PDA

Pogledaj cijelu verziju : IGRE KOJE BI HTJELI DA NAPRAVE



Stranica : 1 [2]

Simon the Dreamer
30-12-2006, 00:25
Upravo tako, ubijamo žute, ubijamo švabe, ubijamo ruse, ali ako slučajno netko kaže da ubija srbina (u igri) onda je to strašan rasizam i neoprostivo... Nekažem da srbe treba stvarno pobiti ništa više nego žute, švabe i ruse, ali akoje za njih u redu da ih stalno ubijamo u igrama, onda i srbe možemo...

Babitz
30-12-2006, 02:31
igre prema stvarnim ratovima su sranja sve odreda
ti ratovi bi trebali biti sramota covjecanstva i sluziti da neku kitu naucimo

a zapravo se to sve komercijalizira i onda imamo ww2 obozavatelje (uopce ne sumnjam da ih ovdje ima pun *****)
jebes ratne igre

a igra s domovinskim ratom je neka najdebilnija ideja koju mogu zamisliti. mada me ne iznenaduje
sad mi jos treba hrpa nabrijanih ustasa koji igraju takvo sranje i pjevaju "boj na cavoglave"
ni jedan rat ne mozete prikazivati u pravom svjetlu
a sad vi neki bi domovinski da se zna istina. nemate pojma o tom ratu (ajde, ima iznimaka kao glass koji je trpio, al vecina su nesto culi i misle da sve znaju)
jao
ak niste znali, povijest pise pobjednik i ni jedan rat, niti ijedan dogadaj nije prikazan tocno onako kako je bio

jebo vas rat

Slušaj ti mene dobro... Ja sam to napiso jer bi bilo u redu da postoji takva igra, zašto ne! Imamo igre o Vijetnamu i to,a ne o ovome! Ja nisam ustaša, ali ti si stvarno zvučiš ko srbin!!! Niko nije rekao da se u igri omalovažavaju sribi i to, to bi trebala biti igra kao i svaka druga! Ti si očito neki čet***!!! :-x
da palim paint i crtam ti il si preveliki retaj da shvatis?
a i zasto bi bila igra o domovinskom?
da citas, skuzio bi da sam ja protiv bilo kakve adaptacije nekog povijesnog rata na filmska platna i u svijet videoigara
komercijalizacija genocida mi ide na kitu

inace
rodeni sam hrvat, zivim u zagorju i ne omalovazavam ni jednog covjeka ma koje rase/ religije/ nacionalnosti/ picke materine on bio

jos me jednom prozovi cetnikom i sredit cu ti ban
hvala



@sajmon drimr
a onda bi bilo u redu i da ubijamo hrvate u igrama, kaj ne?

nek sad ovo netko shvati kao cetnicenje i platit cu mu psihijatra

MarkaN
30-12-2006, 13:34
slažem se, odgovor je NE. A i WWII nam definitivno nije trebao, a Vjetnam je debilan sam po sebi :yuck:

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:06
igre prema stvarnim ratovima su sranja sve odreda
ti ratovi bi trebali biti sramota covjecanstva i sluziti da neku kitu naucimo

a zapravo se to sve komercijalizira i onda imamo ww2 obozavatelje (uopce ne sumnjam da ih ovdje ima pun *****)
jebes ratne igre

a igra s domovinskim ratom je neka najdebilnija ideja koju mogu zamisliti. mada me ne iznenaduje
sad mi jos treba hrpa nabrijanih ustasa koji igraju takvo sranje i pjevaju "boj na cavoglave"
ni jedan rat ne mozete prikazivati u pravom svjetlu
a sad vi neki bi domovinski da se zna istina. nemate pojma o tom ratu (ajde, ima iznimaka kao glass koji je trpio, al vecina su nesto culi i misle da sve znaju)
jao
ak niste znali, povijest pise pobjednik i ni jedan rat, niti ijedan dogadaj nije prikazan tocno onako kako je bio

jebo vas rat

Slušaj ti mene dobro... Ja sam to napiso jer bi bilo u redu da postoji takva igra, zašto ne! Imamo igre o Vijetnamu i to,a ne o ovome! Ja nisam ustaša, ali ti si stvarno zvučiš ko srbin!!! Niko nije rekao da se u igri omalovažavaju sribi i to, to bi trebala biti igra kao i svaka druga! Ti si očito neki čet***!!! :-x
da palim paint i crtam ti il si preveliki retaj da shvatis?
a i zasto bi bila igra o domovinskom?
da citas, skuzio bi da sam ja protiv bilo kakve adaptacije nekog povijesnog rata na filmska platna i u svijet videoigara
komercijalizacija genocida mi ide na kitu

inace
rodeni sam hrvat, zivim u zagorju i ne omalovazavam ni jednog covjeka ma koje rase/ religije/ nacionalnosti/ picke materine on bio

jos me jednom prozovi cetnikom i sredit cu ti ban
hvala



@sajmon drimr
a onda bi bilo u redu i da ubijamo hrvate u igrama, kaj ne?

nek sad ovo netko shvati kao cetnicenje i platit cu mu psihijatra

Naravno da bi...

theCoDfather
30-12-2006, 14:19
ja bi htio da naprave Prison Break igru i da ima gameplay u stilu Fahrenheit: Indigo Prophecies :pray:

Rocchiro
30-12-2006, 14:49
Ja bi ovakvu igru:

-SW svijet
-Oružja ko ju JK serijalu
-Veličina svijeta ko Morrowind ili Oblivion(na pocetku jedan planet,s addonovima i expanzijama dolaze novi)
-Vozila ko u Battlefrontu
-Odabir klasa i sistem skillova ko u Oblivionu

znam da je nemoguce napraviti ovakvu igru,al jebiga

Maiq
30-12-2006, 19:03
Upravo tako, ubijamo žute, ubijamo švabe, ubijamo ruse, ali ako slučajno netko kaže da ubija srbina (u igri) onda je to strašan rasizam i neoprostivo... Nekažem da srbe treba stvarno pobiti ništa više nego žute, švabe i ruse, ali akoje za njih u redu da ih stalno ubijamo u igrama, onda i srbe možemo...

tako je!!!

Arbiter of Change
30-12-2006, 19:04
Ja bi ovakvu igru:

-SW svijet
-Oružja ko ju JK serijalu
-Veličina svijeta ko Morrowind ili Oblivion(na pocetku jedan planet,s addonovima i expanzijama dolaze novi)
-Vozila ko u Battlefrontu
-Odabir klasa i sistem skillova ko u Oblivionu

znam da je nemoguce napraviti ovakvu igru,al jebiga

SW= Svi žele biti Jedi, zato i je SW: Galaxies ovakav kakav je trenutno.

Ja bi nešto jako slično tome, ali u Warhammer 40k svemiru.

Maiq
30-12-2006, 19:11
igre prema stvarnim ratovima su sranja sve odreda
ti ratovi bi trebali biti sramota covjecanstva i sluziti da neku kitu naucimo

a zapravo se to sve komercijalizira i onda imamo ww2 obozavatelje (uopce ne sumnjam da ih ovdje ima pun *****)
jebes ratne igre

a igra s domovinskim ratom je neka najdebilnija ideja koju mogu zamisliti. mada me ne iznenaduje
sad mi jos treba hrpa nabrijanih ustasa koji igraju takvo sranje i pjevaju "boj na cavoglave"
ni jedan rat ne mozete prikazivati u pravom svjetlu
a sad vi neki bi domovinski da se zna istina. nemate pojma o tom ratu (ajde, ima iznimaka kao glass koji je trpio, al vecina su nesto culi i misle da sve znaju)
jao
ak niste znali, povijest pise pobjednik i ni jedan rat, niti ijedan dogadaj nije prikazan tocno onako kako je bio

jebo vas rat

Slušaj ti mene dobro... Ja sam to napiso jer bi bilo u redu da postoji takva igra, zašto ne! Imamo igre o Vijetnamu i to,a ne o ovome! Ja nisam ustaša, ali ti si stvarno zvučiš ko srbin!!! Niko nije rekao da se u igri omalovažavaju sribi i to, to bi trebala biti igra kao i svaka druga! Ti si očito neki čet***!!! :-x
da palim paint i crtam ti il si preveliki retaj da shvatis?
a i zasto bi bila igra o domovinskom?
da citas, skuzio bi da sam ja protiv bilo kakve adaptacije nekog povijesnog rata na filmska platna i u svijet videoigara
komercijalizacija genocida mi ide na kitu

inace
rodeni sam hrvat, zivim u zagorju i ne omalovazavam ni jednog covjeka ma koje rase/ religije/ nacionalnosti/ picke materine on bio

jos me jednom prozovi cetnikom i sredit cu ti ban
hvala



@sajmon drimr
a onda bi bilo u redu i da ubijamo hrvate u igrama, kaj ne?

nek sad ovo netko shvati kao cetnicenje i platit cu mu psihijatra


Znaci smijemo ubit švabu-to je ok!
Smijemo ubit Vijetnamca-to je ok!
Ali ne smijemo ubit srbina (u igri)!!!
Dajte ljudi, zašto da ne naprave ovakvu igru! Da vidimo malo kako je to bilo!
A ti.... stvarno si čudan!! Nisi se žalio na Call of Duty, a sad netko ovo predloži i ti odmah sereš... ne bi ni ja srao da ti nisi prvi počeo srat!! Ti si prozvo ustašama one koji bi to igrali, a ja sad tebe mogu prozvati komunistom!! Nisam ništa loše mislio kada sam predložio takvu igru, no ti si moro pametovat! Po tvojoj logici su onda svi koji igraju CoH komunisti!
P:S. ja nisam ustaša niti su ustaše oni koji bi igrali takvu igru, mi smo gameri :?

Babitz
30-12-2006, 19:32
jao
stvarno nema smisla da ja ista pisem...
ti, izgleda, nikad neces shvatiti o cemu ja govorim

ja govorim o tome KOJI KURAC NAM TREBA IGRA O DOMOVINSKOM, a ne o tome je li u redu ubijat srbe u igrama
zapravo, boli me kurac koje su nacionalnosti ljudi koji se kolju u igrama, ne prozivam ustasama sad sve

i kaj bi ti htio znat "kak je to bilo"?

jer kako je bilo znaju samo ljudi koji su bli na bojisnicama, a kladim se da bi svi oni radije htjeli da nikad nisu. oni nisu imali topli stolac i load game. o tome sam vec pisao u jednoj svojoj kolumni prije godinu dana, ne da mi se linkat sad, vec sam prije linkao

ah, a ovo da se nisam zalio na CoD... jesam
reko sam da je igra bezveze kao i svaka ww2/vijetnam igra

znam da nisi mislio nista lose, al s mojeg stajalista ratne igre (ww2/vijetnam/itd.) nisu ok i prokomentirao sam to...
vidim da je dosta nesporazuma bilo, let's forget it and be friends :wink:

Prince-Artas
30-12-2006, 22:25
u ww2 igrama ubijaš švabe jer su bili bad guys, a ako ikad bude igra sa temom domovinski rat logično je da ubijamo bad guys-srbe

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:37
Upravo tako, a da su Hrvati ikada bili u nekom ratu bad guys, nebi imo niš protiv da i njih ubijamo... to je ipak samo igra...

Rocchiro
30-12-2006, 22:46
Ja bi ovakvu igru:

-SW svijet
-Oružja ko ju JK serijalu
-Veličina svijeta ko Morrowind ili Oblivion(na pocetku jedan planet,s addonovima i expanzijama dolaze novi)
-Vozila ko u Battlefrontu
-Odabir klasa i sistem skillova ko u Oblivionu

znam da je nemoguce napraviti ovakvu igru,al jebiga

SW= Svi žele biti Jedi, zato i je SW: Galaxies ovakav kakav je trenutno.

Ja bi nešto jako slično tome, ali u Warhammer 40k svemiru.

ja u takvoj igri sigurno nebi bil jedi...radije Bounty Hunter :killyou: sta je lightsaber prema blasteru

DrunkyDuck
31-12-2006, 00:05
igre prema stvarnim ratovima su sranja sve odreda
ti ratovi bi trebali biti sramota covjecanstva i sluziti da neku kitu naucimo

a zapravo se to sve komercijalizira i onda imamo ww2 obozavatelje (uopce ne sumnjam da ih ovdje ima pun *****)
jebes ratne igre

a igra s domovinskim ratom je neka najdebilnija ideja koju mogu zamisliti. mada me ne iznenaduje
sad mi jos treba hrpa nabrijanih ustasa koji igraju takvo sranje i pjevaju "boj na cavoglave"
ni jedan rat ne mozete prikazivati u pravom svjetlu
a sad vi neki bi domovinski da se zna istina. nemate pojma o tom ratu (ajde, ima iznimaka kao glass koji je trpio, al vecina su nesto culi i misle da sve znaju)
jao
ak niste znali, povijest pise pobjednik i ni jedan rat, niti ijedan dogadaj nije prikazan tocno onako kako je bio

jebo vas rat
Svaka cast KingMortal, odlicno receno i iz posta se jasno vidi zasto ova igra nije dobra ideja.


A ti.... stvarno si čudan!! Nisi se žalio na Call of Duty, a sad netko ovo predloži
Procitaj pocetak posta kojeg sam prvog quotao.


Inace, svaka cast, jos jedan thread otisao u PM (ne mislim na "private messages").

Babitz
31-12-2006, 06:15
svaki topic tako zavrsi

it's teh curse of teh pcp :(

Simon the Dreamer
31-12-2006, 10:57
Ja bi htio Faerun Online as in MMORPG u Forgotten Realmsima, ne mora odma cijeli, na početku samo Sword Coast gore do Ten Citiesa, ali onda ko WoW malo po malo proširivat, Stormreach koji je isto DnD je sranje...

Maiq
31-12-2006, 13:34
jao
stvarno nema smisla da ja ista pisem...
ti, izgleda, nikad neces shvatiti o cemu ja govorim

ja govorim o tome KOJI ***** NAM TREBA IGRA O DOMOVINSKOM, a ne o tome je li u redu ubijat srbe u igrama
zapravo, boli me ***** koje su nacionalnosti ljudi koji se kolju u igrama, ne prozivam ustasama sad sve

i kaj bi ti htio znat "kak je to bilo"?

jer kako je bilo znaju samo ljudi koji su bli na bojisnicama, a kladim se da bi svi oni radije htjeli da nikad nisu. oni nisu imali topli stolac i load game. o tome sam vec pisao u jednoj svojoj kolumni prije godinu dana, ne da mi se linkat sad, vec sam prije linkao

ah, a ovo da se nisam zalio na CoD... jesam
reko sam da je igra bezveze kao i svaka ww2/vijetnam igra

znam da nisi mislio nista lose, al s mojeg stajalista ratne igre (ww2/vijetnam/itd.) nisu ok i prokomentirao sam to...
vidim da je dosta nesporazuma bilo, let's forget it and be friends :wink:

Da, imaš pravo, ovo je otišlo predaleko! U redu je, friends :wink:

Booby
31-12-2006, 15:08
bilo bi bash fora kad bi netko napravio igru s tematikom staroga zavjeta u stilu rts-a....ili josh bolje u stilu fps-a.....zamislite ono,idesh sa onim djedicom (so called mojsije) i razdvajash ono neko more,pretvarash rijeke u krv (ili josh bolje u vino!)..... :D :D

dinix
31-12-2006, 15:48
bilo bi bash fora kad bi netko napravio igru s tematikom staroga zavjeta u stilu rts-a....ili josh bolje u stilu fps-a.....zamislite ono,idesh sa onim djedicom (so called mojsije) i razdvajash ono neko more,pretvarash rijeke u krv (ili josh bolje u vino!)..... :D :D

...i glumis Isusa....

dzanny
02-01-2007, 21:01
bilo bi bash fora kad bi netko napravio igru s tematikom staroga zavjeta u stilu rts-a....ili josh bolje u stilu fps-a.....zamislite ono,idesh sa onim djedicom (so called mojsije) i razdvajash ono neko more,pretvarash rijeke u krv (ili josh bolje u vino!)..... :D :D

KO DA SI MENE PITO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Jack5
03-01-2007, 12:14
max payne 3 8)

Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:15
Colonization 2

dinix
03-01-2007, 12:38
max payne 3 8)

to care... Max Payne :pray:

WEASEL
03-01-2007, 14:42
battle realms 2 :)

Kenyi
03-01-2007, 15:50
Ja bi htio da naprave S.T.A.L.K.E.R .

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 15:57
Need for Speed : Hot Pursuit 3

Ono što ne bih htio na naprave : slijedeću iteraciju Need for Speed Undergrounda

ylem
03-01-2007, 16:00
MIGHT & MAGIC X , ali ovaj put ogromnu sa pixelshader 3 ...

dzanny
03-01-2007, 18:34
Need for Speed : Hot Pursuit 3

Ono što ne bih htio na naprave : slijedeću iteraciju Need for Speed Undergrounda

A štoooooooooooooo?? :kill:

Letva
03-01-2007, 18:35
Need for Speed : Hot Pursuit 3

Ono što ne bih htio na naprave : slijedeću iteraciju Need for Speed Undergrounda

A štoooooooooooooo?? :kill:


Dosta više Need sranja.Nemaju više ideja.

Blaster32
03-01-2007, 19:28
ja bi OZ u online multiplayeru..

KingTomy
03-01-2007, 21:35
Htio bi da prebace Vice City i Liberty City Stories na PC.

03-01-2007, 21:53
Htio bi da prebace Vice CitySi Liberty City Stories na PC.,

Ja sam igrao Vice City. Ono, jučer je izašao za PC.

Prince-Artas
04-01-2007, 01:27
morrowind na oblivion engineu

KingTomy
04-01-2007, 10:16
Htio bi da prebace Vice CitySi Liberty City Stories na PC.,

Ja sam igrao Vice City. Ono, jučer je izašao za PC.

Da malo bolje pogledaš rekao sam Vice City i Liberty City StoriesSna PC.

Kapiš?

04-01-2007, 12:09
Ne. ti si prepametna. Prince, Morrowind na Oblivion enginu :pray:

ludkopuska
04-01-2007, 12:40
Battlezone III, fakjea! Dvojka opisana u oldies but goldies, samo da malo dotjeraju grafiku, par novih tenkova, oruzja, gradevina, mapa i novi single campain i mozda nova rasa... Mislim kolko ima patcheva, mogo bi se od toga napravit novi nastavak :D ... Bilo bi nesto slicno ko nastavci ut-a u odnosu na prosle nastavke... Nema tu bas puno razlike, morate priznat. Ko se slaze?

Gdje Sutimuda
04-01-2007, 13:26
Ma najbolji je battlefield still. Samo bih htjeo da npr. mozes upravljati nekim ogromnim sporim vozlilma bas kao sto si mogao u 1. djelu voziti one fregate.
Ili neznam tko je igrao drugi dio SW:battlefronta- bilo bi zakon da u svemiru mozes one glavne brodove dovesti jedong pored drugog pa da se makljaju sa onim ogromnim topovima a ne da glavnu ulogu imaju male letjelice..

Lord Jambrek
04-01-2007, 15:20
Samo tražim No One Lives Forever 3, više mi ne treba

Michel
04-01-2007, 15:43
Igra tipa Morrowind ali s masovnim bitkama(ko u CoD-u naprimjer)

i da možeš konja jahati

i da ima puno oružja-mačevi,sjekire,buzdovani...ali bez magija

Dakle ti bi medievel fps :rotfl:

m777
04-01-2007, 16:13
Igra tipa Morrowind ali s masovnim bitkama(ko u CoD-u naprimjer)

i da možeš konja jahati

i da ima puno oružja-mačevi,sjekire,buzdovani...ali bez magija

Dakle ti bi medievel fps :rotfl:

Project Offset, iako nije baš medieval... Aj dobro, fantasy je, ali skoro pa takvo... :) fps s mačevima... aaaa... *homer-like drooling*

Dark Messiah ne ubrajam... nešto fali... :/

007 James Bond
04-01-2007, 16:52
Kombinaciju Gta serijala i simulaciju simsa

ran6er
04-01-2007, 18:07
Kombinaciju Gta serijala i simulaciju simsa

Objašnjenje

Simon the Dreamer
04-01-2007, 22:45
Neka dobra piratska igra, nešto kao combo Sid Majerovih Pajrata, Patrišana s RPG elementima (Morowind koncept na kopnu...)

dzanny
07-01-2007, 18:43
max payne 3 8)

to care... Max Payne :pray:

I ja bih volio Max Payne 3

Mozda i izadje, ali ne brzo :cry:

Radon
15-03-2007, 21:47
zakon bi bila neka kombinacija izmedu max payne (kontrole, bacanje, bullet time itd.), company of heroes (WW2 stil) i da bude MMO

JedimiNjoke
16-03-2007, 00:56
Starcraft MMORPG, Diablo MMORPG - sa ubilačkim PvP sustavom (barem Starcraft). Daj zabrij da možeš uzet marinca, pa u bunker i čekat najezdu zerglinga, dok ti društvo radi zgodna medic žemska :)

Valnjes 666
16-03-2007, 01:07
Starcraft MMORPG, Diablo MMORPG - sa ubilačkim PvP sustavom (barem Starcraft). Daj zabrij da možeš uzet marinca, pa u bunker i čekat najezdu zerglinga, dok ti društvo radi zgodna medic žemska :)

:pray: :pray: :pray:

E to za starcraft!

I da se ne plaća preplata i da patchevi nisu uber veliki! :P

LeftY
16-03-2007, 01:07
1. igra - Oz (da je ko oblivion i dark mesiah ali u zatvoru)
2. igra - medal of honor + far cry + soldier of fortune

S4MUR41
16-03-2007, 10:19
igru na temu feudalnog japana :P ... iz prvog lica... ofkorz... i moze se birat izmedu samuraja, ninje i ostalih klasa... :P

DAMN!! that would be a great game...

THUNDER_DINIX
16-03-2007, 10:47
i ja bih tak nesta sa samuraima, nesto u stilu Onimushe

Lord Jambrek
16-03-2007, 11:57
i ja bih tak nesta sa samuraima, nesto u stilu Onimushe

Ja bi da naprave novi nastavak Double Dragona

azuregos
16-03-2007, 12:07
ja bi da naprave nesto slicno call of dutyu, ali Domovisnki rat, Hrvati na Srbe.... i volija bi da naprave mapu mog kvarta za call of duty :killyou:

MarkaN
16-03-2007, 13:04
ja bi da naprave nesto slicno call of dutyu, ali Domovisnki rat, Hrvati na Srbe.... i volija bi da naprave mapu mog kvarta za call of duty :killyou:

tipičan odgovor na temu. Ljudi dajte se više okanite rata i tih sranja! Koljite demone, kiborge i vanzemaljce kao svi normalni ljudi. :rambo:

Jopax
16-03-2007, 18:52
ja bi volio na temu warhammera 40k tps sa nekoliko rasa na izbor i masovnim bitkama i dobrom grafikom i velikim pljucama i i i i i i ne mogu se vise sjetit :D

kumE
16-03-2007, 19:18
.. e a paz'te ovu ideju ...
.. Star Trek igru ... ono tipična avantura/tabačina :) na brodu kapetana kirka ... gdje on i Spock istražuju svemir i šaketaju se sa bad ass alienima ... bez ikakvih hitech napravica ... golim rukama ... ;)

Maloki
16-03-2007, 19:21
ja bi da naprave nesto slicno call of dutyu, ali Domovisnki rat, Hrvati na Srbe.... i volija bi da naprave mapu mog kvarta za call of duty :killyou:

tipičan odgovor na temu. Ljudi dajte se više okanite rata i tih sranja! Koljite demone, kiborge i vanzemaljce kao svi normalni ljudi. :rambo:

+ zelja mu odise nacionalizmom :roll:

Herr Schnitzel
16-03-2007, 19:35
u ww2 igrama ubijaš švabe jer su bili bad guys, a ako ikad bude igra sa temom domovinski rat logično je da ubijamo bad guys-srbe


Nista nije crno, i nista nije bijelo...

Burek_fr0m_SPACE
16-03-2007, 19:44
[quote="Prince-Artas":19vi2wyn]u ww2 igrama ubijaš švabe jer su bili bad guys, a ako ikad bude igra sa temom domovinski rat logično je da ubijamo bad guys-srbe


Nista nije crno, i nista nije bijelo...[/quote:19vi2wyn]
Jej, biću glavni negativac...

m777
16-03-2007, 20:17
Mogu ja onda biti main char? Hoću biti nešto kao sirijus sem, ali s boljom frizurom.

Joco
16-03-2007, 20:34
[quote="Prince-Artas":5ss5w3ix]u ww2 igrama ubijaš švabe jer su bili bad guys, a ako ikad bude igra sa temom domovinski rat logično je da ubijamo bad guys-srbe[/quote:5ss5w3ix]


No comment :( mislio sam da se na ovom forumu ne sme iskazivati mrznja tolike razmere i u tom obliku...jos jednom :(

King tiger
16-03-2007, 20:38
Jej, biću glavni negativac...

tebe cemo ubit na kraju i onda odrzat thompsonov koncert :(

Arbiter of Change
16-03-2007, 20:45
Yay..... jel' još netko osjeća ne tako blagi deja vu? :roll:

Maloki
16-03-2007, 20:48
Jej, biću glavni negativac...

tebe cemo ubit na kraju i onda odrzat thompsonov koncert :(

A taj koncert bi bio u virtualnom svijetu. Ono, ubijemo bureka, dodje Thompson, odere mu kozu, napravi burek od njega i zderuci pijeva. Sve to ingame

@Arbiter jel taj deja vu nesto jestivo?

Felix
16-03-2007, 20:52
Oni 2,jedinica je zabavna,ali ipak outdated,dvojka bi konkurirala tomb raideru.

Simon the Dreamer
16-03-2007, 20:54
Ajde, pa ja bi baš htio neki egzotični, malo poznati rat, kao npr. izmađu Etiopije i Somalije, da malo crnje koljem, onda bi htio probati rat Japanaca i Kineza da ubijem par žutih, i napokon, htio bi i domovinski, da malo i to isprobam.
E, sad će mnogi misliti da sam ludi rasist ili tako nešto, ali zapravo je to sve skupa samo gaming, i ja bi takve stvari htio probati jer vjerujem da bi to bilo fora, dobro i osvježavajuće nakon svih WWII FPSova, i svakako se slažem da su Srbi u Domovinskom bili jednako bad guys kao i Nijemci u WWII.

Maloki
16-03-2007, 20:56
A zasto uopce forsirat da igre imaju veze sa stvarnim dogadjajima?

Simon the Dreamer
16-03-2007, 20:58
sajmone ajd molim te nemoj više govoriti takve izraze, muka mi je
Misliš crnjo i žuti?
Ak je prerasistički, sori...

Arbiter of Change
16-03-2007, 20:59
A zasto uopce forsirat da igre imaju veze sa stvarnim dogadjajima?

Long live SF i Fantasy...... dobro ajde, nešto manje fantasy jer je isfuran do bola, ali shvaćate što želim reći.

Deja vu? :D http://en.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

Maloki
16-03-2007, 21:00
A zasto uopce forsirat da igre imaju veze sa stvarnim dogadjajima?

Long live SF i Fantasy...... dobro ajde, nešto manje fantasy jer je isfuran do bola, ali shvaćate što želim reći.

Deja vu? :D http://en.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

Jep, neki ultra kul sf bi bio prezakon.

A ja mislim da wikipedia laze, deja vu je sigurno neka nova vrsta sarme sa mutiranim zeljem...

Kaje jaje
16-03-2007, 21:14
ja bi volio nekaj kao GTA san andreas ali da kad pređeš igru da kupuješ životinje da se zatvoriš u u bunker u autu da spavaš pušiš cigaretu i kaj sve možeš u životu.
A za sada najbolja igra mi je CoD2 za komp i Bully za pleyku iako je nisam igro ali sam gledao videe

Babitz
16-03-2007, 21:15
igraj simse

Kaje jaje
16-03-2007, 21:15
jebem ti simse to je sranje

Simon the Dreamer
16-03-2007, 21:18
Znate koja je igra bila zakon? Hooligans - Storm Over Europe.
Nije imala neki gaming, ali je imala zakon ideju. Takvu bi ja igru htio, novu, drukčiju.
@Marijan - no words, just :boohoo:

Babitz
16-03-2007, 21:19
zbilja ne znam zas bi bilo gust hodat po evropi i iz cista mira druge mlatit
ma ja sam cudan

@marijan ->:bravo:

Burek_fr0m_SPACE
16-03-2007, 21:20
Jej, biću glavni negativac...

tebe cemo ubit na kraju i onda odrzat thompsonov koncert :(

A taj koncert bi bio u virtualnom svijetu. Ono, ubijemo bureka, dodje Thompson, odere mu kozu, napravi burek od njega i zderuci pijeva. Sve to ingame
Znao sam ja da vi mene volite... ali da me toliko volite... nemam riječi, pravi ste :thumbs2:

Simon the Dreamer
16-03-2007, 21:21
zbilja ne znam zas bi bilo gust hodat po evropi i iz cista mira druge mlatit
ma ja sam cudan

@marijan ->:bravo:
Nebi bilo gušt hodati po Europi i dobivati batina, ali bi bio itekakav gušt igrati igruSu kojoj vodiš hrpe divljaka koji mlate sve pred sobom.

Babitz
16-03-2007, 21:23
da, okej

meni je to debilno, ti samo uzivaj ak naprave takvu igru

Maloki
16-03-2007, 21:25
[quote]Jej, biću glavni negativac...

tebe cemo ubit na kraju i onda odrzat thompsonov koncert :(

A taj koncert bi bio u virtualnom svijetu. Ono, ubijemo bureka, dodje Thompson, odere mu kozu, napravi burek od njega i zderuci pijeva. Sve to ingame
Znao sam ja da vi mene volite... ali da me toliko volite... nemam riječi, pravi ste :thumbs2:[/quote:2jhb1e00]

Burek u mom srcu (a i zelucu) 8)

Arbiter of Change
16-03-2007, 21:54
ja bi volio nekaj kao GTA san andreas ali da kad pređeš igru da kupuješ životinje da se zatvoriš u u bunker u autu da spavaš pušiš cigaretu i kaj sve možeš u životu.
A za sada najbolja igra mi je CoD2 za komp i Bully za pleyku iako je nisam igro ali sam gledao videe
životinje? bunker? :o ...oke, a sanatorij?

To bi zapravo bilo jako zanimljvio; mogućnost da te strpaju u sanatorij zbog određenog ponašanja i navika u igri. A onda tek slijedi zanimljivi dio igre unutar same ustanove.... sjetite se Fahrenheit-ovog dijela u ludnici. :)

Simon the Dreamer
16-03-2007, 22:05
[quote="Kaje jaje":1ukzw051]ja bi volio nekaj kao GTA san andreas ali da kad pređeš igru da kupuješ životinje da se zatvoriš u u bunker u autu da spavaš pušiš cigaretu i kaj sve možeš u životu.
A za sada najbolja igra mi je CoD2 za komp i Bully za pleyku iako je nisam igro ali sam gledao videe
životinje? bunker? :o ...oke, a sanatorij?

To bi zapravo bilo jako zanimljvio; mogućnost da te strpaju u sanatorij zbog određenog ponašanja i navika u igri. A onda tek slijedi zanimljivi dio igre unutar same ustanove.... sjetite se Fahrenheit-ovog dijela u ludnici. :)[/quote:1ukzw051]
A mogli bi i napraviti igru koja se cijela vrti u ludnici, uopće nije loša ideja. Samo se "isključiš" i ono, think out of the box, i može biti sjajnih ideja za igru gdje je glavni lik - Lud!
Sjetite se samo Sanitariuma, gdje je doduše glavni lik sanjao, ali je ipak napravljena jedna od meni najboljih i definitivno najmorbidnijih avantura ikada...

King tiger
16-03-2007, 22:46
To bi zapravo bilo jako zanimljvio; mogućnost da te strpaju u sanatorij zbog određenog ponašanja i navika u igri. A onda tek slijedi zanimljivi dio igre unutar same ustanove.... sjetite se Fahrenheit-ovog dijela u ludnici. Smile

one flew over a cockoo nest :D

BlackDCRO
16-03-2007, 23:25
Gta u proslosti(srednji vijek) 8)
Znaci vozila bi bili konjevi, a oruzja mac, sikira i sve ostalo sto se moze nazvati srednjovjekovnim oruzjem...
Zamislite samo bandu seljaka koji secu i haraju ulicama nekog grada ili sela, idila...


I naravno Diablo3(cini mi se da sam to vec negdje spomenuo u ovom topicu)...

Lord Jambrek
17-03-2007, 00:36
A mogli bi i napraviti igru koja se cijela vrti u ludnici, uopće nije loša ideja. Samo se "isključiš" i ono, think out of the box, i može biti sjajnih ideja za igru gdje je glavni lik - Lud!
Sjetite se samo Sanitariuma, gdje je doduše glavni lik sanjao, ali je ipak napravljena jedna od meni najboljih i definitivno najmorbidnijih avantura ikada...


Sjeti se Thief - Deadly Shadows i onog djela u ludnici, ja sam srao u gaće od straha. Ak nisi igrao, onda moraš odigrat.

Edit

Najviše bi štel No One Lives Forever III i Aliens Vs. Predator III

C
17-03-2007, 00:52
Ma, remix svih mogućih, novijih igara. :D :rotfl:
Ono...mješavinu svih mogućih RPG-a, pa dođe neki odličan RPG, onda, mješavinu svih FPS igara, pa da dođe naj FPS igra, itd. Ali, najbolje je sve u realci smiksati.

WTF Zar ovo ne spada u "Programiranje i izrada igara" pod forum?? :o

Lord Jambrek
17-03-2007, 00:55
E sjetih se jedne dobre ideje. GTA Bedrock, igraš u prehistorijskom dobu, mlatiš dinosaure, brzina auta ovisi o snazi i količini ljudi, damage ovisi o snazi i veličini toljage, e to bi bilo ludnica.

Jopax
17-03-2007, 02:50
ili GTA China sve kinezi i fora mozes bit seljake tako da ih dusis u poljima rize ili dodjes u Hong Kong za vrjeme rush-houra prosaras minigunom po prolaznicima .a jos veca fora bi bilo da si ti visok dva metra a ostali metar i po pa ono zaleti se pet drotova na tebe a ti ih samo razbacas ko kokosi :D

Lord Jambrek
17-03-2007, 10:01
ili GTA China sve kinezi i fora mozes bit seljake tako da ih dusis u poljima rize ili dodjes u Hong Kong za vrjeme rush-houra prosaras minigunom po prolaznicima .a jos veca fora bi bilo da si ti visok dva metra a ostali metar i po pa ono zaleti se pet drotova na tebe a ti ih samo razbacas ko kokosi :D

A kaj veliš na GTA Slovenija. Igra bi došla na disketi

Arbiter of Change
17-03-2007, 10:14
To bi zapravo bilo jako zanimljvio; mogućnost da te strpaju u sanatorij zbog određenog ponašanja i navika u igri. A onda tek slijedi zanimljivi dio igre unutar same ustanove.... sjetite se Fahrenheit-ovog dijela u ludnici. Smile

one flew over a cockoo nest :D

Hehe :D

Ali moraš priznati da je ideja zanimljiva. Sjetite se onih elemenata iz Sanitariuma, Call of Cthulhu pa čak i nekih elemenata iz FEAR-a, Alone in the Dark, Silent Hill, Thief.... i sad sve to skombinirajte uz prstohvat odlične priče i 3rd person akcije. Naravno, biti čitavo vrijeme u sanatoriju nije zabavno (ili bar tako čujem :) ), tako da bi ovo trebao biti dio u kojem možete ali i ne morateSzavršiti (sjećate se neiskorištenog zatvorskog potencijala u Oblivionu?).

Burek_fr0m_SPACE
17-03-2007, 10:25
neiskorištenog zatvorskog potencijala
"Neiskorišteni zatvorski potencijal"... jbt, moram ovu sintagmu negdje zapisati. I, ne, ovo ne bi trebalo biti nigdje u blizini Izrade igara.

Arbiter of Change
17-03-2007, 10:27
[quote="Arbiter of Change":2llmtrpc]neiskorištenog zatvorskog potencijala
"Neiskorišteni zatvorski potencijal"... jbt, moram ovu sintagmu negdje zapisati. I, ne, ovo ne bi trebalo biti nigdje u blizini Izrade igara.[/quote:2llmtrpc]

A koje ti misli odmah padaju na pamet. :D

Mislio sam da se malo obradi taj često zanemireni dio u igrama, svedeno je ili na neki dijalog ili na neku vrstu mini igre.

lolac
17-03-2007, 10:42
zelio bi da naprave bolji nfs od hot prsuta i u 2

Simon the Dreamer
17-03-2007, 14:14
Zakon je bio onaj lvl u Vampire teh Masquerade: Bloodlines, u onoj kući nekog luđaka koja je totalno bolesna i puna onih nekih ludih vampirica i to... takav neki asylum si ja zamišljam...

Prince-Artas
17-03-2007, 19:26
volio bih da naprave nastavak homeworld-a i MDK 3

dabl eM
17-03-2007, 23:02
MAFIA 2

Booby
19-03-2007, 11:14
Imate stvarno bujnu maštu!

C
19-03-2007, 12:44
Ja nemam. :|

Lord Jambrek
19-03-2007, 14:29
MAFIA 2

To Obavezno i ovo kaj je artas rekal - MDK 3

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 14:37
Gothic 4, Warcraft 4, Mafia 2, Max Payne 3, KOTOR 3

Babitz
19-03-2007, 16:39
zas bi svi 2095. nastavak neceg?

bilo bi vrijeme da se smisli nes novo i originalno

GreenDevil
22-03-2007, 22:03
Ja bi da naprave MMORPG s temom ww2 :-) 8)

Ragnar
22-03-2007, 22:42
Diablo 3 :pray:

Da bar naprave neki remix Morrowinda, Obliviona, Fable-a i NWN-a!

To bi bilo nešto kao kvalitetan RPG u Morrowind stilu sa grafikom od Oblivion-a i stilom borbe iz Fable-a (ili Dark Messiah-a) u D&D settingu (mislim na prave tamnice ali i na exterijere kao u Oblivionu)!

Igra bi se zvala: Moblifan!

FaTaL_mRkvA
23-03-2007, 09:47
warcraft 4

Herr Schnitzel
23-03-2007, 12:26
[quote]
To bi zapravo bilo jako zanimljvio; mogućnost da te strpaju u sanatorij zbog određenog ponašanja i navika u igri. A onda tek slijedi zanimljivi dio igre unutar same ustanove.... sjetite se Fahrenheit-ovog dijela u ludnici. Smile

one flew over a cockoo nest :D

Hehe :D

Ali moraš priznati da je ideja zanimljiva. Sjetite se onih elemenata iz Sanitariuma, Call of Cthulhu pa čak i nekih elemenata iz FEAR-a, Alone in the Dark, Silent Hill, Thief.... i sad sve to skombinirajte uz prstohvat odlične priče i 3rd person akcije. Naravno, biti čitavo vrijeme u sanatoriju nije zabavno (ili bar tako čujem :) ), tako da bi ovo trebao biti dio u kojem možete ali i ne morateSzavršiti (sjećate se neiskorištenog zatvorskog potencijala u Oblivionu?).[/quote:7ecwjmjn]

Je, bilo bi gust u Oblivionu da je bijeg iz zatvora malo duzi i zajebaniji...

Nightyx
23-03-2007, 12:38
Oblivion MP :pray:

WEASEL
23-03-2007, 13:24
Ja bi da naprave MMORPG s temom ww2 :-) 8)
bas bi bilo lose, barem sto se mene tiče

suljo
23-03-2007, 15:23
Mješavina wow-a i GTA:SA

THUNDER_DINIX
23-03-2007, 15:49
Ja bi da naprave MMORPG s temom ww2 :-) 8)
bas bi bilo lose, barem sto se mene tiče

zasto lose? ja volim WW igre. ako je dobar tim koji radi igru, zasto ne??

Gho$t
24-03-2007, 11:53
Mjesavina NFS i GTA bi bila zanimljiva. Od NFS-a dolaze lijepi auti i solidna grafika, a GTA ima definitivno najbolju igrivost, pa mislim da bi to bilo dobro..

D.E.M.O.
24-03-2007, 12:02
hocu da naprave igru o meni.. zvala bi se..
MAX DEMO (max payne™). uglavnom tu bih ja bio glavni lik i klao terroriste, crnce, cigane, homosexualce i ostalu gamad. lijekovi bi mi bili gaykilleri i bio bih pravi nabildani muskarac. tko hoce napraviti igru?

(ovo je joke)

Rocchiro
24-03-2007, 12:21
vec sam reko,al bum ponovil:mad max mmorpg 8)

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 13:46
@Ghost

da, bilo bi dobro napravit tako nesta. i ja sam prije na to pomislio

Simon the Dreamer
24-03-2007, 13:46
vec sam reko,al bum ponovil:mad max mmorpg 8)
Zanimljiva ideja...
Ili da naprave Mad Maxa u stilu Stalkera...
Ne mora biti MP da bi bilo dobro...

Dreadlock
24-03-2007, 18:35
htio bih da naprave mjesavinu gta i nfs-a

Lord AngelRI
24-03-2007, 20:03
ja nebi nikakve mješavine nikakvih igara.....

samo:

- Warcraft 4

- KOTOR 3

- Star craft (molio bi)

- neku S.T. normalu igru

- neku S.W. igru (dugo nije izašla :( )

i to je uglavnom sve...

:fof: :fof:

Lord AngelRI
24-03-2007, 20:05
htio bih da naprave mjesavinu gta i nfs-a

E TO TO TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BILO BI SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAD ĆE????

Maloki
24-03-2007, 20:17
ww2 je po mom misljenju vec debelo isfuran. Ono, svaki 3. fps je na neki nacin povezan sa ww2, sto je vec pre naporno. Trebo bi izac neki jebacki fps koji nebi imo nikakve veze sa dogadjajima iz stvarnog svijeta, po mogucnosti da bude SF.

@Lord AngelRI, koristi edit opciju, a ne nakon 2 minute odmah novi post.

kumE
24-03-2007, 23:08
vec sam reko,al bum ponovil:mad max mmorpg 8)

je l' nije Auto AssaultSnešto u tom stilu? ... post-apokaliptična budućnost, nabrijani auti ..

Prince-Artas
24-03-2007, 23:36
vec sam reko,al bum ponovil:mad max mmorpg 8)

je l' nije Auto AssaultSnešto u tom stilu? ... post-apokaliptična budućnost, nabrijani auti ..

da ali imaš samo aute

Lord AngelRI
26-03-2007, 19:14
@Lord AngelRI, koristi edit opciju, a ne nakon 2 minute odmah novi post.

da znam...

nisam se sjetio automatski sam išao...


8)

Pilip
26-03-2007, 19:18
Trebo bi izac neki jebacki fps koji nebi imo nikakve veze sa dogadjajima iz stvarnog svijeta, po mogucnosti da bude SF.



A takvih kao da nema?

BattleSoldier
31-03-2007, 19:49
nabavite wolfenstein i skinite hrvatski patch di si ti partizan pa makljaža
ludnica!

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 20:11
gle, sa jaruna si, slušaš pepperse, igraš wolf a nisi ja.



iam brata blizanca očito.

btw, nije patch nego mod.

Junije
08-04-2007, 20:43
Domovinski rat "a la Battlefield 2" :pray: