PDA

Pogledaj cijelu verziju : xeQte-gaming!



unknown
15-01-2007, 11:33
dobar dan svima prvo!

ja sam snaGa,dolazim iz xeQte gaming klana koji igra cod2 i cs 1.6 igre!razlog zasto vam se obracam je taj sto klan trazi sponzora koji bi nam mogao pomoci financirati server na kojem bi mi trenirali i igrali offical warove!cijena servera je oko 500kn u 6mj.!
nasi rezulatati su i vise nego dobri,evo samo neki od njih!
-pobjednici na WCG2006 u cod2 natjecanju
-trenutno se nalazimo u TOP 5 na ESL ladderu
-isto tako se nalazimo u TOP 100 na CB natjecanju u 5on5,3on3,2on2 natjecanjima
-osvojili smo 2 LAN turnira u klanskom igranu (LANfreakz u ZG i ovog drugog se nemogu nikao sjetiti)
-pobjednici smo BALKAN CLANBASE.ovog SUMMER cupa
-pobjednici vise ONE NIGHT cupova diljem EU i HRV
-proglaseni smo kao najveca nada ONLINE GAMINGA u hrvatskoj po online caspopisu GAMER

eto,nadam se da sam vam malo priblizio jacinu mog klana i da ste shvatili koliko nam je zapravo potrebna financijska pomoc!ako se neko malo vise zainteresira slobodno neka mi se obrati na MSN,mail ili xfire a mozete nas i posjetiti na http://www.xeqte-gaming.com

I samo da naglasim da bi bila steta izgubiti jedini hrvatski klan koji moze parirati inozemnim klanovima koji imaju JACE sponzore tipa TEAM-SPEEDLINK,TEAM-ACER,H2k thermaltake itd!

ps.-->nisam stigo napraviti acc na forumu pa sam posudio od lege,koji me trebaju neka me dodaju u MSN na mail: berislav_pusic@hotmail.com