PDA

Pogledaj cijelu verziju : koji je najteži boss u Diablu 2?



Outmind
15-01-2007, 12:33
Dakle koji je od bossova iz Diabla 2 po vašem mišljenju najteži. Meni bez ikakve sumnje (s obzirom na lvl lika) Duriel, pa Diablo a Baal i Mephisto su nekak pre lagani...

Arbiter of Change
15-01-2007, 12:45
Dureil- Nasilna živina :D

ran6er
15-01-2007, 13:59
Duriel zbog skučenog prostora.

Outmind
15-01-2007, 14:02
I još kad te zaledi ni 10 thawing potiona ti baš ne pomaže...

Jebivjetar
15-01-2007, 14:04
duriel mali je prostor i onda kad charga na tebe xD

goGAMERo
15-01-2007, 14:05
Duriel

Kiklop
15-01-2007, 16:20
nije niti jedan bas tezak ako koristis portale al onaj crv je dosta gadan

IgGy
15-01-2007, 16:28
Andariel jer ima metroseksualno ime.

No dobro, sad ozbiljno, Duriel :)

Gothmog
15-01-2007, 17:21
Duriel...bem ga mutavog...ispio mi je živaca...

A poslije njega je Baal...

Burek_fr0m_SPACE
15-01-2007, 18:01
I još kad te zaledi ni 10 thawing potiona ti baš ne pomaže...
Tu ti thawing potion nikako ni ne može pomoći jer si zaleđen aurom. Što se težine bossova tiče - sve zavisi s kojom klasom igraš. Ali, da, Duriel je jedan od najtežih. Dok je Mephista najlakše abuseovati, pogotovo ako igraš sorcericu.

EDIT : Takođe i oni kameni likovi iz Rite of Passage questa su pakleno teški... pogotovo na hellu.

Babitz
15-01-2007, 20:56
duriel

Outmind
15-01-2007, 21:01
Baš me zanima da sam rekao da je Andy najteža bili svi za nju glasali...

But seriously, D. je stvarno pre brz i pre jak, pogotovo za charactere slabijeg zdravlja...

Teon
15-01-2007, 21:07
Yep Duriel mi je oduvijek zadavao probleme, znalo se desit sa slabijim likovima da 10 put poginem a ne stignem ni teleport otvorit i uc.
Uf Lut Gholein i Act II mi je prekrasan sve do Duriela, a Act III je koma sve do Mephista :D

Outmind
15-01-2007, 21:10
Sad sam se sjetio kad sam igrao sa svojim druidom (bio mi je prvi druid, pa sam mu buildao vukove :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) da sam morao negdje 15-ak puta ić tamo dolje...

Lord Coldwolf
15-01-2007, 22:30
prvi susret sa durielom je bio lagan,..nekom srecom...pomagacica ga je zaledivala strelicama..ja sam bio amazon.

dok drugi puta sa druidom sam se fakat naotvarao puno portala nebi li ga sredio.

Inace Diablo i Bhaal su najaci,.. Bhaal je zajeban do jaja sa onom kopijom a i ima jaki damage,.

Bhaal
Diablo
Duriel
Mephisto
onaj andel?
Andariel

malo mi je bed sto je mephisto najslabiji a zapravo on je nastariji od trojice,.trebao bi bit gazda ;)

Burek_fr0m_SPACE
15-01-2007, 22:37
Sad sam se sjetio kad sam igrao sa svojim druidom (bio mi je prvi druid, pa sam mu buildao vukove :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) da sam morao negdje 15-ak puta ić tamo dolje...
Uf, kako sam se samo ja krasno proveo s Assassinicom... užas. Sve je krasno dok Duriel ne dođe. Ono, igram i sa charge-up skillovima i trapassin i sve dotle posjedujem sve živo i sa /players 8, ali kad dođe Duriel, all hell breaks loose...

flander
15-01-2007, 22:43
pa nisu baš tolko teški ti bosevi u Diablu,teži je onaj mini boss tam u zadnjem svijetu,pred kraj kaj dere sa korpos ekspložnom ili onaq tri lika kaj čuvaju ulaz u onaj World Stone prije Bala,mada ni oni ne žive dugo :D

Da_killah
15-01-2007, 23:38
da, nihlatak, zna bit sjeban, ali meni je isto duriel.namučio sam se jebeno dosta da sve prijeđem na hell sa paladinom

SkunK
15-01-2007, 23:48
Duriel mi je pio krv na slamku ... picka mu materina

Babitz
16-01-2007, 10:37
mene je diablo daleko najviše puta zaklao
bar s paladinom

dok me duriel nije ni jednom :o
al sam puno trčao okolo i gutao potione

BlackDCRO
16-01-2007, 11:12
Slazem se s vecinom vas, duriel je definitivno najtezi...
Sjecam se kad sam se prvi puta suocio s njim s paladinom zaklao me bar 50 puta, potrosio sam pun k. potiona itd itd...
Ali sam ga na kraju ipak uspio svladati, treba samo biti uporan...
Inace evo moj poredak bossova(od najlakseg prema najtezem):

1. Andariel
2. Mefisto
3. Baal
4. Diablo
5. Duriel

Babitz
16-01-2007, 11:21
50x?
s paladinom? :o

meni je tako diablo, al duriel ne

kako je rekao sun tzu
bijeg i nije tako loša opcija s vremena na vrijeme :D
dobro, nije reko baš tako, al opet...

RIPtheREAPER
16-01-2007, 16:18
wee
dobra tema! :pray:

kada sam prvi puta upalio diablo duriel je bio pis of kejk, pao je nakon drugog pokusaja

a najtezi je diablo...
ok, mozda i nije on bas toliko tezak, jer kad sam prelazio sam prelazio sa paladinom fire res mi je bio 60 zbog sitita
ali najteze mi je doc do diabla!!
jaooo sto me nervaju oni oblivion mageovi kad mi bace iron maiden a ja igram sa zealotom
jednom me sjebali i ubio se iz 3 udarca
:cry:

EDIT:

da, nihlatak, zna bit sjeban, ali meni je isto duriel.namučio sam se jebeno dosta da sve prijeđem na hell sa paladinom

nihlatak je gay..
samo odvuci monstere od njega, probaj ih ubit sto prije jer koliko se ja sjecam da ih on moze spwnat, i onda ubi nihlataka
:D

Domy
16-01-2007, 16:24
Rite of Passage Guardiani. Na hell težini,anyway...

St. Jude
16-01-2007, 16:31
Sad sam se sjetio kad sam igrao sa svojim druidom (bio mi je prvi druid, pa sam mu buildao vukove :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) da sam morao negdje 15-ak puta ić tamo dolje...
Uf, kako sam se samo ja krasno proveo s Assassinicom... užas. Sve je krasno dok Duriel ne dođe. Ono, igram i sa charge-up skillovima i trapassin i sve dotle posjedujem sve živo i sa /players 8, ali kad dođe Duriel, all hell breaks loose...

za duriela s assassin je dobro bacat one šurikene koje naučiđ na 18 lvl i još usput ako imaš mana stolen per hit,jer te ne može zaledit napad a ti ga ubijaš ko lud,šurikeni ftw

inače oni bogovi su zeznuti,a duriel je stvarno gamad od bića ko i mephisto koji mi je najteži boss bio

Lord of Darkness
16-01-2007, 16:54
Tu bi bio Duriel, ali i Diablo zbog njegovih minionsa kad bace kletvu na tebe možeš se jebat i ako si 99 lvl(neznam kako se zovu)na hell težini

Outmind
16-01-2007, 19:42
Recimo meni je diablo bio pre lagan sa druidom kad sam mu nabildao onaj whirlwind kojeg naučiš na lvl 24. Mislim da je to najbolji skill u cijeloj igri... Dok s druge strane duriel je kao što je netko rekao, u skučenom prostoru, a i zamrzava te...

A sada jedno kvazi offtopic pitanje: Hammerdin bi bio pally sa nabildanim spirit hammerom? Ne kužim u čemu je tu fora. Pa tom je čekiću šteta pljuga, pogotovo prije 1.11b kad nije na njega utjecalo ništa drugo...

RIPtheREAPER
16-01-2007, 21:30
da, i meni je cekic smeche, pogotovo zato kaj se moze lagano zabit u zid ako si u zatvorenom prostoru.
jedino sa aurom conviction, ako se tako zove, je dobro bit hamerdin