PDA

Pogledaj cijelu verziju : NFS Carbon drifts



lov2axlr8
04-01-2007, 00:02
evo za vashe najbolje driftove u carbonu...

ovdje je moj...
P10pivVdq3E
BTW. ovo mi je jedan od lošijih...
nije bitno da imate video na youtubeu al bilo bi lijepo kad bi imali neki dokaz za drift ... tipa screenshot...

nadam se da nisam nikog uvrijedio s naslovom filmića

Dreadlock
04-01-2007, 14:21
bravo legendo....skidam kapu

Helena
04-01-2007, 14:43
Prilično impresivno. :o

Sporbie
04-01-2007, 14:44
Bravo... Ja sam imao takve bolesne rezultat u driftu u undergroundu 1... al opet ne baš tak dobre ;)

lov2axlr8
04-01-2007, 16:55
e da... sjećam se da sam u undergroundu 1 krenuo na net igrat driftove...
mislio sam da ću prat likove bez problema i onda me lik oprao za 300k bodova.... unistio me...

streetrace777
04-01-2007, 18:03
Svaka ti dala :pray: :pray:

str33t6l0w
04-01-2007, 18:54
ako niste vidjeli ;)

fvY9zaXz ... ed&search= (fvY9zaXz1-o&mode=related&search=)

inače.. bravo ;) svaka čast :pray: ...

lov2axlr8
04-01-2007, 21:21
je... ovaj lik je car... 7 milliona treba moći

SAMO LIK JE CHEATER kvragu nemre viper ići 173 mph u tom prvom zavoju bez trainera... lik isto udari u zid na jednom mjestu pa mu je vjerojatno i drift king uključen...

al ipak svaka čast... treba to i s trainerom moći...


AL ja se ipak u nfs driftingu divim nekom liku zove se bobtieser i mislim da je francuz... 6.4 mil drift u Cooper Ridgeu s Suprom i to bez trainera... barem po meni...



BTW hvala svima za pohvale...


Daj nek me netko iz hrvatske skine pa da probam vratit... nemam motiva...
A protiv bobtiesera i sličnih freakova mi se neda natjecat...

str33t6l0w
04-01-2007, 23:42
ajd instalirat cu ponovno pa cu probat nest sredit :D neki rekord napravit :rotfl: ...

Dreadlock
05-01-2007, 10:35
Vec sam se bacio na posao sto se toga tice....
Probat cu nesto izvoziti



Biti ce to jako dobro.......ne :boohoo:

Dreadlock
06-01-2007, 21:50
je... ovaj lik je car... 7 milliona treba moći

SAMO LIK JE CHEATER kvragu nemre viper ići 173 mph u tom prvom zavoju bez trainera...


meni nes tu ipak nije jasno....zasto bi lik bio cheater ako si ti isao u prvi zavoj brze nego on sa 200 na sat..... :?

ok druga je staza al ipak udaljenost od zavoja je relativno ista

commandante che
06-01-2007, 22:53
Bok nfs-ovci...
Ja sam obican tip koji je zaigrao svaki nfs do sada, i nisam pretjerano dobar te me ni ne pokusavajte navlacit na one spike "Ajd driftaj da da te vidim". Ali nazalost vidim da je nfs postao okupljac cistih forsera... 8)
Za lov2axlr8
Kao prvo gdje je tvoj desni donji ugao kod tvog fenomenalnog drifta...
Kao sto rece dreadlock ti si vozio otprilike 200+-.
Kao drugo...DVIJE MILJE!!! Brate ti si freak do boli... :twisted:
Kao treće ti si forser, citiram"BTW. ovo mi je jedan od lošijih..."!?!?!? :o

cya

lov2axlr8
06-01-2007, 22:53
ovak... lik u prvi zavoj ulazi s 173MPH iliti 173x1.6=276.8KMH

a ja ulazim u zavoj s 237 KMH

auto je isti... nabrijan do kraja... tak da nekuzim kak bi on drugacije mogao ici 40 KMH brze...???


BTW. imam novi rekord samo cekam da dojdem u zg (15.1.) da ga uploadam... auto mozes vidit u slike makina temi...


Dakle razlika je u ovome MPH i KMH... jedan MPH je 1.6KMH (nek me netko ispravi ak sam s****o)

commandante che
06-01-2007, 22:57
donji desni ugao...
ja nevidim nista... :| :|

lov2axlr8
06-01-2007, 23:03
da istina smeta gamecam... ja na kompu imam high quality verziju pa se vidi kroz gamecam jer je transparentan.... a jbg sorry al samo pogledajte njegov i moj filmic usporedno pa cete vidit da je dost brzi... u budućim filmićima ću probat maknut ovaj gamecam u neki drugi kut ak ide...

Dreadlock
07-01-2007, 14:31
gle,ovak...imam pitanje za hrvatskog "drift kinga" :rotfl:

sto uopce zelis dokazat sa tim filmicima..?
ok,ok...priznajemo ti si najbolji,da,da ti si car...ovo,ono....bla,bla
takoder mi je glupavo sto si morao ostavit svoj filmic na dva podforuma....daj malo stani s tim..... :?

lov2axlr8
07-01-2007, 19:26
dobro...

vidim da je proradila hrvatska ljubomora...

Ne forsam se ništa jer na kompu imam drift od 4 mill koji ću uploadati za tjedan dva... pa mozes tad provjerit...

Zar ne bi bilo ljepo da hrvatska ima najbolji drift na youtubeu?
Onak da nakon drifta od 8mill pise na ekranu THIS IS HOW WE DO IT IN CROATIA il slično....Htio sam potaknut neke ljude da pokušaju srušit prvo moj rekord... nisam postao najbolji rez da ne odustanete odmah neg sam stavio neki donekle normalan koji se bez problema moze stic... no vidim da ljudi pokušavaju naći cheat umjesto da ćope tipkovnicu gamepad il volan pa sruše rez... Ja sam mislio da ćemo tak moć srušit i onog bobtiesera a siguran sam da bi mogli kad bi se motivirali...

nadalje vidio sam da nikog nemogu nagovorit na drift ak mi post ostane samo u onoj temi pa sam odlucio napravit novu...


I eto sad tražim novi forum vidim da ovdje nema kruha.... na nekom drugom forumu postam slike casemoda i likovi daju savjete pohvale te sve super... ovdje postam iste slike i likovi ti seru da ti nevaljaju slike...

Ostajem vjeran pcplayu jer sam upoznao dbar dio redakcije i stvarno su ljudi super i kupovat ću ih i ako u potpunosti ukinu papirnato izdanje...Forum je ocito u kurcu pa odlazim

Dreadlock
07-01-2007, 22:10
ah...ono...gle...nabrijao si dosta ljudi (definitivno),nabrijao si mene,samo problem je tvoj pristup svemu tom...evo u tvom proslom postu opet se prem nama odnosis kao prem zadnjem smecu: "nisam poslao najbolji rez da ne odustanete odmah","ovo mi je jedan od losijih"(citaj izmedu redaka:kad izbacim bolji pokosit cu vas do kraja),druga stvar....nemre covjek tak driftat prek noci (siguran sam da si ti DOSTA vremena proveo uz to, jer nemoguce je to odjednom odvozit tako dobro) pa ti zato ne odgovaramo odmah jer vjezbamo...barem ja...ok priznajem...na neki nacin si me navukao na drift da srusim tvoj rekord...sto se tice foruma.....to je najbolji forum ikada.... :pray:

hacker
08-01-2007, 08:36
meni je rekord 1mil :(

*Fila*
09-01-2007, 15:52
evo za vashe najbolje driftove u carbonu...

ovdje je moj...
P10pivVdq3E
BTW. ovo mi je jedan od lošijih...
nije bitno da imate video na youtubeu al bilo bi lijepo kad bi imali neki dokaz za drift ... tipa screenshot...

nadam se da nisam nikog uvrijedio s naslovom filmića
:pray: :pray: :pray:

dugi
11-01-2007, 21:07
evo za vashe najbolje driftove u carbonu...

ovdje je moj...
P10pivVdq3E
BTW. ovo mi je jedan od lošijih...
nije bitno da imate video na youtubeu al bilo bi lijepo kad bi imali neki dokaz za drift ... tipa screenshot...

nadam se da nisam nikog uvrijedio s naslovom filmića

ti si neki vanzemaljac ili totalni genijalac,fakat si spretan skidam kapu.

C
20-01-2007, 06:28
Bravo care, ali pošto tako nešto ne možeš napraviti za jednu noć, pitao bih te, koliko si dugo vježbao za to?? :pray:

Tvrtko
02-03-2007, 20:40
bravo dečki svaka čast obadvojici ja vam se :pray: meni je najviše
500 000 sa RX7

Tri66a
31-08-2007, 10:56
Gold Valley ima i 15 milijuna. Treba uzeti auto sa velikim ubrzanjem, lošim handlingom- na startu ubaciti u rikverc da uzmeš veći zalet i onda vježbati, Držite ga nonstop u trećoj i to je to....

Jopax
01-09-2007, 19:14
Ovaj zadnji film mi izgleda nekako nerealno jer teško da može ići skoro 300 na sat i onako glatko kontrolirati auto
QcEcBNJ3 ... ed&search= (QcEcBNJ3e6I&mode=related&search=)
ovaj je puno uvjerljiviji iako je isti igrač
zna neko pjesmu iz ovog filma

M4rc3LL1u5
01-09-2007, 20:28
Ovaj zadnji film mi izgleda nekako nerealno jer teško da može ići skoro 300 na sat i onako glatko kontrolirati auto
QcEcBNJ3 ... ed&search= (QcEcBNJ3e6I&mode=related&search=)
ovaj je puno uvjerljiviji iako je isti igrač
zna neko pjesmu iz ovog filma
Song is " The River " by Good Charlotte .

str33t6l0w
02-09-2007, 14:14
pogledaj ovo.. trenutno najveći rekord..

QcEcBNJ3 ... ed&search= (QcEcBNJ3e6I&mode=related&search=)

16,782,340

ivan
02-09-2007, 14:41
ne pratiš street :P
iznad je isti link

Jopax
02-09-2007, 23:16
Ja najviše postigao sa caymanom oko 550k i to na onoj stazi sa krugovima
jednom sam radeći drift poletio, udario u reklamu, pao na pod, pepnuo i sletio na krov na kojeem sam se vrtio kojih 15-20 sec :o