PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gaming i privatni zivot



Dreadlock
09-01-2007, 22:34
Pitanje za sve....sto mislite o utjecanju gaminga i igara na privatni i drustveni zivot,i dali oni idu ruku pod ruku?

Arbiter of Change
09-01-2007, 22:36
Ako nemas privatni zivot, igre ti postanu zivot.

Dreadlock
09-01-2007, 22:38
lijepo sroceno

olio
09-01-2007, 22:39
U privatnom životu šetam okolo sa gravity gunom i koljem prijatelje

LocDeBorg
09-01-2007, 22:49
nego sto, kad god te netko naljuti ili ti digne tlak postavis mu dinamit ispod auta ili zovnes artiljeriju......LOL


:rotfl: :rotfl: :killyou: :killyou:

goGAMERo
09-01-2007, 22:51
Nađem vremena i za izlazak s frendovima, i za gejming i za školu i za forum i dosada se jako dobro nosim sa svime time...

olio
09-01-2007, 22:52
Dok sjedim na WC.u čujem zvukove kao : Incoming ........ bummm .... jerryies come in from the north...

to je moj privatni život ....

ONT: glupa tema,ta dva pojma se mogu savršeno uklopiti

Dreadlock
09-01-2007, 22:56
Dok sjedim na WC.u čujem zvukove kao : Incoming ........ bummm .... jerryies come in from the north...

to je moj privatni život ....

ONT: glupa tema,ta dva pojma se mogu savršeno uklopiti


jesi siguran? znam lika koji je toliko ljudima dosadivao sa WOW-om da su ga svi izbacili iz svakog drustva....a da ni ne spominjem cure

m777
09-01-2007, 23:00
To su fanatici...

Meni nije stalo baš previše do kompa... više ne, nemam što igrati... sad samo idem na net... to kad nejdem van pa malo na icq i msn...

dinix
09-01-2007, 23:21
Nađem vremena i za izlazak s frendovima, i za gejming i za školu i za forum i dosada se jako dobro nosim sa svime time...

ŠTREBER..... 8)

BTW i ja stignem sve..... skoro.... :fof:

Ogg The Dogg
09-01-2007, 23:36
mislim da gaming sve manje ima utjecaj na moj privatni život i sve manje igram igre na kompu(vjerojatno zato što mi je komp smeće i mogu igrat tek svaku 10 igru :fof: )

LocDeBorg
09-01-2007, 23:51
ja igram samo kad se skupi ekipa pa onda neki LAN slozimo, zabavnije je tako...nemam vise zivaca prelaziti igre, jedino ako nisu dobreeeee....LOL

:boohoo: :boohoo:

NiX4tHeG@M3R
10-01-2007, 00:07
Najbolji prijatelji su mi IgGy,ninja kornajče i CJ

Rocchiro
10-01-2007, 00:21
igram samo kad nemam pametnijeg posla...pijančevanje s prijateljima i zabava s pripadnicama ljepšeg spola su mi uvjek važniji

Systematic Reverse
10-01-2007, 03:21
LoL. Sta bi trebao hodati po gradu i wikati triple kill O_o

Rope
10-01-2007, 11:33
Ako nemas privatni zivot, igre ti postanu zivot.

Ovo je stvarno dobro receno ... u potpunosti se slazem :bravo: ...

Inace zabavu na kompu,po meni, treba praktikovati samo onda kad nemate nista pametnije za raditi ... Recimo kad je neki usran kisni dan na raspustu i tome sl. ...

MarkaN
11-01-2007, 13:01
Svatko si treba pametno organizirat privatni život pa čak i gamer. Ja eventualno 2-3 sata na dan igram i to ako ne idem na internet ili na LNL za administraciju. Društveni život je sasvim ok, ima cura ima ekipe... a često izdvojim neko vrijeme i za obitelj, posao... a u međuvremenu provodim planove za sajt i buduće projekte... Dakle, sve je moguće samo što uvijek nešto moraš malo žrtvovati. Bilo je dana da sam gubio 38 sati u komadu za gaming, no to je već prošlost...

Babitz
11-01-2007, 13:05
neam baš neki socijalni život
tu ne krivim komp, a i nema se kaj tu krivit komp
jednostavno odskačem od svoje okoline
jebi ga

a nije baš da sve posvećujem gejmingu
nikad nisam ostao doma igrat komp, umjesto da idem van na košarku, van s društvom, etc.

Fenrir
11-01-2007, 13:09
Ja gamingu posvetim najviše 8 sati na dan, ali to su iznimke u slučaju nekog nevremena kad baš ne mogu van. Ali nikad nije da iz dosade moram na komp, uvijek imam nekud i sa nekim otić van, nego volim se igrati i to je to.
Dosta sam dobro uklopio gaming u svakodnevni život i sasvim dobro funkcioniram.

Sonic_Moronic
11-01-2007, 13:10
Ja nemam privatni život... Tek svakih par dana malo posjetim obitelj...

ewok
11-01-2007, 13:21
gaming nikad nije previse utjecao na moj privatni zivot, ali komp utjece (utjecao je)... frendovi i frendice znaju da volim kompove pa ak nesto treba sriktat a oni neznaju kak tu je uvjek ewok... stekao sam neke full dobre prijatelje zahvaljujuci kompovima. :wink: evo moram priznati da sam u zadnja 2 mjeseca igrao samo DM i TQ... sad se vise posvecujem đitri i tak.

ran6er
11-01-2007, 16:41
Ja nemam privatni život... Tek svakih par dana malo posjetim obitelj...
Me2
Jednostavno nemam iste interese ko okolina.

Karlo_from_Bjelovar
11-01-2007, 16:58
ja najcesce doma igram komp jer nemrem van, nemam ključ pa nemrem otić iz kuće ali jebeno je sto svi iz mog kvarta peru nogomet a ja obozavam kosarku... :pray:

Quiet Riot
11-01-2007, 17:05
otkad sam počeo igrati igre na kompu, više neznam ni loptu štopati
:(

Dreadlock
11-01-2007, 17:10
odgovaram na svoje pitanje:dok mi traje skola...nemrem u tjednu igrat (osim u petak).Subotom malo igram, a uglavnom sam vani na Jarunu il negdje drugdje.Nedeljom mozda uhvatim malo komp...ali minimalno.Nisam pravi gamer("tko prizna pola mu se oprasta", jelda? :cry: :cry: )
kad su praznici pol dana igram a pola sam s drustvom

Lord Bazooka
11-01-2007, 18:12
hehe.... kakvo društvo kad svi vise za kompom :rotfl: :rotfl:
više ne igram puno.... malo CoD online i to je to... jedino ak dođe nak nova igra... a inaće visim na netu i na msnu ili se vani zahebavam

Arbiter of Change
11-01-2007, 18:15
otkad sam počeo igrati igre na kompu, više neznam ni loptu štopati
:(

I hear ya. :D

ran6er
11-01-2007, 21:17
otkad sam počeo igrati igre na kompu, više neznam ni loptu štopati
:(

I hear ya. :D
Na svu sreću ja još nisam zahrđal. :D

theCoDfather
11-01-2007, 21:42
ja ne igram vise puno, malo PES-a, malo CoD2 na wirelessu i to je to, više sam na netu

Dreadlock
11-01-2007, 23:12
evo ovako....nebi htio nikome drzati nikakve lekcije,al mislim da bi svatko od nas trebao imati privatni zivot.
Molim vas ljudi(nebi nikoga,ali stvarno nikoga,htio vrijedati) ali ja mislim da nijedna igra nemoze zamjeniti prijatelje.
Ako mene pitate(ljudi, nemorate me slusati) evo moj savjet:umjesto da jedno popodne idete na komp igrat neku igru,izadite van i prosecite,bavite se sportom,upoznajte nekog frenda i onda s njim raspucavajte neku igru.Nemojte misliti da vam nesto stavljam na nos il ista...al znate kako se kaze: "covjek bez prijatelja ubrzo postane sam sebi vlastiti neprijatelj".... :roll:

Babitz
12-01-2007, 14:46
sve je to istina

al recimo

meni se igra košarka
i onda neama ekipe
:(

al da, ne može komp zamijeniti društvo i prijatelje
meni je komp tu da imam kaj radit kad mi je doma dosadno
nikad nisam ostao doma igrati komp kad sam imao poziv za košarku il nešto :wink:

Systematic Reverse
12-01-2007, 15:30
Slažem se. Kad me god neko nazowe idem wan. Makar to bilo u 1h ujutro :D Mislim nebudem rekao ne neidem nigdje igram sad,,, Stignem se izigrat i wisit na intenetu kad mi je dosadno doma.

BINUX
12-01-2007, 18:26
evo ovako....nebi htio nikome drzati nikakve lekcije,al mislim da bi svatko od nas trebao imati privatni zivot.
Molim vas ljudi(nebi nikoga,ali stvarno nikoga,htio vrijedati) ali ja mislim da nijedna igra nemoze zamjeniti prijatelje.
Ako mene pitate(ljudi, nemorate me slusati) evo moj savjet:umjesto da jedno popodne idete na komp igrat neku igru,izadite van i prosecite,bavite se sportom,upoznajte nekog frenda i onda s njim raspucavajte neku igru.Nemojte misliti da vam nesto stavljam na nos il ista...al znate kako se kaze: "covjek bez prijatelja ubrzo postane sam sebi vlastiti neprijatelj".... :roll:

Ovo si stari moj jako dobro rekao.Meni je komp sjebao sve veze sa prijateljima još od 15,16 sad imam 23.g.Prijatelja šta je definicija prijatelja da će uvjek stat na tvoju stranu i u tovju obranu i bit uz tebe po tome kriteriju ja nemam prijatelja imam pun kurac poznanika s kojima idem na kave ili van ali prijatelja nemam pravog a da pravo kažem ni ne tražim ga.Ali općenito kad gledam za sve to je kriv kompjuter.Prije su me svi živi zvali aj ovdje aj ondje ja sam uvjek se izvlaćio da nemogu da ovo da ono.A ustvari mogao sam ali nisam hito jel sam doma igrao igre.Uvlaćio sam se u sebe sve više i više i zabrijavo neke filmove u glavi nikamo nisam išao postao sam agresivan.Još uvjek sam ovisan o gejmanju ko i prije 7-8 god ali puno manje.Ali istina je to stari moj ako fakat zaglibiš u taj virtualni svjet kako sam ja zaglibio sjebe ti privatni život i sve.Kao prvo uprasio sam se ko prasac nisam se kreatao nego samo jeo i pićio po kompu cjele dane.Prestao sam se bavit bilo kakvim sportom sve sam prestao pao sam razred i da dalje ne nabrajm i tako.A evo sad imam 23g radim imam curu živim sam ali i dalje sam ovisan o kompu isto skoro ko i prije.Sad sam neki dan nabavio GW-Nighttfall i svo svoje slobodno vrjem provodim igrajući ga imam podoćnjake izgledam ko narkoman na poslu me ljudi pitaju kaj mi je zašto imam takve podoćnjake ono da se nedrogiram i to ali stari moj ja igram do 4-5 ujutro a od 8 radim kako nebi imao podoćnjake.Uglavnom oću reći da kompjuter nije uopće dobra stvar nego stvara ovisnost.Ja sam svjestan toga svega li nemogu si pomoć.

goGAMERo
12-01-2007, 18:30
Gledaj, ako si psihički stabilan, neće se stvoriti ovisnost, čovječe ja od 98' gejmam i nikada amaba baš nikada nisam odlučio nespavati da bih odigrao neku igru, ako ekipa zove vani naravno da idem vani... Nemaš ama baš nikakve korisiti ako ćeš čitav dan sjediti za PC-om i samo bubačiti igre... Ako si normalan moraš se moći kontrolirati!

R4v3n_g4m3r
12-01-2007, 18:35
Meni gaming ne utječe na privatni život i ostatak. Ja sam normalan i u gamingu i u privatnom životu!

olio
12-01-2007, 20:05
Gledaj, ako si psihički stabilan, neće se stvoriti ovisnost, čovječe ja od 98' gejmam i nikada amaba baš nikada nisam odlučio nespavati da bih odigrao neku igru, ako ekipa zove vani naravno da idem vani... Nemaš ama baš nikakve korisiti ako ćeš čitav dan sjediti za PC-om i samo bubačiti igre... Ako si normalan moraš se moći kontrolirati!slažem se ...

bez uvrede ali debil je onaj koji ne želi ići sa prijateljima vanka zbog igre ili cjelo vrijeme pričati o kompu kao da je to jedino "blago" koje ima ...

Inače meni komp nije ništa upropastio jer ne gejmam puno ali ionako izvan moje kuće nema života puno nego se sve svodi na : Oš izaći vanka na košarku .. i to je to svaki dan isto ...kao da netko reprizira lošu seriju a nekada se nađe neka dobra epizoda

D.E.M.O.
12-01-2007, 20:29
i can't feel my legz0rzzzzzzzzzzzzzz

Dart_Wader
12-01-2007, 21:01
ja sam od jutra do skoro veceri na pc-u jer u radijusu od 500m nemam prijatelja svi su neki penzići od 60-100god. najblizi mi je frend oko 500m udaljen od mene a najfrend oko 2km a zivim u zg
penzići napadaju

Helena
12-01-2007, 21:26
ja sam od jutra do skoro veceri na pc-u jer u radijusu od 500m nemam prijatelja svi su neki penzići od 60-100god. najblizi mi je frend oko 500m udaljen od mene a najfrend oko 2km a zivim u zg
penzići napadaju

A 500 m je puno za prohodat. 2 km isto tako, to prohodaš za 20 minuta.

Sonic_Moronic
12-01-2007, 21:28
500 metara :shock:

Omg pa to je previše!!!! Jadan ti!!!!

goGAMERo
12-01-2007, 21:57
ja sam od jutra do skoro veceri na pc-u jer u radijusu od 500m nemam prijatelja svi su neki penzići od 60-100god. najblizi mi je frend oko 500m udaljen od mene a najfrend oko 2km a zivim u zg
penzići napadaju

Čovječe kako je tek meni, živim u mostarkoj selendri, s najboljim frenodom dijelim ogradu, a ostalo je sve po 2 - 3 km udaljeno!

BTW. Meni je debilno da neko prizna da su mu igre "život"!

MarkaN
13-01-2007, 00:11
ja sam od jutra do skoro veceri na pc-u jer u radijusu od 500m nemam prijatelja svi su neki penzići od 60-100god. najblizi mi je frend oko 500m udaljen od mene a najfrend oko 2km a zivim u zg
penzići napadaju

Čovječe kako je tek meni, živim u mostarkoj selendri, s najboljim frenodom dijelim ogradu, a ostalo je sve po 2 - 3 km udaljeno!

BTW. Meni je debilno da neko prizna da su mu igre "život"!

ha čuj kolega, nama kao gamerima igre svakako jesu dio života pa čovjek može izjaviti a da se krivo izrazi, no da budem iskren meni nikad, ali baš nikad igre nisu bile "cijeli svijet", relativno kad se uživiš tokom gameplay-a ali mislim da znate na što mislim. Nismo mi debilni ameri i britanci da zamijenimo igre sa realnosti pa u stilu Manhunta ili GTA-a brutalno ubijemo "prijatelja".

Kad bolje pogledam na mene je najviše utjecala Heavy Metal glazba, no to je već nešto za drugi topic...

Lord Bazooka
13-01-2007, 10:24
dobro, ja imam možda dva prijatelja u blizini a ostalo je sve na drugom kraju grada, ostalo u blizini ili klinci ili penzći al svejedno ak me neko zovne idem van... prije sam isto tako radio ko binux al eto otkako sam dobio novi komp i DSL neak se stanje promijenilo(iako sam očekivo suprotno :D ). uglavnom sad više idem van i na treninge... :fof:

Babitz
13-01-2007, 15:09
eh, moj BINUX
nije ti kriv komp
sam si kriv

tebi si dozvolio da te komp preuzme, znaš da ti šteti, al se ne boriš protiv toga
najlakše je reći "ja to ne mogu" i nastavit s tim
preloše :roll:

Athaetu
13-01-2007, 19:08
ja sam od jutra do skoro veceri na pc-u jer u radijusu od 500m nemam prijatelja svi su neki penzići od 60-100god. najblizi mi je frend oko 500m udaljen od mene a najfrend oko 2km a zivim u zg
penzići napadaju

looooooooooooooooooool

21-01-2007, 11:42
Ne, više skoro uopce nista ne igram. Inače, stignem sve to. Na kompu budem oko 2 sata, i to po danu. Inače, rađije idem van i družiti se nego tratiti život..

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 11:46
igre slabo vise igram, samo visim na netu i idem van...

Pilip
21-01-2007, 14:44
Privatni zivot i gaming -> dvije razlicite stvari.
To sta su amerikanci i kosooki retardirani, to je vec druga prica.