PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kada gaming zavrsava?



Wizard
04-01-2007, 14:34
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust, cak ni WoW, upravo sam odlucia da je moaj WoW karijera gotova, dop*****o mi j vise, iz igreizadjeprije nego sto udjem, neda mi se nista igrati, di je nestao nekadasnji entuzijazam, di je nestala nekadasnja zelja da se sve odigra do kraja, zar prestajem biti gamer? Pa pitanje je kad se prestaje biti gamer, jeli se uopce moze prestati biti gamer, izgubiti onu nekadasnju ljubav prema gamingu?

Megadeth
04-01-2007, 14:35
Isto je sa mnom. Potpuno isto, nemogu se vise natjerat da igram nest sve je jebeno dosadno... Volim komp ali igre me pocinju zivcirati... Cak i gameri me pocinju najvise zivcirati. I tako ja skuzim da ja vise nisam onaj stari gamer...

Ne mogu ni na lanove ici zato jer mi se nedaaaaa...

Starci me teraju van svaki dan oce da izlazim van, dok njima roditelji u maldosti nisu dali da izlaze... Cijeli sam dan pred komparom a da to i ne skuzim... Nista ne igram... Ponekad Solitaire ili THUG2 jer to roka ali ne mogu sad sjest igrat neku drugu igru koja me ni ne zanima (a gameri sve igraju) i igrat ju vise od pol sata... I tako ja za kompom cijeli dan, dan prodje ko qrac brzo i starci seru ajde van cijeli dan igras kompjuter, a ja nista ni ne igram. i tako me sve igre pocinju zivcirati...

Zivot mi je sjeban to je to...

Letva
04-01-2007, 14:40
Wizard u pravu si,igraš igru 10 min onda ti dosadi,nemaš volje ni ništa.Čekam Spore,mislim da će me pozitivno iznenaditi što se tiče igrivosti.

Rocchiro
04-01-2007, 14:42
So fucking true dude...ali mislim da nije problem igrama...starimo covjece

Aerial
04-01-2007, 14:43
Čini se da i mene polako počinje hvatati gamerska menopauza... Doduše, vjerojatno zato što imam potpuno isti komp već 4-5 godina, pa sam prije 2 godine prestao igrati nove igre... A Baldura mi se ne prolazi po 34 put...

Tako da, ono... jedino što me može spasiti je nekakva mrcina od kompa, a s obzirom na moje financije to se neće dogoditi u bližoj budućnosti...
:cry:

Outmind
04-01-2007, 14:48
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust, cak ni WoW, upravo sam odlucia da je moaj WoW karijera gotova, dop*****o mi j vise, iz igreizadjeprije nego sto udjem, neda mi se nista igrati, di je nestao nekadasnji entuzijazam, di je nestala nekadasnja zelja da se sve odigra do kraja, zar prestajem biti gamer? Pa pitanje je kad se prestaje biti gamer, jeli se uopce moze prestati biti gamer, izgubiti onu nekadasnju ljubav prema gamingu?

Signed.

Megadeth
04-01-2007, 14:48
Čini se da i mene polako počinje hvatati gamerska menopauza... Doduše, vjerojatno zato što imam potpuno isti komp već 4-5 godina, pa sam prije 2 godine prestao igrati nove igre... A Baldura mi se ne prolazi po 34 put...

Tako da, ono... jedino što me može spasiti je nekakva mrcina od kompa, a s obzirom na moje financije to se neće dogoditi u bližoj budućnosti...
:cry:

Total true mislim da ima veze kompara ista 100 godina ali i starost

dinix
04-01-2007, 14:58
ja isto u zadnje vrijeme skoro uopce neigram igre.... jedino sto radim na kompu slusam glazbu i surfam po netu... komp mi nema bas neku jaku konfu pa nemogu ni igrat ove novije igre.....

RIPtheREAPER
04-01-2007, 15:04
heh
kako bi vam tek bilo kada nebi imali sta igrat, da imate samo Diablo i War3 i jos neka smeca.. ( Diablo i War3 nije smece, da nebi pomislili)

jedva cekam kada dobijem novi comp...

GrannyKiller
04-01-2007, 15:05
igram puno manje nego prije, ali s većim guštom prelazim igre koje imam...

istina - starimo! ali zar ne mislite i da uvođenje ADSL-a ima neke veze s tim? ne sjećam se da smo prije puno visili na netu, al smo zato više igrali.

ylem
04-01-2007, 15:07
radi se samo o zasičenju, svi drugi razlozi su irelevantni/sekundarni, znam to jer ja sam počeo sa ZX Spectrum 16K !!!!!!!

dugi
04-01-2007, 15:08
Nije problem u igrama nego u vama.Kada bi problem bio u igrama tada bi gaming na svjetskoj razini odumirao.Istina je potpuno suprotna gaming donosi sve veci profit.Imate jednostavno "narkomanski" sindrom tj.niste vise ushiceni igrama kao na pocetku konzumiranja :) .

Nefarnius
04-01-2007, 15:09
Wiz sve je to istina.
Nema jebene igre koja me može natjreati da je igram...
Neki dan nabavio Đuku 3D i igram i mislim si: vidi ovu spaljenu grafiku, al iako grafika nije kao Gotic 3, igrivost je pno bolja...

Nadam se samo The White Councilu i Hellgate:Londonu da me neće iznevjeriti.

Jerry
04-01-2007, 15:11
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust, cak ni WoW, upravo sam odlucia da je moaj WoW karijera gotova, dop*****o mi j vise, iz igreizadjeprije nego sto udjem, neda mi se nista igrati, di je nestao nekadasnji entuzijazam, di je nestala nekadasnja zelja da se sve odigra do kraja, zar prestajem biti gamer? Pa pitanje je kad se prestaje biti gamer, jeli se uopce moze prestati biti gamer, izgubiti onu nekadasnju ljubav prema gamingu?ti već peti put prestaješ igrat wow :|

FirstBorN
04-01-2007, 15:12
e istina...nekad sam jedva cekao da zaigram nesto i svaki mjesec kupovao igre a danas sjednem na komp i surfam po netu a igre nit ne pogledam

Arbiter of Change
04-01-2007, 15:19
Nažalost moram se složiti s vama, ali ja sam našao lijek za to. :D

Jednostavno probajte igrati onaj žanr koji vam se prije nije sviđao, npr. meni se nije sviđao FPS ali kad sam ga probao... ajde bar je osvježavajuće za razliku od svih RPG-ova koje sam odigrao.

Michel
04-01-2007, 15:31
Istina je. Sve manje vremena provodim uz igre. Ali svejedno još igram.
Ali onaj optimizam je nesto , što se tiče igara.
Ali shvatio sam nešto, oduvijek sam previše očekivao od igara.
Svaki put se razočarao.

Recimo Half-life 2 koliko smo ga čekali. Od največeg ushičenja 1. najave do totalnog jada kad sam ga stao igrat. Mislim kad ti neko tupi imamo najbolji ai i slično i godinama se nabrijavaš a dobiješ - ništa ..... Ne kažem da je hl loš dapaće ali najavljivali su čuda.

Drugi primjer doom :yuck: Pa pljuvačnica od kad sam posto član pcplay foruma prije koju godinu svako malo novi topic doom sux :)

Dakle jedan razlog je što odrastamo , a druga stvar su neispunjena očekivanja. A jebiga, ja sam gamer od 1996. (pc a i prije toga sam igro) ....
I pitam se gdje to sve vodi....... Kompjuter mi je sve važniji ali kako je netko rekao prije mene , više za surfanje nego za gaming u zadnje vrijeme. Ali postoji jedna iskra , a to je directx 10 gaming :(
Tako da će mene gaming sigurno još držat. ( Nada je kurva)

Valtiel
04-01-2007, 15:32
Ma ljudi, prestajete biti tinejdzeri :rotfl:

Ali tek???? :shock: :rotfl:

Ne znam, ja vecinu dana provedem citajuci knjige (i pisuci).
Od igara manje vise igram samo epske, odnosno Final Fantasy, Silent Hill i Metal Gear Solid. Nekad i koji USA rpg, ako je vrijedan paznje. Ali polagano pocinjete shvatati da igre tipa GTA nisu vrijedne gubljenja vremena! :wink: :rotfl:

Michel
04-01-2007, 16:04
Ma ljudi, prestajete biti tinejdzeri :rotfl:

Ali tek???? :shock: :rotfl:

Ne znam, ja vecinu dana provedem citajuci knjige (i pisuci).
Od igara manje vise igram samo epske, odnosno Final Fantasy, Silent Hill i Metal Gear Solid. Nekad i koji USA rpg, ako je vrijedan paznje. Ali polagano pocinjete shvatati da igre tipa GTA nisu vrijedne gubljenja vremena! :wink: :rotfl:

Pogledaj svoj avatar :rotfl: ( bez uvrede)

Empe Tri
04-01-2007, 16:06
Ma ljudi, prestajete biti tinejdzeri :rotfl:

Ali tek???? :shock: :rotfl:

Ne znam, ja vecinu dana provedem citajuci knjige (i pisuci).
Od igara manje vise igram samo epske, odnosno Final Fantasy, Silent Hill i Metal Gear Solid. Nekad i koji USA rpg, ako je vrijedan paznje. Ali polagano pocinjete shvatati da igre tipa GTA nisu vrijedne gubljenja vremena! :wink: :rotfl:

Pogledaj svoj avatar :rotfl: ( bez uvrede)

zasto bas je dobar :roll:
http://www.pcplay.hr/forum/images/avatars/1095323999455fcead9e34e.jpg

dinix
04-01-2007, 16:07
NO COMENT...... :D

skuki
04-01-2007, 16:11
meni se isto dogadja, krivio sam jedno vrijeme igre i to kak nista zanimljivog kao sto me nekad znalo prikucati za komp, ali iako mozda ima nest i u tome, shvatio sam da je glavniji razlog kako ebeno starim.

Tri66a
04-01-2007, 16:28
Je je...još malo pa svi u penziju...jeste li uplaćivali mirovinsko?

Wizard
04-01-2007, 16:33
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima koji se time bave, te starijim gamerima koji ma je to glavna stvar u zivotu, zapravo posao, problem je u vama, ali i u igrama, sve se reciklira, nema vise atmosfere koja ce te drzati do kraja igre, malo koja igra ima ono nesto, svaki drugi level je isti, zadnaj igra koju sam presao je bila cini mi se HL2E1, nekada sam igrao PES master ligu, prelazio, sad nisam dosao niti dopola prve sezone, igrao sam FM s 10 ratlicitih klubova isa do kraja, iopet mi nebi dosadila, alisada, sada igram npr. Dark Messiah of M&M, odlican igra, ali zapravo se tjeram da dodjem do kraja, vise negledam iza svakog ugla, vise se nepitam sto bibilo da sam otisa kroz drugi hodnik, kvaliteta igara slabi, ali je i u igracima problem, nadamse da ce doci neka igra koja ce me vratiti u prave gamerske dane, nada umire zadnja

Burek_fr0m_SPACE
04-01-2007, 16:35
A šta znam... imam osjećaj da sam odigrao sve što je igranja bilo vrijedno i ne da mi se više ništa intenzivno igrati. Eventualno nekad kad mi je jako dosadno. Dosta vremena provodim slušajući muziku i kopajući nešto po internetu. Takođe, često imam i jako duge sessione rada na Auri. Uglavnom, od svih radnji mi igranje nekako ima najmanji prioritet.

goGAMERo
04-01-2007, 16:49
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust, cak ni WoW, upravo sam odlucia da je moaj WoW karijera gotova, dop*****o mi j vise, iz igreizadjeprije nego sto udjem, neda mi se nista igrati, di je nestao nekadasnji entuzijazam, di je nestala nekadasnja zelja da se sve odigra do kraja, zar prestajem biti gamer? Pa pitanje je kad se prestaje biti gamer, jeli se uopce moze prestati biti gamer, izgubiti onu nekadasnju ljubav prema gamingu?


Istina, i to dijelimo istu sudbinu... Neznam, ali prije su mi igre jednostavno imale ono nešto što bi me malo duže zadržalo pred ekranom, recimo u protekloj godini sam odigrao svega 15-ak igara do kraja, a taj broj prije 4-5 godina znao je biti u trostruko veći... Gubim jednostavno volju, ali gamer ne prestajem to definitivno, još i meni prevledava Monkey Island, Grim Fandango, MK, mafia duh :)

baptist2001
04-01-2007, 17:08
Nažalost moram priznat tužna srca da i ja imam isti osječaj što se igranja tiče.

Mislim da je kvaka u tome što je svaka nova igra u svovjoj srzi nekakav hibrid, "de ja vu", već viđeno... Da ne nabrajam. Čovječe kad se sjetim kad sam prvi put daleke 96/97. zaigrao Diablo. Pa to su bili trnci po tijelu, nije se ni jelo ni pilo danima. Uzbuđenje u svakom levelu, u svakom ponovnom igranju... Ista stvar sa Half Life, totalno nešto novo, nedoživljeno... Pa opet Baldurs Gate, Heroes III, Civ... Skužili ste što hoću reć. Nije u nama stvar. Mi smo i dalje gladni uzbuđenja, izigravanja junaka, smijanja dosjetljivim i smiješnim dijalozima, ali toga u zadnje vrijeme nema. Teško je napravit igru koja će imat nešto što već nismo u ovom ili onom obliku doživjeli. A pravog uzbuđenja nema ako otprilike znaš kako će igra izgledat, što ćeš u njoj radit itd.

Moje najveće leže u Crysis-u.

P.S.

Nedaj se generacijo!
Živila nada! :friends: :)

Burek_fr0m_SPACE
04-01-2007, 17:25
Mi smo i dalje gladni uzbuđenja, izigravanja junaka, smijanja dosjetljivim i smiješnim dijalozima, ali toga u zadnje vrijeme nema.
Lijepo rečeno. Takođe, mislim da je problem i u svim današnjim tehnologijama koje nam omogućavaju super realnu grafiku, fiziku... vjerovatno ćemo i hemiju imati uskoro. Kvaka je u tome, što nam se u zadnje vrijeme sve "crta", pa igrač ne mora mnogo razmišljati o svemu tome. Ono, manje je prepušteno mašti igrača, pa se time i smanjuje taj famozni immersion. Moje mišljenje, bar.

Michel
04-01-2007, 17:27
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

W3DR4N
04-01-2007, 17:30
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju i najnepotrebniju online pucačinu ikad.

King tiger
04-01-2007, 17:34
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju i najnepotrebniju online pucačinu ikad.

A o propagandi da ne govorimo .

St. Jude
04-01-2007, 17:35
gaming odumire,nestaju starih igrača jer nove igre furaju samo GRAFIKU I GRAFIKU,a za dobru grafičku treba gladovat oko 6 mjeseci(izračunao saM),stare igre su imale igrivost i upravo to je privržalo igrače a ne sad ideš igrat neku igru koja ima super grafiku i dopizdi ti nakon sat vremena,a prije si igro 5 minuta i onda si počo igrat ko lud,ali sad toga nema...

Pilip
04-01-2007, 17:39
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju online pucačinu ikad.

Zaboravio si Red Orchestru 41-45 ;((((

Michel
04-01-2007, 17:46
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju i najnepotrebniju online pucačinu ikad.

A o propagandi da ne govorimo .

Nisam spomenuo kempanje :D
Ali enemy territory mi je toliko arkadan ..... i toliko star!
Ali opet i aa jes star..... ali barem će doć na novom enginu.....
Ako dotad ne prestanem igrat. Iako sumnjam.

Jerry
04-01-2007, 17:50
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju i najnepotrebniju online pucačinu ikad.

A o propagandi da ne govorimo .

Nisam spomenuo kempanje :D
Ali enemy territory mi je toliko arkadan ..... i toliko star!
Ali opet i aa jes star..... ali barem će doć na novom enginu.....
Ako dotad ne prestanem igrat. Iako sumnjam.ak je ET arkadan....onda je AA :pray: :pray: ,a što se tiče starosti kakve veze,ako je igra super i igra ju dosta igraač??AA je kao mlad :rotfl: iam dvd od pchipa iz 2003 na kojem je AA :rotfl:

unknown
04-01-2007, 18:26
nisam vjerovao da će taj osjećaj doći :shock:

Letva
04-01-2007, 18:27
Ma kakvo starenje, sta bi bilo onda s W1k1n6om i ostalim recezentima

khm enemy territory.... i rest my case :rotfl:

Smije se tip koji igra, pazi sad, America's Army, najkamperskiju online pucačinu ikad.

Zaboravio si Red Orchestru 41-45 ;((((


Zašto Red Orchestru?Ja je smatram kao najbolju MP igru današnjice zasigurno. :killyou:

Pilip
04-01-2007, 18:27
Zato jer moras kempat. -_-

Jerry
04-01-2007, 18:30
Zato jer moras kempat. -_-piše se -.-

Pilip
04-01-2007, 18:30
-_-

Megadeth
04-01-2007, 19:22
Ma ljudi, prestajete biti tinejdzeri :rotfl:

Ali tek???? :shock: :rotfl:

Ne znam, ja vecinu dana provedem citajuci knjige (i pisuci).
Od igara manje vise igram samo epske, odnosno Final Fantasy, Silent Hill i Metal Gear Solid. Nekad i koji USA rpg, ako je vrijedan paznje. Ali polagano pocinjete shvatati da igre tipa GTA nisu vrijedne gubljenja vremena! :wink: :rotfl:

istina, sve su igre gubitak vremena, ali su samo neke vrijedneSda to budu!

BlackDCRO
04-01-2007, 19:30
I mene prestaje zelja za igranju igara...
Di su ona vremena kad sam do 3 ujutro igrao Aoe2 online sa starom kantom i sa 56k modemom koji je isao na 20 i nesto...
Di su ona vremena kad sam igrao Diablo 2, Diablo 1, to su fakat bile najbolje igre i najbolja vremena...
Sve je to nestalo u vodu
:cry:
Jos nekako utjehu nalazim u wowu - ali nije to ista car kao nekada...

Valtiel
04-01-2007, 19:34
Ma ljudi, prestajete biti tinejdzeri :rotfl:

Ali tek???? :shock: :rotfl:

Ne znam, ja vecinu dana provedem citajuci knjige (i pisuci).
Od igara manje vise igram samo epske, odnosno Final Fantasy, Silent Hill i Metal Gear Solid. Nekad i koji USA rpg, ako je vrijedan paznje. Ali polagano pocinjete shvatati da igre tipa GTA nisu vrijedne gubljenja vremena! :wink: :rotfl:

Pogledaj svoj avatar :rotfl: ( bez uvrede)

Kakve veze ima to sto je meni slatka hello Kitty? :?

Nigdje veze. Pa sta? Takoder imam puno plisanih meda. To me mozda cini gay? :? GROW UP!!!

Burek_fr0m_SPACE
04-01-2007, 19:43
Takoder imam puno plisanih meda. ... GROW UP!!!
Možda sam sad zbog ovoga nezreo, ali mi je ovo jako smiješno... :rotfl:

Arbiter of Change
04-01-2007, 19:46
Da znate vi što sve Hello Kitty prodaje u Japanu.... :wink:

Michel
04-01-2007, 20:14
Nemam ništa protiv one mačke :D
AA jes star......
et je čudo od arkade. Od brzine kretanja pa nadalje....
i da igre pomalo izlaze iz štosa :)
Ali kad budemo imali holodek :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Valtiel
04-01-2007, 20:24
Takoder imam puno plisanih meda. ... GROW UP!!!
Možda sam sad zbog ovoga nezreo, ali mi je ovo jako smiješno... :rotfl:

Tako nije glasila moja recenica. Brises rijeci kako je tebi volja. :?


I jesi nezreo :yuck:

*Fila*
04-01-2007, 20:50
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust, cak ni WoW, upravo sam odlucia da je moaj WoW karijera gotova, dop*****o mi j vise, iz igreizadjeprije nego sto udjem, neda mi se nista igrati, di je nestao nekadasnji entuzijazam, di je nestala nekadasnja zelja da se sve odigra do kraja, zar prestajem biti gamer? Pa pitanje je kad se prestaje biti gamer, jeli se uopce moze prestati biti gamer, izgubiti onu nekadasnju ljubav prema gamingu?
tako je i meni na kompu imam brdo igri,još imam pun k kod frendova koje još nisam instalirao ali jednostavno mi se neda ali moram reć da mene to uvijek uhvati preko praznika kad je škola onda mi se da igrat kad su praznici baš i ne!Kako neka fuking bolest! :o

Sonic_Moronic
04-01-2007, 20:53
Za mene gaming završava 2006 valjda... Počeo sam sve manje igrati igre, sva ova nova sranja su mi dosadna... A sad kad sam postao forum freak i nabavio msn, nema više povratka...

BlackDCRO
05-01-2007, 03:40
Nemam ništa protiv one mačke :D


Offtopic: Meni je bolji crtic Fify i cvjetno drustvo...
Bas bi volio pozvat fifi na svoj 18. rodjendan nek mi napravi tulum i nek mi radi vocne frapeiće, mljac 8)

Ontopic: Znaci nisam samo ja tako¨rec prestao igrati igre, vidim da vise-manje svi posvecuju jako malo vremena igrama...
Al dobro nadje se jos u nekim igrama utjeha, recimo Wow i Oblivion u mom slucaju, to su jedine dvije igre koje mi jos nisu dosadile...

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 09:58
W1k1n6 i ostatak redakcije ce uvijek zanimati igre jer im je to posao, tako da ce ih igrati oces neces !!!
Nasa je generacija u kurcu jer nepovratno izumiremo; mi smo navikli na APSURDNE stvari poput kvalitete, i igrivosti i price i zabave......
Klinci s druge strane, mladi igraci, e oni igraju ovo sto je novo, reciklirano; njima je put gamera vec utaban i prema tome prohodniji, tako da njih ima vishe; oni kue igru igraju, normalno da im se svidja jer je nesto novo, procitaju komentare na netu i s takvim komentarima dolaze na forume; ima ih vihe tako da KOMERCIONALIZIRAN game developing ide tamo gdje moze pobrat vishe para, i ponovo se recikliraju stare ideje !!!
TAKO PADA KVALITETA !!!!
->Klinci misle da trazimo previshe i nerealno
->Starci misle da je i vrijeme da prestanemo s tim 'glupostima'
->Mi prestajemo igrati, ali ne iz navedenih razloga,vec iz principa i sjecanja; i ostajemo neshvaceni i izgubljeni; stapamo se s ostatkom svjeta i nestajemo; takva je sudbina svih nas ovdje; svi cemo izgubiti poglede na svijet; ODRASTI, i vjerovati svijetu, zavariavati se idejama poput bogova, i sebe stavljati ispod svega--> obicni građani
->PCP ,e oni su next level generation zine, tako da i njihovi kriteriju opdadaju, prilagođuju se novim generacijama koje igraju ove nove, manje kvlitetne i manje inovativne igre !!! Sto je sasvim normalno jer su ipak oni novine, i prilagođuju se čitačima, u komercionalnom svijetu ovakva promjena kvalitete ne znaci nista, dapace nosi vecu zaradu !!!
a ljubav nestaje, kakvog smisla ima uopce se truditi kada cemo na kraju ipak postati jedan od onih odraslih sa zatvorenim i ogranicenim pogledom na svijet !!!
I znam da ceteme nazvati djetetom jer vrijeđam 'odrasli' svijet, ali jebiga samo se sjetite jedne stvari OGRANICEN POGLED NA SVIJET, i onda pogledajte oko sebe, ako ste stvarno pogledali, dobro razmislili i ako ne vidite promjenu, .........odrasli ste!!!

Sonic_Moronic
05-01-2007, 10:01
E to je pravi govor.

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 10:02
hvala

Teon
05-01-2007, 10:08
Potpuno se slazem i s tobom i s prvim postom.
No, da komp takodjer utjece, ja sam bas prije nekoliko tjedana kupio novi, pa sad igram vise nego prije na onom, ali opet nekako manje no prije 2-3 godine.

P.S. Bishop, signature ti je fenomenalan "There are only 10 types of people, the ones who understand binary and the ones who dont" :pray:

Nightyx
05-01-2007, 10:16
odgovor teme:

nikada :killyou:

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 10:17
P.S. Bishop, signature ti je fenomenalan "There are only 10 types of people, the ones who understand binary and the ones who dont" :pray:

lol, kada mi ga je frend ispricao ja sam 2 dana crkavo od smijeha, neznam zasto, ali jednostavno super vic !!!


Nekada kada bih nazvao svog dilera i narucio pol kile CD-a to bi se igralo sate i dane, cijele praznike, dan bi mi se sastojao od jedenja, spavanja, igranja i povremenog izlaska u kino ili stogod;
pred tjedan dana kupio ja ponovo pol kile (sve sto sam propustao) ali nekako ne ide, uopce ne igram toliko, najvishe vremena citam nekakvu knjigu ili lekciju na netu, i igram se s programcicima, kodovima, .....; nijedna me igra ne uspijeva odvuci od ucenja, i to me prejebeno zivcira; a zanam da ako idem instalirati nesto staro sto mi se svidja necu odustati dok ponovno to ne zavrsim, ....
i tako imam osjecaj da sam sebe izdajem i izumirem, .....
ma :kill myself !!!

POSA
05-01-2007, 10:19
tako je i meni, a i svima. možda smo pretjerali i došlo je do zasićenja igrama, no svejedno tu i tamo naiđem na neki koju odigram u dahu i onda opet čekam. a prije mi je svaka igra bila takva
zasićenje kažem vam

W3DR4N
05-01-2007, 10:32
Nema veze vaša starost, kao ni kvaliteta novih igara. Danas izlaze vrhunski naslovi, samo treba birati prave stvari. Ono šta je vama ubilo volju za igranjem je brz internet, ništa drugo. DSL je donio brzo surfanje, brzo skidanje, navalu instant message usera, foruma i browser igara. I onda uopće nemate volju paliti igre, kad vas proganja činjenica tko se uključio na x-fire, šta su vam odgovorili na post na nekom forumu i/ili koliko još treba proći do igradnje raketne baze u O-gameu. Čim vi dajete prednost O-gameu nad Imperium Galactici, Master Of Orionu i Galactic Civilizationsu, znate i sami da nije problem u igrama (koje su sve odreda vrhunski naslovi), nego čisto u vama, i vašem internetu. Primjera je masa, i propitajte sebe prije nego se okrenete na druge. Najlakše je pokazati na drugog i reći on je kriv. Ovaj put, očito su to vrijedni programeri, koji doslovno rade po cijele dane da bi viSu deadlineu imali svoju igru, koju ćete vrlo vjerojatno popljuvati jer ste siti svega. Da ne bih ispao licemjer, evo priznajem, i ja pljujem, ali moji razlozi su ipak nešto drugačije prirode.




@michel
Gledaj, arkadnost i starost nemaju nikakve veze s kvalitetnom online napucavanja. Pogledaj Q3A. Igra stara kao biblija, puna rocket jumpova, i drugih arkadnosti. Svejedno, refleksno i taktički je barem deset puta zahtjevnija od AA.
ET je, s druge strane, praktički savršena online pucačina. Kvalitetan balans između strana, genijalno osmišljene mape, objective based gameplay, taktički pointovi, klase , plus toliko novih stvari. I sve to potpuno besplatno. Proizvođač nije tražio ni kunu za svoj naizgled savršen proizvod, a redovito je bio patchan i pakiran.
Sredinom 2003., kad je izašao, okupio je svu hrvatsku online kremu, kao i masu novih igrača, i postao najkvalitetnija online scena zapamćena na ovim prostorima.
ET je bio i ostao nešto što BF, AA, CoD i još mnoge pucačine ne mogu ni sanjati da će postati.

Sonic_Moronic
05-01-2007, 10:36
Hm, u pravu si. Previše me zanima da li će se na msn logirati netko koga nisam dugo vidio, da bih se koncentrirao na neku igru.

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 11:18
@w3dr4n ::> jako lijepo, ali jako tuzno; zato ja imam jednu prednost--> odavno obrisao acc na msn-u :D
s druge strane, malo je bolji osjećaj skuziti kako nekakav prog radil, nego odigrati pricu koju sam vec djelomicno vidio
i da programeri rade ko blesavi; ali cinjenica jest (ko sto je vec navedeno) ovaj je svijet previshe komercijaliziran, tako da se ne gleda rad i kvaliteta tog rada, vec samo rezultat; iskreno, meni je to debilno; s druge strane, i ja cesto imam takav pogled prema igrama, .....
zasto uvijek postoji vishe strana, i vishe pogleda, previshe je slobode, ..... ah cekaj malo, je to mozda zato sto covjekov zivot zapravo i nije skriptiran, osim ako si on to 'ucini' ???

D.E.M.O.
05-01-2007, 11:29
radje cu pricat sa nekim na msnu nego igrat cod... tuzno... no jednoga dana ce izaci et quake wars i pruziti mi pola mjeseca neprestanog igranja i uzitka... mozda cak i tf2...

ran6er
05-01-2007, 11:36
odgovor teme:

nikada :killyou:

Tako je.

GrannyKiller
05-01-2007, 12:27
ja se slažem s W3KIjem, kao što sam i sam prije napisao, kriv je i internet. ja recimo krenem zaigrat igru, ali prije toga obavezno provjerim sve forume da li mi je netko odgovorio na post i ima li šta novo... :|

messengeri me ne diraju previše jer znam uopće ne vidit poruke koje sam dobio. :roll:

više ne nabavljam igre ko prije, biram samo one sa atmosferom zbog kojih se isplati i dobit komad u školi...

toliko od mene, ja krivim ADSL! iako ne mogu bez njega, kriv je za ovo.

Bishop_45_(2)
05-01-2007, 13:26
Da tako je ADSL je kriv, ajmo unistit sve DSL modeme na svijetu, pobuna !!!

prcko
05-01-2007, 13:31
Da tako je ADSL je kriv, ajmo unistit sve DSL modeme na svijetu, pobuna !!!
Attack :ekipa:

Jerry
05-01-2007, 13:43
Da tako je ADSL je kriv, ajmo unistit sve DSL modeme na svijetu, pobuna !!!aj ne :roll:

Letva
05-01-2007, 13:50
ja se slažem s W3KIjem, kao što sam i sam prije napisao, kriv je i internet. ja recimo krenem zaigrat igru, ali prije toga obavezno provjerim sve forume da li mi je netko odgovorio na post i ima li šta novo... :|

messengeri me ne diraju previše jer znam uopće ne vidit poruke koje sam dobio. :roll:

više ne nabavljam igre ko prije, biram samo one sa atmosferom zbog kojih se isplati i dobit komad u školi...

toliko od mene, ja krivim ADSL! iako ne mogu bez njega, kriv je za ovo.

Pa valjda će do tada biti neke uber/high/mega mreže.Takvo vrijeme sigurno dolazi.

ran6er
05-01-2007, 14:15
ja se slažem s W3KIjem, kao što sam i sam prije napisao, kriv je i internet. ja recimo krenem zaigrat igru, ali prije toga obavezno provjerim sve forume da li mi je netko odgovorio na post i ima li šta novo... :|

messengeri me ne diraju previše jer znam uopće ne vidit poruke koje sam dobio. :roll:

više ne nabavljam igre ko prije, biram samo one sa atmosferom zbog kojih se isplati i dobit komad u školi...

toliko od mene, ja krivim ADSL! iako ne mogu bez njega, kriv je za ovo.

Kod mene je slično.
Recimo prije kad bi imao 2 sata slobodno bih potrošio na igranje, a sad jedno pola sata potrošim na net.Ali nema šanse da "umrem" :D

Sonic_Moronic
05-01-2007, 14:51
Evo jedva sam se nagovorio da odigram Pokoju partiju Serious sam:FE u co-opu. :D

Wizard
05-01-2007, 15:07
pa iako o tome nisam tako razmislja vidim sada da je zapravo DSL kriv sto manje igram, prije DSL-a nisam znao szto je forum, a sada vecinu vremena provedenu az compomsam na forumima ili nesto trazim po netu :shock:

dinix
05-01-2007, 15:56
gaming je u zalasku karijere, internet dominating.... :pray:

hacker
05-01-2007, 16:08
Nema veze vaša starost, kao ni kvaliteta novih igara. Danas izlaze vrhunski naslovi, samo treba birati prave stvari. Ono šta je vama ubilo volju za igranjem je brz internet, ništa drugo. DSL je donio brzo surfanje, brzo skidanje, navalu instant message usera, foruma i browser igara. I onda uopće nemate volju paliti igre, kad vas proganja činjenica tko se uključio na x-fire, šta su vam odgovorili na post na nekom forumu i/ili koliko još treba proći do igradnje raketne baze u O-gameu. Čim vi dajete prednost O-gameu nad Imperium Galactici, Master Of Orionu i Galactic Civilizationsu, znate i sami da nije problem u igrama (koje su sve odreda vrhunski naslovi), nego čisto u vama, i vašem internetu. Primjera je masa, i propitajte sebe prije nego se okrenete na druge. Najlakše je pokazati na drugog i reći on je kriv. Ovaj put, očito su to vrijedni programeri, koji doslovno rade po cijele dane da bi viSu deadlineu imali svoju igru, koju ćete vrlo vjerojatno popljuvati jer ste siti svega. Da ne bih ispao licemjer, evo priznajem, i ja pljujem, ali moji razlozi su ipak nešto drugačije prirode.



istina,pogle ovo: viewtopic.php?t=8469 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=8469)

svi su na ovom forumu barem 2h dnevno,plus jos drugi forumi,ogame,BF i takva sranja,sto znaci da smo na netu vise od pola provedenog vremena na kompu,te da surfamo i ubijamo vrijeme gledajuci da li je stigla flota ili novi post.Evo ja npr.cim upalim komp idem na pcp pogledati novosti,sto traje oko 1h,zatim odem na jos neke druge forume,malo surfam,odem na youtube,pogledam par filmica itd. i vec prode 2-3h :shock: :shock:



gaming je u zalasku karijere, internet dominating.... :pray:

gaming nije u zalasku karijere,ali internet sigurno dominira... :twisted: [/quote]

Blaster32
05-01-2007, 19:23
gaming prestaje kad se previse zabijete u neku igru, pa vam to postane naporno i nije vam vise fun.. primjer kad igrate u klanu i jedini cilj vam je biti bolji, tj. najbolji. Unactoc tome, uvijek ce doci netko bolji od vas, i to je ono sta ljude umara.. al ti su frikovi..

Ono sto gaming nikad nece ubiti u vama je zabava, i to multiplayer..
Bilo da obilazite LAN-ove, upoznajete drustvo ovo ono, ili pak ste u onlie gaming svijetu.. singleplayer igru ces igrati tri dana, nakon sta je prođeš, zaboraviš je.. online igre igraš, mjesec, dva mjeseca, godinu, tri-četiri godine..
dok ti ne dopizdi..

a najcesce ce gaming prestati kad se dobijete neku drugu okupaciju..
posao, zena, djeca.. u tim godinama, cesto se nema vremena za gaming stvari :D

Munjeni jarac
05-01-2007, 19:39
i u ovme je problem:
sve igre koje ce sada izaci ce zahtjevat vrhunsku konfu a ljudi koji bi htjeli igrat nemaju para za to (nemaju dovoljno)..........
to je takodjer problem,ja npr nemam para za trosenje na komp ko i mnogi ljudi............ZATO SVI STEDITE :rotfl:
salim se oko ovog zadnjeg

Kiklop
05-01-2007, 19:43
i u ovme je problem:
sve igre koje ce sada izaci ce zahtjevat vrhunsku konfu a ljudi koji bi htjeli igrat nemaju para za to (nemaju dovoljno)..........
to je takodjer problem,ja npr nemam para za trosenje na komp ko i mnogi ljudi............ZATO SVI STEDITE :rotfl:
salim se oko ovog zadnjegslkazem se imam recimo dark messiah al ga ne igram jer mi se vrti na 20 fps i loda se pola sata a neki dan sam vidio u Hgspotu vrtio se in game tailer od nekih 10 min a ja sam samo bljedo gledao i brijo si kak je igra dobra

Ps1ho
05-01-2007, 22:30
promjenit cete vi spiku kada malo dodju dx10 biseri, de sacekajte malo a do tada idite van, nadjite zenske, malo uvatite zraka....

Blaster32
05-01-2007, 23:29
i u ovme je problem:
sve igre koje ce sada izaci ce zahtjevat vrhunsku konfu a ljudi koji bi htjeli igrat nemaju para za to (nemaju dovoljno)..........
to je takodjer problem,ja npr nemam para za trosenje na komp ko i mnogi ljudi............ZATO SVI STEDITE :rotfl:
salim se oko ovog zadnjeg

zato igraj mutliplayer jednu igru 3 godine da ne moras mjenjat stalno konfe :killyou:

Stryder
06-01-2007, 10:56
Igre su sve dosadnije i dosadnije, prodje po cili dan da ne zaigram nista na compu, moram se tjerati da igram, nema gusta, niti jedna igra mi nedaje gust....


same here :(

SH4D0W
06-01-2007, 11:45
Hehe ja jednostavno uzivam;D!
Iako je istina u zadnje vrijeme nema bas igrivih Igara! :(
Ali ako imate nesto pametnije za raditi svakako to radite!! :D

Om3G@
07-01-2007, 03:23
promjenit cete vi spiku kada malo dodju dx10 biseri, de sacekajte malo a do tada idite van, nadjite zenske, malo uvatite zraka....

Ne znam, mene uvijek zapali igra sa dobrom grafikom, al tako je bilo i sa FEAR-om pa ga nisam odigrao... A sto je najbolje, nemam ni hardver da bi mogao doziviti ove nove hype naslove!

Stryder
07-01-2007, 18:20
promjenit cete vi spiku kada malo dodju dx10 biseri, de sacekajte malo a do tada idite van, nadjite zenske, malo uvatite zraka....

Ne znam, mene uvijek zapali igra sa dobrom grafikom, al tako je bilo i sa FEAR-om pa ga nisam odigrao... A sto je najbolje, nemam ni hardver da bi mogao doziviti ove nove hype naslove!

rijetko ko ima...

Lord Bazooka
07-01-2007, 19:10
ma kakva grafika... ebeš ti to kad je prića izlizana i nema nikakve originalnosti... meni je daleko zabavniji dobri stari quake 2 nego ovo sranje quake 4(primjera radi)
da i meni je polako dojadilo igranje, u zadnjih 5 mjeseci možda sam prešo 3-4 naslova a ostalo sam vrijeme proveo na MSNu ili na ogameu