PDA

Pogledaj cijelu verziju : najveci honor u 24h



passko
09-01-2007, 04:13
evo zanimalo bi me kolko ste uspjeli skupit honora u jednom danu ,tj.24h prije nego se honor zbroji u 01:30?

prcko
09-01-2007, 11:09
evo zanimalo bi me kolko ste uspjeli skupit honora u jednom danu ,tj.24h prije nego se honor zbroji u 01:30?
:rotfl:

Spectre
09-01-2007, 11:13
Honor ti se računa samo do ponoći, ono iza ponoći prelazi u slijedeći dan.

Anyway, prije 30% honor nerfa: http://www.worldofraids.com/forum/viewt ... ight=honor (http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=2195&highlight=honor)

45k honora u 2 dana :)

Wizard
09-01-2007, 12:39
Jos jedna glupa tema, a necu LOCK odma :D , ako oces igrati cili dan mozes skupiti sigurno tridesetak k honora, ali iopet to ovisi o puno toga, ako je u holida weekend u nekom bg jos vise, iopet ovisi koji bg, kako ti ide, ali mislim da bi moga preko 30k ali bas cili dan :D

PS. ja to bas ne zbrajam, od ovoga novog sustava nisam puno igra WoW-a, samo par dana, mislim da sam skupia samo oko 3-4k honora, nesicam se tocno, ali nisam puno niti igra, par sati svaki dan

Smeagoul
09-01-2007, 16:38
moj maximum je bio 5k ubojstava u jednom danu... dorucak i vecera na stolu, rucak 5 minuta...
AV sam bio samo rokao prije honor nerfa.. sada neznam koliko sam bio tada honora skupio ali cini i se vise jer trenuto svakih 100 ubojstava je ~1k honora
5k ubojstava ~ 50k honora... God Bless HW Street Sweaper i pvp set ^^

Wolfman
10-01-2007, 08:32
Recimo na twilight hammeru ( i na svim serverima koji su u istoj bg grupi sa njim), ako igrate alijancu, honor se ne zove honor, neho HOROR!!!!
Od 7 ujutro do 23h (taj dan nisam išao raditi- žena je bila na putu...), uz 2-3 pauze za sranje i jelo, 6000 horora, strašno malo, istina bio sma level 59 (pa se u AB dobija samo po 14 umjesto 20 honora svakih X bodova). ALI problem je što se za AV čeka cca. 60 minuta (u to vrijeme frend na hordi odigra 3 AV-a) i. znači ako se igraju samo AV (koji su najbolji horor, ako nemate premade grupu). horda na mom serveru dobija 4:1 horora.
Isto tako za AB (WG) se čeka >15 minuta, i često se upadne u neki koji već završava....

Tako da zapravo pitanje bi trebalo glasiti: Koliko se na Vašem serveru dobija honora!!!


offtopic: kada sam dingao 60, moja hunterica je istog trenutka obukla GM crossbow, 4*plava pvp itema i krenula kupiti epic tigra u darnassus :)!

Karlo_from_Bjelovar
10-01-2007, 09:33
Recimo na twilight hammeru ( i na svim serverima koji su u istoj bg grupi sa njim), ako igrate alijancu, honor se ne zove honor, neho HOROR!!!!
Od 7 ujutro do 23h (taj dan nisam išao raditi- žena je bila na putu...), uz 2-3 pauze za sranje i jelo, 6000 horora, strašno malo, istina bio sma level 59 (pa se u AB dobija samo po 14 umjesto 20 honora svakih X bodova). ALI problem je što se za AV čeka cca. 60 minuta (u to vrijeme frend na hordi odigra 3 AV-a) i. znači ako se igraju samo AV (koji su najbolji horor, ako nemate premade grupu). horda na mom serveru dobija 4:1 horora.
Isto tako za AB (WG) se čeka >15 minuta, i često se upadne u neki koji već završava....

Tako da zapravo pitanje bi trebalo glasiti: Koliko se na Vašem serveru dobija honora!!!


offtopic: kada sam dingao 60, moja hunterica je istog trenutka obukla GM crossbow, 4*plava pvp itema i krenula kupiti epic tigra u darnassus :)!

lol :pray:

JedimiNjoke
10-01-2007, 10:28
Ovaj lik što piše da je napravio 45k honora u 2 dana, može biti jedino horda. Instant upadi i sve to, dok većina alliance čeka po 15 minuta u prosjeku za AB/WSG, AV varira oko 35min. Bar na Aggramaru. Battlegrps nisu korektno napravljeni i zato alliance čeka puno duže od horde. :roll:

prcko
10-01-2007, 11:14
Ovaj lik što piše da je napravio 45k honora u 2 dana, može biti jedino horda. Instant upadi i sve to, dok većina alliance čeka po 15 minuta u prosjeku za AB/WSG, AV varira oko 35min. Bar na Aggramaru. Battlegrps nisu korektno napravljeni i zato alliance čeka puno duže od horde. :roll:
Znaš kak se veli FOR TEH HORDE!!!

passko
10-01-2007, 12:54
ja sam 13 i po k napravio(nakon nefranog honora)
btw u našoj bg grupi ceka se wsg/ab (ako ne igrate u 7ujutro ko ja :wink: )max 10 sekundi ako ste solo,1min ako imate premade.
vs randoma wsg i ab horda uvijek dobije,a sv dobijemo svaki....13-i.

Gravemaster
10-01-2007, 13:55
Na skullcrusheru di ja igram max šta triba cekat je 2min za svaki bg al zato horda dobiva u wsg-u i ab-u al u av-u oni šta igraju wow na tom serveru oko 2g nepamte kad smo dobili pa je to jedini problem kod kupovanja hwl itema jel ako tribaš npr. 30 av marksa to ti je otprilike (1av=2-3 sata) 4 dana samo av-a ništa drugo da neradiš :rotfl: :rotfl:

Wizard
14-01-2007, 21:47
Ma Horda owna sve, buhahaha, ja nisam nikada ceka cili minut za uci na bilo koji bg, premade ili sam svejedno, ali kada igras ab i wsg, pogotovo wsg, od 20 partija allyi su u 18 partija premade, iako rijetko kad bude dobar premade koji nas moze dobiti, ap to niej preveliki problem :D , a ally su ocito organiziraniji i zato su bolji u AV, inace kad igram AV zavrsi u 30min, i ally dobiju, a mi rijetko

helpme
21-01-2007, 10:40
Rekord mi je 8k honora u 1 danu...xD :)
Ali mislim da nije bilo ni blizu 24h :D

Shadowhell
21-01-2007, 14:05
Ma Horda owna sve, buhahaha, ja nisam nikada ceka cili minut za uci na bilo koji bg, premade ili sam svejedno, ali kada igras ab i wsg, pogotovo wsg, od 20 partija allyi su u 18 partija premade, iako rijetko kad bude dobar premade koji nas moze dobiti, ap to niej preveliki problem :D , a ally su ocito organiziraniji i zato su bolji u AV, inace kad igram AV zavrsi u 30min, i ally dobiju, a mi rijetko

Eto vidiš zato ja rerollam hordu :)

passko
21-01-2007, 20:23
13.5k poslije nerfa premade ftw :) 2k killova wsg/ab

the_stup
24-01-2007, 12:55
9.5k, poslije nerfa. mislim da sam krenuo u 12 popodne, pa do 9 kad se islo van pit