PDA

Pogledaj cijelu verziju : Početi iz početka



Nightyx
03-01-2007, 10:22
vjerujem da svi imate "svježe" charactere, pa bih vas molio da nešto napišete o njima, koji vas najviše zanimaju, s kojima najviše igrate i naravno zašto baš s njima?

Ja ću sada početi iz početka i moje izvješće očekujte tokom dana. Hvala, a sada pišite.......

streetrace777
03-01-2007, 11:21
Covjece ja nisam ni igrao oblivion a imam ga doma pa me zanima kakav je dali su NPC ok i to.Sorry ako je ovo off topic nije mi se dalo otvarat drugu temu

Rocchiro
03-01-2007, 12:23
Covjece ja nisam ni igrao oblivion a imam ga doma pa me zanima kakav je dali su NPC ok i to.Sorry ako je ovo off topic nije mi se dalo otvarat drugu temu

instaliraj i baci se na posao!

Nightyx
03-01-2007, 13:43
Prvi put kada sam prelazio oblivion isto sam izabrao charactera s kojim i sada igram jer mi jednostavno odgovara, dok mi i jedan drugi neodgovara, pokušao sam sa archerom i mageom, ali mi neide i tak ja opet na:
Race: Imperial
Birthsign: The Warrior
Class: Knight
zasad lvl 2

SkunK
03-01-2007, 13:54
Ja sam isto Knight/Warrior , najbolje je izabrat lika kako se osjecas u sebi, tj. svoj karakter stavit u igru :D

ran6er
03-01-2007, 14:32
Stvorio sam si novog lika prije 3 dana.
Klasa:Redguard Zašto?Jer su odlični u borbi s mačevima i svim skillovima za wariora i nisu barbari ko Nordi.
Birthsign mi je naravno Warior.
Klasa mi je knight(custom)-blade,block,heavy armor,armoreur,athletics,acrobatics i marksmanship.
Trenutno sam level 4.

Stil mi je približiti se neprijatelju i ako je potrebno oslabiti ih iz daljine i zatim počistiti mačem.

Shadowhell
03-01-2007, 14:35
Prvo sam si napravio mage-a .. nekako mi se činio zanimljivim a kako sam prolazio kroz igru samo sam si razvijao stealth, lockpicking itd..

Sad mi je nekako neka custom klasa tipa thief sa charming magijama najbolji .. mislim da ću početi s njim uskoro ..

Nightyx
04-01-2007, 09:53
Knights RULZZ!!! :D

al ne stvarno su najbolji, ovaj put sam se više prebacio na prelaženje igre i obavljanje glavnih questova, dok sam prije više lutao i dolutao do 34. lvl

Durin
04-01-2007, 12:59
Joj,i ja bi ga igrao ispočetka samo da imam mjesta na disku.Možda kada pređem Call of Juarez.

Matijac
04-01-2007, 15:18
Evo ja sam počel prejučer opet igrati i tak, inače sam prešel 138 questa prije. Kolko ih ima opče?

Lord Coldwolf
04-01-2007, 23:46
igrajte odpocetka sa obscuron modom (najbolji mod)..i razvijanje je mnooogo sporije,..no istovremeno igra je puno zanimljivija.

ran6er
05-01-2007, 02:17
igrajte odpocetka sa obscuron modom (najbolji mod)..i razvijanje je mnooogo sporije,..no istovremeno igra je puno zanimljivija.

Ja također.Samo sam ja stavil Lite version i nisam uključil slow leveling.
(Napadnem ayleid ruin,pobijem valjda 30 NPC i poveća mi se niti za level)
:-x

Nightyx
05-01-2007, 10:06
igrajte odpocetka sa obscuron modom (najbolji mod)..i razvijanje je mnooogo sporije,..no istovremeno igra je puno zanimljivija.

Ja također.Samo sam ja stavil Lite version i nisam uključil slow leveling.
(Napadnem ayleid ruin,pobijem valjda 30 NPC i poveća mi se niti za level)
:-x

Pa iovako se sporo razvija za lvl, mogu misliti kak je tek sa ovim modom :? , sada sam se učlanio u blejde, ali gleajte ovo, kada sam obavljao misiju tamo u kvatchu kada moraš osloboditi, uzeo sam armor i sword od onih likova što te prate i idu za tobom oni kao čuvari u havey armoru (onakom smeđem), i ja uzeo njihov armor kada umru i sada kada dođem u imperial city i kada me vide stražari odma misle da sam ja lopov i šalju me u zatvor lol a ja naređivao njima u oslobađaju kvatcha. Jer to znaći da moram baciti taj armor i sword??

Arbiter of Change
05-01-2007, 11:35
Ima mod koji daje OOO regularno Oblivion levelanje. ;)

ran6er
05-01-2007, 11:46
igrajte odpocetka sa obscuron modom (najbolji mod)..i razvijanje je mnooogo sporije,..no istovremeno igra je puno zanimljivija.

Ja također.Samo sam ja stavil Lite version i nisam uključil slow leveling.
(Napadnem ayleid ruin,pobijem valjda 30 NPC i poveća mi se niti za level)
:-x

Pa iovako se sporo razvija za lvl, mogu misliti kak je tek sa ovim modom :? , sada sam se učlanio u blejde, ali gleajte ovo, kada sam obavljao misiju tamo u kvatchu kada moraš osloboditi, uzeo sam armor i sword od onih likova što te prate i idu za tobom oni kao čuvari u havey armoru (onakom smeđem), i ja uzeo njihov armor kada umru i sada kada dođem u imperial city i kada me vide stražari odma misle da sam ja lopov i šalju me u zatvor lol a ja naređivao njima u oslobađaju kvatcha. Jer to znaći da moram baciti taj armor i sword??

Nije ti zbog toga.Pretpostavljam kad si zauzimal Kvatch da si nekok svog vojnika koji je imal malo healthi oderal i ubil ga.To mi se par put desilo na
questovima gdje ne zauzimaš sam Oblivion gatese.


@Arbiter of Change-staviš OOO lite i onda si kopiraš u Data samo one modove iz OOO koje hoćeš.

Arbiter of Change
05-01-2007, 11:48
Ma stavis full i stavis taj mod; sve ide.

ran6er
05-01-2007, 11:51
Ma stavis full i stavis taj mod; sve ide.

U OOO mapi imaš Full,Lite i Add-ons.Staviš Lite i onda presnimiš sve modove iz Add-ons osim Level slow.

Ps1ho
07-01-2007, 00:32
ev i ja sam poceo odpocetka, igram sa ovim OOO modom, bogami tesko je levele dizat s tim...uzeo sam Imperiala, custom class, major skills:blade, light armor, marksman, restoration, athletics, acrobatics te sneak...

Lord Coldwolf
07-01-2007, 11:34
ev i ja sam poceo odpocetka, igram sa ovim OOO modom, bogami tesko je levele dizat s tim...uzeo sam Imperiala, custom class, major skills:blade, light armor, marksman, restoration, athletics, acrobatics te sneak...

al bhash je zabavno tak sporo razvijanje, realnije :)

Durin
07-01-2007, 13:13
Evo,igram ponovno Oblivion samo sa Knights of the Nine "ekspanzijom".Jedva čekam pravu ekspanziju!Ali i ovo je dobro.Uzeo sam Redguarda,knight class,mage sign.

ran6er
07-01-2007, 14:49
Evo,igram ponovno Oblivion samo sa Knights of the Nine "ekspanzijom".Jedva čekam pravu ekspanziju!Ali i ovo je dobro.Uzeo sam Redguarda,knight class,mage sign.

Malo čudno.Redguard i mage.

Durin
07-01-2007, 15:37
Da,uvijek mi je sign mage.Mislim da je on najbolji,daje ti +50 magica.

Lord Coldwolf
07-01-2007, 15:51
Da,uvijek mi je sign mage.Mislim da je on najbolji,daje ti +50 magica.

+30 magicka
+ 10 willpower.

Ps1ho
08-01-2007, 00:51
ev i ja sam poceo odpocetka, igram sa ovim OOO modom, bogami tesko je levele dizat s tim...uzeo sam Imperiala, custom class, major skills:blade, light armor, marksman, restoration, athletics, acrobatics te sneak...

al bhash je zabavno tak sporo razvijanje, realnije :)

al jebacki je sporo, bokte igram ga dva dana, po recimo sat-dva i popnem se za 1 lvl, sad sam 2 lvl, bokte nema sanse da ulazim u bilo kaki cave dok nebudem 20 lvl, svi me ubiju u 2 udarca, al je bar zanimljivo, e da, kak da mi zivotinje budu saveznici da me sljede i to, i kak da se uclanim u one rangerse kod anvila, jese to moram sam borit s njima protiv onih nekih crnih tipova il se nekak drugacije uclanim?

ran6er
08-01-2007, 15:17
ev i ja sam poceo odpocetka, igram sa ovim OOO modom, bogami tesko je levele dizat s tim...uzeo sam Imperiala, custom class, major skills:blade, light armor, marksman, restoration, athletics, acrobatics te sneak...

al bhash je zabavno tak sporo razvijanje, realnije :)

al jebacki je sporo, bokte igram ga dva dana, po recimo sat-dva i popnem se za 1 lvl, sad sam 2 lvl, bokte nema sanse da ulazim u bilo kaki cave dok nebudem 20 lvl, svi me ubiju u 2 udarca, al je bar zanimljivo, e da, kak da mi zivotinje budu saveznici da me sljede i to, i kak da se uclanim u one rangerse kod anvila, jese to moram sam borit s njima protiv onih nekih crnih tipova il se nekak drugacije uclanim?

Niti ja to nisam znal.Ali svaki put kad si probaš stavit oklop od onih neprijatelja rangera ti veli nekaj o dragulju iz Narinda.Narind sam pronašel,počistil ga,našel dragulj i kad sam izašel van dragulj se pretvoril u nekakvog duha i otrčal u šumu.Nisam ga pratil jer mi se nije dalo.

Ps1ho
08-01-2007, 17:05
ev i ja sam poceo odpocetka, igram sa ovim OOO modom, bogami tesko je levele dizat s tim...uzeo sam Imperiala, custom class, major skills:blade, light armor, marksman, restoration, athletics, acrobatics te sneak...

al bhash je zabavno tak sporo razvijanje, realnije :)

al jebacki je sporo, bokte igram ga dva dana, po recimo sat-dva i popnem se za 1 lvl, sad sam 2 lvl, bokte nema sanse da ulazim u bilo kaki cave dok nebudem 20 lvl, svi me ubiju u 2 udarca, al je bar zanimljivo, e da, kak da mi zivotinje budu saveznici da me sljede i to, i kak da se uclanim u one rangerse kod anvila, jese to moram sam borit s njima protiv onih nekih crnih tipova il se nekak drugacije uclanim?

Niti ja to nisam znal.Ali svaki put kad si probaš stavit oklop od onih neprijatelja rangera ti veli nekaj o dragulju iz Narinda.Narind sam pronašel,počistil ga,našel dragulj i kad sam izašel van dragulj se pretvoril u nekakvog duha i otrčal u šumu.Nisam ga pratil jer mi se nije dalo.

e care de mi na pp reci di je ta rusevina...

Upitni
09-01-2007, 12:54
ja sam nasao i one slave tradere istocno od bravila,ali nista ne mozes s njima.i kada onaj zeleni duh vuka od narinda pobjegne onda mozes koristiti njihov equipment...ali valjda treba napraviti neki daedric quest za boga da imas frendove zivotinje???

Ps1ho
09-01-2007, 16:01
de aj ko god to otkrije ima gajbu piva, ajmo ljudi!!!

ran6er
09-01-2007, 19:16
ja sam nasao i one slave tradere istocno od bravila,ali nista ne mozes s njima.i kada onaj zeleni duh vuka od narinda pobjegne onda mozes koristiti njihov equipment...ali valjda treba napraviti neki daedric quest za boga da imas frendove zivotinje???

Ja sam pronašel vođu od tih slave tradera, ali ga nebrem ubiti.Izgleda da je upleten u neki quest.

Ps1ho
10-01-2007, 01:23
Ja sam iz readme file-a skuzio da zivotinje mos kontrolirat kad pomognes ovim rangerima kod Anvila u borni protiv onih u crnim armorima...

ran6er
10-01-2007, 10:24
Ja sam iz readme file-a skuzio da zivotinje mos kontrolirat kad pomognes ovim rangerima kod Anvila u borni protiv onih u crnim armorima...
Točno.Ali ja sam govoril za Slave tradere.

Ps1ho
10-01-2007, 12:12
pa da znam, ja sam sam reko za ovo da se kontroliraju životijne, e sad nije mi jasno ja sam ih jučer slijedio i išli su u neku ljevu ruševine, e sad jel im moram pomoc da isprazne njih par pa onda Narind il ja sam moram u Narind i sve tam poklat, kak to ide, jel znas mozd?

ran6er
10-01-2007, 13:09
pa da znam, ja sam sam reko za ovo da se kontroliraju životijne, e sad nije mi jasno ja sam ih jučer slijedio i išli su u neku ljevu ruševine, e sad jel im moram pomoc da isprazne njih par pa onda Narind il ja sam moram u Narind i sve tam poklat, kak to ide, jel znas mozd?
Možeš kojim god redoslijedom hoćeš.Ja sam samo Narind počistil.

Ps1ho
10-01-2007, 13:13
i moš kontrolirat životinje? jel moš vukove?

ran6er
12-01-2007, 18:23
i moš kontrolirat životinje? jel moš vukove?

Danas sam konačno došel do riješenja.Treba još otići u Yereli i ubiti njihovog vođu.Nakon toga dobiš spellove koji ti dopuštaju da summonaš neke životinje(oko 10 njih).Nažalost ja nemogu niti jednu jer nemam dosta magicke. :cry:

Ps1ho
12-01-2007, 20:05
ali, ali... :cry: ja mislio da moš kontrolirat životinje u prirodi... :cry: a ovo nije fora... :cry:

ran6er
12-01-2007, 22:16
ali, ali... :cry: ja mislio da moš kontrolirat životinje u prirodi... :cry: a ovo nije fora... :cry:

Ma možeš.Evo, šetam se kroz šumu, dođe vuk do mene i počne me pratiti.
Dođem u camp pun bandita i vuk ih napadne.Zakon!!!!

SkunK
12-01-2007, 23:19
I koji kurac ce mi vuk? Daj mi minotaura ili nesto...

Ps1ho
13-01-2007, 00:04
ali, ali... :cry: ja mislio da moš kontrolirat životinje u prirodi... :cry: a ovo nije fora... :cry:

Ma možeš.Evo, šetam se kroz šumu, dođe vuk do mene i počne me pratiti.
Dođem u camp pun bandita i vuk ih napadne.Zakon!!!!

:pray: :pray: :pray: PREDOBRO!!!

neg mislim da mi ide dobro zasad, 8lvl iam Elven Night Armor, od najjacih oruzja neki opaki stap iz neke rusevine i neku strelu, to pripada onim meteoric waponsima i imam taj neki opaki luk i strele...eto mal da se pohvalim... :)

Ps1ho
14-01-2007, 01:21
i moš kontrolirat životinje? jel moš vukove?

Danas sam konačno došel do riješenja.Treba još otići u Yereli i ubiti njihovog vođu.Nakon toga dobiš spellove koji ti dopuštaju da summonaš neke životinje(oko 10 njih).Nažalost ja nemogu niti jednu jer nemam dosta magicke. :cry:

a đej Yereli, jer ja kad sam iz Narinda izvuko onaj dragulj (doslovno izvuko, jer sam se suljo cjelo vrijeme kraj one rulje i onda drpio dragulj pa bjez spasit zivu glavu :D ) izaso sam van, i nije bilo nikakog vuka ni nis, dragulj mi osto u inventoriju, sta sad?

Arbiter of Change
14-01-2007, 09:35
Evo vam ljudi thread sa OOO SPOILERIMA:

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=578225&hl=spoilers

Shadowhell
14-01-2007, 12:34
Evo vam ljudi thread sa OOO SPOILERIMA:

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=578225&hl=spoilers

Cool, budem baš probao sad..

Ps1ho
14-01-2007, 17:37
Evo vam ljudi thread sa OOO SPOILERIMA:

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=578225&hl=spoilers

Cool, budem baš probao sad..

E vjeruj mi ak ces ic u Narind i borit se prsa o prsa poginit ces, trebas bit minimum 25-30lvl, ja sam bio 10lvl, al sam se suljo kraj svih njih + 2-3 invisibility scrolla + strpljivost jer sam jedan sat se sam suljo po Narindu...i onda kad na kraju drpis taj dragulj bjezo sam ko budala, po izlaski zasjeo na Shadowmere i bjezi...

Arbiter of Change
14-01-2007, 18:34
Ma nabavis neki companion mod pa možd bude malo lakše.

Nightyx
11-04-2007, 08:20
Izgubih svoje sejv gejmove na lvl 33 i skoro se ubih al ajd.
Dolazi ekpanzija, moram imati nabrijanog lika jbt neću sa iron armorom proči kroz portal.
I tako ja počeo iz početka knight/warrior, za sada lvl 11 nabavio sam deadric longsword one hand i deadric shield, a ostalo je ono kao zlatno mislim darwen il tak nešto, imam dobrih ringova i tak te stvari. Is sada čekam ekspaziju BTW planiram imati cijeli armor deadric do je :D

Ps1ho
11-04-2007, 08:46
ha čuj, prvo sam izgubio save sa llikom lvl.59, sat opet, imo OOO, lik na lvl.30 i reko sam da necu ekspanziju do ljeta igrat jer zbilja mi se sad neda iz pocetka

Void
26-05-2008, 12:11
ne moraš sa ekspanzijom iz početka,barem ja tako mislim..

Bara
26-05-2008, 17:40
Ja kada sam počeo Race: Breton, Bithsign: Mage, Class: Mage i owna sam znate kako. kada izježbate magije glavni ste pwnate totalno. a to bar nije teško knjiga na tipku c i otidji gledaj televiziju :D (iako šteta nepali sa destruction)