PDA

Pogledaj cijelu verziju : Total war



ran6er
02-01-2007, 01:14
Koji nastavak bi željeli sljedeći od Total wara?

Meni je Rome bio izvrstan(ako izostavim sve bugove) i želio bih da naprave dvojku.

Rocchiro
02-01-2007, 02:29
American civil war 8)

The Boz
02-01-2007, 02:33
Period od 1600 do 1860, pod nazivom Revolution: Total War, sa cijelim faking svijetom! :D

[_[_[Sk8man]_]_]
02-01-2007, 09:03
Htio bih nastavak Medieval-a zato sto me tematika srednjeg vijeka uvijek privlacila.

Wizard
02-01-2007, 11:21
Ne Medieval, vec imamo jedan, netreba odma ici na drugi, ja bih vise volia da probaju ubaciti jos neko razdoblje

Nightyx
02-01-2007, 11:45
Medieval 3

Letva
02-01-2007, 12:07
Medieval 2

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: Pa vec je izasao :D,inace zelio bih nesto u stilu American civil war,kao sto je hanza spomenuo

Nightyx
02-01-2007, 12:08
Medieval 2

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: Pa vec je izasao :D,inace zelio bih nesto u stilu American civil war,kao sto je hanza spomenuo

my bad zabuna, ali sam ispravio :)

ROCCO_GRANDE
02-01-2007, 13:54
Ja bih najviše volio da novu igru smjeste u doba velikih geografskih otkirća, znači od razdoblja gdje je Medieval 2 stao pa do američke revolucije. Dakle, u tom settingu strateška mapa bi pokrivala cijeli svijet te bi istraživanja igrala jako veliku ulogu.

W3DR4N
02-01-2007, 13:59
Ja bi da prestanu raditi Total War igre. Već su s Medievalom 2 dokazali da gube ideje i radije nek prestanu dok se nisu počeli reciklirati. Trenutnih desetak nastavaka je čisto dovoljno.

ROCCO_GRANDE
02-01-2007, 14:07
Ja bi da prestanu raditi Total War igre. Već su s Medievalom 2 dokazali da gube ideje i radije nek prestanu dok se nisu počeli reciklirati. Trenutnih desetak nastavaka je čisto dovoljno.

Smatram da je Medieval 2 bio suvišan, ali isto tako smatram da ima i drugih zanimljivih povijesnih razdoblja koje bi bilo zanimljivo vidjeti u Total War konceptu. Neko vrijeme su kružile priče da će idući TW biti u razdoblju Napoleonskih ratova, pa sam se malo iznenadio kad se pokazalo da se vraćaju u srednjovjekovlje.

minotaurus
02-01-2007, 14:19
TOTAL WAR:MIDDLE-EARTH!!! :twisted:

Arbiter of Change
02-01-2007, 14:21
TOTAL WAR:MIDDLE-EARTH!!! :twisted:

Srećom, za to imamo modove i talentirane ljude. ;)

Durin
02-01-2007, 14:26
Ja bi da prestanu raditi Total War igre. Već su s Medievalom 2 dokazali da gube ideje i radije nek prestanu dok se nisu počeli reciklirati. Trenutnih desetak nastavaka je čisto dovoljno.
E,pa u ovome se ne slažem s tobom.Igram tu igru već mjesec i pol bez prestanka.Za razliku od drugih hitova poput Company of Heroes.Igra je predobra.Po meni igra godine zajedno sa Oblivionom.

Arbiter of Change
02-01-2007, 14:31
Ja bi da prestanu raditi Total War igre. Već su s Medievalom 2 dokazali da gube ideje i radije nek prestanu dok se nisu počeli reciklirati. Trenutnih desetak nastavaka je čisto dovoljno.
E,pa u ovome se ne slažem s tobom.Igram tu igru već mjesec i pol bez prestanka.Za razliku od drugih hitova poput Company of Heroes.Igra je predobra.Po meni igra godine zajedno sa Oblivionom.

Ovisi. Ako si, kao ja npr, igrao sve ostale Total War igre onda vidiš da je ova zadnja igra ubacila VRLO malo novotarija (mislim na prave promjene, a ne na kozmetičke dodatke i slično).

Sve otišlo u grafiku čini se.

ran6er
02-01-2007, 14:33
Ja bi da prestanu raditi Total War igre. Već su s Medievalom 2 dokazali da gube ideje i radije nek prestanu dok se nisu počeli reciklirati. Trenutnih desetak nastavaka je čisto dovoljno.
E,pa u ovome se ne slažem s tobom.Igram tu igru već mjesec i pol bez prestanka.Za razliku od drugih hitova poput Company of Heroes.Igra je predobra.Po meni igra godine zajedno sa Oblivionom.

Slažem se da je igra godine s Oblivionom, ali u tu kategoriju meni spada i CoH(najbolja strategija takve vrste koju sam ikad igral).

WEASEL
02-01-2007, 15:56
Relic i thq dvije godine (ovo je treca sa coh) za redom imaju nagrade za rts godine, tako ce biti i iduće sa warhammer40k : 2 jer medieval serijal očito neće ponuditi ništa novog:X