PDA

Pogledaj cijelu verziju : Realms of the haunting 1997



skuki
02-01-2007, 15:11
Pozdrav,

zanima me koliko je od vas ovdje prisutnih igralo ovu igru ( http://www.realmsofthehaunting.com/S). Ja sam imao original, posudio frendu, on posudio nekom trecem i nikada je vishe nisam vidio. Ima li netko za prodati mozda? Kak bi radila na xp-u?

Isto me zanima da li je i vama ostavila takav utisak kao meni, da se i dan danas nakon 10 godina sjecam i zelim ponovno zaigrati.

Uglavnom, definitivno jedna od tri najbolje igre koje sam ikada igrao na kompu, ako ne i najbolja. Fps horror avantura koja je po mome misljenju bila daleko ispred svoga doba. Fenomenalna atmosfera, inventory, itemi, likovi, filmici, prica, oruzje, akcija, zagonetke...Nije bila nimalo lagana, bilo je standardnog napucavanja neprijatelja naravno, ali bilo je i kombiniranja itema, slagalica raznih, zagonetki, u svakom slucaju mozganja, ukalupljenu u prekrasnu grafiku za ono vrijeme, napusteni dvorac, tamnice, a najbolje od svega mi je bilo kada te igra iz tmurne atmosfere i tamnica, otpeljala na svijet Raqiu ili tako nest, ispunjenu zelenilom, fontanama, suncem i sl, ma fenomenalno, igrao bih ponovno, pa ak netko mozda ima za ponuditi neka mi javi.

[_[_[Sk8man]_]_]
02-01-2007, 17:26
Nism nikad cuo za tu ogru.
Ali volio bih je probat odigrat.

Nightyx
02-01-2007, 17:55
_]_]]Nism nikad cuo za tu ogru.
Ali volio bih je probat odigrat.

me2

Kiklop
02-01-2007, 17:57
_]_]]Nism nikad cuo za tu ogru.
Ali volio bih je probat odigrat.

me2me6