PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ljubav...



JedimiNjoke
02-01-2007, 23:00
Ovdje pišite sve o ljubavnim iskustvima, dobrim i ružnim il pišite ak se jednostavno trebate nekome izjadati...

Helena
02-01-2007, 23:03
Bolje da ne znaš...

*Fila*
02-01-2007, 23:04
Bolje da ne znaš...
nešto slično i kod mene... :o

Armachus
02-01-2007, 23:04
Zašto

Kiklop
02-01-2007, 23:05
lol jeste u zadnje vrjeme stvarno poceli otarat debilne teme daj mi reci kakve ovo ima veze s gamingom i zar je tome mjesto na pcp forumu

Armachus
02-01-2007, 23:05
Pa ovo je alt-f4, offtopic podforum

Letva
02-01-2007, 23:06
lol jeste u zadnje vrjeme stvarno poceli otarat debilne teme daj mi reci kakve ovo ima veze s gamingom i zar je tome mjesto na pcp forumu


Koliko ja znam ovo je podforum Alt+F4... :roll:

Kiklop
02-01-2007, 23:07
glupi topici nemojte da ja pocnem otvarat teme u alt+f4

Helena
02-01-2007, 23:08
Pustite, Kiklop je pravi macho lik, dođe k curi, obave to i ode. Očito. I ne, zapravo je tema dobra.

Armachus
02-01-2007, 23:08
Bolje da ne znaš...
nešto slično i kod mene... :o

A ja ću sm reć da sam mogao biti :hangin:

*Fila*
02-01-2007, 23:10
Bolje da ne znaš...
nešto slično i kod mene... :o

A ja ću sm reć da sam mogao biti :hangin:
što zamjerio si se njezinom dečku ili od tuge?Ja to rješavam alkoholom (tuga i razočaranje)alkohol sve rane liječi(normalno da ne ali tako lakše zaboraviš

Armachus
02-01-2007, 23:12
Ma ja i njen brat smo "prijatelji" k'o pas i maćka... ja snimio film o njemu zbog kojeg se on uvrijedio !

Helena
02-01-2007, 23:13
Ja mislila da si se spetljao s njegovom sestrom, pa je brat popizdio. :o

*Fila*
02-01-2007, 23:13
Ma ja i njen brat smo "prijatelji" k'o pas i maćka... ja snimio film o njemu zbog kojeg se on uvrijedio !
sigurno je stariji i jači od tebe?Ne to radit...

Armachus
02-01-2007, 23:19
E da jaći... i stariji

A ustvari jednake smo visine, al je možda on jaći... al' isto bi se sada volio potući s njim... jer on je mene prvi napao, a onda odmah možeš smatrat da je jaći kad te ima muda napast... ali nije samo jedan lik u pitanju... bio je još jedan, al' kad smo se trebali tući; odustao... a cjelo vrijeme govori kad bi me vidio na ulici da bi me razbio... a onda ja njemu reka da ču ga ubit... i on se zasrao i prizno da sam jaći... ali ovaj prvi...

*Fila*
02-01-2007, 23:21
E da jaći... i stariji

A ustvari jednake smo visine, al je možda on jaći... al' isto bi se sada volio potući s njim... jer on je mene prvi napao, a onda odmah možeš smatrat da je jaći kad te ima muda napast... ali nije samo jedan lik u pitanju... bio je još jedan, al' kad smo se trebali tući; odustao... a cjelo vrijeme govori kad bi me vidio na ulici da bi me razbio... a onda ja njemu reka da ču ga ubit... i on se zasrao i prizno da sam jaći... ali ovaj prvi...
moram reć da sam znao bit u takvim situacijama ali nekako sam uspio izgladit on meni piće ja njemu i na kraju pijemo zajedno...

Helena
02-01-2007, 23:23
E da jaći... i stariji

A ustvari jednake smo visine, al je možda on jaći... al' isto bi se sada volio potući s njim... jer on je mene prvi napao, a onda odmah možeš smatrat da je jaći kad te ima muda napast... ali nije samo jedan lik u pitanju... bio je još jedan, al' kad smo se trebali tući; odustao... a cjelo vrijeme govori kad bi me vidio na ulici da bi me razbio... a onda ja njemu reka da ču ga ubit... i on se zasrao i prizno da sam jaći... ali ovaj prvi...
moram reć da sam znao bit u takvim situacijama ali nekako sam uspio izgladit on meni piće ja njemu i na kraju pijemo zajedno...

A cura izvisi.

Armachus
02-01-2007, 23:25
E da jaći... i stariji

A ustvari jednake smo visine, al je možda on jaći... al' isto bi se sada volio potući s njim... jer on je mene prvi napao, a onda odmah možeš smatrat da je jaći kad te ima muda napast... ali nije samo jedan lik u pitanju... bio je još jedan, al' kad smo se trebali tući; odustao... a cjelo vrijeme govori kad bi me vidio na ulici da bi me razbio... a onda ja njemu reka da ču ga ubit... i on se zasrao i prizno da sam jaći... ali ovaj prvi...
moram reć da sam znao bit u takvim situacijama ali nekako sam uspio izgladit on meni piće ja njemu i na kraju pijemo zajedno...

A dobro sredili smo odnose ja i ovaj... (ne mislim nek gay odnose) nego više mi niš ne sere... Ali isto bi se ja volio potuć... :killyou:

*Fila*
02-01-2007, 23:26
E da jaći... i stariji

A ustvari jednake smo visine, al je možda on jaći... al' isto bi se sada volio potući s njim... jer on je mene prvi napao, a onda odmah možeš smatrat da je jaći kad te ima muda napast... ali nije samo jedan lik u pitanju... bio je još jedan, al' kad smo se trebali tući; odustao... a cjelo vrijeme govori kad bi me vidio na ulici da bi me razbio... a onda ja njemu reka da ču ga ubit... i on se zasrao i prizno da sam jaći... ali ovaj prvi...
moram reć da sam znao bit u takvim situacijama ali nekako sam uspio izgladit on meni piće ja njemu i na kraju pijemo zajedno...

A cura izvisi.
ah čuješ ako sam se toliko zapalio za nju onda neće izvisit

MindReader
02-01-2007, 23:29
samo se sjetite 16.11.2006. . . . to vam sve govori...

Arbiter of Change
02-01-2007, 23:41
Hmmm... napiješ, okreneš, ostaviš?

Šteta, čujem da je učinkovita metoda. :?

The Boz
02-01-2007, 23:42
samo se sjetite 16.11.2006. . . . to vam sve govori...
Word, dude. Word.

MindReader
02-01-2007, 23:43
samo se sjetite 16.11.2006. . . . to vam sve govori...
Word, dude. Word.
only one word - vanity

Rocchiro
02-01-2007, 23:43
e ljudi jeste jadni...na forumu cete s ljudima koje uopce ne poznate raspravljati o privatnim stvarima,kao da nemate frenove u RL-u...jao,zalim vas...

Tsumetai Ryujin
02-01-2007, 23:45
heh... ke mi krades rijeci iz usta ^^

Ps1ho
03-01-2007, 00:20
Jos jedan u nizu topica do jaja :bravo:
KingMortal any comments?
jedu mi se njoki

Neven <R>
03-01-2007, 00:23
e ljudi jeste jadni...na forumu cete s ljudima koje uopce ne poznate raspravljati o privatnim stvarima,kao da nemate frenove u RL-u...jao,zalim vas...
Nekima se lakše ispovijediti neznancima. ;)

Armachus
03-01-2007, 00:24
jedu mi se njoki

Meni isto... kad se onaj lik zadnji put pojavio na forumu prije ovoga

flander
03-01-2007, 00:24
e ljudi jeste jadni...na forumu cete s ljudima koje uopce ne poznate raspravljati o privatnim stvarima,kao da nemate frenove u RL-u...jao,zalim vas...
Nekima se lakše ispovijediti neznancima. ;)



istina bome :wink:

Empe Tri
03-01-2007, 00:53
pjevaj mi o njooooooooj
prijateljuuuuuuuuUUUU
jer ti znas da ju voooliiiiiiiiiiim
kad nije htjela u zivotuuuuuuuuuUUUUU
bar u pjesmi nek me ljubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:cry: :cry:
eto toliko od mene
:cry: :cry:

Helena
03-01-2007, 00:56
pjevaj mi o njooooooooj
prijateljuuuuuuuuUUUU
jer ti znas da ju voooliiiiiiiiiiim
kad nije htjela u zivotuuuuuuuuuUUUUU
bar u pjesmi nek me ljubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:cry: :cry:
eto toliko od mene
:cry: :cry:

Jel to za Natali?

Empe Tri
03-01-2007, 00:58
aha :cry: :cry:

Helena
03-01-2007, 00:59
Šta je bilo, ne voli te? :cry:

Empe Tri
03-01-2007, 01:02
Šta je bilo, ne voli te? :cry:
:cry: :cry:

rekla :
svidjam joj se i da bi bila samnom al ima decka :cry:

dobio sam labuda :cry:
otpilila me ko zadnjeg kretena :cry:

WEASEL
03-01-2007, 01:04
rofl mogla je i gore:)
preglupa tema btw, zašto bi ja pričao vama o svojim ljubavnim iskustvima, ili vi meni

Empe Tri
03-01-2007, 01:06
rofl mogla je i gore:)
preglupa tema btw, zašto bi ja pričao vama o svojim ljubavnim iskustvima, ili vi meni

ajde da se imamo cemu smijat :rotfl: ili plakat :cry:

Helena
03-01-2007, 01:06
Šta je bilo, ne voli te? :cry:
:cry: :cry:

rekla :
svidjam joj se i da bi bila samnom al ima decka :cry:

dobio sam labuda :cry:
otpilila me ko zadnjeg kretena :cry:

Al, čekaj, tu je i ona glupa. Ako joj se sviđaš ti i hoće bit s tobom, zakaj je i dalje s likom? :? Nek se ona odluču kojeg hoće i gotovo.

Empe Tri
03-01-2007, 01:11
s njim je vec duze vrijeme :P :cry:

ma ko je shisa
zivot ide dalje :D

samo jednom se voli
samo jednom se zivi
bez tvoje ljubavi
nemogu da zivim
bez tvog zivota
nemogu da volim

:cry: :cry:

WEASEL
03-01-2007, 01:16
rofl mogla je i gore:)
preglupa tema btw, zašto bi ja pričao vama o svojim ljubavnim iskustvima, ili vi meni

ajde da se imamo cemu smijat :rotfl: ili plakat :cry:
ajd ako bas ocete imao sam ukupno 5 cura, najkraca veza 3 tjedna, najduža(i posljednja) 4 mjeseca, od toga 2 cure gejmerice,u niti jednoj nije bila stvar koja s ezove ljubav....dovoljno :) koji smijeh i tuga :)

Empe Tri
03-01-2007, 01:23
hebo te !!!
ja imo 2 cure s jednom bio oko 6-7 mjeseci, a sa drugom bio malo vise od 1 god i imali smo slobodnu vezi vidjali se svake subote a nekad ni tad :P
i da u nitijednu se nisam zaljubio :P
do prije 3 tjedna kad sam upoznao Natali vidio se s njom par puta, a zaljubio se u nju koda sam s njom 10 god. :D
a koliko vidim nece nista biti od nje pa ju mora prezalit :cry: :D

WEASEL
03-01-2007, 01:26
hebo te !!!
ja imo 2 cure s jednom bio oko 6-7 mjeseci, a sa drugom bio malo vise od 1 god i imali smo slobodnu vezi vidjali se svake subote a nekad ni tad :P
i da u nitijednu se nisam zaljubio :P
do prije 3 tjedna kad sam upoznao Natali vidio se s njom par puta, a zaljubio se u nju koda sam s njom 10 god. :D
a koliko vidim nece nista biti od nje pa ju mora prezalit :cry: :D
rofl pa sta, rekla ti da ima decka, prekinut ce kad tad, onda ti pokusaj ponovo

Empe Tri
03-01-2007, 01:45
pa to sam i ja planirao ;)
al sto vise cekam to sam sve vise i vise lud za njom
hebo te nemogu prestat mislit na nju :P :cry:

prođe i ovaj dan bez nje i godine proci ce
njenu ljubav moje oci nikad vidjet nece
:cry:

Rocchiro
03-01-2007, 01:48
pa to sam i ja planirao ;)
al sto vise cekam to sam sve vise i vise lud za njom
hebo te nemogu prestat mislit na nju :P :cry:

prođe i ovaj dan bez nje i godine proci ce
njenu ljubav moje oci nikad vidjet nece
:cry:

pocni piti,pomaze

Valnjes 666
03-01-2007, 01:52
hebo te !!!
ja imo 2 cure s jednom bio oko 6-7 mjeseci, a sa drugom bio malo vise od 1 god i imali smo slobodnu vezi vidjali se svake subote a nekad ni tad :P
i da u nitijednu se nisam zaljubio :P
do prije 3 tjedna kad sam upoznao Natali vidio se s njom par puta, a zaljubio se u nju koda sam s njom 10 god. :D
a koliko vidim nece nista biti od nje pa ju mora prezalit :cry: :D

Majstore,glavu gore. Pa nije jedina Natali na svijetu.

Gle ovo,i ja sam prošao mnogo toga,da bi na kraju prije 3 god prohodao sa najboljom frendicom koju znam 7 godina.

Čudan ti je život,samo ga moraš početi živjeti. Otvori oči,svijet je velik.

Jer tako Helena. :)

Empe Tri
03-01-2007, 01:53
pocni piti,pomaze

uff !!!!
jesam se u subotu i nedjelju zabio ko deva i reko nikad vise tako :D
popio 3x 10 tekili u 20-ak min i nisam se uspio dic sa stolice 5 min poslje sto sam sve to popio :rotfl: <--- ovako sam se valjao po podu :D

evo sad pijem ono malo travarice sto mi je ostalo :(

WEASEL
03-01-2007, 01:54
[quote="Empe Tri":k722lfuj]hebo te !!!
ja imo 2 cure s jednom bio oko 6-7 mjeseci, a sa drugom bio malo vise od 1 god i imali smo slobodnu vezi vidjali se svake subote a nekad ni tad :P
i da u nitijednu se nisam zaljubio :P
do prije 3 tjedna kad sam upoznao Natali vidio se s njom par puta, a zaljubio se u nju koda sam s njom 10 god. :D
a koliko vidim nece nista biti od nje pa ju mora prezalit :cry: :D

Majstore,glavu gore. Pa nije jedina Natali na svijetu.

Gle ovo,i ja sam prošao mnogo toga,da bi na kraju prije 3 god prohodao sa najboljom frendicom koju znam 7 godina.

Čudan ti je život,samo ga moraš početi živjeti. Otvori oči,svijet je velik.

Jer tako Helena. :)[/quote:k722lfuj]

s tim si sve rekao lol

Empe Tri
03-01-2007, 03:03
evo mala pjesmica od mene :D

Samo jednom se voli.
Samo jednom se zivi
Bez tvoje ljubavi,
nemogu da zivim.
Bez tvog zivota,
nemogu da volim.

Prođe i ovaj dan bez nje,
i godine proci ce.
Njenu ljubav moje oci,
nikad vidjet nece.

Pjevaj mi o njoj prijatelju stari,
jer ti znas da ju volim.
Kad nije htjela u zivotu,
bar u pjesmi nek me ljubi.

za Natali !!!

bilo bi dosta o njoj ko je shisa
idem se zabit od alkohola par dana i zaboravit nju
bit ce drugih :D (nadam se)

Valnjes 666
03-01-2007, 03:09
evo mala pjesmica od mene :D




Lijepo...


Evo onda od mene jedna priča:


Nadam se da će te svi uživati...




Nemoj otići...


Tih je dana sunce užareno stajalo na obzoru velike rijeke koja je tiho plovila prema starom napuštenom mlinu. Pecao sam na obali, dobacivao pošalice s prijateljima. Bilo mi je tad 13 godina. Moje najsretnije godine života. Odjednom sam začuo tihi, nježan glas. Bila je to ona. Prišla mi je nježno kao vjetar. Poželjela je pecati. Nisam mogao vjerovati da priča upravo samnom. Meni, siromašnom dječačiću, sin siromašnog oca kovača i majke predilje. Pecali smo. Pecali i dan, i dan nakon njega, tjedan, mjesec. Sretan kao da sam dobio onu plavu gitaru koju sam silno želio. Družili smo se i provodili vrijeme. Njen otac me je volio, makar joj je majka stalno govorila da se ne druži samnom. Ipak su oni bogata obitelj doktora koja se bavi tim poslom već 7 naraštaja. Jedan dan mi je došla tužna, oronulih očiju. U ruci je držala plavu gitaru. Poklonila mi ju je. Srce mi je poskakivalo kao čekić na vrućem željezu dok ga kuje moj otac. Nije puno pričala. Pozdravila me je, i više ju nikad nisam vidio. Odselila se u neki veliki grad. Tad sam imao 17 godina. Svirao sam na plavoj gitari misleći na njene crne oči i smeđu kovrčavu kosu koje se njihala na vjetru kao valovi moje rijeke. Godine 1970. te sam osnovao bend imenom "Otpisani". S nepunih 21 godina, noći sam provodio u zadimljenim kafićima svirajući za siću i piće. Te godine je i otac umro, a nedugo zatim i majka. Ovako sam, bez završene škole, novac zarađivao onako kako sam znao - glazbom. Posrećilo nam se i odlazimo u Zagreb. Tamo sam upoznao mnogo mladih ljudi, svirača. Bend se ubrzo raspada zbog zasićenosti starih melodija. Osnivaju se "Crne duše", s uzorom na Zeppeline. Sviram, pjevam ali nemam za koga. Opet ista stara monotonija. Te godine, 1973., Uspijevamo se probiti na zapad. Odlazimo u Berlin. Prije snimanja novog albuma, morali smo promijeniti ime u "Black Souls" , a kasnije u "Lost Souls". Jednog dana mi je pozlilo. Pao sam u očaj. Od tvrdih rock melodija nisam više mogao naći mjesta za osjećaje. Pogledao sam u nebo, sjetio se rijeke, i mojeg crnookog Anđela. Opijam se i uskoro me izbacuju iz benda i zamjenjuju nikim Švabom. Završavam u bolnici zbog predoziranja LSDom. Budim se u bolnici, hladnih ruku i nateklih očiju. Pored mene gitara, i neki poznati pogled. Bila je to ona, moj Anđeo. Brzo sam se oporavljao. Naša se ljubav ponovno probudila. Bili smo sretni. Provodili smo dane zajedno. Zaposlio sam se u obližnjoj limariji. Otac bi se ponosio samnom. Pomagala mi je oko jezika i svih sitnih stvari. Oženili smo se jednog predivnog dana, na jezeru boje naše rijeke. Nije mogla imati djece. Jedne predivne srijede, dok smo šetali parkom, dok su nam se ruke čvrsto držale, osjetim kako pada iz mojeg dlana. Problijedih od straha, zazivam pomoć, ali ona otvara oči. Govori mi da nije ništa, da se ne brinem. Mjesec ili dva nakon toga dobivam pismo od članova bivšeg benda, pismo u kojem me mole da se vratim. Ona me podržava, i bend se nanova rađa. Istog dana 1975. ulazimo u garažu i kao da se nikad nismo ni raspali. I moj Anđeo me podržava, i nakon 3 mjeseca izlazi naš novi album koja zasjeda na prva mjesta svih Njemačkih radio postaja. Sviramo po cijeloj Njemačkoj. Usred jednog koncerta dobivam brzojav da hitno dođem u Berlin, jer draga mi je u bolnici. Stigavši tamo tužnog lica mi objašnjavaju da je umrla od nepoznate bolesti. Svijet se slama u meni. Ništa mi nije ostalo. Ipak, nastavljam rad sa bendom. Bila bi to njena želja. Godine 1986., nakon dugogodišnje svirke, odlukom svih članova benda prestajemo se aktivno baviti glazbom i povlačimo se sa rock scene.


***
Godine 1987. se vraćam u moje rodno selo. Živim od novca, prokletog novca zarađenim u toj Njemačkoj. Sad nakon svih tih dugih godina, još se sjećam njenih crnih očiju i smeđe kose. Sva slava, svi koncerti, sav novac, mi nisu mogli vratiti mog Anđela. Da bar nikad nisam uspio u glazbi, da nisam našao nju, ne bih patio. Da je nisam imao, ne bih mogao ništa izgubiti. Da nije otišla tog prokletog dana. Sad usamljen pišem knjige, sam u svojoj kući kraj rijeke, koja miriše kao i onaj ljetni dan dok smo bili djeca. Bliži se zima...

***
Umro je jednog hladnog zimskog dana 1998., sam u svojoj kući. Ostavio je oporuku u kojoj piše da pola njegove imovine pripada bolnici, radi istraživanja novih bolesti i načina na koje ih pobijediti, a drugi dio daje za izgradnju glazbenom sveučilišta. Posljednja želje mu je bila da ga pokopaju kraj njegovog Anđela. Na sprovodu su se okupili samo najbliži članovi benda i doktori iz Berlinske bolnice. Na spomeniku su dva goluba, mrtva golubica i golub koji ju oplakuje. Na ploči piše: "Ne želim tu plavu gitaru, samo nemoj otići..."


Uspomena na jednog dobrog prijatelja i njegovog Anđela.



Ovo je copy/paste iz word documenta,pa se ispričavam što je malo nepregledno...

Al poslat ću svima na mail u PDF formatu,ako netko želi...

Helena
03-01-2007, 08:43
Sviđa mi se, jako lijepo.

THE NO
03-01-2007, 09:39
Samo da kažem odgovor na prvi post:
Sad sam prezauzet s time,ali prije nekoliko mjeseci,svaka koju sam tia je pala na mene.Jedna se tako opila da je cijeli hotel čua kako doziva moje ime.Neke me na početku nisu niti pogledale,da bi nakon mjesec-dva popustile.

Nightyx
03-01-2007, 09:40
jebeš ljubav u tinejđerskim godinama, dovoljna je samo dobra kara 8)

THE NO
03-01-2007, 09:45
jebeš ljubav u tinejđerskim godinama, dovoljna je samo dobra kara 8)
Možda,ali ni u mojim slučajevima nije bilo ljubavi,bilo je ono....samo usput.Jedna me nije šljivila 5% i onda sam ja namjerno...onako kao popravio se i nakon nekog vremena ja sam je počeo zanimat i ona me pitala hoću li hodat s njom,a ja joj kažem da neću(prije toga smo se...ma znaš)i ona počne plakat,a ja ništa samo odem

D.E.M.O.
03-01-2007, 09:49
jedino cyber iskusva :D

Nightyx
03-01-2007, 09:54
jebeš ljubav u tinejđerskim godinama, dovoljna je samo dobra kara 8)
Možda,ali ni u mojim slučajevima nije bilo ljubavi,bilo je ono....samo usput.Jedna me nije šljivila 5% i onda sam ja namjerno...onako kao popravio se i nakon nekog vremena ja sam je počeo zanimat i ona me pitala hoću li hodat s njom,a ja joj kažem da neću(prije toga smo se...ma znaš)i ona počne plakat,a ja ništa samo odem

tak i treba 8)

Babitz
03-01-2007, 10:29
@helena
da ispričam ono s čevapima ovdje?

Helena
03-01-2007, 10:32
Samo izvoli.

Babitz
03-01-2007, 10:35
Jos jedan u nizu topica do jaja :bravo:
KingMortal any comments?
jedu mi se njokiaukurac
opet me stigo :(((

al da nije topic badava tu, evo jedno moje iskustvo i pouka vama mladima
deco, ne jedite ćevape prije dejta!1
evo moj c/p s jednog drugog foruma zašto:

jeo sam neke čevape
i stomak me od njih bolio ceo dan
naveče sma zabrijo s nekom žemskom i tak se mi žvalimo i to, a mene stomak bolio da nisma mogo držat više
enivej, onda sam joj reko da se vračam za nekih 10-15 min, da moram srat
eto
tolko od mene

Helena
03-01-2007, 10:37
Marko, care... :pray: :rotfl:

W3DR4N
03-01-2007, 10:40
Da, čuo sam tu priču već ranije. Uglavnom, ne želim ni znati ishod dejta..

Helena
03-01-2007, 10:40
Niti ja. :rotfl:

Babitz
03-01-2007, 10:44
a bio je hepi ending :(

Helena
03-01-2007, 10:45
Koliko happy je mogao biti? :rotfl:

Babitz
03-01-2007, 10:46
baš oš znat? :(

Helena
03-01-2007, 10:46
Pa ajde. :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 10:48
Otišli ste zajedno na ćevape?

W3DR4N
03-01-2007, 10:51
Završili ste u pečenjari na ćevapima?




EDIT: Burek je bio brži

Sonic_Moronic
03-01-2007, 10:53
jedino cyber iskusva :D

:D I ja

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 10:57
EDIT: Burek je bio brži
Ma, Burek pwnz... samo trenutno ne i u ljubavi, pa se povlačim s topica, dok se nisam izlaj'o...

D.E.M.O.
03-01-2007, 11:00
[quote="D.E.M.O.":1wc9py3u]jedino cyber iskusva :D

:D I ja[/quote:1wc9py3u]

vise ni netrazim :D

Nightyx
03-01-2007, 11:08
Nisi joj valjda gurni čevap jer si se svog stidio?? :o

Babitz
03-01-2007, 11:11
super si
koji own
haha

:bravo:

Neven <R>
03-01-2007, 11:59
Jebach.

goGAMERo
03-01-2007, 12:37
Da, čuo sam tu priču već ranije. Uglavnom, ne želim ni znati ishod dejta..

:rotfl: :rotfl:

@Marko - e vala :pray:

King tiger
03-01-2007, 13:07
:rotfl: :rotfl: :pray: :rotfl: :rotfl:

Tako je isto moj drug, upoznajemo se s nekim curama, kad on ode, ja reko sta ti je, kaze on " moram kuci moram da serem"

WEASEL
03-01-2007, 14:18
Samo da kažem odgovor na prvi post:
Sad sam prezauzet s time,ali prije nekoliko mjeseci,svaka koju sam tia je pala na mene.Jedna se tako opila da je cijeli hotel čua kako doziva moje ime.Neke me na početku nisu niti pogledale,da bi nakon mjesec-dva popustile.

wow jesi moćan, svaka pijana cura te želi i izvikuje tvoje ime (kiddin) :)

JedimiNjoke
03-01-2007, 14:51
:rotfl: :rotfl: :pray: :rotfl: :rotfl:

Tako je isto moj drug, upoznajemo se s nekim curama, kad on ode, ja reko sta ti je, kaze on " moram kuci moram da serem"

Ovo me čak uspjelo nasmijati, svaka čast.