.com/pix/fat_kid.jpg

croat1gamer
05-12-2008, 13:35
danas, kad vidjeh nove skolske kompove
nvidia geforce 9500, 2gb rama, phenom 9550 quad

flander
06-12-2008, 20:06
danas mi nekako tupav da, cijeli tjedan je bio super, a sad danas koda umirem, brijem da me gripa vata

Dreamer Deceiver
10-12-2008, 15:41
http://therawfeed.com/pix/fat_kid.jpg

da je ovaj mali debeli albino, bio bi ista maskota michelin guma

D.E.M.O.
10-12-2008, 18:11
da.. :o
evo osobe o kojoj pricas


http://img219.imageshack.us/img219/367/michelinbabyredqf5.jpg (http://imageshack.us)
http://img219.imageshack.us/img219/michelinbabyredqf5.jpg/1/w296.png (http://g.imageshack.us/img219/michelinbabyredqf5.jpg/1/)