PDA

Pogledaj cijelu verziju : Coldplay



Om3G@
06-01-2007, 22:05
Jel ima netko na forumu da ih slusa? Sto mislite o njima, koje su vam najbolje pjesme, album... ?

Ja sam ih poceo slusati prije nesto vise od godinu dana i odlicni su. Imaju neobican izricaj i odlicne tekstove!

Rocchiro
06-01-2007, 22:18
ne slusam ih,ali su kvalitetan bend

Simon the Dreamer
06-01-2007, 22:56
Imaju par dobrih pjesama, ali albumi u cjelini mi nisu baš sjajni. Ali vokal je jaaako super.

flander
06-01-2007, 23:19
jedina stvar koju od njih imam je Speed of sound. Dobra stvar. :wink:

Ps1ho
07-01-2007, 00:54
ja ih povremeno znam poslusat, iam par albuma, odlicni su mi...

Burek_fr0m_SPACE
07-01-2007, 00:58
Clocks mi se jako sviđa. Čuo sam još i Scientist i At My Place (ili kako već?) i malo šta drugo... nažalost. Dobri su.

Om3G@
07-01-2007, 03:27
Clocks mi se jako sviđa. Čuo sam još i Scientist i At My Place (ili kako već?) i malo šta drugo... nažalost. Dobri su.

In My Place - - ispravak...

Da, te sve pjesme koje si cuo sa albuma A Rush of Blood to the Head...

Recimo, kod njih mi je najbolje, ako nisi fan Coldplaya u potpunosti, neces imati sve njihove pjesme, bez ako imas sve albume.

Burek_fr0m_SPACE
07-01-2007, 10:38
Recimo, kod njih mi je najbolje, ako nisi fan Coldplaya u potpunosti, neces imati sve njihove pjesme, bez ako imas sve albume.
Ne shvatih šta je pisac htio da kaže...

Kenyi
07-01-2007, 10:58
omega savrseno objasnjeno a imaju dobre pjesme imam i njihov album.

Karzah
07-01-2007, 11:19
Jel ima netko na forumu da ih slusa? Sto mislite o njima, koje su vam najbolje pjesme, album... ?

Ja sam ih poceo slusati prije nesto vise od godinu dana i odlicni su. Imaju neobican izricaj i odlicne tekstove!


Ja ih slušam već oko 4. godine . Sjajan bend , imam sve njihove albume i svi su odlični .Teško je reći koja mi je pjesma najbolja jer su sve super ali mogao bih izdvojiti Square One , White Shadows , Speed of Sound , Clocks ,Warning Sign i Don't Panic (makar je kratka) .

Om3G@
07-01-2007, 11:44
[quote="Om3G@":2r6mnz4w]Recimo, kod njih mi je najbolje, ako nisi fan Coldplaya u potpunosti, neces imati sve njihove pjesme, bez ako imas sve albume.
Ne shvatih šta je pisac htio da kaže...[/quote:2r6mnz4w]

Npr. kad izdaju neki singl ili EP, onda na njemu budu uvijek nove pjesme. Upravo sam vecinu toga skinuo sa neta i predivno je.

I da, ima jedna obrada pjesme "Can't Get You out of My Head" od Kylie Minogue... odlicno!

dugi
07-01-2007, 12:45
Imam njihova dva zadnja albuma i jedan koncert na dvd-u.Moram nabaviti i njihove ostale albume jer prakticki jedino Coldplay i slusam.

dinix
07-01-2007, 13:03
dobar je bend.... speed of sound :pray:

Valtiel
07-01-2007, 13:59
Dobar bend, ali nisu ni do koljena Kean-u, takoder britanskom bendu istog zanra. :pray: :pray: :pray:

dinix
07-01-2007, 14:35
Dobar bend, ali nisu ni do koljena Kean-u, takoder britanskom bendu istog zanra. :pray: :pray: :pray:

OT: keane je bas lud - dobra je ona pjesma Everybody's Changing.....

hacker
07-01-2007, 19:32
Ne slusam bas,najbolja pjesma mi je Speed of sound

Valtiel
07-01-2007, 20:11
Dobar bend, ali nisu ni do koljena Kean-u, takoder britanskom bendu istog zanra. :pray: :pray: :pray:

OT: keane je bas lud - dobra je ona pjesma Everybody's Changing.....

:pray: Meni su najbolje On A Day Like Today, The Frog Prince i A Bad Dream :pray:

Frky
07-01-2007, 21:38
Imam sve od njih , ali neslušam baš !

Om3G@
07-01-2007, 21:59
Imam njihova dva zadnja albuma i jedan koncert na dvd-u.Moram nabaviti i njihove ostale albume jer prakticki jedino Coldplay i slusam.

Imaju tri studijska albuma i jedan koncertni DVD...

Uglavnom, sto se tice Keana, to je inace osobnog ukusa, a ne globalnog...
A Coldplay je usput trenutno najpopularniji i najveci britanski bend - - barem tako kruze kritike...

Kean bas i nije emo rock u potpunosti, tak da se ne moze reci da pripadaju istom zanru...

Valtiel
08-01-2007, 04:21
Imam njihova dva zadnja albuma i jedan koncert na dvd-u.Moram nabaviti i njihove ostale albume jer prakticki jedino Coldplay i slusam.

Imaju tri studijska albuma i jedan koncertni DVD...

Uglavnom, sto se tice Keana, to je inace osobnog ukusa, a ne globalnog...
A Coldplay je usput trenutno najpopularniji i najveci britanski bend - - barem tako kruze kritike...

Kean bas i nije emo rock u potpunosti, tak da se ne moze reci da pripadaju istom zanru...

Niti Keane niti Coldplay nisu Emo rock.

Keane i Coldplay:
Piano rock
Alternative rock

Provjeri Wikipediju. Isti zanrovi! I, to da li su najpopularniji je diskutabilno, bas kao sto je to da li su najbolji. To je ipak do ukusa. :) :wink:

BTW
Keane:
2004 Q Awards Best Album United Kingdom
2004 Premios Ondas Best International Band Spain
2004 Ivor Novello Composers of the year United Kingdom
2005 Brit Awards Best Album United Kingdom
2005 Brit Awards Best Breakthrough Act United Kingdom
2006 GQ Awards Band of the year United Kingdom

Om3G@
08-01-2007, 15:16
Imam njihova dva zadnja albuma i jedan koncert na dvd-u.Moram nabaviti i njihove ostale albume jer prakticki jedino Coldplay i slusam.

Imaju tri studijska albuma i jedan koncertni DVD...

Uglavnom, sto se tice Keana, to je inace osobnog ukusa, a ne globalnog...
A Coldplay je usput trenutno najpopularniji i najveci britanski bend - - barem tako kruze kritike...

Kean bas i nije emo rock u potpunosti, tak da se ne moze reci da pripadaju istom zanru...

Niti Keane niti Coldplay nisu Emo rock.

Keane i Coldplay:
Piano rock
Alternative rock

Provjeri Wikipediju. Isti zanrovi! I, to da li su najpopularniji je diskutabilno, bas kao sto je to da li su najbolji. To je ipak do ukusa. :) :wink:

BTW
Keane:
2004 Q Awards Best Album United Kingdom
2004 Premios Ondas Best International Band Spain
2004 Ivor Novello Composers of the year United Kingdom
2005 Brit Awards Best Album United Kingdom
2005 Brit Awards Best Breakthrough Act United Kingdom
2006 GQ Awards Band of the year United Kingdom

Pod alternativni rock ti se stavlja sve sto uvodi jos jedan instrument koji nije po defalutu zamisljen u rocku, tak da danas imas hrpu alternativnih bendova...

Dobro sad, sto se tice nagrada, Coldplay ih im puno vise, jer su i osim toga nesto stariji bend.

ghostman
20-02-2008, 17:48
ja sam njihov FAN imam hotmail po njima najbolje su mi pjesme clocks TALK SPEED OF SOUD I JOŠ MNOGO NJIH...

reiki_
20-02-2008, 20:07
aaa , kad sam neki dan čuo talk . porpvailo mi dan. inače ih volim , ali ne slušam često jer se inače ne mogu probudit.

Systematic Reverse
21-02-2008, 10:14
OK su. Scientist i Clocks dushu dale (:

smartass
25-05-2008, 20:15
imaju par dobrih pisama , veoma mi se sviđa što često koriste klavir, al britanski rock nije baš po mom ukusu ,Coldplay bo morao malo živnuti

Kenyi
25-05-2008, 20:23
ako niste znali, u ophodnji je novi album Viva la Vida or Death and All His Friends od Coldplaya, ja ga nabavljam za par dana pa javim utiske.

LD
19-06-2008, 13:55
Nabavio sam novi album kao sto je netko vec napomenuo "Viva la Vida" tj. japanska verzija "Death and all his friends". Uglavnom pjesme su odlicne, nemoze se puno opisati dok ne cujete. Ja bih izdvojio pjesme "Cementeries of London", "Viva la vida" i "Lost", ma zapravo nemozete izdvojit jednu pjesmu jer se stvarno slazu jedna na drugu. Tako da gg Coldplay :=)