PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOOM 3



Ludy
04-12-2005, 04:00
Da i ja jos jedan post otvorim

I to o igri o kojoj se stvarno puno govorilo

Meni je igra odlcna...98%.....POGOTOVO RADI ATMOSFERE....btw...ja sam ju igrao na Gforsici MX440(bez podsmijehivanja molim)....i ne izgleda tako lose...

Ali ne razumijem ljude kad govore da je smece od igre !?!?




Gaming Since 1995

Worthaur
04-12-2005, 09:13
Meni je na GForce4 Ti 4200 AGP8X štekalo

Nefarnius
04-12-2005, 10:22
Nije to smeće od igre, štoviše igra je solidna no iskreno nebi mogao reći najbolja jer postoji još puno igrica koje su čak iznad ranga Dooma3, a ako ste gledali Doom film moram reći da je priča u redu, no premalo special efekta ima i ja bi ih prerezao motorkom. :twisted:

Red)-(ead
05-12-2005, 14:27
Doom 3 = Uzas.

Zasto? Zato jer svaki igrac shootera sa visegodisnjim stazem ima "nos" za isto ono pretjerano skriptiranje kojima su nas obasipali programeri koji su htjeli kopirati "velikog" Johna C., and failed miserably.

Doom 3 nam je isporucio pretjerano i predvidljivo skriptiranje.O tome koliko treba da se predje igra ako si utankas dva red bulla, nabijes slusalice na glavu i zabrijes do yaya, necemo ovom prilikom.

Igra ne vrijedi tih 450 kn koliko su bili trazili za nju.

Voigtkampf
05-12-2005, 17:26
Da citiram jednog prijatelja s inozemnih foruma:

"Doom3 is is a great graphics engine. They should make a game out of it." :rotfl:

Rocchiro
05-12-2005, 17:53
Da citiram jednog prijatelja s inozemnih foruma:

"Doom3 is is a great graphics engine. They should make a game out of it." :rotfl:

LOL

doom 3 je benchmark :)

Imothep
05-12-2005, 17:54
SP mi je tako-tako, ali MP je užas, užas, užas :yuck:

Phillip
05-12-2005, 18:26
MP nisam ni probao, a SP mi je bio dovoljno dobar da ga odigram 2 puta.
Najdraze oruzje je :twisted: :twisted: :twisted:

Shark
05-12-2005, 21:19
Ma samo grafika sve ostalo suksssssssssssssssssssssssss :yuck: :yuck: :twisted: :twisted:

Robertus
05-12-2005, 21:33
Slažem se s vama, grafički ga se ne može popljuvati!
Ali igra je THE SHIT!!!!!!
U svakom pogledu. I nikako se ne može uspoređivat sa HALF LIFE 2, za kojeg DOOM3 nije ni crno ispod nokta!


over and out 8)

pc guy
06-12-2005, 12:35
Meni je igra odlcna...98%.....POGOTOVO RADI ATMOSFERE....btw...ja sam ju igrao na Gforsici MX440(bez podsmijehivanja molim)


Ja sam igru također igrao na Gforsici samo MX420 sa 256 mb rama i igra mi uopće nije blokavala na low-grafici

Robertus
06-12-2005, 12:37
IGRA JE SMEČE I TOČKA!!!!!
Čovječe ovo je pljuvačnica, a ne hvalionica!!!!! Aj bog! 8)

Dux
06-12-2005, 22:06
Doom 3 = Uzas.

Zasto? Zato jer svaki igrac shootera sa visegodisnjim stazem ima "nos" za isto ono pretjerano skriptiranje kojima su nas obasipali programeri koji su htjeli kopirati "velikog" Johna C., and failed miserably.

Doom 3 nam je isporucio pretjerano i predvidljivo skriptiranje.O tome koliko treba da se predje igra ako si utankas dva red bulla, nabijes slusalice na glavu i zabrijes do yaya, necemo ovom prilikom.

Igra ne vrijedi tih 450 kn koliko su bili trazili za nju.

ISTINA! to skriptanje opće ne kužim! trebali bi napraviti igru gdje neprijatelji dolaze slučajno i (neka se oni šeću po sobama, provjeravaju uglove i slične stvari ,trebali bi oni tražiti NAS! a ne mi NJIH!

Joco
07-12-2005, 00:31
istina da doom nije ni crno ispod nokta HL-u
ali ima i on par stvari koje su bolje uradjene nego u HL


zakljucak:Previse se ocekivalo od DOOM-a 3 pa je zato vecina nezadovoljna... :|

Swink
07-12-2005, 12:48
zakljucak:Previse se ocekivalo od DOOM-a 3 pa je zato vecina nezadovoljna... :|

očekivalo se i od Half Life 2 puno (pogotovo što je mnogima HL jedan od najboljih, ako ne i najbolji FPS ikada), pa Valve nije sjebao, pun qurac smo čekali, ali se isplatilo :)

edit
da i DOOM3 je teško smeće :fof:

Cali
07-12-2005, 12:57
malo monotona igra po pitanju dizajna nivoa, stalno se ponavljaju isti hodnici, isto tako se slažem da je malo bezveze to što se one beštije pojavljuju uvijek na istim mjestima u isto vrijeme....

inače, grafički je igra revolucionarna, te ćemo zahvaljujući njoj igrat odlične i lijepe igre u budućnosti (prey) ili smo odigrali (quake4)...

Osiru$
07-12-2005, 14:00
Doom III je jedna dobra igra, sa podosta propusta. Najpozitivnija stvar u igri je njena, poprilično kvalitetna, atmosfera. Grafički engine je revolucionaran i to je činjenica, no sve ostalo nekako ne štima. Doom III je užasno monoton. Gameplay igre stalno se drži jednoteistog pristupa igri (hodaj, upali flashligth, prepadni se monstera, očekuj drugog iza leđa, budi trenutak oprezan i ponovi to sve...), a u korist monotonosti idu i leveli u kojima se igra odvija. Nažalost, 99% igre zasniva se u interijerima, koji, nakon nekog uzastopnog vremena provedenog uz igru, izlgledaju poprilično simularno.
Primjetio sam još jednu stvar koja me je iritirala, a to je da je Singleplayer kamapanja jako slična onoj Marinca u AvP-u :wink:
Sve u svemu, Doom III vrijedi zaigrati, kao i njegovu ekspanziju koja donosi više akcije i manje debilnog prepadanja, što su bile dvije velike zamjerke u igrivosti trećeg nastavka.

Osiru$
07-12-2005, 14:01
Damn, nemogu izbrisati ovaj post... slučajno sam sebe quotao :D.

Snake
07-12-2005, 23:55
Doom 3, ha? Shit kažem ja. Jel bi se trebali bojati mraka u toj igri? Jel bi se trebali paliti na grafiku? Zatvorene prostore? Ma daj. Usporedi igru samo sa HL2, doom 3 možda ima i zabavne trenutke, no nikad je nisam prešao do kraja. A mogao sam. Jednostavno nisam imao živaca za to. I ne zato jer se bojim, već zato jer je igra totalno skriptirana i monotona. Nakon par hodnika vidiš da su svi isti, tako je cijela igra. Radije ću derati Painkiller nego Doom, ondje se bar mogu dobro ispucati. nadam se da me FEAR neće razočarati kao i doom jer mi se ne sviđa horror atmosfera u fps igrama. No sudeći po demu Fear je nešto sasvim drugo. Osjećam onaj HL2 feeling za tu igru. To sa Doomom 3 nažalost nije stvar.

W3DR4N
08-12-2005, 01:09
Grafički engine je revolucionaran i to je činjenica

Kad bolje razmisliš, Doom grafički i nije nešto revolucionarno. Oko 4 do 5 mjeseci ranije, izašao je FarCry. Za razliku od Dooma, ta igra je nudila obilje interijera i ekterijera i sve sa približno jednakim frame-rateom. Par mjeseci kasnije izlazi i The Project, koji samo dokazuje sposobnost Crytekovog enginea.

BTW Crytek s Microsoftom pravi DX10

str33t6l0w
08-12-2005, 11:58
vidio sam onaj dx10 trailer....
nevjerojatno.... trebate svakako pogledat....
sad idem u školu pa nemogu nabavit link ali ga navećer sigurno budem stavio ;) pa da svi vidite

Eagle-1
08-12-2005, 23:49
O da crytek se sprema za world domination sa micro$oftom u polju grafike. I da Far Cry ROKA :pray: :pray: :pray: ,a Doom3 Je SMEĆE OD IGRE Sve je samo hype i ime.

biohazard 4
09-12-2005, 23:11
Dooooooom3 je jaaakkooo dosadna igra, monotona ili ti jednolicna toliko da nakon sat vremena igranja zaspem pred monitorom , u pocetku sam nako se divio ,ali istinu o toj shit igri sa saznao za sat vremena koji sam proveo uz tu igru.... :twisted: :kill:

Osiru$
10-12-2005, 00:33
Pričajte što hoćete, Doom III engine trenutno je najpopularniji i, rekao bih, jedan od najzastupljenijih.

W3DR4N
10-12-2005, 12:17
2004., najveće FPS iznenađenje bio je Riddick. Po lokaciji sličan Doomu, dotičnu je pretekao na području priče, igrivosti, pa čak i grafike, jer je pružao jednaku kvalitetu uz dvostruko veći frame-rate. Dvije i četvrta bila je vrlo dobra godina za FPS.

Osiru$
10-12-2005, 13:34
Kod Chronicles of Riddicka me je najviše smetalo to što nisam uopće imao osjećaj da igram u ulozi nadmoćnog Riddicka, koji se jednim potezom rješava nekoliko protivnika svojim vjernim nožem. Igra je jako dobra, no kratka, a mogla je biti dosta bolja. Kažem opet... Riddick je dosta moćniji nego li je se takvim u igri pokazao :|

Sickmanno1
10-12-2005, 18:02
Meni je Riddick bila najbolja pucacina u 2004 godini...jedini bad mi je bio sto je igra kratka, ali odlicna :|

Snake
12-12-2005, 14:19
Meni je Riddick bila najbolja pucacina u 2004 godini...jedini bad mi je bio sto je igra kratka, ali odlicna :|

meni nije htjelo instalirat :shock:

W3DR4N
12-12-2005, 20:49
Meni je Riddick bila najbolja pucacina u 2004 godini...jedini bad mi je bio sto je igra kratka, ali odlicna :|

meni nije htjelo instalirat :shock:


---------------------------------------------------------------
SYSTEM REQUIREMENTS
---------------------------------------------------------------

MINIMUM

* Windows(R) 2000 (Service Pack 4) / Windows(R) XP (Service Pack 1)

Jesi siguran da si zadovoljio ovaj zahtjev?

djambo
12-12-2005, 21:50
ja sam molio boga da doom ostane doom da ga ne pretvore u neko suljanje ili cuvanje nekog kretena,neznam da li je neko od vas igro doom1 ili 2,ali htjeo sam dobiti onaj stari filing i to sam dobio i sa tricom
pisete o nekoj prici u pucama,ma koja prica,daj duplu u ruke i deri,ako cemo o likovima iz igre za mene je Sam Fisher kukavica
ne trazim realnost u igri,trazim zabavu
doom3 vecina od vas(pretpostavljam)nije ni odigralo na vecoj tezini a igrati doom na easy ili normal za mene je grijeh

mravojed
17-12-2005, 17:39
Da i ja jos jedan post otvorim

I to o igri o kojoj se stvarno puno govorilo

Meni je igra odlcna...98%.....POGOTOVO RADI ATMOSFERE....btw...ja sam ju igrao na Gforsici MX440(bez podsmijehivanja molim)....i ne izgleda tako lose...

Ali ne razumijem ljude kad govore da je smece od igre !?!?




Gaming Since 1995
teško mi je povjerovati da si igrao na toj kartici kad je meni bilo štekalo na 2.6ghz 512memorije i R8500 na medium detaljima i na 800*600
jedino ako si rezao detalje totalka al to ti onda i nije neki gušt jer nisi vidio puno toga kako su autori zamislili da bude,jebga.
inače igra mi nije loša,ali stvarno mi nije zabavno ubijat 10 000 onih retardiranih čudovišta koja bacaju fajrbolse i čim se sakriješ negdje počnu ići u krug dok ne izađeš i razbiješ ih,previše je monotona igra.

CTDP_Marko
17-12-2005, 17:56
Pa igra radi bolje na nVidia karticama. Ne znam kako radi na MX-ici ali u prijatelja na GF3 je išla sasvim solidno.

Stiffy
19-12-2005, 12:47
IGRA JE SMEČE I TOČKA!!!!!
Čovječe ovo je pljuvačnica, a ne hvalionica!!!!! Aj bog! 8)


potpuno se slažem da je igra smeće,cijelo vrijeme ista čudovišta dosadi za 3 h sata igranja :yuck: :yuck:

Ludy
23-12-2005, 10:04
teško mi je povjerovati da si igrao na toj kartici kad je meni bilo štekalo na 2.6ghz 512memorije i R8500 na medium detaljima i na 800*600

Ma ja sam igrao na 800*600 na low detaljima......jer meni grafika u igri ne igra kljucnu ulogu.....i to da je skriptirana....je.....ali meni je igra ok.....

A i slazem se sa izjavom da ljudi pljuju po igru jer su ocekivali puno vise......

Nekako su nas proizvodjaci igara danas razmazili, pa pljujemo po svemu sto nije onako kako bi mi htjeli

Büre
23-12-2005, 11:47
Ja sam Doom kupio samd da isprobam svoju graficku i rame, inace nije to vise "Doom", nije mi vise to u điru, neznam kak da objasnim... :?

Nemesis
25-12-2005, 18:05
Da i ja jos jedan post otvorim

I to o igri o kojoj se stvarno puno govorilo

Meni je igra odlcna...98%.....POGOTOVO RADI ATMOSFERE....btw...ja sam ju igrao na Gforsici MX440(bez podsmijehivanja molim)....i ne izgleda tako lose...

Ali ne razumijem ljude kad govore da je smece od igre !?!?




Gaming Since 1995

imas pravo,majstore...doom je legenda i tako ce i ostat...btw.jel se ko sjeca koji je bio prvi fps;-)

mravojed
25-12-2005, 20:45
Wolfenstein 3D :yuck:

MarkaN
26-12-2005, 10:09
Wolfenstein 3D :yuck:

Doom :pray: (prvi pravi ;-)

v4MP1r3
26-12-2005, 10:11
Wolfenstein 3D :yuck:

Doom :pray: (prvi pravi ;-))


totally agree, sve ovo dalje je bezveze

mravojed
26-12-2005, 11:36
dobio sam komp tek 2001. i prva pucačina mi je bila blood, i ostala mi je jedna od najboljih,onda nakon nje sam odmah igrao serious sama,pa onda sve ovo ostalo,doom 1 sam odigrao negdje 2002 pa mi nije bio neš,iz razumljivih razloga hehe

RETROVIRUS
09-01-2006, 18:59
:cry: premračno :cry: ne tako loše ali ipak malo premračno ,e i da ne zaboravim na kraju čini mi se da je igra malo premračna :twisted:

Prince-Artas
09-01-2006, 20:30
DOOM 3 je dobra igra a na staroj MX440 vrtio sam solidno je na 1024x768 bez detalja

Ludy
10-01-2006, 16:47
Cika Bure.....zavidim ti na tome da kupujes igre samo radi toga da bi isprobao graf. i ram......svaka ti dala

Exar
19-01-2006, 21:32
moram se složit sa skoro svima da je doom 3 sranje!!! e smeće šteta plastike za cd! ono e ideš i pucaš j€b€n1h 5 sati u ista stvorenja!!
pošto je ovo pljuvačnica onda ću ovu igru popljuvat e ono skroz!!!
AAAA UMRI DOOM!!!! :twisted:

mrs.croft
19-01-2006, 21:43
moram se složit sa skoro svima da je doom 3 sranje!!! e smeće šteta plastike za cd! ono e ideš i pucaš j€b€n1h 5 sati u ista stvorenja!!
pošto je ovo pljuvačnica onda ću ovu igru popljuvat e ono skroz!!!
AAAA UMRI DOOM!!!! :twisted:

ok...

al ako misliš na jedinicu,tebe ću :twisted:

Prince-Artas
19-01-2006, 21:56
vi svi pljujete po doomu meni je igra zakon s mrak atmosferom

mrs.croft
20-01-2006, 02:25
vi svi pljujete po doomu meni je igra zakon s mrak atmosferom

ja ne pljujem

ali rađe bi igro doom 1 nego 3

mravojed
20-01-2006, 09:56
ja bi radije trojku nego jedinicu :D
ima stvarno genijalnu atmosferu. :pray:

još da su neke stvari drukčije napravili..

jeretik
20-01-2006, 10:54
Jel ko probo Classic Doom 3? Kad bi citav Doom 3 bio nakav, biloo bi super, ali ovako...

Enivej, cim nadjem vremena skinucu onaj Doom 3 In Hell mod, valja mi to probat, postacu utiske :D (iduce sedmice prabbli)

Inace, ocekivo sam od Dooma 3 da bude nesto slicnije System Shocku 2, pa mozete zamislit moje razocarenje papanskim dizajnom i repetitivnim gameplayom

Da ne govorimo o tome da je u igri potpuno s*ebano osvjetljenje (dokaz da moze bolje su Quake 4 i Quake Wars)

Prince-Artas
20-01-2006, 16:48
ja ću ga skinit u ponediljak na informatici jer nemam adsl kod kuće

mravojed
20-01-2006, 18:44
daj jeretik opiši malo taj classic doom 3,šta kako gdje zašto,da vidim vrijedi li ga skidat :?

jeretik
20-01-2006, 18:54
Ma preradjena samo prva epizoda Dooma 1

Dakle Doom 1 sa neprijateljima i oruzjima iz Dooma 3

Da cujes muzike, pravi Wavovi muzike iz prvog Dooma, teski metal :D

Sta da ti kazem, baca potpuno novo svjetlo na Impove :D Steta sto nisu sve epizode napravljene

Luka
21-01-2006, 20:23
Doom 3 : smeeeće 8)
Doom 1 : :pray:

Xlord
05-02-2006, 18:01
svi doomovi odlični samo prigovor doom3 malo premračno pa ništ se ne vidi
mislim znam da to tak treba biti ali ipak. sve u svemu doomovi su odlični :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

DeusEx
06-02-2006, 20:20
Ma ja sam doom3 kod frenda išo igrat kad ono nemreš pucat i koristit lampu u isto vrijeme a mislim stvarno koja glupost. I malo vuce na AVP, na onaj dio s marincem. Ostalo je sasvim dobro. :fof:

DeusEx
09-02-2006, 19:54
Malo je blesavo kada ideš hodnikom, nigdje žive duše i onda se okreneš jer te zombi mlati po glavi (stvorio se iz zida).

Exar
14-02-2006, 22:17
koga briga za atmosferu u doom 3 ako nis drugo ne valja... ajde grafika je dobra ali to nije nis... nema temelje za dobru... prosječnu pucačinu..

CTDP_Marko
14-02-2006, 22:27
Ma ja sam doom3 kod frenda išo igrat kad ono nemreš pucat i koristit lampu u isto vrijeme a mislim stvarno koja glupost. I malo vuce na AVP, na onaj dio s marincem. Ostalo je sasvim dobro. :fof:

Ali finta je kad se moraš odlučit što češ koristit.

ARTAS
15-02-2006, 10:24
[quote="Prince-Artas":11iaa92p]vi svi pljujete po doomu meni je igra zakon s mrak atmosferom

ja ne pljujem

ali rađe bi igro doom 1 nego 3[/quote:11iaa92p]

skini classic doom za doom 3

Michel
15-02-2006, 10:30
Meni je Doom odličan Benchmark. Baš kako je onaj lik reko: trebali su napravit igru od njega :rotfl: Svaka čast majstore!!!!

CTDP_Marko
15-02-2006, 12:14
Meni je Doom odličan Benchmark. Baš kako je onaj lik reko: trebali su napravit igru od njega :rotfl: Svaka čast majstore!!!!
Ali texture su mi nekako bezveze. Nisu baš detaljne.

Michel
15-02-2006, 13:26
Teksure su jadna kad uzmeš u obzir zahtjevnost.

blacklord
21-02-2006, 19:57
Doom 3 nije ono što je Carmack reklamirao. On je u biti htio prodati engine, a ne igru (zarada od igre se podrazumjevala jer se ipak temeljila na "Imenu" sa velikim slovom I. Svi smo mislili da ćemo dobiti savršenstvo ili možda da nećemo moći igrati (spominjale su se neke lude konfiguracije tipa Pentium 4GHz, 2 GB memorije, sve tadašnje grafičke kartice su bile preslabe za pokretanje isl.) :rotfl: ali eto....ja sam je igrao na srednjim detaljima i bump mappingom na clockanoj GF3 Ti 200 i zatrzalo mi je samo i jedino kod nekih većih pokretnih objekata (otvaranje velikih vrata isl.) tako da mogu reći kako je engine kvalitetno isprogramiran-barem kvalitetnije nego far cry koji je mogao biti i manje zahtjevan bez obzira što se radi o otvorenim prostorima (npr. mogli su staviti nešto više loading pointova). Oružja su dobra, ali lampa...............mislim da svjetiljku nije uopće potrebno spominjati- svijetliš u mraku i vidiš neprjatelja. Izvadiš sačmaricu da ga pozdraviš i pukneš....njega više nema i to ne zato jer si ga usitnio, već zato što te mlati odostraga. Žalosno je što nisu završili priču u trojci nego su htkeli dodatnu zaradu i ostavili nešto za expansion pack. U igri ima oko 99.5% mraka i 0.5% svjetlih trenutaka. Od toga 0.005% exterijera (manje nego u prve 2 minute serious sama). Oružja su mi *ebačka iako mi se ne sviđa "umanjeni" BFG efekt nakon ispucavanja....u dvojci se sjećam da je bio.........paaa, prilično razoran, pogotovo u multiplayeru kada bih jednim nabojem počistio punu sobu neprijatelja. Sviđa mi se PDA (originalna fora, nema što-pogotovo spam poruke tipa "penis enlargement") i interakcija sa konzolama, ali iskreno-da nema mraka igra bi bila puuuno bolja. Ne mogu igrati igru u kojoj ništa ne vidim....pa nije to silent hill već FPS.

shadow gamer
29-03-2006, 11:21
ja sam skoro plako kad sam vidio da mi je za doom3 preslaba grafička, a baš sam se htio usrat (uplašit) igrajući doom

Glass
29-03-2006, 16:44
ja sam skoro plako kad sam vidio da mi je za doom3 preslaba grafička, a baš sam se htio usrat (uplašit) igrajući doom

Ja sam odigrao demo i umalo me prekinulo srce.

Prince-Artas
29-03-2006, 19:52
[quote="shadow gamer":3h2x281d]ja sam skoro plako kad sam vidio da mi je za doom3 preslaba grafička, a baš sam se htio usrat (uplašit) igrajući doom

Ja sam odigrao demo i umalo me prekinulo srce.[/quote:3h2x281d]

ima nekih stašljivih trenutaka ali sve u sve i nije tako strašna igra

VVombat
29-03-2006, 19:56
[quote="Broken Mirror":1ul8d4i4][quote="shadow gamer":1ul8d4i4]ja sam skoro plako kad sam vidio da mi je za doom3 preslaba grafička, a baš sam se htio usrat (uplašit) igrajući doom

Ja sam odigrao demo i umalo me prekinulo srce.[/quote:1ul8d4i4]

ima nekih stašljivih trenutaka ali sve u sve i nije tako strašna igra[/quote:1ul8d4i4]

ja sam se u toj igri samo jednom uplasio i to kada sam bio kod neke komore kada se iznenada trzne onaj konj koji inace baca vatru ali me to nije uplasilo nego kada sam vidio svoju mamu pokraj sebe :D a bio sam skroz u igri tako da nisam nista oko sebe primjetio

D.E.M.O.
29-03-2006, 20:02
meni je igra super.. mada je niti jednom nisam doguro do kraja... smrc uvijek startam win :(

Herr Schnitzel
11-04-2006, 12:45
Nek se Carmack drzi enginea, a neka netko pravi radi igre.
Igra je toliko losa da ju se ne moze igrati vise od pol sata bez posljedica.

Prince-Artas
11-04-2006, 18:12
Nek se Carmack drzi enginea, a neka netko pravi radi igre.
Igra je toliko losa da ju se ne moze igrati vise od pol sata bez posljedica.

ne slažem se 8)

dugi
12-04-2006, 08:23
Igra je remek djelo ako je igras u odgovarajucim uvjetim.Pri tome misli na noc,5.1 slusalice i posten pc.Vjerovatno jedini pravi hororac sa super atmosverom.

Babitz
12-04-2006, 08:29
hororac samo prih par sati igranja, poslije je jako dosadan

dugi
12-04-2006, 08:38
KingMortal kako kome meni npr. diablo 2 nije zanimljiv ni prvih pola sata.

Babitz
12-04-2006, 08:39
a dobro, ja sam rekao svoje mišljenje :wink:
samo ti igraj doom3 bezbroj sati, nemam ništa protiv :wink:

dugi
12-04-2006, 08:45
Nebi igro diablo 2 ni da jedina igra na pc-u 8)
I ja sam rekao samo svoje mislenje 8)

T.N.T.
12-04-2006, 08:53
Nebi igro diablo 2 ni da jedina igra na pc-u 8)
I ja sam rekao samo svoje mislenje 8)ajde ovo je pretjerivanje, nemoj srat... :wink:

Babitz
12-04-2006, 08:57
Nebi igro diablo 2 ni da jedina igra na pc-u 8)
I ja sam rekao samo svoje mislenje 8)
a otkud znaš da sam svojevremeno bio teški ovisnik o tome?

T.N.T.
12-04-2006, 09:00
Nebi igro diablo 2 ni da jedina igra na pc-u 8)
I ja sam rekao samo svoje mislenje 8)
a otkud znaš da sam svojevremeno bio teški ovisnik o tome?slava donosi obožavatelje... :wink:

sad kad si u pcplayu postao si jako popularan... :)

dugi
12-04-2006, 09:00
T.N.T. na STRONGHOLD necu ni trositi ni minute prije cu igrati diablo 2 :)

T.N.T.
12-04-2006, 09:02
T.N.T. na STRONGHOLD necu ni trositi ni minute prije cu igrati diablo 2 :)King, što sam rekao.... :D

slava donosi obožavatelje... :D

Babitz
12-04-2006, 09:04
T.N.T. na STRONGHOLD necu ni trositi ni minute prije cu igrati diablo 2 :)King, što sam rekao.... :D0

slava donosi obožavatelje... :Djea, poznati smo otkad smo viđeni u pcp :D

T.N.T.
12-04-2006, 09:04
T.N.T. na STRONGHOLD necu ni trositi ni minute prije cu igrati diablo 2 :)King, što sam rekao.... :D0

slava donosi obožavatelje... :Djea, poznati smo otkad smo viđeni u pcp :Dyeah.... :wink:

uskoro ćemo djeliti autograme... :D

Babitz
12-04-2006, 09:12
[quote=dugi]T.N.T. na STRONGHOLD necu ni trositi ni minute prije cu igrati diablo 2 :)King, što sam rekao.... :D0

slava donosi obožavatelje... :Djea, poznati smo otkad smo viđeni u pcp :Dyeah.... :wink:

uskoro ćemo djeliti autograme... :D[/quote:1x7s02w1]
ja već imam slavno ime/prezime
neki znaju na što mislim :D

ajde dosta OT

dugi
12-04-2006, 09:15
Ma otvoreni ste ko kniga :D

MARIUS 2
13-04-2006, 00:10
DOOM 3 JE JEBENA IGRA I TU VIŠE NEMA FILOZOFIJE!!!! PUNE KANTE KRVI, ODVRATNI FRIKOVI, HORROR ATMOSFERA NABRIJANA DO DASKE, NEVJEROVATNA GRAFIKA, SUPER ORUŽJA, MRAK, DULJINA IGRANJA KAJ BI VIŠE NEKO TREBO???!!!!! A TI RED)-(EAD KAJ SE PRAVIŠ PAMETAN, PA ČIJI JE ID-SOFTWARE NEGO CARMACKOV A ONI SU NAPRAVILI TROJKU AK NISI SKUŽIO! PRIČAŠ NEBULOZE KO I SVI OSTALI KOJI SU VALJDA OČEKIVALI DA ĆE IM DOOM 3 PROMIJENIT ŽIVOT! TO JE IPAK SAMO IGRA, KUŽITE??? AL SUPER IGRA!!!

MARIUS 2
13-04-2006, 00:16
EJ ROBERTUS, SMRT JEDNOG ČOVJEKA BI DEFINITIVNO BILA SRETNA VIJEST CIJELOM SVIJETU KAD BI TO BIO TI JER SI GLUP KO KURAC I TOČKA!!!!!

Prince-Artas
13-04-2006, 10:18
DOOM 3 JE JEBENA IGRA I TU VIŠE NEMA FILOZOFIJE!!!! PUNE KANTE KRVI, ODVRATNI FRIKOVI, HORROR ATMOSFERA NABRIJANA DO DASKE, NEVJEROVATNA GRAFIKA, SUPER ORUŽJA, MRAK, DULJINA IGRANJA KAJ BI VIŠE NEKO TREBO???!!!!! A TI RED)-(EAD KAJ SE PRAVIŠ PAMETAN, PA ČIJI JE ID-SOFTWARE NEGO CARMACKOV A ONI SU NAPRAVILI TROJKU AK NISI SKUŽIO! PRIČAŠ NEBULOZE KO I SVI OSTALI KOJI SU VALJDA OČEKIVALI DA ĆE IM DOOM 3 PROMIJENIT ŽIVOT! TO JE IPAK SAMO IGRA, KUŽITE??? AL SUPER IGRA!!!

signed. meni je doom bolji od FC, H-L 2, FEARa

Wizard
13-04-2006, 11:35
Ma Doom 3 je odlicna igra, kakvih sve ima, ali nemoze se mjeriti sa HL2, niko se nemoze mjeriti sa HL2 i tocka

Prince-Artas
13-04-2006, 13:08
Ma Doom 3 je odlicna igra, kakvih sve ima, ali nemoze se mjeriti sa HL2, niko se nemoze mjeriti sa HL2 i tocka

meni je bolja od hl2 8)

KingTomy
13-04-2006, 13:14
Far Cry ih obadvije owna 8)

Prince-Artas
13-04-2006, 13:37
Far Cry ih obadvije owna 8)

:rotfl: :rotfl:

MARIUS 2
13-04-2006, 14:12
Neznam nisam igro half-life 2,malo sam ga vidio kod frenda. Možda i je bolji, moguće je al to nikako ne dokazuje da je doom sranje a po horror atmosferi je doom bolji od svih fps-ova dosad po mom mišljenju.

MARIUS 2
13-04-2006, 14:17
Al znam koji je doom definitivno smeće kakvog nema a to je ono šugavo sranje od filma koji je valjda snimljen za samo 4 sata da bi što brže pokupio lovu na ime igre!! Nisam stvarno dugo gledo tak loš film :yuck:

Wizard
13-04-2006, 15:44
Far Cry ih obadvije owna 8)FC nije ni do noznog prsta HL2, Doom3 ili FEAR-u

dugi
13-04-2006, 20:04
Fakat ne kuzim kak se nekome moze svidati HL2.Doom3 i FEAR a mrziti Far Cry.Meni su sva 4 naslova nenadjebiva i svi po redu su mi remek djela.

Prince
13-04-2006, 20:10
Fakat ne kuzi ka se nekome moze voljeti HL2.Doom3 i FEAR a mrziti Far Cry.Meni su sva 4 naslova nenadjebiva i svi po redu su mi remek djela.

potpis :wink:

Babitz
13-04-2006, 20:11
Fakat ne kuzi ka se nekome moze voljeti HL2.Doom3 i FEAR a mrziti Far Cry.Meni su sva 4 naslova nenadjebiva i svi po redu su mi remek djela.
stvar ukusa, man
stvar ukusa

Unnamed
30-05-2006, 18:10
Ljudi koji govore da je smeće govore istinu jer je igra stvarno smeće, zapravo i više od smeća. Sranje od igre.

Jerry
30-05-2006, 18:16
ma najbolji je Doom2 Doom3 je preveliko sranje Far Cry rules

Miro_The_Jedi1
31-05-2006, 10:12
:twisted: :twisted:
pre losa grafika šitno
čak je sirius sam 1 bolji od tog prokletog sranja :yuck: :yuck:

MindReader
31-05-2006, 10:41
ja mislim da ste se dosta ispljuvali na doom 3...
kao i uvijek, svatko ima svoje mišljenje o nečemu i mislim da pljuvačnica općenito nema nikakvog smisla.

ovo treba LOCKAT jer ima i dosta spammova.

ljudi, dajte se malo uozbiljite, prestanite pljuvat po doom-u i nemojte posjećivat pljucu jer stvarno, ali stvarno nema smisla.

toliko od mene

Johnny68
01-06-2006, 23:44
DOOM 3 je... Dobro, mišljenja su dosta podjeljena, ja mislim da je igra ODLIČNA, al' nećemo o tome... Uglavnom, na ovu igru se nikako ne smije pljuvati, jer to definitivno nije zaslužila! Ako ništa, onda barem zbog odličnog enginea, na kojem se temelji i Quake 4, a temeljit će se još dosta igara...
Tako da....

Valnjes 666
23-06-2006, 12:21
DooM 3 nije DOOM. Točka :yuck: :yuck: :yuck:

Sonic_Moronic
23-06-2006, 19:47
Eh igrao sam samo demo i nije bilo loše. btw. Idem malo igrat Doom 1 imam ga na cd-u :)

Prince-Artas
23-06-2006, 21:52
DooM 3 nije DOOM. Točka :yuck: :yuck: :yuck:

instaliraj classic doom v1.0 i uživaj u doomu 1

flander
25-07-2006, 22:05
Koje sranje od igre. Niš ne valja. NULA BODOVA
:) :D

D.E.M.O.
25-07-2006, 22:18
igra je odlicna, engine je odlican i da je igra manje skriptirana to ne bi bio doom

Prince-Artas
25-07-2006, 22:23
igra je odlicna, engine je odlican i da je igra manje skriptirana to ne bi bio doom

potpis. meni osobno doom3 je bolji od hl2, feara i far cry-a

Karzah
25-07-2006, 23:48
meni osobno doom3 je bolji od hl2, feara i far cry-a

Potpisujem , sjajno napravljena igra i ni jedna druga igra je ne može nadmašiti . Atmosfera , neprijatelji , oružja ma sve je premoćno . Posebno me fascinirao pakao pri kraju igre i onaj ulaz u njega , zakon . :pray:

O-Okac
26-07-2006, 09:06
DOOm 1 i 2 je prema meni najbolji fps ikad naprvljen (osim UT)
a doom 3 je sasvim solidna pucacina i bolja od vecine danjasnih igra ali nist nije bolje od DOOm 1 i 2

Babitz
26-07-2006, 09:17
meni osobno doom3 je bolji od hl2, feara i far cry-a

Potpisujem , sjajno napravljena igra i ni jedna druga igra je ne može nadmašiti . Atmosfera , neprijatelji , oružja ma sve je premoćno . Posebno me fascinirao pakao pri kraju igre i onaj ulaz u njega , zakon . :pray:OMG
OMG
OMG

neam komentara

Karzah
26-07-2006, 09:52
OMG
OMG
OMG

neam komentara

Šta onda postaš ?! http://img212.imageshack.us/img212/1379/iconrolleyesde5.gif

Babitz
26-07-2006, 09:56
da dam do znanja da se daaaaaleko ne slazem, al da mi se ne da obrazlozit

antrax5
26-07-2006, 10:41
Ovako u tome razdoblju kada je izlazio doom 3 očekivale su se još dvije igre a to su far cry i half life 2. Svi smo željno izčekivali da izađe doom 3 i znali smo da će to biti novi engiene i da će nam trebati nove i bolje komponente da bi ga igrali. Doom 3 je dobra igra,ne odlična, zato kaj mi je dosadilo to kaj se stalno krečeš po jedno te istim hodnicima, grafika svaka čast čak je i priča donekle dobra, oružja su sva ok. Igru sam igrao sa starom komfom sve skoro na medium detalji i brejkalo mi je, kada sam dobio novu komfu sve na high i ok mi je radilo bez trzanja ali mi se nije dala prelazit igra cijela ponovno, što govori da nije odlična igra. Half life 2 isto dobra igra, pogotovo oružja... Ali nekako mi je najdraži far cry zato kaj je teren ogroman, imaš puno načina da pređeš neki dio u igri, npr. dali češ se šuljati ili sve ih pobiti i tak, možeš igrati unutra i vani(večina vani). Sada neprijatelji, sve je bilio ok dok nisu došli mutanti, pogotovo oni majmuni kaj te ubiju jednim potezom eventualno dva, to mi je malo glupo, inače igram skoro uvijek na najtežoj razini igre osim nekih iznimaka.

Sada se rade svi skoro FPS-ovi po doom 3 engienu i dobro je. Recimo quake 4 je odlična igra a još bolja FEAR(priča i ono kaj bi trebao imati svaki FPS a to je bulett time)
:D :D :D

Prince-Artas
26-07-2006, 21:42
meni osobno doom3 je bolji od hl2, feara i far cry-a

Potpisujem , sjajno napravljena igra i ni jedna druga igra je ne može nadmašiti . Atmosfera , neprijatelji , oružja ma sve je premoćno . Posebno me fascinirao pakao pri kraju igre i onaj ulaz u njega , zakon . :pray:OMG
OMG
OMG

neam komentara

slušaj kinge mene se jebe šta ti misliš ja sam uživao u doomu :yuck:

sexy peace
29-07-2006, 11:02
Sranje nemoš je od straha prić.

O-Okac
29-07-2006, 11:11
Reci cu jasno i glasno doom 3 je prosjecnaSigra doom 1 i 2 su bolji i tocka .

Karzah
29-07-2006, 11:14
Sranje nemoš je od straha prić.

Dobar :)


Ima par strašnih dijelova , meni osobno na početku kad počinju dolaziti zombiji , onda one glave što lete i vrište , užas ... I Zombie Commando koji samo odjednom izleti i počne te kršiti , to je negdje na sredini igre .

*Fila*
29-07-2006, 20:56
Igra je ok ali mi nije bolja od far craya,half-lajfa i ostalih FPS-ova...A da je strašna,svakako je!! :) :shock:

flander
29-07-2006, 22:05
Ček vama je Doom 3 strašna igra???

Babitz
30-07-2006, 06:14
na pocetku je meni bio jebeno strasan, al u overallu avp ima jacu atmosferu 8)

flander
30-07-2006, 20:11
Danas neznam dal uopče postoji koja strašna igra,al ono bas strašna da se use*** od straha. :)

Prince-Artas
30-07-2006, 21:00
Danas neznam dal uopče postoji koja strašna igra,al ono bas strašna da se use*** od straha. :)

Aliens vs Predator 2

flander
30-07-2006, 21:30
kakva je grafika? Jel je mozes s kojom igrom usporedit?
Onak zanima me :wink:

Prince-Artas
30-07-2006, 22:41
malo starija igra ali grafa je ok. (nešto ko cs i hl-1)
usporedi s filmom. puno mraka i aliena. meni se sviđa

mburazer
08-08-2006, 20:07
Doom III je odlična igra jedino je problem što je igra montona,naime svi leveli su isti i neki su dosadni ali atmosfera je dobra. 8)

kako Edo Maajka kaže:I za sve seljake,hehehe,radit narodnjake!

Anybody?! :-x

Karzah
08-08-2006, 21:08
Doom III je odlična igra jedino je problem što je igra montona,naime svi leveli su isti i neki su dosadni ali atmosfera je dobra. 8)



Istina je da su svi leveli skoro isti ali sve ostalo je sjajno .

Imam Feebasa/Milotca
08-08-2006, 21:25
Danas neznam dal uopče postoji koja strašna igra,al ono bas strašna da se use*** od straha. :)

Aliens vs Predator 2

AvP2 nije strasan. AvP orginal je za zakenjat se od straha, pa to na lusteru zavrsis. Ma Doom3 mi je dosadio jer nije imao nista posebnog sto bi te drzalo do kraja, a i cijena je za bananu. Al se morate svi slozit da su orginali uvijek bolji od nastavka.

Frost
28-09-2006, 17:08
Doom3 mi je odličnaigra, pogotovo za polagano igranje, kada nemaš previše vremena, po pol sata sat, užival sam u igri.
Boli me đon za tuđa mišljenja pogotovo od ljudi koji su se bojali je igrat i koji se nisu potrudili je odigrat, To je među najboljim igtrama današnjice

Kiklop
28-09-2006, 18:41
evo ja trenutno prolazim doom 3 i nije mi bas nesto previse mraka da bi se igralo po danu a previse strasno da bi se igralo po noci

Frost
28-09-2006, 18:59
Pa nije, to i kažem, igra je super, ali se probaj opustiti kada ju igraš, zamisli da si mean moter fucker i tada ti nemože nitko ništa, desni klik je sprint i zakon!!!! :) :twisted:

Kiklop
28-09-2006, 19:07
Pa nije, to i kažem, igra je super, ali se probaj opustiti kada ju igraš, zamisli da si mean moter fucker i tada ti nemože nitko ništa, desni klik je sprint i zakon!!!! :) :twisted:meni je desni klik skok a najbolje oruzje mi je svjetiljka u god modu

Kiklop
28-09-2006, 19:56
bljah, igrajte nightmare razinu u 3 ujutro i bez cheatova...isto kao da igram u 11 samo sa u 3 nemogu gledat i moguce da bi se sutra dan probudio s glavom na tipkovnici i udubinama po faci od gumbova a sjecao bi se samo nocnih mora od zvukova

Frost
29-09-2006, 09:50
Chetanje :yuck:
Ma ako sobu zamračiš do kraja to je dosta!

Karzah
29-09-2006, 10:07
Silent Hill je meni strašniji od Dooma 3 . Npr. stojim u sobi u kojoj je totalna jeza gdje gori samo jedna mala lampica . Pokušavam izaći iz nje i onda mi netko s druge strane po kvaki petlja , pogledaš kroz ključanicu i vidiš neku spodobu . Užas ...

Frost
29-09-2006, 10:52
Da ali za mene je silent hill horor, a doom3 pucačina, dva različita pojma.
Zar se nebi u silent hillu osječao sigurnije sa BFG-om :)

Karzah
29-09-2006, 11:23
Da ali za mene je silent hill horor, a doom3 pucačina, dva različita pojma.

mislio sam na razinu horora u te dvije igre .



Zar se nebi u silent hillu osječao sigurnije sa BFG-om:)


ofkors da bi , ne bi bilo nikoga živog :)

Berax0r
29-09-2006, 12:11
meni je sranje to sada tocno nisam gledao svaku stranicu ove tema ali neznam dali je vec netko ovo napisao:U jebenoj cijeloj igri nije bilo selotejpa da se zalijepi lampa za pištolj :wink:

DOOM 3 sucks :yuck:

Karzah
29-09-2006, 15:46
U jebenoj cijeloj igri nije bilo selotejpa da se zalijepi lampa za pištolj :wink:

DOOM 3 sucks :yuck:

Meni to uopće nije bio problem , navikneš se a i to je baš kul jer to daje dozu straha , baš promijeniš s oružja na lampu i ugledaš nekog stvora pred sobom . 8)

Lost
29-09-2006, 16:04
ma vi nise normalini, doom 3 je solidna igrica, sa odličnom grafikom, jedina star koja je kvari je da dosadi brzo......a uspoređivanje sa half life2 je bez veze, ako već uspoređujete, onda usporedite half life sa f.e.a.r, koja je nekoliko puta bolja od half lifa......

Karzah
29-09-2006, 16:34
aaaaah da... ideš hodnikom sa pumpericom u rukama i healthom na 3, i čuješ neki zvuk, promijeniš na lampu, okreneš se i tup...

To što moraš mijenjati lampu i oružje svaki čas igri daje dodatnu težinu .

Lord Myrkul
29-09-2006, 16:44
ma vi nise normalini, doom 3 je solidna igra, sa odličnom grafikom, jedina star koja je kvari je da dosadi brzo......a uspoređivanje sa half life2 je bez veze, ako već uspoređujete, onda usporedite half life sa f.e.a.r, koja je nekoliko puta bolja od half lifa......S

dosadi? hočeš reć da si non stop u mraku i da ti to baš i ne odgovara pa onda kao dosadila ti je?
jedino šta mi je glupo u igri je boss na kraju kojeg se prelako riješi

Dyslexia
29-09-2006, 22:34
Doom je kurac naspram Fear -a ja sam se bojao tu igru igrat sam igra je strasna.

Karzah
29-09-2006, 22:39
F.E.A.R. je jako dobra igra ali po meni nije bolja od Dooma 3 .

Big Al
30-09-2006, 01:08
FEAR je nekako strapan na loš način

Kiklop
30-09-2006, 16:41
doom3 ima dobru grafiku and staff al nema igrivost dosadan je

Rocchiro
01-10-2006, 18:19
doom 3 je prenategnuta igra.amen

Fencing_LORD
01-10-2006, 18:44
Dobra za kratkotrajno ispuhavanje, ali nipošto nešto oduševljavajuće

Lord Myrkul
01-10-2006, 22:31
joj nikad neču zaboravit prvi susret sa doomom dakle:kod prijatelja igram u 10 navečer, sve zamračeno, neke budale iz mraka izlaze, stenju, moliš boga da zapucaju jer ih tako jedino vidiš....
i onda me prijateljev pas poliže po nogavici :scared: :scared:
skoro san se u gače usra, eh i da skoro si jezik prigriza, ali sve u rok službe...

Kiklop
01-10-2006, 23:11
joj nikad neču zaboravit prvi susret sa doomom dakle:kod prijatelja igram u 10 navečer, sve zamračeno, neke budale iz mraka izlaze, stenju, moliš boga da zapucaju jer ih tako jedino vidiš....
i onda me prijateljev pas poliže po nogavici :scared: :scared:
skoro san se u gače usra, eh i da skoro si jezik prigriza, ali sve u rok službe...igraj u god modu nema straha samo ih mlatis s lampom

Karzah
01-10-2006, 23:35
Sa šiframa nije fora igrati , to sve pokvari :naughty:

Dyslexia
02-10-2006, 21:29
Predugacka je igra postane dosadno poslje sve je nekako isto barem meni

Kiklop
02-10-2006, 21:40
Sa šiframa nije fora igrati , to sve pokvari :naughty:sa siframa sam poceo igrat tek kad mi je igra dosadila i kad mi je bilo dosta straha

Karzah
02-10-2006, 21:50
Predugacka je igra postane dosadno poslje sve je nekako isto barem meni


to je istina , slični su nivoi ali meni je bio fascinantan izgled pakla tj. onaj početak kad moraš hodati po stepenicama do portala i sve je okruženo lavom . Taj dio u igri je definitivno drugačiji od ostalih dijelova .

Maiq
01-01-2007, 15:56
Slažem se s vama, grafički ga se ne može popljuvati!
Ali igra je THE SHIT!!!!!!
U svakom pogledu. I nikako se ne može uspoređivat sa HALF LIFE 2, za kojeg DOOM3 nije ni crno ispod nokta!


over and out 8)

Dosadno i linearno... uzmi pušku... ubi monsera...nađi metke... ubi monstera..... ubi monstera.....

dinix
01-01-2007, 17:27
Slažem se s vama, grafički ga se ne može popljuvati!
Ali igra je THE SHIT!!!!!!
U svakom pogledu. I nikako se ne može uspoređivat sa HALF LIFE 2, za kojeg DOOM3 nije ni crno ispod nokta!


over and out 8)

Dosadno i linearno... uzmi pušku... ubi monsera...nađi metke... ubi monstera..... ubi monstera.....

zaboravio si rec ubi monstera.... LOL....

Nightyx
01-01-2007, 18:18
Samo igrivost i zatvoreni hodnici (motononi) nevaljaju sve ostalo ok.

Kiklop
01-01-2007, 19:06
Samo igrivost i zatvoreni hodnici (motononi) nevaljaju sve ostalo ok.a kaj onda valja
,grafika?

dinix
01-01-2007, 19:47
Samo igrivost i zatvoreni hodnici (motononi) nevaljaju sve ostalo ok.a kaj onda valja
,grafika?

grafika i zvuk su predobri u igri...

SkunK
03-04-2007, 23:10
Linerano previse.
Niti jednom nisam koristio sifre ili slicna sranja.
Evo postupka :

Hodaj, equip svjetiljka, nadji monstera, press 3, equip sačma,raznesi ga,equip svjetiljka, odi dalje.
Svakih 20 sekundi stisnes f5 za quick save, i ako te netko slucajno, ali slucajno ubije samo loadas i igras dok ne prodjes.

Stupidno,linerano i lagano.

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 13:28
da, to je jedan od nacina. quick save svako malo

dugi
04-04-2007, 15:16
Iza dobrog konja se prasina dize.Koliko vidim vec 12 stranica a igra izasla prije koliko ono, 2 godine.Da ne valja pala bi u zaborav odmah nakon izlaska.Igra je jebenica.Jedan od najboljih fps-ova ikada.Igra je linearna,na trenutke monotona i jednostavna ali odlicna.Atmosfera je ludilo.Ne kuzim one kaj imaju problem sa lampom.Pa kak vam nije palo na pamet otici u opcije i podesiti lampu na neku od tipki na misu.I to sto nemozes istovremeno svjetliti i pucati je fenomenalno.Nadam se novom nastavku.

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 15:24
ja se takodjer nadam novom nastavku, ali neka izadje tek kada kupim novi komp, da ga mogu odma igrat

Lord Jambrek
04-04-2007, 16:29
Znate kaj mi je jedino žao. To kaj su izbacili onog legendarnog velikog kiberntetskog pauka, čak su i postojali koncepti za njega, ali ga nisu ubacili.

Onog velikog iz originalnog DOOM-a

KyleeX
05-04-2007, 10:21
doom 3 je zakon igrat u lanu :twisted:

Karzah
05-04-2007, 11:57
Znate kaj mi je jedino žao. To kaj su izbacili onog legendarnog velikog kiberntetskog pauka, čak su i postojali koncepti za njega, ali ga nisu ubacili.

Onog velikog iz originalnog DOOM-a

Ja ne volim paukove , nažalost neizbježni su u ovakvim igrama . U Doomu 3 je grafika sjajna pa su još odvratniji :|

Babitz
05-04-2007, 14:46
jeste pizduni ak vam smeta previše mraka

to je tak namjerno napravljeno radi atmosfere

odite igrat simse ak se bojite dooma :o

19-04-2007, 09:49
:kill: Malo priče... puno municije , ubijanja, klanja ..i svega ostaloga što volimo ...... = ODLIČNO