PDA

Pogledaj cijelu verziju : Firmware update



Valnjes 666
11-01-2007, 05:59
Imam NEC DVD RW ND-3520A i želio bi nadograditi firmware.

1.Isplati li se?

2.Kako i gdje skinuti novi firmware?

3.S kojim programom obaviti upgrade?

4.Ako nešto pođe po zlu,može li se vratiti na staro?

Isto vrijedi i za Pioneer DVD Rom 117.

Hvala

PS-šta se još može updateat sa firmwareom,da bi se postigle performanse?

Moja konfiguracija:

AMD A.Xp 2500+ barton @ 2000MHz
512Mb ram @ 364MHz (333 overclock)
NVidia 6600GT by gigabyte
MBO Gigabyte GA-7VA

dugi
11-01-2007, 06:27
skines novi firmware bas za model 3520a koji omogucava upgrade iz samih windowsa doslovno u dva klika misem,krajnje jednostavno jedino sto moras je u device menageru iskljuciti pioneer przu ili ju fizicki iskljuciti istekavanjem kablova .
Perfomanse se nece mjenjati ako stavis sluzbeni fimware sto ti i preporucam vec ces dobiti na vecoj kompatibilnosti sa praznim medijima koji su izasli nakon izlaska tvoje prze.Inace ja to radim redovito cisto da mi je srce na mjestu ali ako ti sve radi dobro onda ti i nema neke potrebe sa igranjem oko toga jer postoje sanse da sve pokvaris ako postupak ne napravis pravilno.

http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=2005

ovo ti je direktni link za tvoju przu,prvo sa everestom provjeri koju verziju frmwera trenutno imas te tek onda flesas na zadnju verziju.sve ovdje opisano ti vrijedi i za pionerr i na ovoj istoj sranivi imas podrsku za pionerr kao i za sve ostale prze.Ma snaci ces se vec.

Valnjes 666
11-01-2007, 06:39
Jeah,sad bolje čita...stavio sam verziju 3,07 i sa mi je pročitao stari CD od Deep Purpleas koji je tolko izgreban,ali pošto je original,sačuvao sam ga.

I što je najbolje,uspio sam ga ripati! :)

Daj reci,jel imaš i za Pioneer dvd rom 117,je na toj stranici ima samo za pod dosom na boot disketama,a meni flopić ne radi...

I dali je korisno flashat grafu?

dugi
11-01-2007, 08:43
Nec to jednostavno radi bolje tako da ces se za pionira morati snaci sa ovime kaj ima a grafu pusti na miru dok radi radi.

Burek_fr0m_SPACE
11-01-2007, 15:12
"Don't fix it if it ain't broken" - vrlo mudra izreka koje se ja često ne pridržavam, pa se pokajem...

Prince-Artas
11-01-2007, 19:34
Don't fix it if it ain't broken
ta izreka baš ne vrijedi za flash pržilice, jer to je iznimno jednostavno, pokvarit možeš samo ako staviš krivi frimware ili nestane struje tijekom flashanja :)


vrlo mudra izreka koje se ja često ne pridržavam, pa se pokajem...

također