PDA

Pogledaj cijelu verziju : Punkbuster



revenion
08-01-2007, 13:55
nekaj mi se sjebalo kod pb-a u codu 2...(na ostalim igrama radi)ovak pokusao sam sve...pb setup i to...problem je u tome sto kad sam iso na neki usrani bugarski server kaze da iskljucim pb...ja iskljucim onda...i krenem na server kad je doslo do onog sa challenge igra mi se crasha...a jbg...e onda se vratim i idem na drugi server...sjetim se pba...idem ja u options...kliknem na pb sa no na yes...i vidim kak se prebaci na yes negde 10 stotinki vrati se na no(mora se imat jako dobar vid da se uoci)i crasha mi se igra...i tako svaki put...kak da sredim...plzz odgovor...jer mi najdrazi serveri imaju pb...a nemam opet cd...mogu cd jedino nabavit za tjedan dana...a neda mi se cekat...

King tiger
08-01-2007, 14:21
I meni je isti problem ali ja sam shebao tako sto sam igrao na hamachi serveru.

Ako bi neko bio dobre volje da uploada svoj pb folder i cod2mp exe. da mozemo skinuti.

Jerry
08-01-2007, 14:22
heh...pola svijeta se to događa kako kaže gospodin keny koji je isto imao /ima taj problem..a i meni se to dogodilo..također sam išao na jedan server di je pb off,igram i ono dosadno mi...i da idem na bihnet traži PB on,ja prebacim on i odma se cod crasha i opet bude na no..problem je riješio reinstall igre...pokušao sam sve...pokušo sam novi PB folder stavit novi exe od mpa ali ništa


I meni je isti problem ali ja sam shebao tako sto sam igrao na hamachi serveru.
same here ;)

King tiger
08-01-2007, 14:24
Nemam cd-a u pm .

revenion
08-01-2007, 14:30
ni ja...jebemu...jedan lik zna...barem mislim...AJDE NEKO...BUHUHUHU...barem dok mi ovaj ne kaze tocno sta...nest na http://www.punksbusted.comSlik mi reko odi tu scrollaj dole itd...neznam na sta tocno misli...pitat cu kad se vrati...ako se vrati :cry:

streetrace777
08-01-2007, 16:51
Meni je to jucer bilo i samo sam lagano reinstall napravio

Al Bundy
08-01-2007, 17:27
meni se isto to dogada

ocu stavit pb on i samo dode nakratko yes prebaci se opet na no

i izade mi iz igre

kako da to sredim

skinuo sam i pbsetup.exe ali nekuzim kako dainstaliram to

mozete mi se na MSN bugs_1000@hotmail.comSjavit ako zelite pomoc

Berax0r
08-01-2007, 18:44
Obrisana zadnja dva posta

sexy peace
08-01-2007, 18:58
ja sam to popravia nesto sam bija upisa u konzolu PB_ENABLED_???? ali neznam dis am to bija naša.

King tiger
23-01-2007, 15:27
Uspio sam popravit punkbuster bez reinstalla.