PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virgin Suicides



Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:28
Jel itko gledao, jučer je navečer na tv-u bio film. Nemrem reći da je bio dobar, ali ni loš, jednostavno je.........čudan...
Cijelu noć nisam mogo spavat jer sam o tome razmišljao...
Jaaaako čudan film, pogotovo kraj, čudan/tužan...
http://www.imdb.com/title/tt0159097/

Armachus
03-01-2007, 12:30
O ćemu se radi ?

Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:31
A teško je za prepričati, uglavnom o pet sestara koje se sve ubiju prije nego što navrše 18, prvo najmlađa, ona oko godinu dana kasnije i sve druge skupa... ali jako čudan film, i te cure, onako, njihovi čudni životi...

Eddie9
03-01-2007, 12:33
jel to ono na HRT2 jucer? gledao sam pola filma...bas je film cudan

MindReader
03-01-2007, 12:34
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...

Babitz
03-01-2007, 12:34
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...nekrofilija ftw

Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:36
Da, jučer na HRT 2, trebo si gledati cijeli, film je jako bolestan, pogotovo kraj, kada sestre pozovu neke dečke prekoputa da dođu s autom da ih odvezu nekud, i onda kad likovi dođu, i uđu unutra da ih čekaju u dnevnoj sobi, one se sve pobiju, jedna ode kao "čekati" u autu, i tam se uguši s monoksidom, jedna se objesi u podrumu, jedna se nakljuka tableta za spavanje, a jedna si gurne glavu u pećnicu, i onda ti likovi to skuže, odu u podrum i zabiju se u ovu koja visi, i svi pobjegnu vrišteći, jako upečatljiv kraj...

MindReader
03-01-2007, 12:38
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...nekrofilija ftw
mogu sam neš pitat..?
jel ftw znači "Forschungszentrum Telekommunikation Wien"
ili? pomagajte...

Eddie9
03-01-2007, 12:42
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...nekrofilija ftw
mogu sam neš pitat..?
jel ftw znači "Forschungszentrum Telekommunikation Wien"
ili? pomagajte...

-.-

Babitz
03-01-2007, 12:43
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...nekrofilija ftw
mogu sam neš pitat..?
jel ftw znači "Forschungszentrum Telekommunikation Wien"
ili? pomagajte...žalim
beč nema veze s ovim :(

Tri66a
03-01-2007, 12:43
i onda sve na kraju posthumno izgube nevinost...nekrofilija ftw
mogu sam neš pitat..?
jel ftw znači "Forschungszentrum Telekommunikation Wien"
ili? pomagajte...
E to mi je kolega KingMortal maloprije objasnio
FTW= for the win

Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:43
Neznam šta znači ftw ali nije li to malo off topic?

MindReader
03-01-2007, 12:44
je je.. nastavite s topicom.. mene ovdje više neće biti do locka :wink:

Simon the Dreamer
03-01-2007, 12:48
Uglavnom, čini mi se da ima malo ljudi koji su gledali jučer (ili uopće) film, što je prava šteta i mislim da bi trebali pogledati film, ako je netko ipak pogledao cjenio bi da kaže pa da imam s kim raspravljati...

Eddie9
03-01-2007, 13:05
ja sam premalo gledao da bi raspravljao...inace ona plavusa nije losa :)

Armachus
03-01-2007, 13:06
ja sam premalo gledao da bi raspravljao...inace ona plavusa nije losa :)

Koja plavuša ?

Eddie9
03-01-2007, 13:10
ja sam premalo gledao da bi raspravljao...inace ona plavusa nije losa :)

Koja plavuša ?

ona lijeva

Armachus
03-01-2007, 13:12
ja sam premalo gledao da bi raspravljao...inace ona plavusa nije losa :)

Koja plavuša ?

ona lijeva

Koja glumica ?

Jerry
03-01-2007, 13:25
Da, jučer na HRT 2, trebo si gledati cijeli, film je jako bolestan, pogotovo kraj, kada sestre pozovu neke dečke prekoputa da dođu s autom da ih odvezu nekud, i onda kad likovi dođu, i uđu unutra da ih čekaju u dnevnoj sobi, one se sve pobiju, jedna ode kao "čekati" u autu, i tam se uguši s monoksidom, jedna se objesi u podrumu, jedna se nakljuka tableta za spavanje, a jedna si gurne glavu u pećnicu, i onda ti likovi to skuže, odu u podrum i zabiju se u ovu koja visi, i svi pobjegnu vrišteći, jako upečatljiv kraj...ja sam to gledo,čudan film

RIPtheREAPER
03-01-2007, 13:33
ja sam dobio DVD tog filma kada sam kupio telku, i zbilja je cudan.
ono , cure izgledaju ok a na kraju se sve ubiju.
jebes zivot...

Bishop_45_(2)
03-01-2007, 14:39
ma znam da je ovo spam ali ipak :::> WEIN i WIEN su dvije razlicite rijeci King Mortal, ..... :-x !!!

cekaj u tom filmu samo poumiru ili ima Šex-A

Simon the Dreamer
03-01-2007, 16:04
ja sam premalo gledao da bi raspravljao...inace ona plavusa nije losa :)

Koja plavuša ?

Koliko sam ja skužio 3 su plavuše, 2 brinete, ona koja prva umre i ona najstarija... A najzgodnije je ona najstarija, brineta, nevjerojatno mi liči na Umu Thurman, makar nije ona, nego neka ruga, manje poznata glumica...

ewok
03-01-2007, 21:01
Kirsten Dunst... to vam je ona plavusa iz filma. btw glumila je i u vrani (sinoc , novatv)

Bishop_45_(2)
03-01-2007, 21:09
znaci nema sexa i svi umiru--> zasto ste to gledai :? ???

(naravno ovaj je post samo jos jedan SPAM, da nebi sa tu nesto mislili)

BTW Vedrane, davno na pocetku ti si uvijek pisao kilometarske postove, ono sto je bilo najbolje, ti postovi su bili jako daleko od blesavog; otkako sam se vratio na PCP nisam vidio ni jednu tvoju 'analizu' :cry: sto se dogodilo, ....?

W3DR4N
03-01-2007, 21:17
Samoubojstva nevinih su pristojan film, ali ono šta zaslužuje naklon do poda je Sofijin kasniji film Izgubljeni u prijevodu.

Simon the Dreamer
04-01-2007, 10:39
Čekaj, ko je reko da nema seksa, pa u jednom dijelu filma likovi pričaju da se Kirsten Dunst svake večeri jebe s drugim likom na krovu, i onda to gledaju s teleskopom, i uostalom, onaj Trip ju isto pojebe na igralištu i tamo ostavi...

Herr Schnitzel
04-01-2007, 17:57
Samoubojstva nevinih su pristojan film, ali ono šta zaslužuje naklon do poda je Sofijin kasniji film Izgubljeni u prijevodu.


Bezvezan film (bar meni).
Naklon do poda zato jer je to prvi film od kojeg sam postao pospan...
Nekakve tmurne scene, prode pola sata bez ikakvog razgovora, i onda kada napokon prozbore neku rijec to je neka teska filozofija. Tesko probavljiv film koji sluzi snobovima (kojima se film navodno svida) da se hvale istancanim ukusom. OK, razumijem da hoce prikazati nekakve gluposti modernog svijeta, ali se ne treba prikazivat tako pompozno, udaljeno od gledatelja.

Boring :yuck:

Glass
04-01-2007, 19:39
Imam film na DVD-u (prodavao se uz jedne novine, mislim Jutarnji List), film mi nije ništa posebno malo iznad prosjeka, a na trenutke zna biti i dosadan.

Simon the Dreamer
04-01-2007, 22:20
Koji film, Izgubljeni u Prijevodu ili Virgin Suicides? Nisam znao da se ijedan od tih prodavao u novinama...

Herr Schnitzel
04-01-2007, 22:33
Izgubljeni u prijevodu