PDA

Pogledaj cijelu verziju : Driveri ili.....



09-01-2007, 16:10
Kada igram GTA san andreas jedno sat vremena komp mi se restartira.Pogledam temp.cpu normalno 34stupnja i system 34stupnja grafička oko 62 - 64stupnja.Imam thermaltake hladnjak na cpu a grafi stock.Imam drivere od grafičke 91.47 a grafička je GF6600GT.Je li do drivera.Kada snimam drivere od grafičke je li moram izbrisat one stare i snimit nove ili samo zamjenit.Je li oni driveri sa zadnjeg pcplay-a su za 6xxx seriju pa nadalje ili samo za 7xxx i 8xxx seriju?Ostali dio kompa imate u sigu.

Burek_fr0m_SPACE
09-01-2007, 16:22
Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47 (http://www.47.net/47society/), ali bojim se da će to biti spam :rotfl:

Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?

09-01-2007, 17:29
Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47 (http://www.47.net/47society/), ali bojim se da će to biti spam :rotfl:

Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?


Mozda je jednom.neznam koja igra.ali to mi se i prije desavalo u GTA SA

Prince-Artas
10-01-2007, 20:23
Sada bih rekao da je to zato što su driveri 91.47 (http://www.47.net/47society/), ali bojim se da će to biti spam :rotfl:

Svi nVidijini driveri su unificirani, tj. rade za sve od prvih do zadnjih GeForcea (čini mi se da je TNT dropovan), pa s time nemaš brige. A događaju li ti se takve stvari u drugim igrama?

istina ali ne preporučavaju se instalirati na stare grafe, npr tnt2 i geforce2

10-01-2007, 22:25
Ja sam snimio 93.71.

dugi
10-01-2007, 22:41
Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.

Prince-Artas
10-01-2007, 22:49
mislim da 1.1 patch ispravlja bugove sa zvukom


Issue on all machines where certain collisions caused parts of the audio system to crash (sound effects, cutscene audio - only radio keeps going) - users know this as "Rain / Thunderstorm bug".


Audio problems in interior / exterior transitions and getting in / out of cars fixed.


Crash occuring when using "user radio files" while the frame limiter is disabled.

to patch sve ispravlja

ivan
11-01-2007, 09:33
Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.

:thumbs2:

tako sam i ja riješio svoj problem jer meni je čak izbacivalo nakon 30sec igranja... bio sam toliko očajan da sam jedno vrijeme igrao bez zvuka :D


@Tekla
prvo instaliraj patch, pa ako to ne pomogne, rješenje je 100% u hw accelerationu(što je dugi napisao)

11-01-2007, 13:46
Ok.probat cu.

tomifish2002
11-01-2007, 19:29
Ta se igra pokazala jako bugovitom prema mnogim zvucnim karticama.Pokusaj :control panel,saund and audio devices,advanced audio propertis,performance,hardware acceleration pomakni na basic te potvrdi te postavke i probaj onda pokrenuti igru.

to je točno. nf3 onboard zvuk stalno ruši igru. meni je na soltekici nf3 sa 5.1 čipom stalno bila banana tak da sam morao kupiti sb-live24 bit a frendovima ja na nf3 epoxicama sa 7.1 čipom radila bez problema.
joj kolko sam se napatio s tom igrom nisam mogao odmah skužit di je problem