PDA

Pogledaj cijelu verziju : RTL repriziranja...



Nightyx
13-01-2007, 08:42
Što mislite o tome što puštaju na RTL-u bračne vode ponovno od prve epizode. lol
likovi izgledaju smiješno, pogotovo Bud neki klinjo, a i jadno je što je neki drugi glumac umjesto onog (koji tek kasnije došao) muža od Marcy (valjd se tak zove). Inaće volim tu seriju, a te prve nastavke nisam gledao pa mi je zanimljivo.

Dakle gleda li netko to?? :o

Nefarnius
13-01-2007, 09:11
Jebena RTL TELEVIZIJA!!!!!!!!!!

Pustili su već 10 serija po jebenih 10 puta!!!
Nemaju para da otkupe nove serija....neeeeeeee..al glavno da sut tu sapunice od 10-20!!!

Neven <R>
13-01-2007, 09:15
Koji je ovo put da puštaju od 1. epizode? Da ne spominjem da je to sve već bilo na HRT-u prije par godina, a još prije na Kanalu A.

MTF*
13-01-2007, 09:24
stalno ponavljaju samo stare serije, rijetko je koja starija od 1991. :rotfl:
one serije nedjeljom, one navecer krimi serije, to je sve u 80-ima :rotfl:
ali mi je od svih tih sranja Al Bundy zakon, ali mislim da sam vec sve odgledo, pa je jadno... :(

ivan
13-01-2007, 09:30
a baš bih volio da još jednom repriziraju Dadilju :(














NOT! :D

flander
13-01-2007, 10:28
ma zajebi RTL je za racku,dosadni i bok :wink:

RIPtheREAPER
13-01-2007, 10:53
to sto su poceli pustat od pocetka je lshe jer ce ima smanjiti gledanost sigurno!

a nije loshe pogledat prve epizode jedino sto je kvaliteta slike losha i glumci su neiskusni ( za sada)

jedino sto preostaje je malo cekati da onaj deblini muz od Marcy od pa kad dode Đeferson onda pocinjem gledat.

:pray:

MindReader
13-01-2007, 11:02
da, jadna je prva sezona.. al poštuje peggy :yuck: :yuck:
a jeste gledali zadnju epizodu?? šta tam bude? neke vještice oće uzet peggy i neka SF sranja... :yuck:
serija je inače fenomenalna, al RTL sve usere

flander
13-01-2007, 11:05
ste čitali da je ta peggy sad rodila u 52 godini :) ,neš u zadnje vrijeme sve te babe počele rađat :rotfl:

St. Jude
13-01-2007, 11:10
koliko god gledao tu seriju,nikako da mi dosadi

Arbiter of Change
13-01-2007, 11:13
Vidi se napredovanje likova bar. :D

Outmind
13-01-2007, 13:06
Osobno bih stare epizode bračnih voda i seinfelda mogao gledat 12 puta a da mi ne dosade, jednostavno pre zakon serije...

Armachus
13-01-2007, 13:19
Ma drago mi je što su Braćne vode poćele od prve epizode... likovi su nekako ćudni, ma valjda sam se navikao na one ( kad je Al proćelav, Bud ima bradu, Marcy ima novog muža: Jeferson-a ) Malo mi je sada ovo neobićno ali svejedno je cool.

Outmind
13-01-2007, 13:32
a najjača je zblajhana kelly...

Rocchiro
13-01-2007, 13:33
RTL mi se gadi.Em ponavljaju serije 100 puta,em im se filmovi ponavljaju svakih dva mjeseca (a na imdb-u imaju redovito ispod 4.0 ocjenu).Harry Potter 1 najavljuju ko da su nabavili neki ultra mega novi super film(a ovo je film iz 2001.).Na staru godinu oni stave cjelonoćni CSI program(stvarno prigodno,poruka je izgleda-"u nadolazecoj godini cete umrjeti).Imaju stvarno bisera mali milijun.Kao sto rekoh-gade mi se.

Outmind
13-01-2007, 13:37
RTL mi se gadi.Em ponavljaju serije 100 puta,em im se filmovi ponavljaju svakih dva mjeseca (a na imdb-u imaju redovito ispod 4.0 ocjenu).Harry Potter 1 najavljuju ko da su nabavili neki ultra mega novi super film(a ovo je film iz 2001.).Na staru godinu oni stave cjelonoćni CSI program(stvarno prigodno,poruka je izgleda-"u nadolazecoj godini cete umrjeti).Imaju stvarno bisera mali milijun.Kao sto rekoh-gade mi se.

CSI noć je bilo jedino što je valjalo na novogodišnjem programu u to vrijeme...

D.E.M.O.
13-01-2007, 13:39
jedva cekam totalnu reprizu full housea :pray:

:rotfl: :rotfl:

Outmind
13-01-2007, 13:40
jedva cekam totalnu reprizu full housea :pray:

:rotfl: :rotfl:

Sarkazam je ovim postom probio sve do sada zamislive granice...

Rocchiro
13-01-2007, 14:04
RTL mi se gadi.Em ponavljaju serije 100 puta,em im se filmovi ponavljaju svakih dva mjeseca (a na imdb-u imaju redovito ispod 4.0 ocjenu).Harry Potter 1 najavljuju ko da su nabavili neki ultra mega novi super film(a ovo je film iz 2001.).Na staru godinu oni stave cjelonoćni CSI program(stvarno prigodno,poruka je izgleda-"u nadolazecoj godini cete umrjeti).Imaju stvarno bisera mali milijun.Kao sto rekoh-gade mi se.

CSI noć je bilo jedino što je valjalo na novogodišnjem programu u to vrijeme...

mozda je tebi valjalo,ali nisu mladi oni koji gledaju novogodisnji program na tv-u,nego bakice od 7 banki

Athaetu
13-01-2007, 14:09
da, jadna je prva sezona.. al poštuje peggy :yuck: :yuck:
a jeste gledali zadnju epizodu?? šta tam bude? neke vještice oće uzet peggy i neka SF sranja... :yuck:
serija je inače fenomenalna, al RTL sve usere

fuj, tam se zažvalio s njom :shock: :-x :killyou:

Gothmog
13-01-2007, 14:46
Ovaj topic me potaknuo na razmišljanje...

Koju su seriju više puta reprizirali?

1. Sabrina-mala vještica
2. Roseanne
3. Lud za tobom
4. Kako se zove ono sa onim iritantnim crncem?
5. Bračne vode...

osobno...bilo bi mi draže,kada bi reprizirali Dr. Stefana Franka...tip je njemačka verzija Chuck Norrisa,samo što on ima ljubavne veze,no ipak,svaku suprugu sahrani u godinu dana...

St. Jude
13-01-2007, 14:48
Ovaj topic me potaknuo na razmišljanje...

Koju su seriju više puta reprizirali?

1. Sabrina-mala vještica
2. Roseanne
3. Lud za tobom
4. Kako se zove ono sa onim iritantnim crncem?
5. Bračne vode...

osobno...bilo bi mi draže,kada bi reprizirali Dr. Stefana Franka...tip je njemačka verzija Chuck Norrisa,samo što on ima ljubavne veze,no ipak,svaku suprugu sahrani u godinu dana...

DR STEFAN FRANK JE NEŠTOP NAJGORE ŠT A SE DESILO RTL TELEVIZIJI JA TU SERIJU MRZIM IZ DNA DUŠE POGOTOVO ONU PJESMU NA POČETKU SERIJE :killyou: :killyou:

Outmind
13-01-2007, 14:51
E taj štefan je neuništiv. Ja se sjećam dok sam bio klinjo tam negdje 94-95 su to već debelo reprizirali na pro 7 ili njemačkom rtl-u ne sjećam se...

Nefarnius
13-01-2007, 14:55
Ovaj topic me potaknuo na razmišljanje...

Koju su seriju više puta reprizirali?

1. Sabrina-mala vještica
2. Roseanne
3. Lud za tobom
4. Kako se zove ono sa onim iritantnim crncem?
5. Bračne vode...

osobno...bilo bi mi draže,kada bi reprizirali Dr. Stefana Franka...tip je njemačka verzija Chuck Norrisa,samo što on ima ljubavne veze,no ipak,svaku suprugu sahrani u godinu dana...

4.Pod istim krovom


Nemoj zaboraviti i Dadilju!!!

a ono btw.

Štefan Frenk je kulj! :rotfl: :pray: :pray: :pray: :pray:

Gothmog
13-01-2007, 15:00
@ St. Jude

LOL,ja se ni ne sjećam uvodne špice...ali me je zato tip nasmijavao do suza...jedno vrijeme sam nosio njegovi sliku u nocaniku...odamh do oca svemogućega...Chuck Norrisa...

@Outmind

Dr. Frank,je apprentice od Norrisa!

@d4mpir

Da...Dadilja!!!...ona je isla nekih 7-8 puta!!

Arbiter of Change
13-01-2007, 15:00
Ne dao bog da počnu reprizirati Sabrinu.... koje je ono.... ajme majko. :?

Ne kužim kako se ti glumci prisile da glume u nečem tako glupom... nema tih para.

Outmind
13-01-2007, 15:11
Ne dao bog da počnu reprizirati Sabrinu.... koje je ono.... ajme majko. :?

Ne kužim kako se ti glumci prisile da glume u nečem tako glupom... nema tih para.

Kaj se mene tiče Sabrinu mogu još 16 puta reprizirat zbog onih njenih cimerica... :shock: :pray: 8)

Rocchiro
13-01-2007, 15:25
Meni štefan frank rula :boohoo:

Kiklop
13-01-2007, 15:35
i onda idioti sve zivo repriziraju osim Simpsona

reiki_
13-01-2007, 15:36
još je poslije stefana bia sestra stefanija . ali ajde , rtl je bar otkupio novu sezonu rescue me ( vatreni dečki ).

St. Jude
13-01-2007, 15:36
i onda idioti sve zivo repriziraju osim Simpsona

Rocchiro
13-01-2007, 15:48
još je poslije stefana bia sestra stefanija . ali ajde , rtl je bar otkupio novu sezonu rescue meS( vatreni dečki ).

jedino kaj valja ne RTL-u

D.E.M.O.
13-01-2007, 15:59
Ovaj topic me potaknuo na razmišljanje...

Koju su seriju više puta reprizirali?

1. Sabrina-mala vještica
2. Roseanne
3. Lud za tobom
4. Kako se zove ono sa onim iritantnim crncem?
5. Bračne vode...

osobno...bilo bi mi draže,kada bi reprizirali Dr. Stefana Franka...tip je njemačka verzija Chuck Norrisa,samo što on ima ljubavne veze,no ipak,svaku suprugu sahrani u godinu dana...
omg izostavio si dadilju -.- ... btw stefan frank owna

Babitz
13-01-2007, 16:00
pogledajte samo moj sig

MindReader
13-01-2007, 17:39
ovak : zbog offtopica koji se razvio ću preimenovat temu. neću lockat jer ono.. da se tu rapravljat o RTL-u i to..
dakle - rename

St. Jude
13-01-2007, 17:44
ovak : zbog offtopica koji se razvio ću preimenovat temu. neću lockat jer ono.. da se tu rapravljat o RTL-u i to..
dakle - rename

sigurno ti je bilo teško donijet odluku da nećeš lockat

13-01-2007, 17:48
Mutavo.. Dajte Simpsoni kreteni umišljeni..

Babitz
13-01-2007, 19:10
ja samo ponavljam da moj sig zlata vrijedi :boohoo:

Karzah
13-01-2007, 19:19
ja samo ponavljam da moj sig zlata vrijedi :boohoo:

mario11 , tko drugi može ispaliti takvo nešto http://img363.imageshack.us/img363/6496/smil4033bf92b9541kv6.gif

Što se tiče RTL-a, više ih uopće ne gledam , fakat previše repriza imaju . One Bračne vode se već po n-ti put prikazuju .

Babitz
13-01-2007, 19:22
ja samo ponavljam da moj sig zlata vrijedi :boohoo:

mario11 , tko drugi može ispaliti takvo nešto http://img363.imageshack.us/img363/6496/smil4033bf92b9541kv6.gif
al ipak su njegove slike najjače http://img363.imageshack.us/img363/6496/smil4033bf92b9541kv6.gif

Prince-Artas
14-01-2007, 00:03
rtl definitivno ide u krivom smjeru

Armachus
14-01-2007, 00:06
A RTl mi je bio najbolji program al' su mi se zgadili:
- Nisu vec godinama kupili novi film... stalno davaju: Godzila, Anakonda, Dozvola za brak, Hari Potter, itd...

- Stavljaju glupe emisije poput: Mjenjam zenu, Spuer dadilja, Mjenjaćnica... i sada imaju nešto novo Odjel za cistocu.

A tek ono sranje: Bibin svjet... :yuck:

Shadowhell
14-01-2007, 00:27
A RTl mi je bio najbolji program al' su mi se zgadili:
- Nisu vec godinama kupili novi film... stalno davaju: Godzila, Anakonda, Dozvola za brak, Hari Potter, itd...

- Stavljaju glupe emisije poput: Mjenjam zenu, Spuer dadilja, Mjenjaćnica... i sada imaju nešto novo Odjel za cistocu.

A tek ono sranje: Bibin svjet... :yuck:

/agree

Preuzimaju neka njemačka ili ne znam čija sranja koje nitko ne gleda i repriziraju sve kaj se može 50 puta..

[_[_[Sk8man]_]_]
14-01-2007, 00:53
Ja ne mogu dockat da pocne nova sezona zakona brace(ako je otkupe).
Ta serija mi je bila predobra. Sve te njemacke emiije su sranje.Al meni je Bibin svijet odlicna serija.

gogs
14-01-2007, 03:42
osim repriziranja predebilno je i kaj i špici filma stave hrvatsko ime, na kraju filma odsjeku titlove tak da napišu 2 glumca i redatelja, uopće ni ne pokušavaju uvest neke novitete nego ponavljaju prožvakane neuspjehe tipa vjeruj u ljubav, uopće se ne pojačavaju s nekom novinarskom i voditeljskom ekipom ( :pray: Novoj zbog tog), glavne face su im neki kripli iz onog smeća od big brothera, pa čak su i one seljačine (čast rijetkim iznimkama) iz onih talent showova splasnule u magli, uopće nemaju neke dobre filmove, iz neke solidarnosti bi mogli iskopat neki dokumentarac, nek im Đelo neš odabere, termini svega su im često nelogični i prioritete u programu dobivaju svakakva čuda od negledljivog smeća, uopće ne otkupljuju neke sportske prijenose osim eventualno tekme repke i to samo u nogometu, svakih pol godine, a realizacija, uvodna emisija i sam prijenos su po meni skroz jadni i ponekad smješn i to nažalost u negativnom smislu. Kao još negativnosti naveo bih onog Borisa kojeg isfuravaju kao neki voditeljsku zvijezdu, a zapravo je feminizirani neinteligentni balavac koji se voli beljit u kameru, do ukidanja im je najveći ponos bio Sanja, i u seriji od 28 min i u filmu od 2 i pol sata moraju bit 3 bloka od gro reklama i to uglavnom na neke šiptarske proizvode poput deterdženata i osvježivača zraka koji ubiju spoznaju da se u biti gleda film ili kaj već....

:twisted: :twisted: po RTL-u od mene u ovo kasno doba noći..

THUNDER_DINIX
16-01-2007, 20:35
RTL mi je vec dopizdio s tim reprizama. dadilja je isla nekih 3, 4 ili kolko vec puta, isto tako i rosseane & co. jedino mi je dobro kod repriza sto naletim na neku epizodu koju nisam prije pogledao. inace, svaka cast humuristicim serijama na RTL televiziji, stvarno su super. kad se samo sjetim onih glupih sapunica sto idu cijeli dan na nov@j, padne mi mak na oci....

Outmind
16-01-2007, 20:54
Ali te privatne televizije nemaju nikakav sadržaj. Pola dana imaju serije stare 10-15 godina čija epizoda košta 32 lipe, a drugi dio dana imaju njihove reprize. Filmovi koje puštaju su također debilni. BTW jeli itko primjetio da je smoking sa j. Chanom u posljednja 3 mjeseca bio jedno 6 puta...

Jedino kaj im valja je CSI, i to samo zato što prvu sezonu nisam gledao prije...

Samael
17-01-2007, 17:51
RTL mi se gadi.Em ponavljaju serije 100 puta,em im se filmovi ponavljaju svakih dva mjeseca (a na imdb-u imaju redovito ispod 4.0 ocjenu).Harry Potter 1 najavljuju ko da su nabavili neki ultra mega novi super film(a ovo je film iz 2001.).Na staru godinu oni stave cjelonoćni CSI program(stvarno prigodno,poruka je izgleda-"u nadolazecoj godini cete umrjeti).Imaju stvarno bisera mali milijun.Kao sto rekoh-gade mi se.

signed, bro
Nedaj Bože da počnu reprizirati Sudnice i Mega-Super dadilje.
(f)lame

icecoldkilla
21-01-2007, 11:03
mene nazivciralo to sto su ponavljali dadilju 3 il 4 puta(nisam siguran)
cak su u 24 sata napisali da je jadno to sto tolko puta ponavljaju dadilju

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 11:17
@FireSpirit - Nedaj Bože da počnu reprizirati Sudnice i Mega-Super dadilje.

a valjd nece to smeche reprizirat, nisu trebali ni ovak stavit, al moraju oni glupe svabe kopirat...

Armachus
21-01-2007, 11:45
A jel' se ko sjeća onih prvih RTL-ovih serija: Alex Mack i The Zack Files ?

A nedaj Bože da to opet stave... :thumbs1:

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 11:48
A jel' se ko sjeća onih prvih RTL-ovih serija: Alex Mack i The Zack Files ?

A nedaj Bože da to opet stave... :thumbs1:

ma to su bile serije, a ne ove danas (izuzev Urkela i Bundya, njima skidam kapu)....

Babitz
21-01-2007, 13:24
Alex Mack je nešto najdebilnije što sam gledao

dok RTL nije počeo sa super njemačkim serijama

KR1ST1J@N
31-01-2007, 18:47
Jebena RTL TELEVIZIJA!!!!!!!!!!

Pustili su već 10 serija po jebenih 10 puta!!!

sta nedaju nest novo :killyou: :killyou:

THUNDER_DINIX
01-02-2007, 10:52
ma ljudi pljujte vi po RTL - u, ali ocito je da oni imaju najbolji program. RTL mogu gledat skoro cijeli dan, a da mi ne bude dosadno, sto kod drugih TV postaja bas neuspijevam, ni priblizno. u zadnje vrijeme mi je pogotovo dobar program na RTL - u i samo tu TV i gledam.

Đeri
01-02-2007, 11:05
ma ljudi pljujte vi po RTL - u, ali ocito je da oni imaju najbolji program. RTL mogu gledat skoro cijeli dan, a da mi ne bude dosadno, sto kod drugih TV postaja bas neuspijevam, ni priblizno. u zadnje vrijeme mi je pogotovo dobar program na RTL - u i samo tu TV i gledam.slažem se

Fenrir
01-02-2007, 11:07
ma ljudi pljujte vi po RTL - u, ali ocito je da oni imaju najbolji program. RTL mogu gledat skoro cijeli dan, a da mi ne bude dosadno, sto kod drugih TV postaja bas neuspijevam, ni priblizno. u zadnje vrijeme mi je pogotovo dobar program na RTL - u i samo tu TV i gledam.

Ajde mi reci top 5 stvari po kojima je RTL bolji od npr. HTV-a i NOVA TV-a ?
Ne znaš? to sam i mislio ...

THUNDER_DINIX
01-02-2007, 11:11
ma ljudi pljujte vi po RTL - u, ali ocito je da oni imaju najbolji program. RTL mogu gledat skoro cijeli dan, a da mi ne bude dosadno, sto kod drugih TV postaja bas neuspijevam, ni priblizno. u zadnje vrijeme mi je pogotovo dobar program na RTL - u i samo tu TV i gledam.

Ajde mi reci top 5 stvari po kojima je RTL bolji od npr. HTV-a i NOVA TV-a ?
Ne znaš? to sam i mislio ...


1. Steve Urkel
2. Al Bundy
3. Tool Man
4. Puna kuća
5. Bibin svijet
6. Dvornikovi
7. nemogu se dalje sjetit, uglavnom cijeli program.

ajd ti meni daj svoj top na hrt - u i novoj.

EDIT: žuta minuta

St. Jude
01-02-2007, 11:26
istina ja gledam samo rtl,jer mi sam se naviknuo na njega,šta dođem doam u 3 i pol,gledam huoristične serije,počne sudnica,idme učit,završi sudnica,idem gledat vijesti,kad završe vijesti idem malo na komp ili učit,itd. možda poslije znam pogledat koju dobru seriju,tipa invazija,zaboravljeni slučaj,vatrene dečke(pederski prevod) ili koju drugu serju,dvornikove i ostalo šta je nastalo u rtlvoj radionici mrzim gledat jer je krajnje debino i glupo,osim knjaza naravno i sad čekam novu knjazovu emisiju.

THUNDER_DINIX
01-02-2007, 11:29
jedino sto je na RTL - u smeche je sudnica, na ostalo nemam komentara

Herr Schnitzel
03-02-2007, 13:44
ma ljudi pljujte vi po RTL - u, ali ocito je da oni imaju najbolji program. RTL mogu gledat skoro cijeli dan, a da mi ne bude dosadno, sto kod drugih TV postaja bas neuspijevam, ni priblizno. u zadnje vrijeme mi je pogotovo dobar program na RTL - u i samo tu TV i gledam.

Ajde mi reci top 5 stvari po kojima je RTL bolji od npr. HTV-a i NOVA TV-a ?
Ne znaš? to sam i mislio ...


1. Steve UrkelS
2. Al Bundy
3. Tool Man
4. Puna kuća
5. Bibin svijet
6. Dvornikovi
7. nemogu se dalje sjetit, uglavnom cijeli program.

ajd ti meni daj svoj top na hrt - u i novoj.

EDIT: žuta minuta


Majko moja... :rotfl: :rotfl:

03-02-2007, 14:01
Bibin Svijet je po meni najbluplja serija ikada. Kao i sve one njihove humoristične serije koje se vrte po 50-i put. Mislim, skoro svaku epizodu znam napamet. To graniči s zdravom pameti. A Puna Kuća je meni jedna od najvecih idiotarija ikad napravljena. Ono, u seriji su svij bijelci rasisti i zlikovci. Propaganda.
Hrt? Po čem je bolji?
Bolje informativni program; zanimljive emisije za sve uzraste (a ne ko RTL samo neke moda i zvijezde- licemjeri).
Filmovi su relativno dobri. Mogli smo gledati LOTR 1&2 a siguran sam da cemo ove godine gledati treći dio. Serije su dobre, od Sopranosa, i nekih humorističnih serija (Scrubs).. Prije su bili Prijatelji. A Bračne Vode? To ti je bilo na HRT-u prije 10 godina. Tak da..
Jedino što RTL ima je Rescue Me. Ostalo..
A nova je u zadnje vrijeme super, zanimljiv program, dobri filmovi, nove i zanimljive serije. (Uvod u anatomiju) Jedina zamjerka mi je na previše vijesti tj. dnevnika.

D.E.M.O.
03-02-2007, 15:39
rtl mjesec dana najavljuje emitiranje filma.. novoga filma... genijalnog filma... filma po knjizi... da, to je harry potter!! i to prvi dio.. avantura dolazi beware :o
rtl je najvece smece a bibin svijet, big brother, sanja (hvala bogu pa zena dobila ban), and t3h full house to potvrdjuju.. SMECE
inace.. hrt ftw :pray:

Arbiter of Change
03-02-2007, 15:53
Ma RTL je bio odličan kad se tek pojavio (da sjećam se ja toga :D ) iako su im i onda serije bile stare i već viđene na HRT-u (neke bar). Ali sada kad se samo repriziraju i stavljaju ove nepotrebne show-ove stvarno su propali.

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 15:58
Ma RTL je bio odličan kad se tek pojavio (da sjećam se ja toga :D ) iako su im i onda serije bile stare i već viđene na HRT-u (neke bar). Ali sada kad se samo repriziraju i stavljaju ove nepotrebne show-ove stvarno su propali.

bar imaju cijeli dan zabavni program, bas onako za opustanje. ja mogu gledat RTL cijeli dan.

The Boz
03-02-2007, 16:05
RTL mi se gadi. Repriziraju ne samo ono što su sami pustili, nego i ono što su druge televizije pustile... prije par godina(Bračne Vode, CSI)... Prodaju nam star humor, i izrepriziraju ga 800 puta(Dadilja, anyone?), filmove najlošije Z kategorije najavljuju pod Akcijski Spektakl, Blockbuster i slično, i dopuštaju snimanje sranja koja su zabranjena Ženevskim Konvencijama(Sanja, Big Brother, Odjel za Čistoću). Reklama imaju da se mjere u kilama, serije koje traju 40-45 minuta napišu da traju 60, i sve popune reklamama prije, poslije i za vrijeme. Omjer reklama:programa je 1:3, a to je kriza kakvu je jedino OTV svojevremeno doživio. Smecha jedna pogana.
Ajmo malo po Novoj. Nova voli sve što vole mladi. Svojevremeno emitiran Vip DJ je bio OK program, primjerice. Imaju dost reklama, ali su kratke. Emisije im uvijek počinju na vrijeme, pa puste jednu reklamu, i nastave normalno, dovoljno da te reklamama ne ubiju u pojam usred emitiranja. Nude dobre filmove(jučerašnji Lov na Crveni Oktobar mi spada u najdraže filmove ikad), odlične serije(NCIS, Raymond...) i dobar dokumentarni program(National Geografic i Putovanja na Rubu Pameti). Nije teško pogoditi da mi je Nov@ TV najdraža na ovim prostorima.
A sad da se očešem malo i o HRTu. Za koju divlju jagodu mi njima plaćamo pretplatu!? Više nisu državna firma, pa se to nemož računati kao porez, a za 60 kuna dobivamo apsolutno jednak broj reklama kao i Nov@, gaženja obećanja tipa "Nebumo puštali reklame za vrijeme emisija koje traju do 45 minuta"(2 reklamne pauze u 22-minutnim Scrubsima su neoprostive), "Objektivno odrađujemo svoj posao"(otprilike objektivno kao Big Brother, pogotovo u politici)... Ali se barem spase povremenim odličnim filmovima(LotR i tako dalje), jako dobrim serijama(CSI, Battlestar Galactica, Sopranos...) i odličnim informativnim programom(Na Rubu Znanosti Krešimira Mišaka je emisija nad emisijama).

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 16:10
sto se tice tih reklama, nova i rtl ih imaju najvise, i najgore je sto grunu reklame u pol filma ili pred sam kraj, prije odjavne spice. HRT je najzahvalniji u vezi reklama. oni reklame ispucaju prije filma, a za vrijeme nema nijedne (mozda 1), kao da gledas film na DVD-u.

03-02-2007, 16:12
Ma RTL je bio odličan kad se tek pojavio (da sjećam se ja toga :D ) iako su im i onda serije bile stare i već viđene na HRT-u (neke bar). Ali sada kad se samo repriziraju i stavljaju ove nepotrebne show-ove stvarno su propali.

bar imaju cijeli dan zabavni program, bas onako za opustanje. ja mogu gledat RTL cijeli dan.

Da, da. Sapunice cijelo poslijepodne? Tebi zabavno.. Ili, šta ja znam emisije tipa Super Dadilja?

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 16:21
Ma RTL je bio odličan kad se tek pojavio (da sjećam se ja toga :D ) iako su im i onda serije bile stare i već viđene na HRT-u (neke bar). Ali sada kad se samo repriziraju i stavljaju ove nepotrebne show-ove stvarno su propali.

bar imaju cijeli dan zabavni program, bas onako za opustanje. ja mogu gledat RTL cijeli dan.

Da, da. Sapunice cijelo poslijepodne? Tebi zabavno.. Ili, šta ja znam emisije tipa Super Dadilja?

sapunice, a? to care. pogledaj malo novu tv, pa ces vidjet sta su sapunice. malo si pomijesao te dvije tv (ili neznas sta su sapunice). BTW: super dadilja je bas cool.

03-02-2007, 16:22
Ne. Nisam pomiješao. I ajde šta je do 15h na rtl-u? A i mi smo budale, svađamo se koja je telvezija bolja. Idem se ubit.

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 16:24
Ne. Nisam pomiješao. I ajde šta je do 15h na rtl-u? A i mi smo budale, svađamo se koja je telvezija bolja. Idem se ubit.

do 15h i nije neki program. oni Carabineri i ono su meni smeche, ali od jutra do 13 h i od 16-navecer je super program

Babitz
03-02-2007, 16:25
Ne. Nisam pomiješao. I ajde šta je do 15h na rtl-u? A i mi smo budale, svađamo se koja je telvezija bolja. Idem se ubit.
par savjeta (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide)Shttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/shy.gif

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 16:26
Ne. Nisam pomiješao. I ajde šta je do 15h na rtl-u? A i mi smo budale, svađamo se koja je telvezija bolja. Idem se ubit.
par savjeta (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide)Shttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/shy.gif

odakle si to iskopo?

Babitz
03-02-2007, 16:28
sa best page in the universe, očito :o

Arbiter of Change
03-02-2007, 16:30
sa best page in the universe, očito :o

Haha,. osnivač je stvarno legenda. :D

Ali dajte se chillajte malo.... ne želite valjda povećat lock-count znate-već-kojemu modu? :D

Čux
03-02-2007, 19:38
RTL-ovci mi već idu na živce.
repriziraju 100-ti put jedno te iste serije stare 100 godina. nije da su sve serije loše al sam ih gledo već 100 puta.

THUNDER_DINIX
03-02-2007, 20:05
RTL-ovci mi već idu na živce.
repriziraju 100-ti put jedno te iste serije stare 100 godina. nije da su sve serije loše al sam ih gledo već 100 puta.

zato svi i govore sto su te hum ser jadne. one nisu jadne, vec su dapace odlicne, ali su vec isfucane. to je kao kad nabavis neku odlicnu pjesmu, slusas je 20 - ak puta i onda ti postane jadna.

03-02-2007, 21:41
Meni ne. Ja imam pjesama koje slušam do 100 puta i nisu mi jadne. Ali kada 5-i put pogledam one debile u Punoj Kući, onda je jadno...

KR1ST1J@N
04-02-2007, 09:02
najbolji mi je rtl sa onom super dadiljom najavljivali ju godinu dana i tek sad pocela :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 11:02
Meni ne. Ja imam pjesama koje slušam do 100 puta i nisu mi jadne. Ali kada 5-i put pogledam one debile u Punoj Kući, onda je jadno...

zato vecina i govori da je LP jadan. vecina njihovih pjesama bile su hitovi, i to jos kakvi. ljudi su ih se naslusali i pjesme su im se popele na vrh glave i sad govore da su im jadne. ali nisu, ljudi zamjenjuju rijec dosadile sa jadne.

flander
13-02-2007, 16:26
Danas gledajte onaj Ekskluziv,bit će o liku koji je valda kupio komp i moro ga 6 puta na reklamaciju furat :D

The Boz
13-02-2007, 16:41
Možda u HG spotu? :D

Lord Jambrek
13-02-2007, 17:01
Možda u HG spotu? :D

A gdje bi drugdje.

reiki_
13-02-2007, 20:51
Meni ne. Ja imam pjesama koje slušam do 100 puta i nisu mi jadne. Ali kada 5-i put pogledam one debile u Punoj Kući, onda je jadno...

zato vecina i govori da je LP jadan. vecina njihovih pjesama bile su hitovi, i to jos kakvi. ljudi su ih se naslusali i pjesme su im se popele na vrh glave i sad govore da su im jadne. ali nisu, ljudi zamjenjuju rijec dosadile sa jadne.

A jesi ga usporedio. Ima nas kojima LP još nije dosadio.

Frky
13-02-2007, 20:56
[quote=Maze]Meni ne. Ja imam pjesama koje slušam do 100 puta i nisu mi jadne. Ali kada 5-i put pogledam one debile u Punoj Kući, onda je jadno...

zato vecina i govori da je LP jadan. vecina njihovih pjesama bile su hitovi, i to jos kakvi. ljudi su ih se naslusali i pjesme su im se popele na vrh glave i sad govore da su im jadne. ali nisu, ljudi zamjenjuju rijec dosadile sa jadne.

A jesi ga usporedio. Ima nas kojima LP još nije dosadio.[/quote:3abp9az4]


True !

THUNDER_DINIX
13-02-2007, 21:48
pa nije ni meni. meni među naj bendovima. uz metallicu i gunse

Booby
14-02-2007, 15:25
Meni ne. Ja imam pjesama koje slušam do 100 puta i nisu mi jadne. Ali kada 5-i put pogledam one debile u Punoj Kući, onda je jadno...

zato vecina i govori da je LP jadan. vecina njihovih pjesama bile su hitovi, i to jos kakvi. ljudi su ih se naslusali i pjesme su im se popele na vrh glave i sad govore da su im jadne. ali nisu, ljudi zamjenjuju rijec dosadile sa jadne.

Yup... Ja sam prije slušao LP a sad ih više ne podnosim!!
A što se tiče reklama,najbolja je nova tv!! gledaš neku emisiju,i oni ti usred emisije puknu top shop!! :twisted: :twisted: :twisted:

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 21:28
da, taj top shop mi pili zivce uvijek :?

hapa
14-02-2007, 22:42
mi u bosni najvise gledamo RTL najjaca televizija :D

GrannyKiller
14-02-2007, 23:53
[quote="The Boz":34qbj121]Možda u HG spotu? :D

A gdje bi drugdje.[/quote:34qbj121]

ako je tako, imam ja materijala za cijelu emisiju...

Babitz
15-02-2007, 09:44
mi u bosni najvise gledamo RTL najjaca televizija :Di jedina, onda

hapa
15-02-2007, 14:50
ma nije jedina vec kazem ja licno najvise RTL, ima najvise filmova itd... ii nova nije losa ono ostalo ne valja nista ponekad neki film negdje....

flander
15-02-2007, 15:00
ma nije jedina vec kazem ja licno najvise RTL, ima najvise filmova itd... ii nova nije losa ono ostalo ne valja nista ponekad neki film negdje....


ma svaka je telefizija dobra na svoj način al nekim prestanu sa glupim reklamama tolko,pa nemreš mi stavit neznam Pearl Harbor i svakih 20-25 minuta jedno te iste reklame stavljat ili na RTL-u stalno isto reklamiraju,hebote najavljuju jedan film mjesec dana po 100 puta na dan pogotovo onaj NEBODER film šta je bio,a film je prića za sebe

THUNDER_DINIX
15-02-2007, 21:30
a sta ces, ljudi zive od reklama. tu se ogromni novci vrte

flander
15-02-2007, 22:21
a sta ces, ljudi zive od reklama. tu se ogromni novci vrte


a onda nek naprave program di bu stalno vrtili programe,a nama nek puste da gledamo filmove na miru

THUNDER_DINIX
15-02-2007, 22:22
pa onda niko nebi gledao te reklame. zato ih i daju tijekom filma, jer je tada najveca gledanost

Nightyx
16-02-2007, 07:50
istina je idu mi na k njihova repriziranja i idu mi na k njihove reklame. Što se tiće reklama i repriziranja tu hrt rula.

THUNDER_DINIX
16-02-2007, 10:44
ma ima i hrt jako puno reklama, ali su oni pametni pa ih nedaju tokom filma. sto se tice repriza na hrt-u trebali bi davat reprize filmova, jer zna bit dosta dobar film, koji nemogu gledat, a neda mi se snimat

Babitz
16-02-2007, 10:49
i HRT reprizira pun kurac filmova
ne ko RTL, al i oni dosta repriziraju

THUNDER_DINIX
16-02-2007, 10:52
ma da, bude neki odlican film, ja trazim na txt da vidim jel ima repriza i vidim da nema. prije su davali reprize oko 5 am, sad vise nedaju