PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet



omfgnoob1
14-01-2007, 20:12
Ljudi imam veliki problem svaki put kad se spojim na internet nakon kojih 20-30 min me automatski disconnecta(imam maxadsl). Npr. igram Cod 2 preko neta i odjednom pise ono sranje kao da mi je pukla veza connection disturbed tako nesto i ja vidim da nisam na internetu odjednom. Evo maloprije mi se desilo dok sam vama ovo pisa. Znaci nakon po ure me disconnecta makar igrao igru preko neta, gleda forum neki ili bia na MSN-u. Ako tko zna u cem je problem pomozite plz!!

Worthaur
14-01-2007, 20:50
I meni se znalo to dogadjati... Sljedeci dan nebi pucala veza (ne tako cesto)

Rocchiro
14-01-2007, 20:54
Ako imaš T-Đubre,nemoj se čuditi

omfgnoob1
14-01-2007, 20:58
Imam T-Đubre znaci sutra bi moglo radit normalno jer ovo mi nikad prije nije bilo nego danas.

Berax0r
14-01-2007, 21:43
Imam T-Đubre znaci sutra bi moglo radit normalno jer ovo mi nikad prije nije bilo nego danas.

tako je :roll:

Rocchiro
14-01-2007, 23:59
A možda ti se niti nikad ne popravi.Misteriozni su putevi T-Smeća :boohoo:

omfgnoob1
15-01-2007, 13:42
Evo sad sam maloprije igrao na Cod 2 i opet me disconnectiralo. OMG!! Zasto? Jel zbog mog kompa ili do neceg drugog. I kad dodjen ovde na forum uvijek se trebam login-at a kliknem da me automatski login-a.

Rocchiro
15-01-2007, 15:15
Evo sad sam maloprije igrao na Cod 2 i opet me disconnectiralo. OMG!! Zasto? Jel zbog mog kompa ili do neceg drugog. I kad dodjen ovde na forum uvijek se trebam login-at a kliknem da me automatski login-a.

provjeri dal ti se discconecta dok ti zoveš nekoga ili neko tebe zove na telefon.ako je zbog toga,stavi spliter

Kiklop
15-01-2007, 16:24
to je bilo i mani to je virus ako ti pise nesto na spanjolskom ili tak nesto i onda mozes stisnut OK
nabavi virIT i s njim skeniraj komp meni je pomoglo svaki put

hacker
15-01-2007, 16:50
imam isti problem.Zna mi se disconektati i pise conection pending.

Sonic_Moronic
15-01-2007, 18:16
Only begun the t-scum war has...

omfgnoob1
15-01-2007, 18:58
Nije da mi disconnecta samo kad me netko zove nego uvik. Maloprije me isto disconnectalo a triban na turnir u GG za 5-10 min. :( :( :cry: :cry:

omfgnoob1
15-01-2007, 19:06
Oce mi sta pomoc da napravim novu konekciju. Ako oce kako napravit jer ja odem u make new connection i sve lipo napisen a kad me pita username i password sta da tu napisem bilo koji username i password ili neki određeni triba.

Kiklop
15-01-2007, 19:16
Oce mi sta pomoc da napravim novu konekciju. Ako oce kako napravit jer ja odem u make new connection i sve lipo napisen a kad me pita username i password sta da tu napisem bilo koji username i password ili neki određeni triba.napises onaj koji ti pise na onom papiricu od t-coma to ti je ista stvar koja ti pise kad se onako obicno conectas

Berax0r
15-01-2007, 19:30
Gle nazovi 0800 9000 i kaži da imas problem te da tražiš novi Modem(ili barem da probaj rijesiti prob) te ako ti se ne jave reci im da ćeš iskljućiti MAxadsl(naravno da nećeš) :)

Tako je bilo i sa mojim MaxTv-om.Stalno je stekalo zvao sam taj ''helpdesk'' oko 6 put nista se nije desavalo dok jedan dan moji stari nije nazvao :D
I bilo je jebanja majki i da ćemo isključiti cijelo to sranje 8)
Dok jedan dan sve radilo normalno nazvali me navečer da provjere dali radi :D

Nadam se da ćeš riješiti prob :wink:

omfgnoob1
15-01-2007, 23:41
Poslat cu im e-mail jel sam ih zvao par puta i nisam ih dobia.Iako mislim da mi nece odgovorit ili ce rec da ne znaju , ali ne mislim da je to do mog kompa nego nesto do njih.

omfgnoob1
17-01-2007, 12:58
Nisam jos dobio mail od t-coma :-x , ali frend mi kaze da bi to moglo bit do virusa , a meni u zadnje vrime svako malo javlja da imam trojan horse. Na bilo koju stranicu da odem uvik mi javi trojanca bio na msn-u,nekom forumu ili necem trecem evo sad mi javilo. I posto ja imam AVG Free Edition kliknem heal i sad ne znam jel ga makne, ali baza je sta mi virus uvijek javi u C,WINDOWS,Temp folder.ili u documents and settings pa u temporary internet files folder pa mene zanima jel mogu modza ja brisat nesto u temp folderu ili ovom drugom. Ali glavno pitanje mi je kako se vise rijesit trojanca jer navodno kad bi ga makao internet bi mi proradio ili bar tako samo moj frend misli.

sexy peace
17-01-2007, 15:27
Imam to ali kad mi se igasi stvara mi se neka plava prekrizena ikona kad kliknem na nju pise DAILER.Znaci nije do T-Smeća nego neki usrani Dailer.

Karlo_from_Bjelovar
18-01-2007, 11:06
stavi spybot search and destroy 1.4 ! besplatan je i odličan...