PDA

Pogledaj cijelu verziju : acc...NIJE PRODAJA NI KUPOVINA



revenion
16-01-2007, 18:19
imam neki acc koji sam dobio od frenda(onak lvl 10 nightelf i nis drugo)jer mu je dosadila XD...ovak acc je na wow US...gdje vi ekipa igrate...na us ili na uk...jer nesto pise na kutijici...neznam dal moram pricat il ne...pa vi koji imate tbc(neznam za CE)no koji imaju obican...pogledajte na papirnatoj kutijici sa straznje strane...skroz dolje u sredini ima nesto i pise for EU servers only...mozete mi to objasnit...i dal cu morat imat wow acc aktiviran preko world of warcraft(obicnog)cd-a...jer sam vec igro na us serverima i nisu mi bas druga stvar...ako treba nastavit cu...nema mi lagga...

Wizard
16-01-2007, 18:40
Imas us, eu i kinesku verziju koliko znam, moze biti i uk, korea, i tako u razlicitim jezicima mislim, i samo s odredjenom verzijom mozes igrati na odredjenim serverima, ako imas us verziju nemos na eu servere, a kod nas se prodaju eu verzije pa...

Shadowhell
16-01-2007, 20:29
.. pa možeš zatražiti promjenu verzije acca u europsku ukoliko nije aktiviran ( što tu nije slučaj )

Uživaj s amerima

revenion
19-01-2007, 23:55
ovak...rjesio sam se onog...i sada imam uk igru...i trial pass of frenda...imam ovak znaci...originalni cd od world of warcraft i onaj listic sa trial keyom...ja sam sve isntaliro...sad instaliravam burning crusade ali kad pokusam upgrejdat acc za vrijeme instaliranja kaze da ne vrijedi ath. key...dal je to zbog trial acc jer meni je to glupo...ja namjeravam nastavit placat poslije tih 10 dana naravno ali zasto ja nemrem onda instalirat burning crusade i igrat ga sa trial acc ako sam vec dobio i listic sa trial acc sa burning crusade...koja je tu kvaka...dal mi je to zbog trial acc...pa moram odmah sredit to placanje...ili nesto drugo..?

Shadowhell
20-01-2007, 00:50
ovak...rjesio sam se onog...i sada imam uk igru...i trial pass of frenda...imam ovak znaci...originalni cd od world of warcraft i onaj listic sa trial keyom...ja sam sve isntaliro...sad instaliravam burning crusade ali kad pokusam upgrejdat acc za vrijeme instaliranja kaze da ne vrijedi ath. key...dal je to zbog trial acc jer meni je to glupo...ja namjeravam nastavit placat poslije tih 10 dana naravno ali zasto ja nemrem onda instalirat burning crusade i igrat ga sa trial acc ako sam vec dobio i listic sa trial acc sa burning crusade...koja je tu kvaka...dal mi je to zbog trial acc...pa moram odmah sredit to placanje...ili nesto drugo..?

Trebas svoj WoW acc ( orinigalni cd key WoW-a , ne trial acc ) da bi mogao upgrade-ati na TBC. Znaci kupis WoW i dodas cd key od WoW-a na trial acc, zatim dodas upgrade na TBC.

Wizard
20-01-2007, 10:26
Ti zelis igrati trail TBC ako sam dobro razumio, nazalost to jenemoguce, mozes igrati samo trail WoW, a za TBC moras imati original, ne trail WoW acc kojega ces upgradeovati u TBC kada kupis TBC :D

revenion
20-01-2007, 11:41
ok jos jedna stvar...ja imam trial i kupim prepaid karticu...ja upisem sa prepaid kartice kod u onaj shit gdje je upgrade...oce mi onda upgrejdat na normalni acc...

EDIT:e da...i vidio sam ispod toga buy key online...kolko dode key...

Wizard
20-01-2007, 12:18
dunno, ali WoW ti nije skup sad, oko 150kn, a TBC ti i netreba osim ako mislis biti BE ili Danrei, a inace bolje igrati samo WoW, a koliko dodje key online nebih zna, nije fora kad imas samo key, ocu cilu kutiju :D

flander
20-01-2007, 13:06
šteta kaj nemremo kupit US verziju :( Baš bi se malo s amerima igrao :D

ALG
20-01-2007, 14:15
šteta kaj nemremo kupit US verziju :( Baš bi se malo s amerima igrao :D

Jedino što bi bilo drugačije je da ne bi bilo onih sranja da u general čatu neko trkelja na ruskom, nizozemskom itd.
Sve ostalo bi bilo tu negdje i naravno morao bi si malo promjeniti satnicu ako bi htio bit u nekom guildu jer tamo raidovi počinju kasno u noć/rano ujutro.

flander
20-01-2007, 14:37
šteta kaj nemremo kupit US verziju :( Baš bi se malo s amerima igrao :D

Jedino što bi bilo drugačije je da ne bi bilo onih sranja da u general čatu neko trkelja na ruskom, nizozemskom itd.
Sve ostalo bi bilo tu negdje i naravno morao bi si malo promjeniti satnicu ako bi htio bit u nekom guildu jer tamo raidovi počinju kasno u noć/rano ujutro.



ma da znam da je vremenska razlika -7 sati nasprem Hrvatske,al onak za zekanje malo :D

Shadowhell
20-01-2007, 16:40
ok jos jedna stvar...ja imam trial i kupim prepaid karticu...ja upisem sa prepaid kartice kod u onaj shit gdje je upgrade...oce mi onda upgrejdat na normalni acc...

EDIT:e da...i vidio sam ispod toga buy key online...kolko dode key...

Pa napisao sam ti sve jebote, čitaj