PDA

Pogledaj cijelu verziju : disk od 1 terabajta



Jack5
06-01-2007, 12:53
Da,da pojavit će se od Hitachia

1000 gb memorije

Kenyi
06-01-2007, 12:58
mah to je pretjerivanje ako se mene pita to samo nekim firmama velikim treba ali za personalno racunalo to je stvarno pretjerivanje .(drugacije receno zakon je).

Valnjes 666
06-01-2007, 12:58
Da,da pojavit će se od Hitachia

1000 gb memorije,ima da naslažeš igara...

Oće bit dobar šta mislite,čujem dosta da je Hitachi tvrdi disk loš izbor,da su bolji WD i Seagate :?

Pa ovo je čisti spam...daj razmisli malo!!!

Za godinu,dvije će doći diskovi od 5 TB memorije,zašto uopće otvarati ovakvu temu?!?

Ja imam WD i Samsunga i neam nikakvih problema,osim što mogu reći da je WD stariji i ima 2 MB cashe memorije,a samsung 8 MB cashe memorije, WD 80GB,Samsung 160Gb,WD secundary master,Samsung primary master.

Po tome,Samung bi trebao biti brži od WD-a,ALI,po svim testovima i usporedbama,moj WD gazi samsung.

Nije mi jasno!!!

GrannyKiller
06-01-2007, 13:34
Oće bit dobar šta mislite,čujem dosta da je Hitachi tvrdi disk loš izbor,da su bolji WD i Seagate :?

Hitachi je bolji izbor i od WD-a i od Seagatea. Brz, tih i hladan. najveći Seagatei su brži, ali ne previše.

kulamasta
06-01-2007, 13:44
Oće bit dobar šta mislite,čujem dosta da je Hitachi tvrdi disk loš izbor,da su bolji WD i Seagate :?

Hitachi je bolji izbor i od WD-a i od Seagatea. Brz, tih i hladan. najveći Seagatei su brži, ali ne previše.

Potkrijepi nekim linkom, testom ili neznam cime...

dugi
06-01-2007, 13:48
Oće bit dobar šta mislite,čujem dosta da je Hitachi tvrdi disk loš izbor,da su bolji WD i Seagate :?

Hitachi je bolji izbor i od WD-a i od Seagatea. Brz, tih i hladan. najveći Seagatei su brži, ali ne previše.

Sve su to dobri diskovi i razlike medju njima su zanemarive i neprimjetne u svakodnevnom radu.Jedino sto mozete primjetiti su razlike u "buci" ako ste picajzla kao ja.Kod kupnj diska primarno treba biti duzina garancije i sto veci kapacitet za sto manje para.

GrannyKiller
06-01-2007, 14:22
Oće bit dobar šta mislite,čujem dosta da je Hitachi tvrdi disk loš izbor,da su bolji WD i Seagate :?

Hitachi je bolji izbor i od WD-a i od Seagatea. Brz, tih i hladan. najveći Seagatei su brži, ali ne previše.

Potkrijepi nekim linkom, testom ili neznam cime...

ne da mi se tražiti reviewe, pa ću samo reći da na PC Ekspertu svi hvale Hitachi i Samsung. imao sam i ja lijepih iskustava sa Hitachijem, samo je nažalost morao proć.

kulamasta
06-01-2007, 14:36
JEsu oni to pokrijepili nekim testicem... barem malim? ili je to vise "svaki cigo svoga konja hvali..."

Bas prosurfo Pc Ekspertom podforum storage... Na prvoj strani doticnog podforuma par thredova koji se bavi pitanjem koji disk...
Odgovori su ovakvi po prilici.....: Hitachi!, Sehate! Samsung! Hitachi je brzi od Samsunga! Ne nije, sporiji je! .... i to je to... nikakav argument, test... nista...

Arbiter of Change
06-01-2007, 15:06
Da, da postoje i to sve, ali koliki je stvarni ocitani prostor ako netko zna?

dugi
06-01-2007, 15:10
JEsu oni to pokrijepili nekim testicem... barem malim? ili je to vise "svaki cigo svoga konja hvali..."

Bas prosurfo Pc Ekspertom podforum storage... Na prvoj strani doticnog podforuma par thredova koji se bavi pitanjem koji disk...
Odgovori su ovakvi po prilici.....: Hitachi!, Sehate! Samsung! Hitachi je brzi od Samsunga! Ne nije, sporiji je! .... i to je to... nikakav argument, test... nista...

Nikada ih nisam slusao previse a kao sto mozes vidjet cak u inat njima ( ali i zato jer je imao najmanju cijenu za 250 gb sa 16 mb c) imam bas Maxtora po kojemu vole pljuvati.

Jack5
08-01-2007, 11:42
http://www.msan.hr/itnews/default.aspx? ... cleId=1475 (http://www.msan.hr/itnews/default.aspx?tabid=104&newsType=ArticleView&articleId=1475)
evo linka baš da ne bi bio čisti spam

Zeznuo sam se da je Hitachi loš,mislio sam na Maxtora-po njemu vidim volite pljuvat