PDA

Pogledaj cijelu verziju : The White Council



Durin
01-01-2007, 23:10
Evo,tko je malo pogledao jedan od zadnjih Pcplayeva vjerojatno je primjetio najavu za (još) jednu LOTR igru iz EA-ove radionice naziva LOTR:The White Council.Misleći kako će to opet biti propast nisam se previše zainteresirao za dotičnu igru ali nakon što sam posjetio stranicu ostao sam zaprepašten.Možda i bude nečega dobrog iz ovoga.Ali pogledajte taj artwork,ako oni ovo pretoče u igru ono što su nacrtali i kako su koncipirali podignut ćemo Argonath u obliku Game designera.Malo prošvrljajte po stranici,ima tu jako puno toga zanimljivog za pogledati.Ali dijeli nas (vjerojatno) cijela vječnost od igre,nažalost. http://www.ea.com/lotr/white_council/

dinix
01-01-2007, 23:15
super ce bit igra...

Kiklop
01-01-2007, 23:16
tema vec postoji ja sam ju otvorijo prije nekoliko mjeseci al aj dobro iznio si neke nove informacije

Fencing_LORD
01-01-2007, 23:19
baš sam gledao prošli vikend i iskreno se nadam da će biti nešto od toga

ran6er
01-01-2007, 23:21
Izgleda lijepo, ali nisam MMORPG fan pa igru neću nabavit.

Kiklop
01-01-2007, 23:22
Izgleda lijepo, ali nisam MMORPG fan pa igru neću nabavit.ovo nije MMORPG ali trenutno je u izradi i LOTR MMORPG ali to je druga igra :wink:

ran6er
01-01-2007, 23:24
Izgleda lijepo, ali nisam MMORPG fan pa igru neću nabavit.ovo nije MMORPG ali trenutno je u izradi i LOTR MMORPG ali to je druga igra :wink:

My bad.Ona MMO se zove Shadow of Angmar, jelda?

Fencing_LORD
01-01-2007, 23:25
uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propali

Kiklop
01-01-2007, 23:26
uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propaliima vremena za hype igra jos nije ni blizu kraju

ran6er
01-01-2007, 23:26
uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propali

Osim ako nisi LOTR fan.

Fencing_LORD
01-01-2007, 23:30
uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propaliima vremena za hype igra jos nije ni blizu kraju

ali oko Obliviona je još u ranim fazama razvoja stvoren hype

@hanzaplast - ja sam fan, al' su me sve razočarale
BTW, koji ku*ac Hitler(< :twisted: ) radi na ovom tvom sigu? jel to kobasica ili šta?

Durin
01-01-2007, 23:53
Evo,baš gledam po službenim forumima.Baš kao na svim ljudi žicaju:oću Rhun,oću Harad,oću Minas Tirith,oću Rohan.Čini se da će u igru biti uključeni ovi teritoriji:sve od Sivih luka i Modrog gorja na zapadu pa na sjever sa Forochelom i Angmarom na istok,nažalost se čini samo do okrajaka Mrkodola a na jug još nisam uspio pronaći ali najdalje Isengard ili Morija.Nadam se da će biti Balrog.Radnja se zbiva 100 godina prije rata za prsten a moći ćemo biti različite rase:patuljci iz Modroga gorja,ljudi poput Dunedaina čiji je vođa Arathorn,otac Aragornov,ili hobiti,vilenjaci,za crne Numenorejce još nisam siguran.Moći ćemo voditi razgovore,čitati knjige(?),fight,kupovati oružje i oklope,posjećivati gradove,obavljati različite questove...baš kao Oblivion,ali se nadam još bolje!!

Rocchiro
02-01-2007, 00:32
[quote="Fencing_LORD":2yb8w5ob]uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propaliima vremena za hype igra jos nije ni blizu kraju

ali oko Obliviona je još u ranim fazama razvoja stvoren hype

@hanzaplast - ja sam fan, al' su me sve razočarale
BTW, koji ku*ac Hitler(< :twisted: ) radi na ovom tvom sigu? jel to kobasica ili šta?[/quote:2yb8w5ob]

meni vise lici na lubenicu...


btw. jedva cekam ovu igru!!!

ran6er
02-01-2007, 01:18
[quote="Fencing_LORD":4gst9xif]uopće nije dignut veliki hype, a i igračima je dosta LOTRa od EAa jer su svi propaliima vremena za hype igra jos nije ni blizu kraju

ali oko Obliviona je još u ranim fazama razvoja stvoren hype

@hanzaplast - ja sam fan, al' su me sve razočarale
BTW, koji ku*ac Hitler(< :twisted: ) radi na ovom tvom sigu? jel to kobasica ili šta?[/quote:4gst9xif]

Lubenica.Imaš nekaj protiv toga?
Back on topic
Definitivno nabavljam.Can't wait.
(ako bude kak vele)

Ps1ho
02-01-2007, 01:20
Evo,baš gledam po službenim forumima.Baš kao na svim ljudi žicaju:oću Rhun,oću Harad,oću Minas Tirith,oću Rohan.Čini se da će u igru biti uključeni ovi teritoriji:sve od Sivih luka i Modrog gorja na zapadu pa na sjever sa Forochelom i Angmarom na istok,nažalost se čini samo do okrajaka Mrkodola a na jug još nisam uspio pronaći ali najdalje Isengard ili Morija.Nadam se da će biti Balrog.Radnja se zbiva 100 godina prije rata za prsten a moći ćemo biti različite rase:patuljci iz Modroga gorja,ljudi poput Dunedaina čiji je vođa Arathorn,otac Aragornov,ili hobiti,vilenjaci,za crne Numenorejce još nisam siguran.Moći ćemo voditi razgovore,čitati knjige(?),fight,kupovati oružje i oklope,posjećivati gradove,obavljati različite questove...baš kao Oblivion,ali se nadam još bolje!!

Daj Bože da bude ko Morrowind sa pic-pic grafikom i AI-em :pray:

Rocchiro
02-01-2007, 02:28
vec znam...elf i bow kao oruzje...jos ako budu se mogle raditi jebene akrobacije...jaooo :cry:

Ps1ho
02-01-2007, 02:36
vec znam...elf i bow kao oruzje...jos ako budu se mogle raditi jebene akrobacije...jaooo :cry:

Patuljak, sjekira :cry:

Wizard
02-01-2007, 11:25
Dobro izgleda igra, ali ne ocekujem previse, ima jos puno vremena do izlaska igre, dobra je to podloga za igru, ali treba napraviti onda i dobru igru, a mislim da to necebiti tako lako, meni se cini da ce biti cisto prosjecan naslov, ali nista legendarno ili revolucionalno, ali ko zna mozda se varam, inace sam skeptican rema vecini igara, nuzda me naucila kadsam se vise puta razocara, ali treba pricekati da dojdu neke odredjenije informacije i sl. da vidimo pravi potencijal, meni se sve to cini kao ispodprosjecna kojipa Obliviona u Middle-Earthu koja ce se zbog toga prodavati

Durin
02-01-2007, 13:06
Dijeli nas još jako puno vremena od igre.Kada izađu prvi screenshotovi znati ćemo gdje stojimo.Ali glavno je da oni slušaju narod na forumu što žele u igri.

Tri66a
02-01-2007, 13:16
I kasnije mod koji omogućuje igranje u Beleriandu :cry:

Chieftain
02-01-2007, 13:25
vec znam...elf i bow kao oruzje...jos ako budu se mogle raditi jebene akrobacije...jaooo :cry:

me too... jedva čekam

Durin
02-01-2007, 13:48
Too!!pPodručje će biti puno šire!!!
http://forums.ea.com/mboards/thread.jsp ... 0&tstart=0 (http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?threadID=160043&start=0&tstart=0)
Imati ćemo Isengard,Lorien,cijeli Mrkodol,Erebor,yeah!Dajte pogledajte malo ove sličice:
http://www.ea.com/lotr/white_council/la ... =rhosgobel (http://www.ea.com/lotr/white_council/landscape.jsp?id=rhosgobel)

dinix
02-01-2007, 14:02
igra ce bit zakon sigurno... jedva cekam...

Nightyx
02-01-2007, 14:05
Dobro izgleda

Bishop_45_(2)
02-01-2007, 14:27
, ja bih se ponovno slozio sa Wizardom; cinjenica da igra nosi licencu LOTR i najavljuje se stil igre poput Obliviona donesti ce ovom naslovu razmjernu kolicinu popularnosti, i to je sve sto oni trebaju, cisto da zarade nekakve pare, u to smo se vec odavno uvjerili --> 'nature of EA' !!!

Orla
02-01-2007, 15:05
A jeli se zna kad će to izać?

Durin
02-01-2007, 15:24
Ne još.Nisu niti prve ingame shootove izbacili još.

Eddie9
02-01-2007, 15:25
nisam nit znao za ovu igru

RA7R
02-01-2007, 20:22
ovaj shadow of angmar oće se isto plaćat ko wow ili če bit kao guild wars

Rocchiro
02-01-2007, 20:24
ovaj shadow of angmar oće se isto plaćat ko wow ili če bit kao guild wars

1.)imas za to topic u MMORPG podforumu

2.)da,placat ce se

RA7R
02-01-2007, 20:34
kad izlazi baš bi bilo dobro da bude nešto ko gothic

Durin
02-01-2007, 20:40
Ne zna se,dajte malo čitajte postove prije nego postavite pitanje.Zna se područje na kojem će se odvijati radnja,rase,raspravlja se o comboima poput axe throwing,nadam se da će borba biti bolje izvedena nego što je u Oblivionu.

ran6er
02-01-2007, 21:09
Ne zna se,dajte malo čitajte postove prije nego postavite pitanje.Zna se područje na kojem će se odvijati radnja,rase,raspravlja se o comboima poput axe throwing,nadam se da će borba biti bolje izvedena nego što je u Oblivionu.
Signed.Da bude ko u Dark Messiah.

Prince-Artas
03-01-2007, 13:21
ipak ovo radi ea, pa moramo bit oprezni ali čini se obećavajuće (ali takav je bio i gothic3)

Durin
03-01-2007, 14:17
Gothic 3 nije bio baš nešto jako razočaravajući naslov.

dinix
03-01-2007, 14:17
Gothic 3 nije bio baš nešto jako razočaravajući naslov.

gothic 3 je super :pray:

Eddie9
03-01-2007, 14:21
Gothic 3 nije bio baš nešto jako razočaravajući naslov.

ja sam ruzan ko chubaka :pray:

:o

Prince-Artas
03-01-2007, 16:09
Gothic 3 nije bio baš nešto jako razočaravajući naslov.

kako kome, ja ga nenamjeravam igrati

ran6er
03-01-2007, 16:29
Gothic 3 nije bio baš nešto jako razočaravajući naslov.

kako kome, ja ga nenamjeravam igrati

Teško s tom konfom.Meni šteka na najnižim postavkama.

Rocchiro
03-01-2007, 18:38
ok,al imate topic za to

03-01-2007, 20:46
Ovako. Iako nema In-Game shotova, znači načekati ćemo se. Ali, koliko vidim rasprave, uključit će i Balrog-a i Isengard i tak. Inače, volio bih da bude kao Morrowind/Oblivion. Može iz prvog, ali i iz rećeg lica.

Durin
06-01-2007, 13:43
VAŽNO!!!Čini se da je rad na igri prekinut.EA još nije odgovorila.Steve Gray,glavni producent ove igre više ne radi na igri,i čini se da više uopće ne radi za Electronic Arts.Na službenoj stranici nema updateova već više od mjesec dana.Izvor navodi kako je do kolapsa igre došlo zbog menadžmenta što je dovelo do totalnog nedostatka i prestanka razvijanja igre.Tim koji je radio na igri se raspao i otišao na druge projekte EA-a.Još čekamo službeni odgovor Electronic Artsa.

Tri66a
06-01-2007, 15:48
:cry:

Herr Schnitzel
06-01-2007, 16:12
VAŽNO!!!Čini se da je rad na igri prekinut.EA još nije odgovorila.Steve Gray,glavni producent ove igre više ne radi na igri,i čini se da više uopće ne radi za Electronic Arts.Na službenoj stranici nema updateova već više od mjesec dana.Izvor navodi kako je do kolapsa igre došlo zbog menadžmenta što je dovelo do totalnog nedostatka i prestanka razvijanja igre.Tim koji je radio na igri se raspao i otišao na druge projekte EA-a.Još čekamo službeni odgovor Electronic Artsa.



Slicnu sudbinu je docekala i Mafia 2 (samo ne s EA, naravno)...

Durin
06-01-2007, 19:45
Nada još uvijek ostaje.Ovo su samo glasine i tračevi da je prekinut rad na igri,još se nezna točno.Ali ostaje činjenica da nije bilo updateova još od Prosinca,dok su developeri obećali da će svaki mjesec staviti nešto novo.A prošlo je već više od mjesec dana.

Prince-Artas
07-01-2007, 00:25
teško da će odustat od ovakvog projekta

Herr Schnitzel
07-01-2007, 10:51
Istina, jer ovo je potencijalni gold-mine... Ali bila bi i Mafia 2 :cry: