PDA

Pogledaj cijelu verziju : BFME II The Rise of the Witch King...



Demon Hunter
09-01-2007, 22:41
Nadam se da ovakva tema vec nije otvarana,ali ako je slobodno lock!
Evo ovako nabavio sam danas igru i na prvi pogled mi se cini da je ok.Imamo novu rasu Angmar,po nekoliko novih unita u svakoj rasi,nove heroje.Grafika je ostala ista,rase su izgleda izbalansirane.Dve zanimljive Kampanje....mislim da je dobra Expanzija.

Arbiter of Change
09-01-2007, 22:44
Čujem da Elf heroji i dalje khmm.. posjeduju. :D

Demon Hunter
09-01-2007, 22:54
Pa sta da kazem,sve je ostalo isto kod biranja moci. A i moci su ostale iste tako da je opet jedan od najacih Custome Heroja elf.Samo ima nekih novi odjela za likove.Sa Elfom imas neko novo odjelo sa plastom,sve je drugacije.A nova rasa Angmar...mislim da je jedna od boljih.

Durin
09-01-2007, 23:48
E,nemaš sreće Demon.Ima već tema ali već dugo nije aktivna.Gledaj,ovo je moje stajalište:BFME1-odlična igra,koliko sam sati proveo uz nju...
BFME2-već malo dosadila (dajte više novi engine i više novotarija)ali prošao ju do kraja.
EXP-igrao ju sat i pol i odmah je izbrisao jer mi se više uopće neda igrati takve igre.
Nisu promjenili engine,stalno sve isto,malo novotarija,koncept C&C,stalno dodaju nove jedinice,sve u svemu dosadila igra.Već mi više ide na živce taj Generals engine,hoću nešto novo.

Prince-Artas
10-01-2007, 20:50
sve sam rekao o ovoj jadnoj expanziji u nekom topicu, i da igra nema 2 kampanje već jednu i završnu misiju