PDA

Pogledaj cijelu verziju : Heroes of the anihillated empires



Sonic_Moronic
02-01-2007, 21:31
Raspravljajte o igri..

No, imam jedno pitanje. Pročitao sam recenziju, no nažalost nisam dobio odgovor na moje glavno pitanje.

Dakle, u najavi piše da će igrač moći birati da li će prijeći igru čisto kao RTS ili RPG. Moguće su i kombinacije.

Najviše me je zaintrigirala ista stvar u multiplayeru. Znači, moći ćete igrati samo sa svojim herojem protiv igrača koji je izabrao RTS pristup! Kombinacije u multi-u nisu moguće...

Zanima je kako je ovo ispalo, pogotovo u multiplayeru? Ako mogu igrati čistokrvni RPG protiv cijele armije stratega, nabavljam igru :D

dzanny
06-01-2007, 17:34
Raspravljajte o igri..

No, imam jedno pitanje. Pročitao sam recenziju, no nažalost nisam dobio odgovor na moje glavno pitanje.

Dakle, u najavi piše da će igrač moći birati da li će prijeći igru čisto kao RTS ili RPG. Moguće su i kombinacije.

Najviše me je zaintrigirala ista stvar u multiplayeru. Znači, moći ćete igrati samo sa svojim herojem protiv igrača koji je izabrao RTS pristup! Kombinacije u multi-u nisu moguće...

Zanima je kako je ovo ispalo, pogotovo u multiplayeru? Ako mogu igrati čistokrvni RPG protiv cijele armije stratega, nabavljam igru :D

Ma niko te ne benda druze :fof:

POSA
06-01-2007, 18:05
dok si u multiplayeru imaš mogućnost igrati s herojem, ali tada ne možeš graditi jedinice/gređevine već ih skupljaš po mapi - dakle manje jedinica, ali jaki heroj
ali ako igraš rts heroj ti se na pola sata (ili koliko već odrediš) pretvori u neku vrst kipa i ne možeš ga koristiti, ali možeš štancati jedinice i građevine - dakle hrpa jedinica, ali ne toliko jakih
što će reći da se to upotpunjuje. ovaj s herojem će imati jednu jaku jedinicu - heroja i nešto dodatnih koje je našao na mapi, a ovaj koji igra kao rts će imatu vojsku jedinica od kojih je svaka pojedinačno totalno slabija od heroja
pa dok na jednoj strani dođe heroj sa svim svojim moćima, a na drugoj čitava armija.... i eto ti bitke epskih razmjera


inače mi je igra sasvim odlična, zanimljiva je i sviđaju mi se kako su izveli neke stvari, grafika je prekrasna jedino što su jedinice malo malecke, ali da se

inače već je bio topic o hoae, znam to jer sam ga otvorio

Sonic_Moronic
06-01-2007, 18:45
Hvala na odgovoru, možda i nabavim igru.

Topic nisam našao, čak sam išao pretražnikom, ali evo ispričavam se...

dzanny
06-01-2007, 19:05
Hvala na odgovoru, možda i nabavim igru.

Topic nisam našao, čak sam išao pretražnikom, ali evo ispričavam se...
Lo zna mozda i ja nabavim :|