PDA

Pogledaj cijelu verziju : siemens adsl modem vista driver



POSA
02-01-2007, 19:11
e trebao bi mi jedan takav.
dakle imam onaj modem koji daje t-com: siemens a-100-i adsl modem, no driver ne radi pod vistom (inače jedini driver koji ne radi), pa me zanima jel mi može tko dati link na driver (ako isti postoji. čisto sumnjam) ili barem mi reći kako da taj modem pokrenem pod windows vistom

dugi
02-01-2007, 20:04
Nema sanse ,ne postoji.Mjenjaj modem.

Sporbie
02-01-2007, 20:22
da i ja imam taj gadni modem... Htio bih ga raspiliti na mnogo mnogo dijelova... ali zasad mi je jedina veza na internet... pa nemogu >.<

Rocchiro
02-01-2007, 20:25
hvala na upozorenju!

NiX4tHeG@M3R
02-01-2007, 20:53
ja sam prije instalirao ali nije uspjelo!!!

Kiklop
02-01-2007, 21:05
nabavi vista modem

POSA
03-01-2007, 09:24
ali pazite ovo
ponovno sam instalirao xp, pa sp2, pa autopatcher. zatim sam išao instalirati modem i javio mi je da se ti driveri na mogu instalirati na windowse - istu grešku javlja i na visti.
ponovno sam instalirao xp i na ovaj put čistu instalaciju snimio drivere za modem - sad, kao što vidite radi. sp2 i autopatcher sam stavio naknadno.

dok sam instalirao vistu instalacijskiprogram nije, čini mi se formatirao disk (može se updateati i novo instalirati). nisam znao pa sam samo ubacio dvd tokom boota, upisao što sam trebao i instalacija je krenula. nije mi dala nikakve mogućnosti rada s particijama što će reći da se xp nije izbrisao već je njegov sadržaj spremljen u folder windows.old, a svi driveri i su čini mi se ostali na sustavu, pa kao da mi je sustav svejedno bio updatean na noviju verziju windowsa. još sam se čudio kako dobro prepoznaje sve drivere.
sad ću ponovno instalirati vistu, ali na novu particiju, pa ću vidjeti. možda će onda sve šljakati

poruka - vistu obavezno instalirajte na čisti komad diska formatiran da ni sam ne zna kako se zove

dugi
03-01-2007, 09:45
ali pazite ovo
ponovno sam instalirao xp, pa sp2, pa autopatcher. zatim sam išao instalirati modem i javio mi je da se ti driveri na mogu instalirati na windowse - istu grešku javlja i na visti.
ponovno sam instalirao xp i na ovaj put čistu instalaciju snimio drivere za modem - sad, kao što vidite radi. sp2 i autopatcher sam stavio naknadno.

dok sam instalirao vistu instalacijskiprogram nije, čini mi se formatirao disk (može se updateati i novo instalirati). nisam znao pa sam samo ubacio dvd tokom boota, upisao što sam trebao i instalacija je krenula. nije mi dala nikakve mogućnosti rada s particijama što će reći da se xp nije izbrisao već je njegov sadržaj spremljen u folder windows.old, a svi driveri i su čini mi se ostali na sustavu, pa kao da mi je sustav svejedno bio updatean na noviju verziju windowsa. još sam se čudio kako dobro prepoznaje sve drivere.
sad ću ponovno instalirati vistu, ali na novu particiju, pa ću vidjeti. možda će onda sve šljakati
poruka - vistu obavezno instalirajte na čisti komad diska formatiran da ni sam ne zna kako se zove

nece raditi,i da ti driveri rade samo sa xp-om i sp 1.Siemens radi lose drivere,tj ne radi ih vise uopce jer je i prestao proizvoditi taj modem.Za Vistu ti treba bilokoji ethernet modem.Sa ethernet modemom ti netrebaju nikakvi driveri.

POSA
03-01-2007, 10:25
jel bi ja mogao tražiti od t-coma da mi zamijene
ili da kupim jednostavno