PDA

Pogledaj cijelu verziju : logitech g15 & xfire



rave_or_die
04-01-2007, 17:50
cou sam da se na logitechev g15 lcd ekran moze prikazivati xfire poruke itd,jeli tko zna kako to staviti?

Jerry
04-01-2007, 17:52
ne kužim :?

rave_or_die
04-01-2007, 17:58
pa na logitechovoj strani sam vidio ovo citiram:'
Xfire is a free tool that automatically keeps track of when and where gamers are playing PC games online and lets their friends join them easily. Xfire eliminates the hassles of running multiple programs like IRC, instant messengers, or in-game friends lists. Version 1.62 and higher includes support for the G15 GamePanel .'

Valnjes 666
04-01-2007, 17:58
cou sam da se na logitechev g15 lcd ekran moze prikazivati xfire poruke itd,jeli tko zna kako to staviti?


Šta je pisac htio reći??? :kill: :hangin: :kill:

rave_or_die
04-01-2007, 17:59
[quote="{B}Łood rAvE{n}":vqw58exx]cou sam da se na logitechev g15 lcd ekran moze prikazivati xfire poruke itd,jeli tko zna kako to staviti?


Šta je pisac htio reći??? :kill: :hangin: :kill:[/quote:vqw58exx]

citaj drugi post po redu

Valnjes 666
04-01-2007, 18:02
pa na logitechovoj strani sam vidio ovo citiram:'
Xfire is a free tool that automatically keeps track of when and where gamers are playing PC games online and lets their friends join them easily. Xfire eliminates the hassles of running multiple programs like IRC, instant messengers, or in-game friends lists. Version 1.62 and higher includes support for the G15 GamePanel .'


Ajd daj link...

rave_or_die
04-01-2007, 18:04
evo link http://www.logitech.com/promotions/prom ... ntid=11264 (http://www.logitech.com/promotions/promo.cfm?countryid=19&languageid=1&contentid=11264)

Bishop_45_(2)
04-01-2007, 18:26
TIPOVI, on pita kako na Logitechovoj tipkovnici G15 staviti da se X-f poruke prikazuju na onom malom ekranu !!!!
pogledao u help file-u od X-fire-a ili FAQ na njihovoj str:! !!!

str33t6l0w
04-01-2007, 18:38
oni ne citaju postove pa neskuze....

pa probaj samo instailrat x-f (verziju vecu od 1,62 i nadalje) i probaj nest prčkat po opcijama.... valjda ces nesto nac..

rave_or_die
04-01-2007, 18:47
oni ne citaju postove pa neskuze....

pa probaj samo instailrat x-f (verziju vecu od 1,62 i nadalje) i probaj nest prčkat po opcijama.... valjda ces nesto nac..

imam najnoviji xfire i na xfire faq sam gledo i na logitechovoj i nisam naso nigdje upute kako to staviti

Bishop_45_(2)
04-01-2007, 18:48
imaju li kakav forum ???
mozda u opcijama od tipkovnice !!!!

rave_or_die
04-01-2007, 18:50
u opcijama od tipkovnice nema nista a sad cu potrazit jel ima kakav forum

rave_or_die
04-01-2007, 20:03
trazio sam po forumu nema...zar nitko nezna??

GrannyKiller
04-01-2007, 20:37
vjerojatno trebaš skinuti applet za tipkovnicu da ti prikazuje poruke.

http://www.g15mods.com/mods.html
pogledaj i na njihovom forumu.

uglavnom guglaj malo...

Bishop_45_(2)
04-01-2007, 21:25
gledao sam malo taj G15 u ducanu; uopce nije toliko kvalitetan ko sto su mu digli hype; neka slaba i jadna plastka, covjece mene je bilo strah da ga nebi slomio; ekran mi bas ne treba, osim ako nekom nije jako vazno da mu se poruke prikazuju na malo LCD-u :wink: , postoje kvalitetnije tipkovnice koje imaju duplo vishe funkcijskih tipki, a kostaju bitno manje, led svjetla su barem diskretna za razliku od nekih tipkovnica, ali dosta nas zna tipke napamet, ako neznas gdje se nalazi tipka otvori hebeno svjetlo i pogledaj, ....ponovo nepotreban dodatak; tako da je moj zakljucak:::> G15 je tipkovnica za tipove kojima je jako vazno da se hvale etiketom svoje tipkovnice !!!
I ocito tipkovnica i nema bas neku softw. podrsku kad je tip morao doci na forum pitati kako da nesto namjesti, ..... !!!

GrannyKiller
04-01-2007, 21:45
gledao sam malo taj G15 u ducanu; uopce nije toliko kvalitetan ko sto su mu digli hype; neka slaba i jadna plastka, covjece mene je bilo strah da ga nebi slomio; ekran mi bas ne treba, osim ako nekom nije jako vazno da mu se poruke prikazuju na malo LCD-u :wink: , postoje kvalitetnije tipkovnice koje imaju duplo vishe funkcijskih tipki, a kostaju bitno manje, led svjetla su barem diskretna za razliku od nekih tipkovnica, ali dosta nas zna tipke napamet, ako neznas gdje se nalazi tipka otvori hebeno svjetlo i pogledaj, ....ponovo nepotreban dodatak; tako da je moj zakljucak:::> G15 je tipkovnica za tipove kojima je jako vazno da se hvale etiketom svoje tipkovnice !!!
I ocito tipkovnica i nema bas neku softw. podrsku kad je tip morao doci na forum pitati kako da nesto namjesti, ..... !!!

da se malo osvrnem na to što si rekao...

molim te šuti! još nisam vidio da se itko hvali tom tipkovnicom, makar ju par ljudi na forumu (uključujući i mene) ima.

što se kvalitete tiće, moram reći da si u krivu, plastika na njoj je jako kvalitetna, nije kao na DAS keyboardu, ali je jako kvalitetna. funkcijskih tipki ima 54 (pedeset i četiri) jer postoje 3 "mode" gumbića za prebacivanje između skupina od 18 funkcija.
ekrančić je koristan baš za poruke, te upravljanje nekim programima dok igraš igru (npr. kontrole za Teamspeak i Trillian).

i zapamti - ti si ju GLEDAO u dućanu, ja ju KORISTIM već pola godine. istina, preskupa je, ne treba svima, ali za onoga tko si hoće priuštiti nešto malo luksuznije predstavlja odličan (i logičan) izbor.

a što se hvaljenja njome tiće, nikada, ali nikada nisam primijetio da se netko hvali njome...ja sam ju kupio, nisam ni pisnuo o tome.

dugi
04-01-2007, 22:07
I dobro si kupio,i ja bi ali mi je jednostavno malo preskupa.

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 00:18
gledao sam malo taj G15 u ducanu; uopce nije toliko kvalitetan ko sto su mu digli hype; neka slaba i jadna plastka, covjece mene je bilo strah da ga nebi slomio; ekran mi bas ne treba, osim ako nekom nije jako vazno da mu se poruke prikazuju na malo LCD-u :wink: , postoje kvalitetnije tipkovnice koje imaju duplo vishe funkcijskih tipki, a kostaju bitno manje, led svjetla su barem diskretna za razliku od nekih tipkovnica, ali dosta nas zna tipke napamet, ako neznas gdje se nalazi tipka otvori hebeno svjetlo i pogledaj, ....ponovo nepotreban dodatak; tako da je moj zakljucak:::> G15 je tipkovnica za tipove kojima je jako vazno da se hvale etiketom svoje tipkovnice !!!
I ocito tipkovnica i nema bas neku softw. podrsku kad je tip morao doci na forum pitati kako da nesto namjesti, ..... !!!

da se malo osvrnem na to što si rekao...

molim te šuti! još nisam vidio da se itko hvali tom tipkovnicom, makar ju par ljudi na forumu (uključujući i mene) ima.

što se kvalitete tiće, moram reći da si u krivu, plastika na njoj je jako kvalitetna, nije kao na DAS keyboardu, ali je jako kvalitetna. funkcijskih tipki ima 54 (pedeset i četiri) jer postoje 3 "mode" gumbića za prebacivanje između skupina od 18 funkcija.
ekrančić je koristan baš za poruke, te upravljanje nekim programima dok igraš igru (npr. kontrole za Teamspeak i Trillian).

i zapamti - ti si ju GLEDAO u dućanu, ja ju KORISTIM već pola godine. istina, preskupa je, ne treba svima, ali za onoga tko si hoće priuštiti nešto malo luksuznije predstavlja odličan (i logičan) izbor.

a što se hvaljenja njome tiće, nikada, ali nikada nisam primijetio da se netko hvali njome...ja sam ju kupio, nisam ni pisnuo o tome.

ma zajebi havaljanje to sam napisao samo onako;
ali moj je glavni argument da mi je jadan osjećaj držat ju u rukama, ko da ce se raspast ako ju malo jace stisnem, vjerovatno nije tako, ali ipak neugodno na dodir,
sto se tice tipki, ok ima puno funkcijskih, ali ne najvishe, tako da taj argument mozemo zaboravit;
ekran::> uz malo kreativnosti, sve moze savrseno fukcionirati na monitoru, taj je ekran nepotreban !!!
tipke:::> eh to je zapravo najvazniji element tipkovnice; kada kupujem tipkovnicu jako mi je vazan osjecaj na tipkovnici, na ovoj nije bio nista posebno, mozda su tipke cak malo premekane!!!!

tako da ponavljam iz moje perspektive:::> prosjecna gamerska tipkovnica koja je samo natrpana sitnicama da privlaci 'kupce' i ima vishu cijenu; zapravo steta novca, vishe ti se isplati kupiti malo manje skupu tipkovnicu, i to onu koja ima dobar osjećaj pod rukom i oriđiđi igru, da krstis novu tikovnicu !!!

GrannyKiller
05-01-2007, 00:25
tako da ponavljam iz moje perspektive:::> prosjecna gamerska tipkovnica koja je samo natrpana sitnicama da privlaci 'kupce' i ima vishu cijenu; zapravo steta novca, vishe ti se isplati kupiti malo manje skupu tipkovnicu, i to onu koja ima dobar osjećaj pod rukom i oriđiđi igru, da krstis novu tikovnicu !!!

ok, svatko kupuje tipkovnicu prema svojim potrebama, a tebi očito ova ne paše. ali daleko od toga da je loša ili nešto.

CASE CLOSED! :)

nego, back on-topic, Blood Raven, si našao šta?

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 00:28
ok, svatko kupuje tipkovnicu prema svojim potrebama, a tebi očito ova ne paše. ali daleko od toga da je loša ili nešto.
nisam ju naveo kao loshu, samo sam dao kritiku !!!

CASE CLOSED! :)
DEAL :thumbs2: !!!

rave_or_die
05-01-2007, 01:20
tako da ponavljam iz moje perspektive:::> prosjecna gamerska tipkovnica koja je samo natrpana sitnicama da privlaci 'kupce' i ima vishu cijenu; zapravo steta novca, vishe ti se isplati kupiti malo manje skupu tipkovnicu, i to onu koja ima dobar osjećaj pod rukom i oriđiđi igru, da krstis novu tikovnicu !!!

ok, svatko kupuje tipkovnicu prema svojim potrebama, a tebi očito ova ne paše. ali daleko od toga da je loša ili nešto.

CASE CLOSED! :)

nego, back on-topic, Blood Raven, si našao šta?

jos uvijek nista gledo sam i na forumu nema nigdje.... :-x :-x

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 01:43
vjerovatno si vec probao googlat, ne ???

rave_or_die
05-01-2007, 02:50
jesam cijeli net sam pretrazio nigdje nemaju ni upute ni applet taj nebi da je neka tajna stvar pa se nesmije znat za to :?

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 08:06
pa onda ti samo ostaje e-mail u help and support sluzbu, i nastavi ga slat dok ti ne odgovore !!!

GrannyKiller
05-01-2007, 12:36
a da nema možda kakav plugin unutar XFire-a za uključit, kao što sam ja morao za Trillian.

ne zaboravi skinuti najnovije drivere i profiler za G15, popravljaju dosta toga...