PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lineage 2



maliksuljevic
10-01-2007, 09:19
Baš kao što se može zaključiti i iz imena ovo je nastavak sjajne MMORG igre zvane Lineage.

Ovaj nastavak nije nov, ali sa Chronicle 5-icom nastavlja da plijeni svu pažnju koju mogu da posvetim ovoj igri (više možete pronaći na http://www.lineage2.com).

Ne mogu a da ne primijetim kako u našem regionu i nisam imao priliku da susretnem veći broj ljudi koji su općenito čuli ili imaju bilo kakvu informaciju o ovoj igri.

Znam da se GuildWars definitivno igra, ali isto tako je GW igra koju je izradio NCSOFT, odnosno ista firma koja trenutno pokreće i L2Chronicle5.

Od samih početaka (Closed Beta) L2 je zaplijenio moju pažnju. Kao jedan od povlaštenih, stekao sam pravo da ga počnem igrati.

Zatim je došlo vrijeme Open Beta perioda za L2. Igračka populacija se proširila, novi serveri su uključeni i svijet se proširio.

A onda su tu Chronicle 1,2,3,4 i evo sada Chronicle 5. Lineage 2 bi trebalo da ima 12 Chronicle-a, a svaki Chronicle predstavlja nešto kao ekspanziju. Mapa svijeta se širi, pojavljuju se mnogobrojni dodaci.

Ne mogu da vjerujem da jako mali broj ljudi u regionu zna nešto o ovoj izvanrednoj igri (igra je odlično grafički urađena, sama tematika je originalna, mada inspirisana Tolkien-om).
Gdje su svi ti koji su se igrali Diabla II, ljudi koji obožavaju RPG, a upravo je ova igra ta koja omogućuje izvanredan RP u mrežnom modu.

Za sve ostale informacije, možete se obratiti meni. Baš kao i za pomoć, ukoliko je potrebna.


http://www.lineage2.com/

Arbiter of Change
10-01-2007, 10:22
Dobri oklopi kod ženskog roda. :D

maliksuljevic
10-01-2007, 11:26
I ne samo to. Igra je, prema mom mišljenju grafički odlično urađena. To se može vidjeti i sa iole malo jačom grafičkom karticom.
Za to je definitivno zaslužan UT engine.
Kompleksnost same igre, a i zahtjevnost su ono što mene privlači. Jednostavno mi je dosta igara koje traju i onda isto tako završe. U Lineage-u to nije slučaj.
Tu su Raid-ovi, mnogo zanimljiviji, teži i bolji nego WOW-u. Zatim Castle Siege-s, odlične stvari za strategiju. Ponavljajući eventi, poput Se7en Signs, Olympiad.

Meni lično se baš ta kompleksnost sviđa, kao i grafička dorađenost. Detaljnost unutar igre je fascinirajuća i nemoguće je a da ne zaplijeni pažnju.

I eto, opet dolazim na isto. Jednostavno ne mogu da shvatim kako GW može privući toliki broj ljudi.
Moguće da je to zbog jedne činjenice, BESPLATAN JE.

Lineage 2 radi na principu mjesečne pretplate, ili više. Pored Korejskih i Američkih servera tu je i Europski server (koji je dakle prilagođen CET-u).
Moguće je kupiti adene (oficijelna valuta) i preko neta.
Važna napomena je da možete na svakom serveru imati do 7 charactera, pretplata je po accountu, a ne po broju charactera. Također, sa char-om kreiranim na jednom serveru, ne možete igrati na drugom serveru. To znači da malo proučite i odaberete sebi server na kojem ćete igrati.

Ja lično sam promijenio 3 servera do sada (ali to je zbog povlastice koju uživam kod NC Softa, inače se time ne bave).

Arbiter of Change
10-01-2007, 11:42
Dobro mi se čini igra, ali sam čitao da se sve svede na to da postoji jedan uber armor za svaku klasu i to je to. Ima li šta istine u tome?

I da je levelanje sporo do bola.

unknown
10-01-2007, 12:21
I eto, opet dolazim na isto. Jednostavno ne mogu da shvatim kako GW može privući toliki broj ljudi.
Moguće da je to zbog jedne činjenice, BESPLATAN JE.

Lineage 2 radi na principu mjesečne pretplate, ili više. Pored Korejskih i Američkih servera tu je i Europski server (koji je dakle prilagođen CET-u).
Moguće je kupiti adene (oficijelna valuta) i preko neta.

pa onda dolazi na isto Lineage moraš platiti mjesečne pretplatu, a gw kupiš za tristo kuna i više nemoraš ništa plaćati(nikakve posebne valute) i tako dolazimo da se gw više isplati

maliksuljevic
11-01-2007, 09:35
Kao prvo, svako char posjeduje jednu klasu, ali postoji nešto što se zove subclass, i svaki char može imati do tri pod-klase.
Za svaku klasu ima više od jednog uber armora i uber weapona, to je jednostavno nešto što zavisi od načina na koji se igra.

Uzimajući u obzir da je igra koncipirana tako da se igra u Partyjima, odnosno Castle System je odlično urađen. Levelanje u Solo modu je sporo, ali ja preporučujem levelanje u grupi (party bonus).
Ukoliko se i odlučite za igranje, dobro bi bilo da prvo instalirate game client (dostupan svakome na http://www.lineage2.com),a onda malo posjetite http://www.gamesites200.comSi tamo pronađete neki free server (sa visokim rate-om).
Na taj način možete vidjeti kako igra funkcioniše i izgleda.

Postoji jako veliki broj free servera (to i jeste jedna od većih prepreka zašto oficijelno lineage 2 nema veliki broj igrača). Čak i ja sam imam server doma, ali ga samo koristim da bolje upoznam same detalje unutar igre, i rješenja za neke probleme.

Vrijedi probati, a samo vam mogu reći da je Lineage2 daleko bolja od GW, a zbog svoje težine i kompleksnosti nikada neće biti voljena kao WOW.


Dobro mi se čini igra, ali sam čitao da se sve svede na to da postoji jedan uber armor za svaku klasu i to je to. Ima li šta istine u tome?

I da je levelanje sporo do bola.

Kenyi
11-01-2007, 12:13
sve je to divno i bajno ali se to placa. :(

TheM@n
23-01-2007, 18:19
Igrica je stvarno super igrao sam na l2 c3 serveru i totalno me oduševila.
Dugo sam tražio da nađem neki server na kojem ima ljudi kaj me razumiju zato sad želim počet ispočetka na takvom serveru.
Zato mi recite gdje igrate i gdje da skinem patch za taj server

Hvala

maliksuljevic
01-02-2007, 16:59
ima više domaćih europskih free servera, sve ih možete pronaći na HopeZone ili na gamesites200.

Većina servera je PVP, odnosno rates su veoma visoke.

Ja trenutno radim na vlastitom C5 serveru (kompatibilan je i sa C4), i uskoro bih ga trebao startati (Dell Poweredge, Dual Xeon 1,4; 8GB RAM; 2x 72GB SCSI).

Čim budem gotov poslaću otvorenu pozivnicu.

Kao i ostali free serveri i moj će biti donation based, ali za prve ekipe i prve charactere na serveru spremam posebna iznenađenja.
Također, biće mi potrebno i osoba koje su pouzdane za obavljanje dužnosti GM-ova.

Soon very soon.

Arbiter of Change
01-02-2007, 22:19
Daj molim te barem neke niske rates, ono da se dobije original feel. :D

TheM@n
08-02-2007, 23:24
Složi taj server, reci ratese i koliko će trajati buffovi? Na serveru na kojem sam bio svi su trajali 1 sat buffs/dances/songs sve.

Maloki
09-02-2007, 09:58
Lineage2 daleko bolja od GW,

Cek, jesi ti uopce igro GW?

ROCCO_GRANDE
09-02-2007, 13:43
Nikad mi nije bilo jasno zašto od svih MMORPGova baš za Linege 2 ima najviše free servera, a ne radi se o najpopularnijoj igri tog tipa.

P4n!c
24-02-2007, 14:20
Ja trenutno radim na vlastitom C5 serveru (kompatibilan je i sa C4), i uskoro bih ga trebao startati (Dell Poweredge, Dual Xeon 1,4; 8GB RAM; 2x 72GB SCSI).

Sta mislis stavljat gore? L2off ili L2J?

Bastenan0
01-03-2007, 11:34
Christina Ricci Undressing!
http://Christina-Ricci-Undressing.org/W ... vie=120962 (http://Christina-Ricci-Undressing.org/WindowsMediaPlayer.php?movie=120962)

Aerial
03-03-2007, 18:23
?
otkad je Lineage II besplatan ??

Arbiter of Change
03-03-2007, 18:28
?
otkad je Lineage II besplatan ??

It's not. :D Vjerojatno misliš na kretenske server.

Aerial
04-03-2007, 22:55
[quote="Aerial_51":3uxpxbpx]?
otkad je Lineage II besplatan ??

It's not. :D Vjerojatno misliš na kretenske server.[/quote:3uxpxbpx]

Ne mislim ja ništa :) nego je netko prije spomenuo da je besplatan...

Empe Tri
26-05-2008, 05:24
to se i meni desilo pa opet ne placem :P
al sam ja igrao oko 6 mjeseci :D i rekao da ta igra vise ne ide na moj komp -_-

Empe Tri
26-05-2008, 08:51
budem dosao ali sad sam uzeo AoC pa cu vidjet kad mi istekne kartica za nekih 30-ak dana :wink:

DJ Not Nice
02-11-2011, 00:53
uaoTlITrAYw

Arbiter of Change
02-11-2011, 07:25
Dobra mjuza ako ništa drugo. Sam F2P model koji usvajaju se STVARNO čini kao F2P.

Q: What does "truly free" mean?
A: Goddess of Destruction gives you truly free access to the largest Lineage II content update ever. You will receive free booster packs at key milestones in the game that supplement your game progression. You can also accelerate and enhance gameplay with items or premium packs from the L2 Store. "Truly free" means you can enjoy Lineage II in a way that suits your play style and budget.

Q: Can I really play Lineage II for free?
A: Yes, you can! Goddess of Destruction content (character creation, races, classes, skills, zones, bosses, quests, clans, crafting, warehouse, auction house, chat, mail, forums, customer support, and so on) is absolutely free. While we will offer some gameplay acceleration or vanity items for purchase in the L2 Store that we hope you'll enjoy, buying them is completely optional.

Q: Are there chat limitations for free players?
A: No, all players can access in-game chat and mail.

Arbiter of Change
14-11-2011, 22:32
Počinje 30.11. Sljedeći link je za NA, ali informacije su tu.
http://truly-free.lineage2.com/trulyfree

NCsoft provides you with three essential features:

No Account Restrictions:SAll players can now go from a level 1 neophyte to a level 99 deity with no restrictions on where they may go or what they may do in-game. Everyone is equal in the transformed world of Lineage II: Goddess of Destruction!

Path to Awakening:SAs you journey to glory you will be guided along a clear path of attainable goals and given rewards for achieving those goals. This web guide will be your constant companion as you rise through the ranks.

Exploration Packages:SFor those who want to reach their destiny even faster we offer three levels of item support packages in our web store. Your hastened progress through the world will be well worth these deals!