PDA

Pogledaj cijelu verziju : ONline IGre



sayo123
10-01-2007, 10:50
hej ljudi evo ja vam se malo došo ovuda motati XD i da se vam predstavim ... j sam Alen.. (za sad XD ) a pravi nick mi je ρђДИ†ǾМ_fЦҖӨЯ čiaj fantom fuksor ( ili ako ocete fantomski jebač XD )
ime neznam di sam našo (mislim da nick gen. ) uglavnom ja sam iz čka i tražim ljudove za igranje... kod nas vam je gaming ko zatvoren...

ima nas par frendova koji se medjusobno rasturaju i tak... uglavnom igramo sve i svašta, najviše cod2, dotaa (sad stalno) q3, ut2004(posebno volim ja XD ), soldat itd.. imamo i 1 frenda koji igra starcraft XD i tako to....

uglavnom ja bih želio da nam se pridružite pa da se mi malo okušamo u igranju s drugima pa se tako preko hamachija joinajte u sobe

megamreža1
megamreža2
megamreža3

za svaku od tih je pass mega123, ali joinajte se u 1. ako nema mjesta onda u 2. nek nebude 1 čovac u 3 mreže (bzvz) itd... uglavnom ocekujemo vas da cete s nama malo dotu i tak. to.. w3tft i druge cool igre XD

btw.. pozz fuxor...

eh i p.s. addajte me na xfireu, nick saiyadjin... bok

sayo123
10-01-2007, 10:57
eh da... kako to da usput nema nit cura da igraju igre? ... strange...

rave_or_die
10-01-2007, 11:18
daj prestani spamat vise

Nightyx
10-01-2007, 11:35
baš me zanima koće igrati online s tobom i tvojim frendovima :rotfl:

što se tiće cura, a da se možda varaš?? :wink:

W1k1n6
10-01-2007, 11:56
eh da... kako to da usput nema nit cura da igraju igre? ... strange...
Ovaj ti je post očiti primjer SPAMA!

W1k1n6
10-01-2007, 11:57
daj prestani spamat vise
Tvoj post je čisti SPAM!

W1k1n6
10-01-2007, 11:59
baš me zanima koće igrati online s tobom i tvojim frendovima :rotfl:

što se tiće cura, a da se možda varaš?? :wink:
Tvoj post je teški SPAM!
* Jesmo li što naučili iz ovog? Držati se teme ili zadržati misao ispod vlasišta!

MTF*
10-01-2007, 12:23
a ti si W1k1n6 posto 3puta zaredom umjesto da si editiro... :rotfl:
sry na OT... :roll:

GrannyKiller
10-01-2007, 12:28
a ti si W1k1n6 posto 3puta zaredom umjesto da si editiro... :rotfl:
sry na OT... :roll:

to je namjerno napravio da pokaže vama šta radite... :roll:

nego, ja možda skoknem na Hamachi. se igraju FPS-ovi ili racing igre?

sayo123
10-01-2007, 12:39
ma sve se igra tu sam samo napisao ono... najčešće što igramo, inace igramo sve živo... btw... sry wiking na onom za cure.. LOL zaboravio sam pitait nije spam XD kaj svi misle da spamam cim su 2 poruke! XD

ROCCO_GRANDE
10-01-2007, 20:38
ima nas par frendova koji se medjusobno rasturaju

U šupak?

Lord Bazooka
10-01-2007, 20:41
no homo

Shadowhell
10-01-2007, 20:42
ima nas par frendova koji se medjusobno rasturaju

U šupak?

omg :rotfl:

Inače, kad se okupite za dotu, da znam?

sayo123
10-01-2007, 21:30
e ovo je stwarno 0, očekivao sam da ima gamera na ovom forumu a ne idiota koji samo znaju sra** !!! btw... kad se okupljamo za dotu? 0-24 osim od 20 - 22 :) to je pod praznicima, a dok je skola onda petkom, sub, i nedjeljom od 22-> nadalje :)

Babitz
11-01-2007, 09:23
sreća da si ti pure 1337 g4m3r, a ne jedan od idiota koji znaju srati

sayo123
11-01-2007, 18:22
lol XD a ti si kao tu glavna faca?

Burek_fr0m_SPACE
11-01-2007, 18:29
lol XD a ti si kao tu glavna faca?
Teško je i biti veća faca od tebe... Nabacio lol i XD i sad misliš da možeš sve ostale zvati idiotima koji samo znaju srati?

Arbiter of Change
11-01-2007, 18:42
Ajte se sad pobijte oko toga.... snoogans.

The Boz
11-01-2007, 18:48
Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

Karlo_from_Bjelovar
11-01-2007, 20:03
Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

pitanje za milijun kuna: dali je netko (ovaj forum) civiliziran ako nakon 10 sati igranja sav živcan pa ide igrat dotu na netu i onda te samo pawna s leda kad imas pola helta? :roll: kolko trosi dota preko hamacija po satu (megabajta)? imam dsl pa mi je to dosta bitno...

Babitz
11-01-2007, 20:07
lol XD a ti si kao tu glavna faca?
Teško je i biti veća faca od tebe... Nabacio lol i XD i sad misliš da možeš sve ostale zvati idiotima koji samo znaju srati?pusti ga
u pravu je
samo mu seremohttp://www.shuma.org/forum/smileys/smiley19.gif

Kiklop
11-01-2007, 20:19
[quote="The Boz":2coin46a]Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

pitanje za milijun kuna: dali je netko (ovaj forum) civiliziran ako nakon 10 sati igranja sav živcan pa ide igrat dotu na netu i onda te samo pawnaSs leda kad imas pola helta? :roll: kolko trosi dota preko hamacija po satu (megabajta)? imam dsl pa mi je to dosta bitno...[/quote:2coin46a]kako se ja lomim na ovakve stvari nevjerovatno :rotfl: :rotfl:

Babitz
11-01-2007, 20:27
e ono
tipfeler?

Karlo_from_Bjelovar
11-01-2007, 20:31
[quote="The Boz":16hlqkr8]Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

pitanje za milijun kuna: dali je netko (ovaj forum) civiliziran ako nakon 10 sati igranja sav živcan pa ide igrat dotu na netu i onda te samo pawnaSs leda kad imas pola helta? :roll: kolko trosi dota preko hamacija po satu (megabajta)? imam dsl pa mi je to dosta bitno...kako se ja lomim na ovakve stvari nevjerovatno :rotfl: :rotfl:[/quote:16hlqkr8]

koj je tvoj problem?

Kiklop
11-01-2007, 20:38
[quote="Karlo_from_Bjelovar":2ev4x50m][quote="The Boz":2ev4x50m]Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

pitanje za milijun kuna: dali je netko (ovaj forum) civiliziran ako nakon 10 sati igranja sav živcan pa ide igrat dotu na netu i onda te samo pawnaSs leda kad imas pola helta? :roll: kolko trosi dota preko hamacija po satu (megabajta)? imam dsl pa mi je to dosta bitno...kako se ja lomim na ovakve stvari nevjerovatno :rotfl: :rotfl:[/quote:2ev4x50m]

koj je tvoj problem?[/quote:2ev4x50m]kad napises pwna to se cita owna jer se o pise kao p pa ti ovo a netreba

Karlo_from_Bjelovar
11-01-2007, 20:44
isti kurac, druga petarda... :fof: :fof: :-x :yuck: :yuck: :yuck:

Teon
11-01-2007, 21:45
sto se tice pwn --> http://en.wikipedia.org/wiki/Pwn
No mene zanima zasto postoji jos jedna ovakava tema (ako ne i vise)
A sto se tice hamachija i DotA-e imam oboje no igro bih kad bih znao, he he (poceo sam prije par dana)

Shadowhell
11-01-2007, 22:04
[quote="Karlo_from_Bjelovar":3h52xlmk][quote="The Boz":3h52xlmk]Na civiliziranim forumima ovo što sayo radi se zove flamebait, i razlog je za permaautoban.

pitanje za milijun kuna: dali je netko (ovaj forum) civiliziran ako nakon 10 sati igranja sav živcan pa ide igrat dotu na netu i onda te samo pawnaSs leda kad imas pola helta? :roll: kolko trosi dota preko hamacija po satu (megabajta)? imam dsl pa mi je to dosta bitno...kako se ja lomim na ovakve stvari nevjerovatno :rotfl: :rotfl:

koj je tvoj problem?[/quote:3h52xlmk]kad napises pwna to se cita owna jer se o pise kao p pa ti ovo a netreba[/quote:3h52xlmk]

e pa u doti se piše pawna pa je iz dote pokupio , to kaj su autori debili pa ne znaju kak se piše nije njegov problem

sayo123
12-01-2007, 03:24
isuse bože koji ste vi likove... :() neznam sta se svi furite bez razloga lijepo sam post napisao da se tko želi joina u mreže i može igrati s nama a vi se sprdate ko budale oko toga (ok, ima i iznimaka (pljesak molim) ) no to sto sprdate se oko toga tko je sta je samo vas cini low intelligence ljudima... i glupe fore tipa : " joj zna sta je OWNAGE ili STFU ili slicno" mi idu na k jer očito ste vi zagrebčani prepametni i prepuni sebe pa vas strah igrati s nekim tko nije iz ZGBa, pa odmah serete okolo...

m777
12-01-2007, 10:44
Hehe, purgeri... I kid... Ja sam isto iz Čakovca... I još nešto - spominjanje inteligencije = instant flejm... zato polako...

RIPtheREAPER
12-01-2007, 11:37
isuse bože koji ste vi likove... :() neznam sta se svi furite bez razloga lijepo sam post napisao da se tko želi joina u mreže i može igrati s nama a vi se sprdate ko budale oko toga (ok, ima i iznimaka (pljesak molim) ) no to sto sprdate se oko toga tko je sta je samo vas cini low intelligence ljudima... i glupe fore tipa : " joj zna sta je OWNAGE ili STFU ili slicno" mi idu na k jer očito ste vi zagrebčani prepametni i prepuni sebe pa vas strah igrati s nekim tko nije iz ZGBa, pa odmah serete okolo...


jedini sam ja dobar!
zar ne?
:D

Babitz
12-01-2007, 14:44
ja nisam iz zagreba :(

još

Burek_fr0m_SPACE
12-01-2007, 14:58
očito ste vi zagrebčani prepametni i prepuni sebe pa vas strah igrati s nekim tko nije iz ZGBa, pa odmah serete okolo...
I onda će on nekome reći da je "low inteligence". Ako stvarno želiš da neko dođe na tvoju mrežu probaj malo promijeniti pristup, jer generalno (i pritom neosnovano) vrijeđanje svih ljudi na forumu nikako nije dobar način za ostvarenje tvog cilja. Inače bih ti još svašta rekao, ali pokušavam biti konstruktivno kritičan.

RIPtheREAPER
12-01-2007, 21:10
ma ebeš zagreb i ovaj smog sto se skuplja navecer kao magla
smrdi gore nego kanalizacije prije nego sto se sprema kisa!

Kiklop
12-01-2007, 21:50
ma ebeš zagreb i ovaj smog sto se skuplja navecer kao magla
smrdi gore nego kanalizacije prije nego sto se sprema kisa!lol kakav smog nije ovo Atena

sayo123
14-01-2007, 11:44
LOL....

gle burek from space.... ja sam lijepo na pocetku se predstavio i sev lijepo ali nitko nista.. i onda jos pocnu ismijavati.. šta mislite da je ck za smijanje???? XD to em malo razljutilo...