PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glup problem...



D.E.M.O.
14-01-2007, 02:06
Ovako... ovo mi se desilo vec jednom na ts.. znaci ljudi mi cuju sve sto je na kompu.. a mic nista.. (znaci sve sto ja cujem cuju oni). problem je nestao kada sam resetiro komp... sada se problem opet pojavio i to na msnu... ali sam vec nekoliko puta palio i gasio komp.. a i dalje isto :( dakle... nisam nista prcko... ako netko zna sto je problem molim vas da mi kaze..

Cali
14-01-2007, 04:03
koja ti je zvučna?

uglavnom, u postavkama zvuka namjesti da ti bude na mic, ovisno o tome koju zvučnu imaš....

imaš u opcijama ts-a self test, pa možeš se igrat postavkama dok slušaš ono što sam pričaš, odnosno da vidiš da li sam sebe čuješ.

D.E.M.O.
14-01-2007, 11:53
koja ti je zvučna?

uglavnom, u postavkama zvuka namjesti da ti bude na mic, ovisno o tome koju zvučnu imaš....

imaš u opcijama ts-a self test, pa možeš se igrat postavkama dok slušaš ono što sam pričaš, odnosno da vidiš da li sam sebe čuješ.
imam na maticnoj.. al nije u tome problem. nista nisam mijenjao. sada je opet normalno -.- ali idem mi na zivce kada trebam pricat i nece nakon reseta radit. jednostavno samo se prebaci i samo se vrati :o

Kenyi
15-01-2007, 11:41
i meni se to zna desit ali prodje samo od sebe.

MindReader
15-01-2007, 12:40
moj frend je imo sličan problem - i ispalo je da je zvučna neš zhebana
on je samo prespojio mic u onaj treći utor i radilo je :rotfl:

Satyricon
25-01-2007, 15:51
jednostavno instaliraj windowse

Fenrir
25-01-2007, 19:29
jednostavno instaliraj windowse

A to je trebalo značiti što ??

THUNDER_DINIX
25-01-2007, 22:16
jednostavno instaliraj windowse

A to je trebalo značiti što ??

valjda misli reinstall