PDA

Pogledaj cijelu verziju : Biti fan neke igre



Nightyx
02-01-2007, 19:22
Jer ste fan neke igre??
Koje igre??
Zašto ste fan baš te igre??
I što to znaći biti fan neke igre??

Svoje komentare i ogovore slobodno izrecite. Thx :wink:

dinix
02-01-2007, 19:24
fan sam The Frozen Throna, SW igara, COD - a i Gothica...

cekam ove nove igre da vidim kakve su (COH) , zasada je to to...

prcko
02-01-2007, 19:27
Fan svih WH igara.

Maiq
02-01-2007, 19:27
Fan sam LOTR:BFME II jer igra može biti stvarno masivna i jednostavno je odlična, fan sam Obliviona (ne moram valjda pisti zašto), i fan sam CoH-a. :pray: :pray: :pray:

Arbiter of Change
02-01-2007, 19:27
Ne znam baš jesam li fan, ali znam podosta o WoD, LotR, SW, Warhammer-u i još nekim da ne nabrajam sada. :D

Ali osobno mislim da nisam fan...errr... nvm onda. :rotfl:

Nightyx
02-01-2007, 19:31
ja sam istinski fan GTA:SA, Obliviona i CoD serijala
zato što mi se uvijek igraju i uživam dok ih igram i igrat ču ih još dugo.

Rocchiro
02-01-2007, 19:34
Silent Hill serijal....zato jer ima fenomenalnu atmosferu i genijalnu pricu

Letva
02-01-2007, 19:37
Fan sam Total war serijala.

Dart_Wader
02-01-2007, 19:41
ja sam fan svih GTA
i silkroada

GrannyKiller
02-01-2007, 19:59
fan sam GTA, Half Life, Worms i Serious Sam serijala. :)

Jerry
02-01-2007, 20:00
ma ja volim sve igrat,nisam nečeg određenog fan...

skuki
02-01-2007, 20:00
ja sam fan morrowinda i antifan obliviona

Rocchiro
02-01-2007, 20:05
ja sam fan morrowinda i antifan obliviona

koju konfu imas?

Nightyx
02-01-2007, 20:08
ja sam fan morrowinda i antifan obliviona

koju konfu imas?

dobro pitanje za njegovo muišljenje, al nećemo off topic. ok? :wink:

Om3G@
02-01-2007, 20:26
Velik sam fan KotOR serijala. Jednostavno sam odusevljen tom simpaticnom kompleksnoscu, paletom boja, perspektivom iz koje se gleda na glavnog aktera, razvijanjem lika i sustavom borbe. Jednostavno nevjerojatno.

Bio sam i fan Splinter Cell serijala sve do Double Agenta. Isto je tako i sa Rainbow Six serijalom - - serijal je valjao do Raven Shielda i Athene Sword, a kasnije konzolasko smece...

ran6er
02-01-2007, 20:33
Fan sam Obliviona,Half-life serijala i Total wara.
Mogu još spomenuti KOTOR,CoD,CoH i GTA koje jako volim, ali i ne smještam u tu FAN zonu.

Kiklop
02-01-2007, 20:42
fallout :wink:

Fenrir
02-01-2007, 20:50
Ja sam fan Worms, GTA , Command & Conquer serijala. Po meni su to većinom igre uz koje mogu provesti sate zabavljajući se, i mogu ih igrati ispočetka bezbroj puta.

02-01-2007, 21:14
Fan sam Metal Gear Solid-a :pray:

goGAMERo
02-01-2007, 21:24
Avatar dovoljno govori...

Sonic_Moronic
02-01-2007, 21:26
Fan sam NOLF-a 2...Genijalan shooter/sneaker. Također i Diabla.

Armachus
02-01-2007, 21:28
fan Age of Mythologie :pray:

Stryder
02-01-2007, 22:26
LOTR igara, Warcrafta, KOTOR-a,GTA...

Kenyi
02-01-2007, 22:34
FAN sam:
Hitmana
KOTORA
SW Jedi knight serijala
GTA serijala
HL serijala
wormsa
uta
quakea
coda
gw-a
feara
Zelde
ff-ova
age of ampiresa
Serious sama
neverwinter nightsa 2
nfs serijala
hmmm....

skuki
02-01-2007, 22:44
ja sam fan morrowinda i antifan obliviona

koju konfu imas?

max detalji i reza. al sta mi vrijedi kad je igra smece.

dinix
02-01-2007, 22:46
ja sam fan morrowinda i antifan obliviona

koju konfu imas?

max detalji i reza. al sta mi vrijedi kad je igra smece.

signed... Gothic owna...

baptist2001
02-01-2007, 22:47
Diablo, Half Life, Civ, KOTOR i Morrowind. To su igre koje su me držale prikovanim za ekran dok mi oči nisu totalno prokrvarile i želdac se za kičmu zaljepio od gladi. Ima još dosta dobrih igara, ali nisu postigle takav efekt. :D

Da_killah
02-01-2007, 22:49
kotor,morrowind, red alert 2 :-x , jedi outcast

flander
02-01-2007, 22:58
Fan sam Metal Gear Solid-a :pray:


pravi čovik,također MGS-a,PoP-serijala,SC-serijala,Warcraft-serijali :wink:

LocDeBorg
02-01-2007, 23:18
ja sam fan rtcw i wolfija-ET.....ali znam dovoljno i o ostalim igrama koje se vrte tako da.......jednostavno volim isprobati sve igre koje dojdu na trziste, bile one dobre ili ne......


:rotfl: :rotfl: :killyou: :killyou:

*Fila*
02-01-2007, 23:19
neda mi se sad tu nabrajat dobro neke:Final fantasy,metal gear,pop,warcraft,company of heroes,far cry,half life,genarals,...i još kojih desetak

WEASEL
02-01-2007, 23:19
Veliki fan warhammer 40k univerza, ne samo igara. Sa opširnosti se može mjeriti sa sw i star trek serijama

MindReader
02-01-2007, 23:41
fan sam SC serijala (za babuške i ostalu kompaniju - Splinter Cell)

ne znam... najbolji je!! :killyou:

bounce
02-01-2007, 23:43
ja sam fan igre mafia ... u toj mjeri što sam svojedobno napisao amatersku knjigu, pakao američkog podzemlja, koja je bila nastavak priče iz igre... i da, svakih par dana googlam mafia 2 ne bi li saznao prvi nešto novo o nastavku igre..

jebiga, ni jedna igra nema toliko dobru i potresnu priču, životopisne likove i njihove sudbine (frank), prekrasan i bolno realan grad lost heaven i tolko žalostan kraj ...

mafia, tomas angelo i salieri, respect ...

02-01-2007, 23:47
Final fantasy serijala :pray: :pray:

The Boz
03-01-2007, 00:01
Veliki fan warhammer 40k univerza, ne samo igara. Sa opširnosti se može mjeriti sa sw i star trek serijama
Po opširnosti pokopa ST i SW zajedno.

RIPtheREAPER
03-01-2007, 00:05
Jer ste fan neke igre?? DaS
Koje igre?? SDiablo I i II 'n' LOD
Zašto ste fan baš te igre?? Zato jer je jedna od prvih RPG igara koje sam igrao i jer je igra najbolja iz svoja žanra i nitko je neće skinuti sa trona!!!
I što to znaći biti fan neke igre?? STo znači da znaš svaki kutak igre, da znaš priču napamet i sve likove, da ako te netko pita nešto u vezi te ogre da ceš mu moći reći sve u detalje, da mozda procitas poneku knjigu napisanu po igri....itd...

Armachus
03-01-2007, 00:29
Jer ste fan neke igre??

Neki ljudi ne znaju da postoji razlika između jer i jel'

Ps1ho
03-01-2007, 00:30
The Elder Scrolls: Morrowind - igra je NENADJEBIVA :pray: :pray: :pray:
Half-Life - :pray:

Jer ste fan neke igre??
idiotska navika :thumbs2:

Empe Tri
03-01-2007, 01:16
za sada sam fan GuildWarsa imam sva tri dijela
i pomalo mi se pocinje svidjat Nova igra koja je dosla na trziste Voyage Century Online koja je potpuno besplatna i igra se 4 free
a uz to ima dobru grafiku i game play je odlican :D

uzmite novi PCplay pa cete vidjet da je igra odlicna ;)

WEASEL
03-01-2007, 01:19
Veliki fan warhammer 40k univerza, ne samo igara. Sa opširnosti se može mjeriti sa sw i star trek serijama
Po opširnosti pokopa ST i SW zajedno.
ma znam al bunila bi se ekipa da sam to rekao:)

Valnjes 666
03-01-2007, 03:16
Serious Sam.

Objašnjenje nepotrebno!

THE NO
03-01-2007, 09:31
Fan sam Far Cry-a,isto mislim da ne treba objašnjavat jer je to jedna posebna igra koja je promijenila svijet FPS-a

Nightyx
03-01-2007, 09:37
Jer ste fan neke igre??

Neki ljudi ne znaju da postoji razlika između jer i jel'

neću previše srati, ali to sam već čuo i znam da nejede jer neg jel, a bili tebe ku*ac šta ču ja pisati, mrš gejčino :killyou:

Sonic_Moronic
03-01-2007, 10:18
Jer ste fan neke igre??

Neki ljudi ne znaju da postoji razlika između jer i jel'[/quote

A neki ljudi ne znaju da postoji razlika između č i ć

Bishop_45_(2)
03-01-2007, 10:49
The Elder Scrolls: Morrowind kao što mi sig kaže :pray:
The Elder Scrolls : oblivion mrzim i ne zaslužuje da ima ono TES ispred imena :yuck:

definitivno potpisujem !!!

Starcraft
GTA
KOTOR
H-L
UT
--> all thm have my RESPECT !!!!

D.E.M.O.
03-01-2007, 10:52
Silent Hill serijal....zato jer ima fenomenalnu atmosferu i genijalnu pricu
to, cod1, te hl serijal :)

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 10:54
Pa, ako biti fan neke igre znači cijeniti ju možda i više nego što vrijedi, onda bih mogao reći da sam fan Half-Life serijala, Diabla i Morrowinda (s izuzetkom ovog zadnjeg, koji vrijedi više nego što ga iko može cijeniti).

Bishop_45_(2)
03-01-2007, 10:58
oh zaboravih

Aurora :pray:
(* s obzirom da je to rad jednog autora, koji je itekako dokazao da zna stvari !!!; bez obzira na autora --> posve solidan rad kojime bi itko bio ponosan !!!
+ ime asocira na umak koji ide u vege--> :D *)

Eddie9
03-01-2007, 11:17
silent hill...football manager i fifa

rave_or_die
03-01-2007, 11:23
Star Trek ,Elder Scrolls,C&C

Quiet Riot
03-01-2007, 11:53
PES freak :pray:

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 11:54
oh zaboravih

Aurora :pray:
(* s obzirom da je to rad jednog autora, koji je itekako dokazao da zna stvari !!!; bez obzira na autora --> posve solidan rad kojime bi itko bio ponosan !!!
+ ime asocira na umak koji ide u vege--> :D *)
Ako kojim slučajem misliš na moju igru, ona se zove Aura, a odnedavno je prestala biti rad jednog autora. Ali ipak hvala mnogo :D

Durin
03-01-2007, 11:59
Ehe da svi imate dobar hardver za pokrenuti Oblivion na High detaljima pisali biste mu hvalospjeve.Ali dobro,nećemo o tome.Fan sam samo LOTR knjiga a ne igre.Možda jedino više obožavam Total War igre,ali nisam fan.

Eddie9
03-01-2007, 12:26
Ehe da svi imate dobar hardver za pokrenuti Oblivion na High detaljima pisali biste mu hvalospjeve.Ali dobro,nećemo o tome.Fan sam samo LOTR knjiga a ne igre.Možda jedino više obožavam Total War igre,ali nisam fan.

ja sam pokrenuo oblivion :? igra mi je dosadna i nije ni do koljena morrowindu i nikad nisam bio fan TES serijala

Armachus
03-01-2007, 12:52
Jer ste fan neke igre??

Neki ljudi ne znaju da postoji razlika između jer i jel'

neću previše srati, ali to sam već čuo i znam da nejede jer neg jel, a bili tebe ku*ac šta ču ja pisati, mrš gejčino :killyou:

ĆAĆA ti je gay

Bishop_45_(2)
03-01-2007, 12:57
[quote="Bishop_45_(2)":1eah3v34]oh zaboravih

Aurora :pray:
(* s obzirom da je to rad jednog autora, koji je itekako dokazao da zna stvari !!!; bez obzira na autora --> posve solidan rad kojime bi itko bio ponosan !!!
+ ime asocira na umak koji ide u vege--> :D *)
Ako kojim slučajem misliš na moju igru, ona se zove Aura, a odnedavno je prestala biti rad jednog autora. Ali ipak hvala mnogo :D[/quote:1eah3v34]

A u fuck; sjebo se oko imena, lol, mislio sam Aura; takodjer sam mislio napisat da me podsijeca na auroru, ...... sry !!! :rotfl:

i igrao sam verziju koja je jos uvijek bila rad jednog autora, i tu sam igru ovdje pohvalio !!!

Prince-Artas
03-01-2007, 13:18
fan morrowinda, warcrafta, i flashpointa

Felix
03-01-2007, 13:40
Fan sam morrowinda i svih ekspanzija,oblivion je jako dobra igra i ne zasluzuje pljuvanje,istina je da je morrowind bolji ali nije ni oblivion za baciti(blago receno,i btw vrti mi se jedva na low/medium al sam ga odigrao i nije uopce los naprotiv).
Takodjer sam fan sporea(prema vidjenome),warcrafta i definitivno monkey island(sve osim 4. dijela).

mrs.croft
03-01-2007, 15:21
Jer ste fan neke igre??
Koje igre??
Zašto ste fan baš te igre??
I što to znaći biti fan neke igre??

Svoje komentare i ogovore slobodno izrecite. Thx :wink:

-jesam
-Tomb Raider serijala
-zato što mi se općenito sviđa takav koncept igre
-znači voljeti tu igru i igrati ju po mogućnosti što više,te pred nekim isticati svoju ljubav prema toj igri

Pilip
03-01-2007, 15:49
Fan je losa rijec za to.
Ali onak kojem su odredene igre drage, to je prava titula.

Uglavnom, najvise volim ww2.
I ne sranja ko COD2 neg pametne i kvalitetne igre...

dinix
03-01-2007, 15:51
Fan je losa rijec za to.
Ali onak kojem su odredene igre drage, to je prava titula.

Uglavnom, najvise volim ww2.
I ne sranja ko COD2 neg pametne i kvalitetne igre...

COD2 uopce nije sranje.... najjaca ww2 igra...

Pilip
03-01-2007, 15:52
Da,samo zato jer si djete od usranih 12 godina.
Mnogo je igra koje su u puno segmenta bolje i kvalitetnije od COD2-a.

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 15:54
Ehe da svi imate dobar hardver za pokrenuti Oblivion na High detaljima pisali biste mu hvalospjeve.
Kako neko može biti tako ograničen da piše ovakve postove? Takvi nemaju pravo da nešto pričaju o igrama.

dinix
03-01-2007, 15:54
Da,samo zato jer si djete od usranih 12 godina.
Mnogo je igra koje su u puno segmenta bolje i kvalitetnije od COD2-a.

naprimjer????

Pilip
03-01-2007, 15:55
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Commandosi

dinix
03-01-2007, 15:56
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Commandosi

iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih... mozda igre jesu dobre, ali COD :pray:

Pilip
03-01-2007, 15:57
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Commandosi

iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih... mozda igre jesu dobre, ali COD :pray:

:rotfl:

A lol. :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
03-01-2007, 15:59
iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih...
Problem je tvoja neupućenost, a ne nekvalitet svega što se ne zove CoD. Btw, uopšte, neke od najboljih stvari su one za koje malo ljudi zna.

dinix
03-01-2007, 16:00
iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih...
Problem je tvoja neupućenost, a ne nekvalitet svega što se ne zove CoD. Btw, uopšte, neke od najboljih stvari su one za koje malo ljudi zna.

istina, uvijek ima dobrih stvari za koje malo ljudi zna.... ja iskreno nisam cuo za ove igre...

Pilip
03-01-2007, 16:01
Jer si n4b. Nista vise.
Sramota je da nisi cuo za DOD. Ili bar za DOD: S koji su apsolutno jedne od najrealnijih i najkvalitetnijih igara na ww2 tematici.

Prince-Artas
03-01-2007, 16:07
sramota je što nije čuo za red orchestu (prije mod za ut2004 a sada samostalna igra). inače o ovoj igi se nikad nije ništa pisalo u pcplayu

W3DR4N
03-01-2007, 16:41
ET pojede oba CODa, oba DODa, Battlefield i Red Orchestru za doručak, i još uvijek je gladan. Je li tako pilipe, frende?

Pilip
03-01-2007, 16:42
Da zaboravio navest ET.
Ali posto se ET ne igra vise u Mrcinama, DOD i RO su bolji.

Vedrana.

W3DR4N
03-01-2007, 16:46
Mrcine nisu mjerilo kvalitete igre...

...kao uostalom ni činjenica da je CoD2 trenutno možda i najveća scena na području exyu, i uvjerljivo najgora ikad, ako se to i može nazvati scenom.

Pilip
03-01-2007, 16:49
Zajebavam se za Mrcine,sunce bakino.
Ali kako bilo, COD2 saka karu. Jako...

Jerry
03-01-2007, 17:06
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Commandosi

iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih... mozda igre jesu dobre, ali COD :pray:

:rotfl:

A lol. :rotfl:S:rotfl: :rotfl:
nisi čuo za komandose :rotfl:
ni Ro ni DoD ? :rotfl:

03-01-2007, 17:11
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Commandosi

iskreno, 1. put cujem za te igre... da su bolje od COD kako ti kazes, onda bi valjda cuo za njih... mozda igre jesu dobre, ali COD :pray:

Oh My Fuckin God. Brate, ti si n00b.

Jack5
03-01-2007, 17:26
ja sam fan samo FPS igara, i može se reći još simulacija nogometa i automobila

Om3G@
03-01-2007, 22:58
Mrcine nisu mjerilo kvalitete igre...

...kao uostalom ni činjenica da je CoD2 trenutno možda i najveća scena na području exyu, i uvjerljivo najgora ikad, ako se to i može nazvati scenom.

Da, CoD2 je dobra MP igra, ali da je nesto posebno, to nikako...
Nisam nikada probao ET i mislim da je to moj najveci grijeh. Eto, sad ste me podsjetili na jednu igru koju sam htio odigrati godinama...

goGAMERo
03-01-2007, 23:03
Ja se mogu nazvati i fanom CS-a, iako sam ga prije jako puno igrao, sada pomalo, ali sam dobio steam acc pa sve češće zaigram... Za mene definitivno najbolja MP igra.

Nightyx
04-01-2007, 09:46
Jako čudno ali ja sam fan određenih igara u određenim žanrovima gledajte, tj nemam više igara u istim žanrovima.

TPS: GTA: San Andreas
RPG: TES IV: Oblivion
FPS: Call of Duty svi djelovi, sve odigrao nekoliko puta, sve igrao u MP

ali ovih igara sam stvarno fan i stvarno ih volim i jedva čekam njihove nastavke

Pilip
04-01-2007, 13:08
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

dinix
04-01-2007, 13:11
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

daj ti zast nije....

COD :pray:

Pilip
04-01-2007, 13:25
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

daj ti zast nije....

COD :pray:

COD jedinica bila je odlicna igra. Bila je nova, bolja od prijasnjih. Bacala nas je u kozu rusa i amera te na teritorij poznatijih bitaka ww2. Grafika za ono doba odlicna, gameplay savrsen. Gradovi, mape odlicno dizajnirani. Atmosfera kakve prije nije bilo. Gledao si rat iz ociju obicnog vojnika koji prolazi kroz pakao. Naravno, rastuci popularnost Call of Dutya, nastavak ili ekspanzija trebala je doci. United Offensive je svakako bila odlicna dopuna staroj i oronuloj jedinici. Opet smo bili baceni u srediste bitaka koje su promjenile povjest.
E sad dolazi dvojka. Bilo je ocigledno da ih je popularnost i novac lupili u glavu. Poceli su razmisljati pohlepno, neutaziva glad za novcem odvojila ih je od prvobitne zadace, cilja u igrama. Krenuli su na ono kaj ljudi vole. Grafika. Sve su prihode bacili u grafiku jer su znali da ce se dobro prodavat. Znali su da ce mala djecica koja su za 11 rodendan dobila novi super duper kompjutor napalit se na vizualno savrsenu igru. Njima nije vazno vidjeti odlicnu igru koja sa svim svojim gameplayom juri prema vrhu. Njima je najbolje da sljedeci dan u skoli pricaju kak su super raznesli sa bombom 5-ero ljudi na hrpi. Kak je grafika super i kak je COD2 igra najbolja igra ikad.
Jest da su uspjeli napraveci tu igru, jest da su prodali ju milijunima djece koja nisu odigrala pravu igru, neku staru igru koja je davno pokazivala kak bi trebalo to biti.

Nightyx
04-01-2007, 13:28
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

King tiger
04-01-2007, 13:34
COD je odlican ali kec , 2 mi djeluje poglupo, neinovativno , kao da igram neki zastarjeli ww2 shooter samo sa dobrom grafikom ( koja u mp-u nije nesto )

Pilip
04-01-2007, 13:35
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

A jesi se napiso. :rotfl:

BTW evo ti stari topic od strane Wedrane. Neda mi se pisat iste stvari.

viewtopic.php?t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=214)

[_[_[Sk8man]_]_]
04-01-2007, 13:57
Fan sam svih djelova TES serijala(posebno morrowinda)
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Wizard
04-01-2007, 14:00
Ja sam fan nekih igara, fan sam WoW-a, iako sam sad odlucia prestati igrati ga, ipakmi je to najbolja igra ikada, fan sam Football Managera, fan sam Sid Meierovih igara, te igre imaju ono nesto, na kraju mi se cini da se samo njih isplati igrati

m777
04-01-2007, 14:01
Ovaj, mislim da bit teme nije dokazivanje koja je igra bolja i zašto... Čista fanboy tema...

Lord Jambrek
04-01-2007, 15:16
Elder Scrolls fanatik. Taj serijal je ostavio takav trag i promjenu u mojim iskustvima, pogotovo Morrowind.

Star Wars freak. Imao sam 3 godine kada sam prvi puta gledao A New Hope, Imao sam 6-7 godina kada sam prvi puta igrao Star Wars igru na SNES-u i tak da danas smatram SW religijom.

No One Lives Forever fanatik, ovo mi je definitvno najbolji FPS dvojac, nema puno ovak originalnih igara, pravo osviježenje od današnjih WW2, SCI-FI... igara. Otkak sam ju prvi put zaigral nisam ju mogal ostavit. To je jedini FPS koji mi nakon 30-ak prelaženja(oba nastavka) nije dosadio. Contract Jack nisam ni pipnuo jer to nema veze sa NOLF-om. Nadam se nastavku ove igre.

medusa
04-01-2007, 18:15
total war serijal :pray: :pray:

Jack5
04-01-2007, 18:33
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

A jesi se napiso. :rotfl:

BTW evo ti stari topic od strane Wedrane. Neda mi se pisat iste stvari.

viewtopic.php?t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=214)


CoD2 je skoro pa totalno sranje,nakon šta sam prešao igru bio sam skoro pa totalno razočaran,stvarno je nekako jednostavan i monoton,uglavnom sranje- očekivao sam puno više od CoD2
A CoD1 nisam ni igro a po pričama je sigurno bolji od CoD2

toliko...

ran6er
04-01-2007, 19:24
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

A jesi se napiso. :rotfl:

BTW evo ti stari topic od strane Wedrane. Neda mi se pisat iste stvari.

viewtopic.php?t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=214)


CoD2 je skoro pa totalno sranje,nakon šta sam prešao igru bio sam skoro pa totalno razočaran,stvarno je nekako jednostavan i monoton,uglavnom sranje- očekivao sam puno više od CoD2
A CoD1 nisam ni igro a po pričama je sigurno bolji od CoD2

toliko...

CoD2 je sranje?Ti izgleda da si mrzitelj FPS-ova jer meni je CoD2 izvrstan. :pray: :pray:
BTW pogledaj koliko se igra preko xfire-a.
http://www.xfire.com/

Valtiel
04-01-2007, 19:36
FINAL FANTASY, SILENT HILL I METAL GEAR SOLID

Why? Best Games ever!
Why? Best stories ever!

:pray: :pray: :pray:

Jerry
04-01-2007, 19:41
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

A jesi se napiso. :rotfl:

BTW evo ti stari topic od strane Wedrane. Neda mi se pisat iste stvari.

viewtopic.php?t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=214)


CoD2 je skoro pa totalno sranje,nakon šta sam prešao igru bio sam skoro pa totalno razočaran,stvarno je nekako jednostavan i monoton,uglavnom sranje- očekivao sam puno više od CoD2
A CoD1 nisam ni igro a po pričama je sigurno bolji od CoD2

toliko...

CoD2 je sranje?Ti izgleda da si mrzitelj FPS-ova jer meni je CoD2 izvrstan. :pray: :pray:
BTW pogledaj koliko se igra preko xfire-a.
http://www.xfire.com/me2

Pilip
04-01-2007, 19:42
Daj mi jedan pametni i objektivni razlog zasto mislis da je COD(od dvojke pa nadalje) i SA dobra igra...

CoD (govorim za sve dijelove, nejebi ja nisam ni spomenio da sam fan od dvojke pa nadalje) - vrhunska ratna izvedba koja donosi za sobom vrhunsku igrivost i nevjerojatne zvučne efekte i odlične lokacije koje su vjerno prikazane, jebenom grafikom. Najbolja ratna igra i sviđa mi se što je WWII, jer takve su mi omiljene, izvrstan multiplayer koji je iznad svih WWII igara. Nakon svega toga mogu reći da CoD ima nevjerojatno jebenu igrivost (naravno ako SI FAN ALI JA JESAM). et to ti je objektivno mišljenje za CoD.

Dakle SA - ogromna lokacija, nevjerojatno zabavne misije, sloboda kretanja, borbe uličnih gangsterskih bandi L.A.-a, zabava koja traje beskrajno, vrhunska glazba koju mogu slušati do kraja života i naravno legenda Carl Johnson (C.J.).

Sve su to razlozi zašt sam fan tih igara, i biti ću uvijek fan jer te igre ne umiru. :wink:

neda mi se više pisati

A jesi se napiso. :rotfl:

BTW evo ti stari topic od strane Wedrane. Neda mi se pisat iste stvari.

viewtopic.php?t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=214)


CoD2 je skoro pa totalno sranje,nakon šta sam prešao igru bio sam skoro pa totalno razočaran,stvarno je nekako jednostavan i monoton,uglavnom sranje- očekivao sam puno više od CoD2
A CoD1 nisam ni igro a po pričama je sigurno bolji od CoD2

toliko...

CoD2 je sranje?Ti izgleda da si mrzitelj FPS-ova jer meni je CoD2 izvrstan. :pray: :pray:
BTW pogledaj koliko se igra preko xfire-a.
http://www.xfire.com/

To kaj je tebi izvrstan ne znaci da i ostalima mora biti,decko...
Uglavnom, niko ne kaze da COD2 nije dobar. Dobar je u jednu ruku kad treba stancat klanove na prostoru balkana. Ali prema jedinici on je nista. Premo DOD: S on je nista, prema RO on je nista.
Skuzi da samo grafika ne cini igru.

Arbiter of Change
04-01-2007, 19:45
Ko bogove vas molim, jel' možete prestati citirati se međusobno? Prst mi odapne dok sve scrollam.

BlackDCRO
04-01-2007, 19:57
"Fan" sam definitvno Diabla 2...
Tu igru sam presao 30 puta i nikad mi nije dosadila, jedno vrijeme sam je zanemario, ali sam se opet vratio... Cak je i dan danas znam koji put pokrenuti, ikonu sa desktopa nisam nikada brisao...
Definitvno po meni najbolja igra svih vremena...
Diablo je bog svih rpgova...
Znam da mnogi misle da je Morrowind bog rpgova, ali posto sam Morrowind igrao relativno malo, necu nista komentirati...

NiX4tHeG@M3R
04-01-2007, 20:18
FAble(obožawam tu igru),LOTR(prešao po tisuću puta swaki),Counter Strike i CoD2.

Mislim da su swi fanovineke igre!!!

dzanny
06-01-2007, 17:51
fan sam GTA, Half Life, Worms i Serious Sam serijala. :)

Ma brrravooooooooooooo :bravo:

ran6er
06-01-2007, 18:19
@Pilip-1.Mislim da nisam rekel da mi je CoD2 dobar zbog grafike.
2.Možda jedinica je bolja od dvojke, ali sigurno ne toliko da se može reći da je dvojka prema jedinici ništa.
3.Nemoj ti meni dečko.
Btw sigurno ne bi napisal da su mi BS 1 i 2 bolji od trojke i četvorke da sam ovisan o grafici.
viewtopic.php?t=4947&postdays=0&postorder=asc&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=4947&postdays=0&postorder=asc&start=15)

Lord Bazooka
07-01-2007, 19:23
GTA Vice City i San Andreas, Gothic serijal, Call of duty 2... dosta zasad :D

prcko
07-01-2007, 21:57
FINAL FANTASY, SILENT HILL I METAL GEAR SOLID

Why? Best Games ever!
Why? Best stories ever!

:pray: :pray: :pray:
Također ovdje i još da nadodam ratchet and clank svi djelovi igra je :pray:

Nightyx
07-01-2007, 22:37
Zaboravio sam spomenuti PES serijal :pray: :pray:

Sgt. Bull
07-01-2007, 22:38
warcraft,sc,cod

D.E.M.O.
07-01-2007, 23:40
silent hill, hl i cod

Demon Hunter
08-01-2007, 00:22
Naravno...Sve Lord of the Rings Igre....
WarCraft III...
DDD Pool... :fof:
Ma sve Dobre strategije....

Nemesis
09-01-2007, 00:54
TES4:oblivion
F.E.A.R.
Warcraft III TFT
FM 2007
Far Cry.

predobre i prezarazne.

Eddie9
09-01-2007, 00:57
SH, FM

Akul
09-01-2007, 12:52
Fan sam HoMM-a, TES-a i TW-a.

Sterpo
09-01-2007, 14:24
ja bf2, cod, coduo,cod2, coh ...

maliksuljevic
10-01-2007, 11:40
Čisto sumnjam da jedan gamer može reći za sebe da nije fan niti jedne igre, kakav je to gamer uopće.

Vjerojatno da pripadam malo starijoj klasi gamera (25+), ipak osjećam se sretnim jer sam odrastao uz igre poput StarCrafta i Diabla I&II.
Baš Diablo je od mene stvorio fana FRP igara.
Među njima sam imao prilike da upoznam Lineage II, i da tu ostavim temelje, svoje korijene i veliki broj sati, živeći u svijetu zvanom Aden, praveći Raid Partyje, Castle Sieges.
Naučite se ponašati kao solista i kao dio tima (clana,alliance).
Igra je prekompleksna, ali sa fantastičnom grafikom (Unreal Engine).
Definitvno će uzeti mnogo sati, neprospavanih noći,mogućih izlazaka.

Frost Commander
16-01-2007, 08:39
Little Fighter 2

Zato što je najbolja tučnjava,u svim tučnjavama 1vs.1 a ovdje ih može biti 100+ na ekranu :twisted:

croWduh
16-01-2007, 16:14
Aces High

icecoldkilla
19-01-2007, 12:10
ja sam fan GTA:SA i American Wastelanda, svih PES-ova
na PS2 Project 8

Pilip
19-01-2007, 12:22
Fan MI serijala, Full Throttle, Day of the Tentacle i Broken Sword serije(do 3. nastavka).
Od novijih, fan sam ww2 igra, pogotovo Day of Defeat Source i prejak Red Orchestra Ostfornt 41-45.
Fan sam svakako najboljih igra u povijesti - Max Payne jedinice i dvojke te najbolje avanture u zadnjih 5 godina - Fahrenheita.
Fan sam FIFA jer sam odrastao na 1998 i 2001 te nadalje do 2007.
Moglo bi se reci da sam fan PES serijala kojeg igram od ljepog ISS-a na PS-u sa braticem.
Fan sam Manager igra, te svake godine, od CM-a 2003-04, igram Football Managera.
Fan sam Hitman igara. Svih osim Cintractsa koja je svakako najgora igra u serijalu.

Mislim da je to to...
Mozda se jos neceg sjetim.

FG
19-01-2007, 15:54
recite vi kaj oćete,al GTA je zakon.delaš kaj oćeš,(SA)boli te k*r*c,tesko ti dosadi,igra je jednostavno nenadje*iva,nema kaj moras bit genijalac da se setiš nečeg takvog... :twisted: :killyou: :rambo: :kill:

Human m0nst3r
19-01-2007, 17:25
Fan sam legende svih legendi half-lifea 1i 2 te svih counter-strikeova :D

Valnjes 666
19-01-2007, 17:26
Jesam već rekao,Serious Sam First & Second Encounter!

@666 - Jesi mi ti ukral pol nicka??? :D

Human m0nst3r
19-01-2007, 17:40
Ne nisam ti ukaro pola nicka i daj molim te ko da je vazno to ime imam samo zato jer ga rijetko tko koristi. :fof:

Valnjes 666
19-01-2007, 17:47
Ne nisam ti ukaro pola nicka i daj molim te ko da je vazno to ime imam samo zato jer ga rijetko tko koristi. :fof:


:fof: :fof: :fof:

Pilip
19-01-2007, 23:25
recite vi kaj oćete,al GTA je zakon.delaš kaj oćeš,(SA)boli te k*r*c,tesko ti dosadi,igra je jednostavno nenadje*iva,nema kaj moras bit genijalac da se setiš nečeg takvog... :twisted: :killyou: :rambo: :kill:

Jesam reko da ti se smijem jako?Jako. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MasaKrisT
20-01-2007, 09:36
Blizzard fan!posebno Starcraft i wow,to prasim svaki dan.zasto?jer su to najkul igre na svijetu.pojasnjenje?sc je majka rts balansa,wow majka mmorpg: )

mEtAXa
20-01-2007, 11:48
:killyou: CoD2 :killyou:

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 12:42
war, COD2...

Nightyx
20-01-2007, 22:43
war, COD2...

lovčino :rotfl:

šta sam onda ja??? :o ak si ti fan CoD2

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 11:49
war, COD2...

lovčino :rotfl:

šta sam onda ja??? :o ak si ti fan CoD2


ne znam sta si ti. reci mi da znam.

Nightyx
21-01-2007, 13:56
war, COD2...

lovčino :rotfl:

šta sam onda ja??? :o ak si ti fan CoD2


ne znam sta si ti. reci mi da znam.ž

ja sam fan GTA:SA, Oblivion, PES serijal, CoD serijal.

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 13:58
war, COD2...

lovčino :rotfl:

šta sam onda ja??? :o ak si ti fan CoD2


ne znam sta si ti. reci mi da znam.ž

ja sam fan GTA:SA, Oblivion, PES serijal, CoD serijal.


da, i???? kakve to veze ima sa mnom???

sir Antonius
14-02-2007, 14:05
A Skull Full Of Magg]Fan sam legende svih legendi half-lifea 1i 2 te svih counter-strikeova :D

HAIL THE MESSANGER!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

WEASEL
14-02-2007, 14:14
Blizzard fan!posebno Starcraft i wow,to prasim svaki dan.zasto?jer su to najkul igre na svijetu.pojasnjenje?sc je majka rts balansa,wow majka mmorpg: )


Što se tiče da je wow majka mmorpg-a, bolje ti je da to ne govoriš, jer premda je najpopularniji mmorpg, sve ideje su prikupljene iz drugih mmorpgova tako to nemoj govirit, vrijeđaš starije gejmere.

Booby
14-02-2007, 14:15
Morrowind,GTA:SA,Little Fighters 2,...
To su mi najbolje igre jer su me najviše držale pred kompom.

WEASEL
14-02-2007, 14:17
Morrowind,GTA:SA,Little Fighters 2,...
To su mi najbolje igre jer su me najviše držale pred kompom.
littrle fighters sa ekipom, možeš je igrat 5 sati:D

Booby
14-02-2007, 14:48
Morrowind,GTA:SA,Little Fighters 2,...
To su mi najbolje igre jer su me najviše držale pred kompom.
littrle fighters sa ekipom, možeš je igrat 5 sati:D

Da... to ja igram sa frendom i nikad ti nemože dosadit!!
P.S. jesi znao da kad upišeš lf2.net,možeš igrati sa svim likovima iz igre!!!

WEASEL
14-02-2007, 14:52
jesam:P jesi ti znao da imaš lf2 elite u kojemu su neki likovi ubermoćni, tako da 1vs1 borba skroz ludo izlgleda:)

MarkaN
20-02-2007, 13:06
Ja sam fan Mortal Kombata, Quakea II, UT-a, Armored Corea, Soul Calibura, Serious Sama, The Elder Scrollsa, Star Warsa, Star Treka, Crasha, WarCrafta (nisam WoW ovisnik, niti igrao WoW zapravo :-P ), Dooma, Gears Of Wara... and the list goes on....

Ma zapravo sve volim odigrati, ali navedene serijale ne propuštam i igram do besvijesti! :boohoo:

Human m0nst3r
20-02-2007, 13:09
Ja cu reci samo dwije rijeci COUNTER-STRIKE.

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 14:22
A Skull Full Of Magg]Ja cu reci samo dwije rijeci COUNTER-STRIKE.

:pray:

ja cu dodati jos samo Warcraft

Nightyx
20-02-2007, 20:02
[quote="[TFD]A Skull Full Of Magg":3tz04bk7]Ja cu reci samo dwije rijeci COUNTER-STRIKE.

:pray:

ja cu dodati jos samo Warcraft[/quote:3tz04bk7]

a ja World of Warcraft :)

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 22:18
nemoj mi samo taj WOW spominjati. je igra zakon, ali nevolim je jer je maknula Warcraft RTS sa gaming scene, ne skroz, ali...

Human m0nst3r
20-02-2007, 22:41
Tako je slazem se sa owim izjawom prije moje.

20-02-2007, 22:52
Ja sam fan tourist trophy igre.Zasto sam fan?Zato jer motore obozavam.

gray_fox
20-02-2007, 23:51
ja nisam fan neke igre zato sto kompjuterske igre iu ostale ne igram bas puno sprad odnosu na internetu :twisted:

Systematic Reverse
21-02-2007, 05:34
CS i Warcraft <3


nemoj mi samo taj WOW spominjati. je igra zakon, ali nevolim je jer je maknula Warcraft RTS sa gaming scene, ne skroz, ali...

Nije istina,ni ja newolim wow ali nije uopce maknula Warcraft sa scene,,,



Što se tiče da je wow majka mmorpg-a, bolje ti je da to ne govoriš, jer premda je najpopularniji mmorpg, sve ideje su prikupljene iz drugih mmorpgova tako to nemoj govirit, vrijeđaš starije gejmere.

Blizzard je jedan od najoriginalnijih!!!!1

Ti si stari gamer kao :P



recite vi kaj oćete,al GTA je zakon.delaš kaj oćeš,(SA)boli te k*r*c,tesko ti dosadi,igra je jednostavno nenadje*iva,nema kaj moras bit genijalac da se setiš nečeg takvog... :twisted: :killyou: :rambo: :kill:

Jesam reko da ti se smijem jako?Jako. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl:

Human m0nst3r
21-02-2007, 08:50
Nisi mogao odeljeti sys jeli tako. :D Uglawnom ja cu reci makar ne igram w3 da see to igra jako punoooooo jer sam i sam to widio.

Jopax
25-02-2007, 12:49
wh 40k dark crusade neznam zasto ali je obozavam razmisljam da radi nje pocnem igrat tabletop

Askurdjel
06-03-2007, 14:21
Hm... mislim da bi fan morao biti neko ko je proveo makar nekoliko godina u konstatnom obozavanju neke igre (serijala), i naravno iscekivanju sequela... :pray:

Ja pripadam ekipi fanova Elder Scrolls serijala... Ne sjecam se da je neka igra imala toliki uticaj na mene tokom i nakon igranja. Da ne postoji, trebalo bi ga izmisliti :D

Human m0nst3r
06-03-2007, 14:35
Hm... mislim da bi fan morao biti neko ko je proveo makar nekoliko godina u konstatnom obozavanju neke igre (serijala), i naravno iscekivanju sequela... :pray:

Ja pripadam ekipi fanova Elder Scrolls serijala... Ne sjecam se da je neka igra imala toliki uticaj na mene tokom i nakon igranja. Da ne postoji, trebalo bi ga izmisliti :D
Owo je istina. Ja necu lagati ffan sam halfa 1 i cs 1.6 to igram jos od kad je izaslo.

Cassious Vexx
11-03-2007, 22:41
Malo je kvalitetnih igara (konstatiram po 1001. put) koje su me držale za ekranom...ali nađe se izuzetak kao Diablo, Morrowind, Civilization, Rome:Total War i par flash igara

FUXY
12-03-2007, 10:00
ja sam fan svih need for speeda

Babitz
12-03-2007, 10:18
ja nisam

THUNDER_DINIX
12-03-2007, 10:19
ja nisam

kakve to sad veze ima sa sirom?!

Babitz
12-03-2007, 10:20
da, baš takve

ja volim ementaler
a ti?

THUNDER_DINIX
12-03-2007, 10:22
mozzarelu

Jopax
12-03-2007, 10:32
ja volim livanjski suhi sir :D

Babitz
12-03-2007, 10:45
de okej, ovo je već previše OT
idemo otvorit "biti fan nekog sira" u alt+F4

Đeri
12-03-2007, 12:13
ja sam fan tetrisa!

Tvrtko
12-03-2007, 16:50
ja sam fan CoD2 :D

v4MP1r3
17-03-2007, 08:20
monkey island?
MONKEY ISLAND?
MONKEY ISLAND !!!

GW? that too, and Tibia, ofcorz :P
iako ih zapostavljam u zadnje vrijeme >.>

rave_or_die
17-03-2007, 08:23
Ja sam fan Max Payne i 1 & 2 dijela,predobra igra

dabl eM
17-03-2007, 14:03
WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :D

Human m0nst3r
17-03-2007, 14:11
WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :D
Stari biti fan neke igre je igrat ju cijelu wjecnost a da ne moras wisiti na njoj od 0-24.

Babitz
18-03-2007, 12:08
WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :Dja sam igrao wow
dosadio mi, ima 10x boljih igara

Arbiter of Change
18-03-2007, 12:13
Definitivno se ubrajam u Final Fantasy i TES serijal fanove (kao što sam već i vjerojatno postao.... ali tko se sjeća? :P). Igrao sam ih skoro sve, zaintrigiralo me i nagnalo da proučim Lore, fluff ili pozadinsku priču iza svake od njih.

Da, smatram se fanom tih igara. :wink:

Mr.G4m3r
18-03-2007, 15:18
CoD2 8)

Fenrir
18-03-2007, 17:13
Worms serial - kolko sam smijeha doživio igrajući te igre, svakako fan
Unreal Tournament serial - odigrao svaki nastavak, pregazio sa frendovima bezbroj puta, također veliki fan.

Adaroth
15-04-2007, 15:06
A Skull Full Of Magg]
Owo je istina. Ja necu lagati ffan sam halfa 1 i cs 1.6 to igram jos od kad je izaslo.

Istina, istina... :pray: :pray: :pray:
Mada sam ja fan svih djelova HL-a...fetišizam na djelu :toilet: :toilet:

Kostolomac
15-04-2007, 15:11
fan sam gta:vc, kotora, cod2, wormsa, tetrisa, kyodaija, wow-a...

ali definitivno sam najviše vremena proveo uz gta:vice city

Clutch
15-04-2007, 15:33
GTA Vice City , San Andreas i Command & Conquer serijal 8)

TaKe
15-04-2007, 15:45
C&C:generals, C&C:tiberium wars, CoD2, CS, Warhammer 40k Serijal - trenutno Dark Crusade, te malo igram i Armies of Exigo (iako nije super extra hyper popularna kod nas...al mi simpa)...

razlog...pa jao....godi mi...
zato sto volim gledati 10000 jedinicka kako si medjusobno cupaju jetru iz utrobe(WH40k)...volim taktizirati, te dokazivati se u rts...
a navedene pucacine...hmm...malo frustraciju na njima ispušem...

ah da...volim i DBZ-budokai i tenkaichi2, naruto uzumaki chronicles...(posljedica animea;)

Munjeni jarac
15-04-2007, 16:09
CoD2
zato sto obozavam silna oruzja i odlicne mape^^

Kostolomac
15-04-2007, 16:24
ah da...volim i DBZ-budokai i tenkaichi2, naruto uzumaki chronicles...(posljedica animea;)

ja bi naruto uzumaki chronicles ali nema za komp :cry:

Asai
17-04-2007, 09:35
Ghost Recon i Morrowind,odnosno Graw i Oblivion

FearLess
17-04-2007, 09:38
fan sam cnc serijala(osim rengade naravno) 8)

Biti fan znaci znati svaki cosak igre sve taktike (ako je strategija) pratiti sva desavanja u vezi patcheva, modova nekih novih dodataka, ekspanzija itd.

Nightyx
17-04-2007, 13:21
WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :Dja sam igrao wow
dosadio mi, ima 10x boljih igara

yap potpuno se slažem, žalim one koji igraju samo wow, a još gore one koje nikada nisu ništa drugo osim wow-a

Human m0nst3r
17-04-2007, 14:06
WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :Dja sam igrao wow
dosadio mi, ima 10x boljih igara

yap potpuno se slažem, žalim one koji igraju samo wow, a još gore one koje nikada nisu ništa drugo osim wow-a
Signed.

Svinjoguz
19-04-2007, 13:25
Heroes3 fan,Warcraft(WoW) fan,C&C fan,blizzardov fan...

1van
19-04-2007, 18:12
A Skull Full Of Magg]

[quote="dabl eM":3si475f3]WOW..ko nije igro nezna kaje igra...vec mjesecima nisam igral ni jednu drugu osim world of warcrafta..AAAAAAAAAAAA ...da fan sam :Dja sam igrao wow
dosadio mi, ima 10x boljih igara

yap potpuno se slažem, žalim one koji igraju samo wow, a još gore one koje nikada nisu ništa drugo osim wow-a
Signed.[/quote:3si475f3]

Cista istina :boohoo: ima mnogo boljih igara npr. ja sam LotR fan,Oblivon,CoD1&2,Gothic3 i Civ4

MasaKrisT
19-04-2007, 22:56
StarCraft +Maria+Wc1=sve u zivotu

IGoR_2803
20-04-2007, 10:15
Veliki fan warhammer 40k univerza, ne samo igara. Sa opširnosti se može mjeriti sa sw i star trek serijama

sa SWom mozda, ali sa STom nema sanse... ST rules... sorry na offtopicu i bez zamjere... :)

ogii_bane
25-04-2007, 20:24
SVAKAKO

Xenon Demon
26-04-2007, 10:43
Jasno... kako nevoljet Batlefild serial posebno ako vozim kao top gun(avioni)
a i ona muzika ...
Ili COD 1 ,2 patema ugođaj...
ili SW:KOTOR ...koja priča (priša sam je 3 x)
ili Tony Hawk:Underground 2 žestoko (naravno ugođaj je glavni factor a i muzika je luda))