PDA

Pogledaj cijelu verziju : Njabolji trenutci, fightovi, raidovi, partyi, likovi...



Wizard
14-01-2007, 21:55
Sto je ono najbolje sto vam se dogodilo u WoW-u, koji su to dogadaju kojih se ponosni ili mozda manje ponosni sjecate, pricajte o tome :D

ja sam jako dobro sjecam jedne grupe za Strat Scarlet, mocna grupa, presli smo strat samo tako, bilo je gust igrati s njima, skoro ka da ubijamo 5lvla manje kreepove od nas, zakon je to grupa bila, onda prvi put kad smo ubili onyxiu, a Winamp mi pusti od velikog broja pisama We Are The Champions, premocno, onda kad su ally pravili najveci raid na Orgrimmar u povjesti, kad smo ih docekali ispredo Orgrimmara, 200-300 ljudi s svake strane, i crko server, glupi Blizzard unistava ono najbolje u igri, i jos jedan BG mi je osta u sjecanju, AV je to bio, kad sam prvi put bia prvi u AV-u, a bia sam 56-7lvl, nesicam se tocno koji, onda tuzna sjecanja kad mi se raspa guild, kad je zapravo poceo kraj moga igranja, tada mi je sve dopizdilo, vise nije bilo isto, ali tih zadnjih sati, posljedni put s legendama iz guilda, premocno je bilo, i u sjecanju mi je dogadaj od prije oko 1,5 god, moj prvi kills, human paladin je to bia, on je bia 20lvl, a ja 16lvl, bilo je to u Silverpine forrestu, ja i jos jedan lik smo ga ubili, oba smo bili manji lvl od pallya, to je bilo jos s Ziccom kojeg sam zbog bug-a izbrisa :( , pa to su neka ugodna sjecanja iz WoW-a

prcko
14-01-2007, 22:20
Nešto najbolje šta sam dozivio u wow-u je kad smo išli u wc nas 5 u 4 ujutro pijani ko majke smijo sam se do ušiju.Ak mozda znate ono kad se ide do zadnjeg bossa i ono kad moraš preskočit jednu liticu da dodješ do 2 strane i nas 5 jedva kaj gledamo u ekran nismo uspjeli preskočit to :rotfl: :rotfl: .Mučili smo se ali nikak uvijek smo padali dole nikak pogodit.I nakon pol sata skakanja nismo preskočili ja sam crko od smjeha :rotfl: :rotfl:

xaviaz
15-01-2007, 09:46
Najdrazi raid meni vjerovatno kad su me slucajno pokupili u raid na lvl 16 da idemo u barrens to mi je bio 1. char bilo je nekih 20 na 20 u ashenvalu taman smo se tam nasli.I zadnji da nazalost sa ekipom kojom sam poceo igrati ja sam jedini ostao jos u wowu i tad sam puko :o

BlackDCRO
15-01-2007, 10:57
Najbolji trenutak je definitivno kad sam ja ostao bez hrane za peta usred istance...
I sad stacu, ja sav u strahu vec mi je 5 min bilo na crvenom kod peta(a prije toga mi se dogodilo da sam izgubio lvl 15 peta, kojeg sam pripitomio na 7. lvlu zbog toga jer ga nisam hranio, odnosno nisam znao da ga treba hranit)...
I ja pocnem pecat usred istance te me izbace iz raida :rotfl:

the_stup
15-01-2007, 14:54
a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

Ivangrozni
15-01-2007, 15:06
a bas se i ne sjecam,al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ... to mi je tako zestoko. i jos smijesnih momenata: Jednom smo napravili BWL Group,tako da su priestovi DPS-ali,drudi tankali i tako dalje, a niko nije smio nikoga hilat,samo bandages :rotfl: stvarno sam imao jako puno smijesnih i drugih iskustva u WoW-u , al ih se nazalost momentalno ne sjecam :D

cmeljo22
15-01-2007, 17:17
Najlude mi je bilo (igro sam nekih mjesec dana WOW u igraonici preko ljeta) ja bio mage na 14 lvl (sveukupno sam doso do 18) i uletila 4-6 likova HORDE u onaj mali gradić kod početka....
Najednom su se otvorila 2 ili 3 portala i uletilo u gradić 20-tak ALYA a ja mali mage onako na 14 lvlu gađam nekog undeda s boltovima... nakon sto su ih potukli dosla meni neka pristesica i napise: LOL gj i da mi 50 silvera i neke lude armore i jedan staff :D :D :D

Smeagoul
15-01-2007, 17:47
definitvno mi je najbolje kada su na mom serveru neki doveli 10 grupa ashenvale zmajeva xDD trupla trupla i samo trupla su se vidjela :rotfl:
Para Bellum ftw xD

the_stup
15-01-2007, 17:49
al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...

aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...

prcko
15-01-2007, 19:14
al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...

aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...
Kako ne čovječe kolko mi puta zeznemo full t3 igrače na bg-u,a mi sa pugom opremljeni ono t1,t0,5 ni vrit ni mimo oprema.

Gravemaster
15-01-2007, 20:08
Jedan od najboljih momenata je definitivno kad san prvi put ubija onyxiu i nefia, a ima i par dobrih još kad san bija 33 lvl i questam u arathiu i napadne me loladin 60 lvl i neki mali gnomic 30 i neki i ja ucinim feign death i oni odu ća a ja puka od smija nisan moga virovat al onda se sitia da je to bija loladin od njih moreš sve ocekivat :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wizard
15-01-2007, 20:09
Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca

prcko
15-01-2007, 20:36
Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca
Tako je :pray:

the_stup
16-01-2007, 14:13
Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca


gle, da rascistimo, pug u tier 0/0.5/1 vs PREMADE tier 3 igraca ne moze pobjedit u nikakvom bozjem slucaju, nema sanse....
a vi recite kaj god ocete

Wizard
16-01-2007, 14:33
ja cu ti reci da moze :D , a stas sad, owna sam te, muhahaha :D tr1, 1,5 ima ristojne criticale, a nece cili premade biti tr3 full :D , sve se moze, mogu i oni biti nevjerovatno losi PvPeri s PvE opremom, na BG oprema ti daje prednost, ali nista ne garantira, osim u 1 vs. 1 fightovima

JedimiNjoke
17-01-2007, 23:55
ja cu ti reci da moze :D , a stas sad, owna sam te, muhahaha :D tr1, 1,5 ima ristojne criticale, a nece cili premade biti tr3 full :D , sve se moze, mogu i oni biti nevjerovatno losi PvPeri s PvE opremom, na BG oprema ti daje prednost, ali nista ne garantira, osim u 1 vs. 1 fightovima


Moš ti meni reć da može, al ne može. Jedino ak imaš 5 druida feral oprema, za FCa - pa da bježe brzo dok petorica čuvaju flag - za WSG - MOŽDA. Inače sam rank 12 bio sa negdje 40k killova i brdo premadeova izgubljenih i još više dobivenih. Skill igra ulogu u PvP - al ne tolku da t1 može dobit t3, pogotovo ne ako je s druge strane premade. t3 pala i warr (sa ekvivalentnom DPS opremom) mogu strgat najmanje četvoricu... ima i drugih kombinacija. Evo samo kao primjer, jedan WSG druid nam je bio FC, krepo je i flag je uzeo priest t3 - horda gađala njega ko luda dok je lik bio sam, mi smo se rezzali, jedva su mu štit probijali. A da ne govorim kad nam je t3 warr bio FC - (njegov gear - http://ctprofiles.net/361513S- moj bivši guild master, dok nije otišo na doomhammer)... Nema tog fucking skilla koji može sa t1 pobijedit t3, jedino ako se zoveš RIP i UD rouge si - taj lik te baci u stun lock i nemreš van lol.

Pozdrav ekipi sa Aggramara - Perun :)

JedimiNjoke
17-01-2007, 23:55
a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

A to bi bili? Koja grpa?

Shadowhell
17-01-2007, 23:58
a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

A to bi bili? Koja grpa?

Preserava se lik..

Ivangrozni
18-01-2007, 00:04
al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...

aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...

rofl...da.... ovvi zergaju mi samo defendamo i ninjamo... :yuck:

JedimiNjoke
18-01-2007, 00:06
al su mi definitivno jedni od najsmjesnijih momenata kada alijansa napravi ono... T2.5 / ili skoro full T3 AB/WSG premade,i onda ih mi potucemo sa PUG ...

aha, a vas pug je full tier 5? malo mi je tesko za povjerovat u ovo...

rofl...da.... ovvi zergaju mi samo defendamo i ninjamo... :yuck:

Ak ti tako kažeš... Kad bi samo bilo tako lako.

K4ciga
24-01-2007, 10:13
evo meni je bilo genijalno kada su dvadesetak allia došli pred xroads...bilo je genijalno koljačina teška.Tada sam bio lvl 16 hunter,i pomogao ubiti
nekog mejđa,i sjećam se da mi je to bio prvi kill ikada.Uglavnom bilo j epuno dobrih događaja,a ako ima koji glup party u kojem sam bio,onda je to bio onaj u kojem smo išli u WC...i uglavnom kada smo došli do sredina otprilike,jedan ode,drugi ode, i uglavnom ostanemo nas dvoje...on onak sry m8...ma bilo je to bzvz utrošeno vrijeme,jel nismo došli do nikakvih spomena vrijednoh stvari.Od tada idem samo u instance sa ljudima za koje znam da neće usred fajta reći g2g...

the_stup
24-01-2007, 12:48
a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

A to bi bili? Koja grpa?

Preserava se lik..


@shadowhell
ne seri po onome o cemu nemas pojma

@jediminjoke
ej buzov :) kaj ima?
battlegrupa nisam ziher, al na kor'gallu smo i nama su pometali sve nove servere znaci to sux, ali besides the point. horde premade koji smo stukli je sa kor'galla bio, njihova najjaca gilda, imaju odlicnih pvpera i zabili su sapphirona ako se ne varam (vidio sam i tainted ashbringer na kravi jednoj i maga sa 4.8k hp-a itd). znaci opasni su bili, a opet pobjeda za nasu stranu :)

JedimiNjoke
24-01-2007, 22:10
[quote="the_stup":3saa46yu]a valjda najbolji moment kad smo premade vs premade stukli najjaci horde guild/premade u cijeloj battlegrupi ^^

A to bi bili? Koja grpa?

Preserava se lik..


@shadowhell
ne seri po onome o cemu nemas pojma

@jediminjoke
ej buzov :) kaj ima?
battlegrupa nisam ziher, al na kor'gallu smo i nama su pometali sve nove servere znaci to sux, ali besides the point. horde premade koji smo stukli je sa kor'galla bio, njihova najjaca gilda, imaju odlicnih pvpera i zabili su sapphirona ako se ne varam (vidio sam i tainted ashbringer na kravi jednoj i maga sa 4.8k hp-a itd). znaci opasni su bili, a opet pobjeda za nasu stranu :)[/quote:3saa46yu]

Mislio sam da si ti... sad ne znam jel Budha il Gmaz. :roll: Gle, mogu oni imat ne znam kaj, al sam siguran da ste i vi dobro gearani. Svaka čast za server kill, ali nisu ziher najjači u battlegrpi - a najjači guild ne znači nužno da su najjači PvP ako su i PvE. Na Aggramaru imamo maga sa 6k HPa UD tak da 4.8k HP not impressed :P
Btw, šta se dogodilo s onim: "Nikad neću igrat WoW GW rula i još ne moraš plaćat!" ?!1 :killyou: 8)

the_stup
24-01-2007, 22:44
ma jesu najbolji defitivno, duelao sam se sa puno njih pred ogrijem i em su bolesno opremljeni, em su dobri igraci. btw ovaj mag ima oko +600 spell dmg, nije tenk, al je impresivno. ovaj tvoj sa 6k nemre imat toliki dmg. mozda ovaj ima cak i vise. sto se tice nase opreme: a pvp uglavnom, nismo imali nijednog tier 3 opremljenog, oni imali skoro full tier 3 hilere itd.

krenuo wow, upoznao sam super ekipu, pa se zakacio ;)
nisam znao da ti igras. buda je btw

JedimiNjoke
25-01-2007, 18:04
ma jesu najbolji defitivno, duelao sam se sa puno njih pred ogrijem i em su bolesno opremljeni, em su dobri igraci. btw ovaj mag ima oko +600 spell dmg, nije tenk, al je impresivno. ovaj tvoj sa 6k nemre imat toliki dmg. mozda ovaj ima cak i vise. sto se tice nase opreme: a pvp uglavnom, nismo imali nijednog tier 3 opremljenog, oni imali skoro full tier 3 hilere itd.

krenuo wow, upoznao sam super ekipu, pa se zakacio ;)
nisam znao da ti igras. buda je btw

Ne mogu procijenit naslijepo, al ajde nek ti bude :roll: A ovaj mag se zove Unholy i lik je prebolestan - pitaj Cyric the Blood God. Lupa ko luđak, jedino ak nije prestao igrati. Dueli nisu baš neki pokazatelj PvP znanja, to je uglavno škare/papir/kamen sistem i gear pobjeđuje u većini slučajeva. Ja sam sa rank 12 opremom (warrior - Bonereaver`s edge) dobio rank 14 warriora UD u AQ40 guildi (u to vrijeme sam ja bio u MC i početak BWL guildi. Sve ovisi hehe. Ovaj lik je imao 6k HPa prije pola godine najmanje, sve ti govori kakav je to brutalac - dugo ga nisam vidio, al je lik luuuuuud. 8)

Smeagoul
25-01-2007, 18:16
da, u duelima se nepokazuje pravo znanje u pvp ali,wow-a mi, stvarno znaju ljudi posiziti zbog gubitka, npr. ja, pvp(nest malo t1) pobjedim t2./t2.5 maga kojeg jos i pustim da napravi 1. potez (ja okrenut 180 stupnjeva od njega) (frostbolt) , lik ima 7.6k HP i 8k mane....
(High Warlords Bow :pray: ^^)
ofc da mi je prvo sta radim scatter shot da odem u dalj ^^
(i tako 6 puta zaredom, poslje 6. puta covjek mi ponudio 30g da malo slabije odigram i pustim ga da pobjedi ^^)

the_stup
25-01-2007, 19:02
da, u duelima se nepokazuje pravo znanje u pvp ali,wow-a mi, stvarno znaju ljudi posiziti zbog gubitka, npr. ja, pvp(nest malo t1) pobjedim t2./t2.5 maga kojeg jos i pustim da napravi 1. potez (ja okrenut 180 stupnjeva od njega) (frostbolt) , lik ima 7.6k HP i 8k mane....
(High Warlords Bow :pray: ^^)
ofc da mi je prvo sta radim scatter shot da odem u dalj ^^
(i tako 6 puta zaredom, poslje 6. puta covjek mi ponudio 30g da malo slabije odigram i pustim ga da pobjedi ^^)
erm, lol...

@jediminjoke
pa onak, slazem se u potpunosti, dueli su govno, vise vjezbanje tajminga. al cuj, treba i to znat. meni puno drazi bg-i, daleko sam bolji u timskoj igri nego pojedinacno

a war vs war dueli su mi lol, pogotovo ak su oba u prot gear (npr. full tier 2 kad su imali, duel trajao oko 6 min cca :D ). sa dps gearom sve nekak ovisi o racialima i tko ce jace scritat

alex
25-01-2007, 21:33
Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca

Vjeruj mi nikakav skill ti nece pomoci protiv tier 3 premadea....
Jednom sam isao sa frendovim mageom (HWL set) i nekim njegovim frendovima ("The Dominion" horde guild sa Agrammara-full Naxx setovi) u AB,igrali smo protiv preamadea sa T1/2 setovima,a ja,priest i rogue cuvamo LM i njih 6 dolazi i nemogu nam nista...bio sam 2. na listi po killovima a igrao sam frendova lika (tj. klikao sam sa misem jer nisam mogao naci sve spellove xP )

U WoW-u ti je za PvP vise gear nego skill...sad but true

JedimiNjoke
25-01-2007, 22:33
Na bg nije toliko vazna oprema koliko je skill i dobra grupa di svak radi sta treba i toradi dobro, zato mi je bg uvik bia najdrazi dio igre jer pokazuje kvalitete igraca

Vjeruj mi nikakav skill ti nece pomoci protiv tier 3 premadea....
Jednom sam isao sa frendovim mageom (HWL set) i nekim njegovim frendovima ("The Dominion" horde guild sa Agrammara-full Naxx setovi) u AB,igrali smo protiv preamadea sa T1/2 setovima,a ja,priest i rogue cuvamo LM i njih 6 dolazi i nemogu nam nista...bio sam 2. na listi po killovima a igrao sam frendova lika (tj. klikao sam sa misem jer nisam mogao naci sve spellove xP )

U WoW-u ti je za PvP vise gear nego skill...sad but true

Ali i skill igra ulogu, nažalost ne tako velku kao gear...

alex
25-01-2007, 22:57
"Ali i skill igra ulogu, nažalost ne tako velku kao gear..." -> true


Ja sam samo htio reci da protiv superiornog geara tesko da ces pobijediti...

JedimiNjoke
25-01-2007, 23:27
"Ali i skill igra ulogu, nažalost ne tako velku kao gear..." -> true


Ja sam samo htio reci da protiv superiornog geara tesko da ces pobijediti...

Skužio sam kaj si htio reći. samo sam utvrđivao gradivo. Isto sam s Aggramara, koji ti je nick?

Lumen
26-01-2007, 09:31
naj trenuci:

1. privi ding 60 - imba feeling dok ne skuzis da si tada dosao do trenutka kada pocinjes s igrom

2. prvi Lucy kill - prejebeno, nešto kao inicijacija u prave wow igrače

3. prvi Ragy / Onyxia / Neff kill - neprocjenjivi trenuci u igri i preopasni za uši ako na vrijeme ne skineš Vent

4. svi iber wajpovi od kojih posebno pamtim jedan koji je otpočeo otprilike ovako: U AQT silazimo prema sarturi i netko viče "Spiders inc"... a nakon par sekundi ".. many "

5. kad si sa potpuno pogrešno složenom grupom na krivom mjestu u krivom trenutku ali eto nekako sve to preživljavate i onda krenu totalno naopaki komentari. Jednom u maraudonu tanka naš imba 3 levela preniski shamy i još se cijelo vrijeme zajebava s chain pullanjem. U jednom trenutku vidimo da ide patrola, on fino pričeka i kad je patrola došla blizu umjesto patrole pullne grupu IZA. Nemam pojma kako ali i to smo nekako preživjeli na škrgama. Kod slijedeće patrole začuo se komentar "Sad, Božo sad." Pol sata nismo mogli dalje od smijeha.

6. Tri dana zaredom skupljam party da mi pomogne izgrindati oko u Winterima za Bene. Treći dan nakon podosta moljakanja i jedno 2 i po sata čekanaja da završe instancu u kojoj je bio tank napokon ekipa se nađe gore. Prvi mob i drop.

7. 10 pristova u WSG protiv Premade - partija od skoro dva sata, ali ispušili 3:2

8. IRL kad ti u kafiću lik počne objašnjavati kako se pravilno hila i koje addonove moraš imati. Onda ga pitaš i ustanoviš da ste na istom realmu. Onda mu kažeš koji ti je nick a lik uredno skupi jaknu i zbriše van. Drugi dan vidiš da je taman kupio mounta na 42 lvlu.

9. Kad na skijalištu u Italiji naletiš na Španjolca iz tvoje guilde. Ili kad ti Šveđan sa svojom familijom pozvoni na vrata na proputovanju prema dalmaciji.

10. i tako još mnogo, mnogo, mnogo detalja.


A za kraj i jedna stvar koja me redovito tlači i smeta. A to je kad naletim na genijalce kojima je IQ na razini sobne temperature i počnu rasprave tipa gear / skill, mi smo prije vas cthuna i farmamo ga u 2 sata ili moj tata vidi preko ovog zida kad stavi šešir.

Wizard
27-01-2007, 11:28
Izbrisano par zadnjih postova radi offtopica, sad se mozete vratiti na temu, a o tome tko di igra i tko koga zna mozete lipo uzeti msn i pricati do mile volje.

BlackDCRO
27-01-2007, 18:24
Hodam ja danas Duskwoodom i naletim na ovo:
http://img115.imageshack.us/img115/4626/gnbnmo8.jpg
Uglavnom nije guard, samo se odjednom tamo stvorio...

Shadow
28-01-2007, 10:56
Hodam ja danas Duskwoodom i naletim na ovo:
http://img115.imageshack.us/img115/4626/gnbnmo8.jpg
Uglavnom nije guard, samo se odjednom tamo stvorio...

Znas onog starca u onoj kućici kraj Sentienl Hilla, on ti ga pošanje svako nekoliko.

A dajte was dvoje se skulirajte

Wizard
28-01-2007, 11:57
Izbrisao sam par postova, nas kolega JedimiNjoke je pretjerano uzivia, nadam se da se nece ljutiti, ja se ne ljutim, kao prvo. jer me boli briga o njegovom misljeno, kad drugo. radim svoj posa kako treba, kao trece. nema trecega, ali svejedno, mislim da sam rekao sto sam trebao reci, cuo sto sam trebao cuti, i sto je najvaznije, boli me briga :D

Fencing_LORD
28-01-2007, 12:31
lol :o

Meni je bilo fora kad sam ušao u jedan ženski party jer su očajno trebale pomoć. One sve lvl9, a ja lvl 20 i one se muče, muče i muče... kad ja uletim i počnem ubijat sve jednim udarcem :rotfl:

one su ostale :shock:

jerry623
28-01-2007, 12:33
hahaha...sad mal igro WoW i na brzinu uletim da mal lvlupam i dignem 2 lvla i uđem u neki parti sve n00bovi ne znaju kak se koristi fireball..zapravo nisiu znali da ima fireball neg su vidili kak koristim i pitaju mene a ja se kidam od smjeha

Shadowhell
28-01-2007, 13:24
hahaha...sad mal igro WoW i na brzinu uletim da mal lvlupam i dignem 2 lvla i uđem u neki parti sve n00bovi ne znaju kak se koristi fireball..zapravo nisiu znali da ima fireball neg su vidili kak koristim i pitaju mene a ja se kidam od smjeha

Kloni se takvih partya..imam loša iskustva s n00bovima.. i to ne mislim likovima koji prvi put igraju i lvl 10-20, već lvl 60 ( moguće ebay ) debila ..

Arbiter of Change
28-01-2007, 14:37
Bar nisu bili ninje-looteri.... šta bi ja tima radio.... joj.

JedimiNjoke
28-01-2007, 17:43
Izbrisao sam par postova, nas kolega JedimiNjoke je pretjerano uzivia, nadam se da se nece ljutiti, ja se ne ljutim, kao prvo. jer me boli briga o njegovom misljeno, kad drugo. radim svoj posa kako treba, kao trece. nema trecega, ali svejedno, mislim da sam rekao sto sam trebao reci, cuo sto sam trebao cuti, i sto je najvaznije, boli me briga :D

Hahahah, sloboda govora = 0 bodova!!! Možeš se slobodno vratit 30 godina unazad i potražit posao u Titovoj administraciji. Svaka čast!!! :bravo:

Još jedan dokaz upravo onoga što sam napisao.
Sad i ovo izbriši, ako ćeš se osjećati bolje.

Uživaj momak :|

jerry623
28-01-2007, 18:27
hahaha...sad mal igro WoW i na brzinu uletim da mal lvlupam i dignem 2 lvla i uđem u neki parti sve n00bovi ne znaju kak se koristi fireball..zapravo nisiu znali da ima fireball neg su vidili kak koristim i pitaju mene a ja se kidam od smjeha

Kloni se takvih partya..imam loša iskustva s n00bovima.. i to ne mislim likovima koji prvi put igraju i lvl 10-20, već lvl 60 ( moguće ebay ) debila ..ma sad igro s n00bovima nekim opet..i nitko ne zna šta je fireball..omg...takve igrače treba kickat iz wowa.....sramote to presveto ime!:D

Wizard
28-01-2007, 18:52
Izbrisao sam par postova, nas kolega JedimiNjoke je pretjerano uzivia, nadam se da se nece ljutiti, ja se ne ljutim, kao prvo. jer me boli briga o njegovom misljeno, kad drugo. radim svoj posa kako treba, kao trece. nema trecega, ali svejedno, mislim da sam rekao sto sam trebao reci, cuo sto sam trebao cuti, i sto je najvaznije, boli me briga :D

Hahahah, sloboda govora = 0 bodova!!! Možeš se slobodno vratit 30 godina unazad i potražit posao u Titovoj administraciji. Svaka čast!!! :bravo:

Još jedan dokaz upravo onoga što sam napisao.
Sad i ovo izbriši, ako ćeš se osjećati bolje.

Uživaj momak :|Snormalno da cu uzivati, moga bi i ti malo, ocito jako volis offtopic, voli ga i dalje, ovo necu izbrisati, zato sto stalno ispocetka brises, i o kakvoj slobodi govora pricas, pa molim te, kakav bi bio forum kad bi svi pisali sto hoce kad oce i di hoce, i kakdkad bih volia da sam se rodia prije 30 godina, ali to nema veze s Titom :P , a o tome necu ode ni pricati :Pa dokaz cega je sto, nezalost ne pokusavam shvatiti sto hoces reci, zaravo mislim da ni sam ne znas sto pokusavas reci, ali je cu reci samo jos jedno a to je DOSTA OFFTOPICA.

Vedran12
28-01-2007, 20:43
Ne igram wow bas jako dugo ali nest najdraze sto se meni dosada dogodilo jest jedna "anegdota" stojim ja u orgrrimaru kad odjednom stalno me neki lik zica 5 golda a ja nemam i to mu stalno govorim ali on i dalje zica ja poludio i poceo mu psovat na hrvatskom mamu, tatu, sve po spisku i kad on meni odgovara "zasto mi psujes"(takoder na hrvatskom) eto to je nesto sto sam najvise zapamtion do sad.....

alex
29-01-2007, 13:16
hahaha...sad mal igro WoW i na brzinu uletim da mal lvlupam i dignem 2 lvla i uđem u neki parti sve n00bovi ne znaju kak se koristi fireball..zapravo nisiu znali da ima fireball neg su vidili kak koristim i pitaju mene a ja se kidam od smjeha

Kloni se takvih partya..imam loša iskustva s n00bovima.. i to ne mislim likovima koji prvi put igraju i lvl 10-20, već lvl 60 ( moguće ebay ) debila ..

Hehe...ja sam jednom 2 sata trazi grupu za UBRS i jos nam treba key holder...i nadjemo mi nekog huntera koji navodno ima key (bilo mi je sumnjivo kada nije ni znao di je UBRS)...i mi udjemo i kazemo mu da otvori vrata sa kljucem i on odgovori:"What is a key?" FFS n00b :D

cmeljo22
29-01-2007, 18:07
jerry zasto ne koristis stari acc... odbano te je kirby

inace ima svakakvih ljudi na wowu.. evo ja tek pocinjem ali sam prvo petrazio dosta foruma i na wow stranicama i na msn.. sve lijepo sazno i sad kad pocmem bar da znam kako tamat pet.. :D

Jerry
29-01-2007, 19:42
evo me sad nazad :)

Sova
29-01-2007, 22:22
Pa najbolji dogadjaj bio mi je ulazak U PCPlay gildu.

passko
29-01-2007, 23:16
Pa najbolji dogadjaj bio mi je ulazak U PCPlay gildu.
lol :rotfl: :pray:

Lord Ragnarok
30-01-2007, 10:21
evo me sad nazad :)

i već si počeo spamati

Wizard
30-01-2007, 13:38
Vratete se na temu.

Karzah
30-01-2007, 17:39
evo me sad nazad :)

i već si počeo spamati+1


Imaš opomenu !

Arbiter of Change
30-01-2007, 23:45
Haha "Usual Suspect". :D

Anyway.... šta najviše uživate raidati?

BlueFlaME
13-02-2007, 12:10
hm najbolji dogadaj,a znam

dan prije 2.0 patcha,cijela guilda odlucila jedan lijepi pohod na alliance,

i tako preko felwooda dosli u nightelfovsko podrucje,ubistili onaj mali gradic,dosli na brod,pa u darnassus,i ubili njihovu princezu i ja mislim druid trainera.
zatim smo otisli u badlands,i od tamo dosli u ironforge,prvo smo mislili da ce se server srusit,jer vecinom putom kada se raida ironforge server se srusi,ali na nasu srecu nije.
zatim smo se kod portala za vlak klali sa alijama,i jedno 20min stajali sa druge strane portala dok svi nisu dosli i cekali alije,dok se njima ne prikaze slika vec su mrtvi:D

kada smo se skupili otisli smo u SW te tamo se zadrzali dosta vremena sve dok nismo otisli do paladin trainera i tamo u toj crkvi ili sta je vec dozivjeli poraz^^--tu smo se ofc natjecali ko ce skupit vise DK-a
stavio bi ja i filmic ovdje samo ga jos nisam uploadao i ima oko 270MB.
skracena verzija jer da sam sve stavio,imao bi preko 1,5gb.

a bilo je jos dobro svaki put kad smo isli u BWL,tj. svaki dan, u isto vrijeme kad i alije,i tako smo samo rushali u njih i to je bio nas pvp preko tjedna.a bilo je i dana kad su taureni onda se poredali po orbu za ulazak u BWL,jedan stoji na njemu drugi oko njega,i tako nema sanse da se nadje orb.
bio je jedan paladin tako,ressao se,stavio bubble i trcao okolo njih,u nadi da ce pronac orb ali nista,istekao mu bubble i pew pew,dead^^