PDA

Pogledaj cijelu verziju : na dan gw igram x(x)h....



Gogo
14-01-2007, 15:07
eo ja dok sam imo kaj radit misije kvestovi i tak koih 3h na dan dok sad čekam factions i koih pol h igram ono čisto uđem poubijam malo stoke dase zadovoijlim i bok... farmanje i nekaki titlovi em ne zanimaju :kill: , kaj prelazit opet iste misije zato kaj će mi pisat tyra protector.. radiću to NE

dakle 3h.

e al fakat smijo sam se sad sam u nekom guildu kao i nedavno bili samo ja i lider online i ja ga zamoslio za pomoć oko lvlanja i tako mi pričamo i ja ovo mije dosad najduže igranje gwa skoro 2h bez prestanka.... on meni je 36h(da, trideset i šest), uz ono pauze 1min za wc i progutat neš.. ja LOOOOOOOOL... i još mi kaže jel imaš x fire ja ne on meni piše guild wars 1300h u 2 mjeseca.. ja opet lOOOOl e fakat :rotfl:
znači igro je 54 dana a 6 spavo :boohoo: , e baš sam se smijo kad mie to reko.... i ima 28 god.. issss.. čovječe ak čitaš sori kaj te ogovaram drago mie kaj sam u tvoj gildu fini ste svi al ozbiljno zapitaj se malo :|

Empe Tri
14-01-2007, 15:17
slican je i ovaj moj lider iz guilda :D :pray: :rotfl:

Kron
14-01-2007, 16:26
Koliko stignem, 2h dok je skola, preko vikenda..... ono, 4-5h ako nemam sto radit

MTF*
14-01-2007, 16:42
slican je i ovaj moj lider iz guilda :D :pray: :rotfl:

:rotfl:
ovo ko da sam cito o njemu...mozda i govori o istom... :D
gogo u kojem si guildu.... :rotfl:

Gogo
14-01-2007, 17:06
eo i sad je onlajn :| http://www.imagesforme.com/thumbs/7124Clipboard01.jpg (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=7124Clipboard01.jpg)

budem uzo skrin i navečer oko 12-1, ajmo bacit okladu :fof:

i još jednom, ako slučajno čovac ovo čita.... nemoj s eniš uvrijedit nit ljutit super si ti i guild al tolko igrat gw.... razmisli malo.

Empe Tri
14-01-2007, 17:26
:rotfl: :rotfl:
bagaric je zaaakon :D
:pray: :pray:
i pricamo o istom liku ;)
ja sam nekad igrao ko on GW al sad sam na modemu pa malo manje igram :P

ovaj i da te malo ispravim :D
Guild Wars --- 1414 hours
i ima 31 god. :D

Sam
15-01-2007, 23:25
:rotfl: :rotfl:
bagaric je zaaakon :D
:pray: :pray:
i pricamo o istom liku ;)
ja sam nekad igrao ko on GW al sad sam na modemu pa malo manje igram :P

ovaj i da te malo ispravim :D
Guild Wars --- 1414 hours
i ima 31 god. :D


Nije ima 28 god reko mi je da je to krivo napiso na Xfire

Shadowhell
16-01-2007, 15:41
Lol jaki su mu memberi kad ovako pricaju o njemu :D

Empe Tri
16-01-2007, 17:20
Nije ima 28 god reko mi je da je to krivo napiso na Xfire

m da..... vidim ja meni nes bilo cudno ono ja bio siguran da mi reko da ima 28 al kad sam pogledo na iks-fajeru sam mislio da ima 31 :D :rotfl:
mora da su mu se na tastaturi pokvarili brojevi 2 i 8 :rotfl:


Lol jaki su mu memberi kad ovako pricaju o njemu :D

sto ? :o

trebas nas vidit kako smo jaki :wink: kad smo u timskom radu rasturamo 8)

dodji kod nas pas vidjet ;)
sta znaci kad nekom nesto zatrba odma se svi jave :D

^B4$t4rD^
16-01-2007, 19:07
sta znaci kad nekom nesto zatrba odma se svi jave :D

pa tak je i kod nas 8) :wink:

tvondrak
16-01-2007, 23:11
:twisted: dobro dobro bagaric sve pamti :-x tko da ste liseni svih mojih povlastica u guildu
budite sretni da niste kikani kako bi gogo reko vi ste super decki i sve to ali ja ne kopam po vasim zivotima jer me se ne tice osim toga kad projdete sve sta sam ja vjerojatno ce te se objesit ili slicno. :killyou: osim toga da ja ne igram guild koliko igram vi nebi imali koga zicat stvari i lovu osim toga mozete me zvati tata (daj nam love) kakav bi ja bio vodja da ne pomazem svojima. :-x ovo se nisam nadao od mp3-a koji je oficer u mom guildu. nista onda sad i ja znam sta se pise iza mojih ledja i znam na cemu sam :yuck: :killyou:

Shadowhell
16-01-2007, 23:21
:twisted: dobro dobro bagaric sve pamti :-x tko da ste liseni svih mojih povlastica u guildu
budite sretni da niste kikani kako bi gogo reko vi ste super decki i sve to ali ja ne kopam po vasim zivotima jer me se ne tice osim toga kad projdete sve sta sam ja vjerojatno ce te se objesit ili slicno. :killyou: osim toga da ja ne igram guild koliko igram vi nebi imali koga zicat stvari i lovu osim toga mozete me zvati tata (daj nam love) kakav bi ja bio vodja da ne pomazem svojima. :-x ovo se nisam nadao od mp3-a koji je oficer u mom guildu. nista onda sad i ja znam sta se pise iza mojih ledja i znam na cemu sam :yuck: :killyou:

rofl ako ovo nije fake

Gogo
16-01-2007, 23:46
a vid smajlića :-x , de brate chill :|
nego deder reci koti dojavio :rotfl:

i fakat naj se ljutit :o

Empe Tri
17-01-2007, 15:45
rofl ako ovo nije fake

nije ;)

btw. tvondrak (bagaricu)
sto se name ljutis brate mili sta sam ja krivo napiso ? :o
nisi valjda ljut sto nestignem igrat ili sta ?

ako je zbog toga onda :
moram cekat sljedeci mjesec da mi dojde od Vipa onaj Homebox pa da mogu opet normalno igrat, ovako sam dojdem na 2-3 min na net i odjavim se jer mi je skupo......

a de samo mi reci sta sam ja krivo napravio ?
nije valjda sto sam reko da igras gw toliko sati ili sta ?
ako je zbog toga i ja provodim na kompu igrajuci i slusajuci mjuzu skoro 24/7 i sta tu ima lose ? :o

a ako se i dalje ljutis slobodno me kikaj......jer neznam sta sam ja krivo rekao ? :cry:

hajde cujemo......... :roll:

Gogo
17-01-2007, 20:08
i ja provodim na kompu igrajuci i slusajuci mjuzu skoro 24/7 i sta tu ima lose ? :oa ono niš :| :rotfl:

iskreno žao mi je vas kaj tolko visite na kompu

Thrall
17-01-2007, 21:15
20 min.Jer jos nemam Prophecis i imam samo factions kojeg sam presao, pa nemam nista drugo za raditi.Za solo farm mi fale skillovi iz Prophecisa itd.

Berax0r
17-01-2007, 22:49
20 min.Jer jos nemam Prophecis i imam samo factions kojeg sam presao, pa nemam nista drugo za raditi.Za solo farm mi fale skillovi iz Prophecisa itd.

:rotfl: :rotfl: samo mogu reći LOL :rotfl:

Empe Tri
17-01-2007, 23:34
i ja provodim na kompu igrajuci i slusajuci mjuzu skoro 24/7 i sta tu ima lose ? :oa ono niš :| :rotfl:

iskreno žao mi je vas kaj tolko visite na kompu

zasto ja ne igram igre samo na kompu... ako mislis na to ;)
nego je meni komp upaljen 0-24 evo vec 3 dana ga nisam gasio :D

a recimo da nisam svaki dan na kompu
ovo radim svaki dan pon-petak:
ujutro ustanem, pustim mjuzu na kompu, procitam novosti, pogledam malo forum, odem nes pojest, odem do frenda odemo do grada na cugu nekih 2 sata , vratim se kuci, odigram nesto na brzinu na kompu, odem nes pojest, vratim se na komp pa malo remix-am ili pravim svoju mjuzu, posjetim malo forum, odigram nesto, zabavim se malo sa onom pricom i navecer ovisi ako odem negdje van ili ostanem i zabavljam se sa muzikom :D

a subotom je drugcija stavar
ustanem, jedem i odem do nekog pa klosarimo po cijeli dan do nedjelje ujutro.
a nedjelju cijelu prespavam :D

ufffff.... kako mi je lijep zivot za popizdit :rotfl:
al do ljeta se sve mijenja idem u svicarsku i tamo malo love zaradit :D

Berax0r
17-01-2007, 23:49
[quote="Empe Tri":2an1g5rd]i ja provodim na kompu igrajuci i slusajuci mjuzu skoro 24/7 i sta tu ima lose ? :oa ono niš :| :rotfl:

iskreno žao mi je vas kaj tolko visite na kompu

zasto ja ne igram igre samo na kompu... ako mislis na to ;)
nego je meni komp upaljen 0-24 evo vec 3 dana ga nisam gasio :D

a recimo da nisam svaki dan na kompu
ovo radim svaki dan pon-petak:
ujutro ustanem, pustim mjuzu na kompu, procitam novosti, pogledam malo forum, odem nes pojest, odem do frenda odemo do grada na cugu nekih 2 sata , vratim se kuci, odigram nesto na brzinu na kompu, odem nes pojest, vratim se na komp pa malo remix-am ili pravim svoju mjuzu, posjetim malo forum, odigram nesto, zabavim se malo sa onom pricom i navecer ovisi ako odem negdje van ili ostanem i zabavljam se sa muzikom :D

a subotom je drugcija stavar
ustanem, jedem i odem do nekog pa klosarimo po cijeli dan do nedjelje ujutro.
a nedjelju cijelu prespavam :D

ufffff.... kako mi je lijep zivot za popizdit :rotfl:
al do ljeta se sve mijenja idem u svicarsku i tamo malo love zaradit :D[/quote:2an1g5rd]

jel imas ti n eki posao ili skolu? :o :o

Shadowhell
18-01-2007, 00:23
[quote=Gogo][quote="Empe Tri":226edc5w]i ja provodim na kompu igrajuci i slusajuci mjuzu skoro 24/7 i sta tu ima lose ? :oa ono niš :| :rotfl:

iskreno žao mi je vas kaj tolko visite na kompu

zasto ja ne igram igre samo na kompu... ako mislis na to ;)
nego je meni komp upaljen 0-24 evo vec 3 dana ga nisam gasio :D

a recimo da nisam svaki dan na kompu
ovo radim svaki dan pon-petak:
ujutro ustanem, pustim mjuzu na kompu, procitam novosti, pogledam malo forum, odem nes pojest, odem do frenda odemo do grada na cugu nekih 2 sata , vratim se kuci, odigram nesto na brzinu na kompu, odem nes pojest, vratim se na komp pa malo remix-am ili pravim svoju mjuzu, posjetim malo forum, odigram nesto, zabavim se malo sa onom pricom i navecer ovisi ako odem negdje van ili ostanem i zabavljam se sa muzikom :D

a subotom je drugcija stavar
ustanem, jedem i odem do nekog pa klosarimo po cijeli dan do nedjelje ujutro.
a nedjelju cijelu prespavam :D

ufffff.... kako mi je lijep zivot za popizdit :rotfl:
al do ljeta se sve mijenja idem u svicarsku i tamo malo love zaradit :D[/quote:226edc5w]

jel imas ti n eki posao ili skolu? :o :o[/quote:226edc5w]

prema ovome očito ne ..

Empe Tri
18-01-2007, 00:25
jel imas ti n eki posao ili skolu? :o :o

sa faksa odusto
a imao posao do 11 mj. i dao otkaz :P

sad idem odsluzit civilnu vojsku, usput naucit njemacki i selim se u svicarsku da zaradim lovu i ostanem tamo zivit :D

samo da se odselim iz ovee Hrvatske jer je zivot ovdje za posrat se :P

noda
18-01-2007, 11:03
samo da se odselim iz ovee Hrvatske jer je zivot ovdje za posrat se :P

Pa je da, kom se da studirat i radit.. :roll:

Empe Tri
18-01-2007, 12:58
samo da se odselim iz ovee Hrvatske jer je zivot ovdje za posrat se :P

Pa je da, kom se da studirat i radit.. :roll:
meni se neda ni jedno ni drugo.... al radit moram kako god okrenes ;)
i bolje mi je da idem tamo radit neg ovdje za nekih 2500-3000 kn na mjesec a tamo mogu za isti posao dobit 6000 franaka :roll: ono mala razlika :D
btw. vec imam tamo gdje i da zivim a da neplacam stan :roll: i imam osiguran posao kad dojdem :D tako da do ljeta mene nema vise ovdje :P

Shadowhell
18-01-2007, 15:20
[quote="Empe Tri":13yi70nv]
samo da se odselim iz ovee Hrvatske jer je zivot ovdje za posrat se :P

Pa je da, kom se da studirat i radit.. :roll:
meni se neda ni jedno ni drugo.... al radit moram kako god okrenes ;)
i bolje mi je da idem tamo radit neg ovdje za nekih 2500-3000 kn na mjesec a tamo mogu za isti posao dobit 6000 franaka :roll: ono mala razlika :D
btw. vec imam tamo gdje i da zivim a da neplacam stan :roll: i imam osiguran posao kad dojdem :D tako da do ljeta mene nema vise ovdje :P[/quote:13yi70nv]

jako lijepo , gz :)

tvondrak
18-01-2007, 22:17
:o pa jebote sta se ljutim cjela debata o meni koda se koga tice sta ja radim . nista hvala na cjeloj stranici i dao bog da vam gorom udario drito u komp :rotfl: :thumbs1:

tvondrak
18-01-2007, 22:18
:oops: ispravak GROM

Empe Tri
18-01-2007, 22:28
:o pa jebote sta se ljutim cjela debata o meni koda se koga tice sta ja radim . nista hvala na cjeloj stranici i dao bog da vam gorom udario drito u komp :rotfl: :thumbs1:

pa cekaj jesam li ja to napiso ili onaj GOGO ?

i onda se na mene ljutis :cry:

tvondrak
19-01-2007, 14:33
:shock: i kaj da ti ja sad velim ( a kaj sam ja kriv vama) da se tu pise sve i svasta o meni .... jesam li ja o vama piso ista ili ne kuzim? zasto se onda nebi imao pravo lutiti na sve sa ove stranice.. jer se radi o meni a ne o tebi i ne o njima(nego o meni) -+ niko mi nije reko za ovo kaj se pise o meni na stranici (automacki to spada u rubriku iza ledja ti j.... mamu) nego ja to cujem od nekih ljudi koji nemaju nikakve veze sa bilo cime...

Thrall
19-01-2007, 19:10
Čuo sam nešto da će uvesti ili su uveli da ne moraš polagati ispite , ako dođeš na sva predavanja (mislim na faxu)...., ali da se vratim na temu.


Kada kupim Prophecis nemojte čekati moje postove igrat ću cijeli dan...... :rotfl:

Empe Tri
19-01-2007, 19:22
:shock: i kaj da ti ja sad velim ( a kaj sam ja kriv vama) da se tu pise sve i svasta o meni .... jesam li ja o vama piso ista ili ne kuzim? zasto se onda nebi imao pravo lutiti na sve sa ove stranice.. jer se radi o meni a ne o tebi i ne o njima(nego o meni) -+ niko mi nije reko za ovo kaj se pise o meni na stranici (automacki to spada u rubriku iza ledja ti j.... mamu) nego ja to cujem od nekih ljudi koji nemaju nikakve veze sa bilo cime...

al ja i dalje ne kuzim zasto se na mene ljutis :o

blah....huhh.... ajde cujemo se ingame kad si nabavim ono od vipa ;)

v4MP1r3
20-01-2007, 02:32
prosjecno...oko 1-2,5h na dan, no to visim samo u sub/ned...

Shadowhell
20-01-2007, 10:56
Ne baš puno .. uz ostale zanimacije ne stignem toliko GW igrat a moram si kupit factions i nightfall pa ću onda malo više..

FaTaL_mRkvA
26-02-2008, 16:01
mislim da nema stete ako ozivim temu...
4-5h :D
i have no life!!!!!

Tricerotaps
26-02-2008, 16:05
Koliko stignem, radnim danom oko 1h, vikendom po 5-6h (a nerijetko i vise) :P

tmarosi
26-02-2008, 19:41
otkako sam se zaposlio igram 3-5 sati na dan, nedjeljom oko 10-15 sati

ako se pogleda prosijek kroz 2 godine kako igram GW ispada tocno 5 sati na dan

FaTaL_mRkvA
26-02-2008, 20:12
15 SATI?!?!?!
ja sam najviše 10...

tmarosi
26-02-2008, 20:15
eh kada se samo sjetim dana dok sam studirao i nisam imao nikakvih obaveza

onda sam igrao minimalno 12 sati svaki dan, ali u prosjeku je bilo oko 15tak sati.

najvishe sto sam igrao bez prestanka (nikakve pauze) je bilo 55 sati :rotfl:

FaTaL_mRkvA
26-02-2008, 20:28
55 sati :rotfl:
lažeš. vidim ti u očima. :|

Tricerotaps
26-02-2008, 22:56
Kojim ocima??? :rotfl:

55h(p) monk....

Mafioz0r
26-02-2008, 23:49
mislim da nema stete ako ozivim temu...SNema.

OT : Ja ovih dana igram GW rijetko. Jako rijetko. Pokušavam se natjerat da se opet aktiviram, ali bezuspješno.

Btw tmarosi, kolko ti imaš godina?

Nodakim
27-02-2008, 00:06
vidim te da dolazis po par sati ali dobivam dojam da se vuces jer dodes jednom u tjedno na dva sata shvaćaš to kao posao ne zabavu
i mislim da ima 28

Mafioz0r
27-02-2008, 00:14
Ja GW neSshvaćam kao posao!
Uopće ne farmam, ne vanquisham, ne skupljam titlove niti ništa slično - samo prelazim quesotve/misije i igram PvP.

Nodakim
27-02-2008, 00:31
ne krivo si shvatio ne voliš to raditi kao posao,kužiš

tmarosi
27-02-2008, 05:31
55 sati :rotfl:
lažeš. vidim ti u očima. :|

evo jednog i dokaza (nakon toga sam spavao nekih 27 sati, a kada sam se probudio igrao opet nekih 30tak sati)

http://img266.imageshack.us/img266/4686/3danaigranjahq4.jpg (http://imageshack.us)

btw dok sam tada igrao okretao sam nezamislive pare

znao sam zaraditi 600k u 2 sata igranja (kanaxai axe i kanaxai edge su kostali 100k+ 25 ecto onda, dok je ecto bio 8k)

http://img172.imageshack.us/img172/7031/gw006pj2.jpg (http://imageshack.us)[/QUOTE]




Btw tmarosi, kolko ti imaš godina?

24

FaTaL_mRkvA
27-02-2008, 07:06
55sati...hmm....mene vec na 7 sati pocne glava boljet k'o luda :cry:

Kron
27-02-2008, 08:13
odustao od igre skoro. nemam pojma, nije mi vise gust, a ne znam sto je gore, gubit zivot ili ne igrat

Nodakim
27-02-2008, 13:15
moram nabaviti nightfall,moram nabaviti nightfall inace sat dva preko tjedna,vikend varira od 10 sati po danu do 5 minuta

axe
27-02-2008, 21:44
moram nabaviti nightfall,moram nabaviti nightfall inace sat dva preko tjedna,vikend varira od 10 sati po danu do 5 minuta

LOL kaj ces kada ga nabavis? igrat opet 1 mjesec bez prestanka ?

ja samo farmam / dnevno oko 30 -60 min i meni dosta

Nodakim
27-02-2008, 22:34
well kako mislim nabaviti za uskrs odogovor je pozitivan

Utoplytanian
03-03-2008, 18:36
ja sam u pocetku dosta igrao,ali u zadnje vrijeme se spojim skoro svaki dan pa obavim koji quest, malo pvpam, ali mi je svejedno prosjek jos uvijek 5 sati na dan :)

Windwalker
03-03-2008, 19:41
Poludjet ću od ove igre.

Danas 2 sata tražio ekipu, i s dve različite ekipe išao ubit Glint u Dragon's lairu, ali bezuspješno.

axe
04-03-2008, 16:36
Poludjet ću od ove igre.

Danas 2 sata tražio ekipu, i s dve različite ekipe išao ubit Glint u Dragon's lairu, ali bezuspješno.

igra je super samo ja npr s ekipom nikako nemogu uspjet zavrshit NM or HM
dungeon u eotn-u (bilo koji dungeon ) a s h/h juce sam obavio 2 na HM i 1 na normal...

a i ppl strasno zivciraju (mene posebice svabe / dabog ih rusi potamanili) :-x

Pro n00b
04-03-2008, 22:57
Poludjet ću od ove igre.

Danas 2 sata tražio ekipu, i s dve različite ekipe išao ubit Glint u Dragon's lairu, ali bezuspješno.

Nije ti teško,samo trebaš pravi build. Ja sam ubio glinta sam na HM.
Ne moraš ni pokušavat ići bez Broadhead arrow rangera,čak ni 2 nisu loša ako jedan krepa. I olakšat će ti dosta ako imaš tanka koji će agroat glinta na početku i koristit wild blow odmah čim glint iskoristi svoj stance (ne sjećam se imena).
Navodno ga i grenths balance ubija jako brzo ali to nisam probal.
Ak imaš to sve u nekakvom normalnom balanced buildu trebo bi ga (ili nju?) prebit bez problema.

Nodakim
04-03-2008, 23:26
ma 6 ursana i 2 healera monka

:)

Thrall
10-03-2008, 15:20
Skoro pa i ne igram,prešao sam sve,PvP mi se neda,jer nemam živaca 3 sata skupljati neki balanced party,titule mi se neda,možda jednog dana počnem opet Nightfall prelazit..

16-03-2008, 22:23
danas od 8 ujutro do sad...od levela 12 do levela 16....još malo do 17 xD

Thrall
16-03-2008, 22:36
Ja bih još i igrap nešto više da nemam ovu kantu od kompa.Idem farmat šteka mi ko k..dok meni on napravi skil ja sam već pokojni,ak idem radit misiju ostatak partya me čeka 3 sata.... :-x

Nodakim
16-03-2008, 23:13
danas od 8 ujutro do sad...od levela 12 do levela 16....još malo do 17 xD


vidio sam te i sam da nadodam ja u sat vremena ti dodem od 10 lvl do 20 lvl bez frke

axe
17-03-2008, 01:11
Ja bih još i igrap nešto više da nemam ovu kantu od kompa.Idem farmat šteka mi ko k..dok meni on napravi skil ja sam već pokojni,ak idem radit misiju ostatak partya me čeka 3 sata.... :-x

ne kuzim...(meni steka kada se updejtaju sranja)

al ja odem na eu server i na ruski dio s h/h i sve je ok

17-03-2008, 08:58
danas od 8 ujutro do sad...od levela 12 do levela 16....još malo do 17 xD


vidio sam te i sam da nadodam ja u sat vremena ti dodem od 10 lvl do 20 lvl bez frke

lol na koju fintu??Uzmimo u obzir da mi za misiju s bonusom...treba 20minuta...a to je 2000exp...i opet nije ni pola za neki level..isto tako ima questova za 4000exp i treba mi barem 15min da ga završim..na koju foru onda za 1 sat doč s 10-20lvl?? :o

Nodakim
17-03-2008, 09:48
ima jedan dungeon u eotn,mila majka

ssalG
17-03-2008, 10:42
Da nije ovaj? (http://gw.gamewikis.org/wiki/Fronis_Irontoe%27s_Lair)
Ali ako ti je lik iz Prophecies svjedno ti ostaju dva attibute questa koja još moraš obaviti.

tmarosi
17-03-2008, 17:47
[quote="amd freak":cpiqqk5b]danas od 8 ujutro do sad...od levela 12 do levela 16....još malo do 17 xD


vidio sam te i sam da nadodam ja u sat vremena ti dodem od 10 lvl do 20 lvl bez frke

lol na koju fintu??Uzmimo u obzir da mi za misiju s bonusom...treba 20minuta...a to je 2000exp...i opet nije ni pola za neki level..isto tako ima questova za 4000exp i treba mi barem 15min da ga završim..na koju foru onda za 1 sat doč s 10-20lvl?? :o[/quote:cpiqqk5b]

eotn kilroy !!!

17-03-2008, 19:12
Još da imam eye of the north ekspanziju :D

Nodakim
17-03-2008, 19:14
ja uvijek prvo idem na eotn a onda tek proph
yay
dobim pristup:herojima,novim skillovima,brz lvl-up i brzom goldu( =runaj me)

17-03-2008, 19:15
A na prophu kako tak brzo levelat lika??? :)

Nodakim
17-03-2008, 19:18
power levelrs
imas ih u drocksu dosta

17-03-2008, 19:20
ok thx melandru...a sad pali gejm i pomozi mi :)

E da naišao sam na ovo:

Levels 1-20 in One Day

http://guildwars.gameamp.com/guide/viewGuides/198.php

Commander Shadow
17-03-2008, 20:45
Ma nije uopce problem doc do lvl 20. Vidio sam i bolje guidove.
Npr. ja sam jednom imao wariora u canthi. I doso s njim do lvl 20 u dva dana. Bio bi jedan dan da sam igrao cijeli jedan dan ali mi se nije dalo.
Taktika:preso sve questove od svih sekundarnih profesija i nastavio ubrzano prelaziti kampanju.
A mi svi znamo kolko puno xp-a daju questovi u canthi ako npr. usporedjujemo sa tyriom.

Thrall
20-03-2008, 19:23
Evo sad opet igram cijeli dan,napravio sam ovaj novi whirlwind build za solo UW(W/Me),run traje manje od 9 minuta,ja još nisam isprobao to ću sutra,izmorilo me već pravljenje builda.

Spit On You
10-04-2008, 18:18
Oko 6 sati, bas i nije normalno, ali ima freakova koji nespavaju samo pleti po GW-u :yuck:

axe
30-05-2008, 23:39
Oko 6 sati, bas i nije normalno, ali ima freakova koji nespavaju samo pleti po GW-u :yuck:

pricaj mi ....hehe nista cudno dodjem s posla ...popijem kavu
upalim GW (pogledam ko je online i kaj ima ) ...odem vanka i za cc 2-3 sata idemo samo gw
pa tako kojih 6 sati i onda spavanac pa opet sutra sve ponovo ..:D

05-06-2008, 09:37
Eto u 2 dana...s levela 14...900golda...i armora 40 ak se ne varam...na level 20...armor 80...gold axe...gold shield...+razni itemi...i trenutačnih 8K golda...vjerujem da je to napredak :)

Nodakim
05-06-2008, 13:38
zaboravio si reci da si igrao 48 sati :D
sto je prilicno sporo onda :D

06-06-2008, 09:33
NE nego 2 dana...bez noći....dakle ostane 24 sata...sa nekim pauzama i odmorima...igrao sam oko 15-20 sati.

Nodakim
06-06-2008, 14:28
jebiga,ja spavam 6 h max....

Aerial
20-06-2008, 18:54
Heh...

Sinoć je bio downtime blizzardovih servera, nekakav vanredni, nije bitno...
Bilo mi dosadno i ja pokrenem Guild Wars.

Upgrade, download, patchevi itd.

Mkay, napokon se pokrene igra. Vidim, svi stari likovi su i dalje tu, nisam ih vidio već dobrih 5 mjeseci od kad sam zadnji put pokrenuo GW.
Odaberem nekog warriora kojeg sam valjda napravio zadnjeg, tek lvl 4, u Presearingu. Krene igra, a ja ostanem "OMG WTF" :)
Mislim u sebi
- Je*ote, gle grafiku.
- Kako mi lik dobro izgleda.
- Gle, voda ima odsjaj... na mom kompu... na 50+ framerateu!
- Zakon, stisnem space i lik sam napada!


...

Već sam zaboravio kako je moćan GW :D
enivej, odlučih malo ponovno pokrenuti ;)
Mislim da ću napraviti nekakvu curku... Rangericu, fem ranger mi izgleda zakon s nekim kul lukom. Možda još i odem tako daleko da nabavim Factionse ili NF, jer me sinoć nabrijala muzika iz soudtracka od Factionsa, hehe..

Nodakim
20-06-2008, 18:58
:D cool
e imas puno da nadoknadis :P
uzmi nightfall...jer je fact uglavnom za farm samo...