PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako upast na forum HRT-a???



Outmind
01-01-2007, 16:12
Dopi***o mi njihov jadan program pa sam otišao na njihovu stranicu i htio se registrirat na forum. Ispunim ja formular i pošalju oni mani mail gdje vele da moram pričekat da me neki admin odobri. Mislio sam da će to trajat dan dva, a to je bilo u 11 mjesecu WTF???
Isto je probao imoj brat par tjedana kasnije sa istim rezultatom...

Jack5
01-01-2007, 16:25
Dopi***o mi njihov jadan program pa sam otišao na njihovu stranicu i htio se registrirat na forum. Ispunim ja formular i pošalju oni mani mail gdje vele da moram pričekat da me neki admin odobri. Mislio sam da će to trajat dan dva, a to je bilo u 11 mjesecu WTF???
Isto je probao imoj brat par tjedana kasnije sa istim rezultatom...

ma boli njih kurac,teško da ćeš upast i onda ih vrijeđat! nemožeš uglavnom ništa,neznam samo šta mi bezveze plaćamo pretplatu

Ja sam im slao e-mail u kojem sam tražio da stave ili repriziraju neke serije i filmove i jedino se ostvarilo to da su reprizirali M.A.S.H. -dakle to možete meni zahvaljivat i još nekima koji su možda isto to slali

Rocchiro
01-01-2007, 16:43
stvarno im je program ocajan...furaju se na RTL(ponavljaju filmove svakih 2 mjeseca)...nije niti cudno da im tolki ljudi idu na novu

emperror
01-01-2007, 16:45
ja sam ih trazio da repriziraju band of brothers....nisu

trazio sam izmedju ostalih da stave seinfeld....fala novoj tv

trazio sam ih da otkupe prava na trilogiju matrix....kita labudova

trazio sam NBA (izmedju ostalih milijun ljudi) prijenose.....''nemaju sredstva'' (drugo ime za nemamo para), dok recimo OBN koji sigurno 4 puta siromasnija televizija uredno prenosi 3 utakmice tjedno

al tamo barem nekako mozes najvise utjecat na njih...pa kome se da...neka izvoli

Fencing_LORD
01-01-2007, 17:07
Instalirajte Chris TV s nove MODRE LASTE( :rotfl: ) i uživajte

Ogg The Dogg
01-01-2007, 17:40
hrt je najbolja tv kuća u hrvatskoj. a zasšto?
krenut ću redom:
popodnevni program:
Nova TV- sapunice cijelo popodne
RTL:humoristične serije koje sve već prikazuju po ko zna koji puta i usput, uopće nisu smješne
HRT: zanimljive serije, dječji filmovi, informativne emisije
Večerni program:
nova TV: neki bezvezni showovi i filmovi(Uglavnom glupi) ,kraj programa u 1-2 sata.
RTL: isto šta i nova.
HRT: uglavnom političke emisije, kasnije filmovi (po meni dobre kvalitete), program radi cijelu noć
drugi program: sport, serije, filmovi, kraj mnegdje oko 1-3 sata
Jutarnji program:
Nova TV: program počinje negdje oko 6-6.30, dječji crtići, pa reprize sapunica od jučer poslie toga poslijepodnoevni program(Pogledaj gore)
RTL: ISTO
HRT: ujutro TV kalendar(vrlo zanimljiva emisija),pa dobrojutro hrvatska, vijesti, dokumentarac, dnevnik, poslijepodnevni program.
drugi program: sjednice sabora(što treba ukinit) ili sportski prijenosi,poslije toga film za djecu, pa poslije podnevni program.


iz ovog opisa se vidi da se HRT jedini svakodnevno trudi oko programa dok nova i RTL samo repriziraju već prikazano.
i nakraju najveći plus HRT-u je NEUSPOREDIVO MANJE REKLAMA NEGO NA NOVOJ I RTL-u. te reklame su živi užas. pogotovo vrijeme kad ih puštaju. jedno vrijeme je na novoj bilo da pokažu kraj filma i ubace reklame. i ti ono sav jedva čekaš da pogledaš film do kraja, napokon završe šugave reklame kad ono... SLOVA!
sad je najnovija fora pustit početak filma, uvest gledatelja u radnju i ONDA ČUŠIT REKLAME! to je tako iritantno! zato ja smatram da je HRT najbolja Tv kuća u hrvatskoj a vi recite šta god hoćete.

Outmind
01-01-2007, 17:52
wow, naši se programi ionako ne natječu u tome koji je najbolji, nego u tome koji je najmanje loš, a konkurencija je vrlo velika...

King tiger
01-01-2007, 17:54
Sto se tice reklama, hrt dobiva budzet od pretplate , t osu ogromne pare + jos malo reklama (pogotov onih glupih za one knjige navece) , dok nova i ostale se financiraju skoro samo preko reklama.


Al da su reklame iritantne, jesu .

Prince-Artas
01-01-2007, 17:58
@Ogg The Dogg-komercijalne kuće nam nenaplaćuju pretplatu ko lopovi iz htv-a pa im je primarna zarada upravo od reklama. a ova pretplata na htv je PREVISOKA za ono što dobijamo

Neven <R>
01-01-2007, 18:47
Al zato je HRT obvezan zakonom da emitira razne komercijalno nepoželjne i nepopularne emisije kulturnog i znanstvenog žanra.

Tsumetai Ryujin
01-01-2007, 19:21
da al barem na HRT-u ne prikazuju kretenske filmove sa žan klud vandamom... i sve druge filmove toga tipa... ma ja vise nit ne gledam rvacke programe (osim ako je neki dobar film) nego gledam:

Discovery Channel
National Geographic
Zone Reality
Cartoon Network... ...

svi rvacki programi zajedno nisu ni do kurca Cartoon Networku :yuck: :yuck:

Rocchiro
01-01-2007, 20:00
da al barem na HRT-u ne prikazuju kretenske filmove sa žan klud vandamom... i sve druge filmove toga tipa... ma ja vise nit ne gledam rvacke programe (osim ako je neki dobar film) nego gledam:

Discovery Channel
National Geographic
Zone Reality
Cartoon Network... ...

svi rvacki programi zajedno nisu ni do kurca Cartoon Networku :yuck: :yuck:

problem je u tome da dosta ljudi nema satelitsku/kabelsku

01-01-2007, 20:04
Da, to je veliki problem. A HRT je dosta kvalitetna televizija, tako po programu, tako i tehnički. Nisam nikada imao problema s signalom, i ostalim stvarima. A ne kužim, šta ima na tome forumu? Vidim da ima puno postova..

Bishop_45_(2)
01-01-2007, 20:14
ma zele im srat na tom forumu, ocito
lol, meni su svi nasi programi jadni, jedino sto pogledam je Seinfield, ... , nema se smisla uopce zivcirati oko toga dokle god imas comp :D !!!

LeftY
01-01-2007, 21:11
ja sam ih trazio da repriziraju band of brothers....nisu

trazio sam izmedju ostalih da stave seinfeld....fala novoj tv

trazio sam ih da otkupe prava na trilogiju matrix....kita labudova

trazio sam NBA (izmedju ostalih milijun ljudi) prijenose.....''nemaju sredstva'' (drugo ime za nemamo para), dok recimo OBN koji sigurno 4 puta siromasnija televizija uredno prenosi 3 utakmice tjedno

al tamo barem nekako mozes najvise utjecat na njih...pa kome se da...neka izvoli

ja sam trazio da repriziraju oz i jesu... :D

Rocchiro
01-01-2007, 23:05
ja sam ih trazio da repriziraju band of brothers....nisu

trazio sam izmedju ostalih da stave seinfeld....fala novoj tv

trazio sam ih da otkupe prava na trilogiju matrix....kita labudova

trazio sam NBA (izmedju ostalih milijun ljudi) prijenose.....''nemaju sredstva'' (drugo ime za nemamo para), dok recimo OBN koji sigurno 4 puta siromasnija televizija uredno prenosi 3 utakmice tjedno

al tamo barem nekako mozes najvise utjecat na njih...pa kome se da...neka izvoli

ja sam trazio da repriziraju oz i jesu... :D

ako trazis reprizu nije bed,za to se uvjek nađe vremena...ali nesto novo...neeeee

flander
01-01-2007, 23:07
Jedina televizija u Hr, je naravno HRT,ima najmanje reklama tokom nekog filma,evo sad sam gledao LOTR:T2T i nije bilo ni jedne jedine reklame,dok bi na novoj ili RTL-u bilo cca dobrih 10 pauzi reklama koje bi trajale po 5minuta. rtl GLUP KO ****,ona NMK dosadna i glupa,onaj Cimerfraj isto glup,neznam kaj bu sad kao dobili kad im Večernja škola dojde,. ma uglavnom kako bilo da bilo HRT vlada :wink:

Prince-Artas
01-01-2007, 23:15
da al barem na HRT-u ne prikazuju kretenske filmove sa žan klud vandamom... i sve druge filmove toga tipa... ma ja vise nit ne gledam rvacke programe (osim ako je neki dobar film) nego gledam:

Discovery Channel
National Geographic
Zone Reality
Cartoon Network... ...

svi rvacki programi zajedno nisu ni do kurca Cartoon Networku :yuck: :yuck:

kao da na hrt-u nije bilo smećavih filmova od vandama

Rocchiro
02-01-2007, 00:35
da al barem na HRT-u ne prikazuju kretenske filmove sa žan klud vandamom... i sve druge filmove toga tipa... ma ja vise nit ne gledam rvacke programe (osim ako je neki dobar film) nego gledam:

Discovery Channel
National Geographic
Zone Reality
Cartoon Network... ...

svi rvacki programi zajedno nisu ni do kurca Cartoon Networku :yuck: :yuck:

kao da na hrt-u nije bilo smećavih filmova od vandama

istina...a najace mi je ono gledam na IMDB-u filmove koji se prikazuju na RTL-u...rijetko koji ima prek 5,0 :rotfl:

Sonic_Moronic
02-01-2007, 00:46
Jedina televizija u Hr, je naravno HRT,ima najmanje reklama tokom nekog filma,evo sad sam gledao LOTR:T2T i nije bilo ni jedneSjedine reklame,dok bi na novoj ili RTL-u bilo cca dobrih 10 pauzi reklama koje bi trajale po 5minuta. rtl GLUP KO ****,ona NMK dosadna i glupa,onaj Cimerfraj isto glup,neznam kaj bu sad kao dobili kad im Večernja škola dojde,. ma uglavnom kako bilo da bilo HRT vlada :wink:

I ja sam isto gledao, ma čista milina. Kako je to nekako dobar osjećaj kad odgledaš cijeli film bez reklama. HRT je poprilično dobar, stvarno je više dosadan RTL sa reprizama. Nova je ok, ali također hrpa reklama.

HRT ima dobar jutarnji program. Kad idem ujutro u školu, ustanem se u pola 7, spremim i odgledam kalendar. To mi je fenomalna emisija. Još poslušam i prekrasnu pjesmu u "Dobro jutro, Hrvatska". ^^

A i pametno im je što puštaju LOTR, već mjesecima to želim gledat, vidim toliko fanova filma a ja nisam nikad gledo. A sad HRT napravi ovo, ispunili su mi želju :pray:

Wizard
02-01-2007, 00:49
HTV je drzavna televizia, zivi od drzave, zato reklame ne prekidaju program, a NOVA i RTl su privatne, zive od reklama, neplacamo im preplatu, sad kuzis :D ma HTV je daleko najbolja televizija kod nas, najbolji filmovi budu, a i imaju sport a to je najvaznije :D , steta sno nema petice, ali hebiga

Sonic_Moronic
02-01-2007, 00:51
Znam ja jako dobro zašto nova i rtl imaju reklame.
No, radije ću plaćat pretplatu nego se iživcirat od reklama pa udarit nogom u tvrdi naslonjač i povrijedit se.

Jack5
02-01-2007, 11:15
Hrt je najbolji u odnosu na konkurenciju,ne jebu sa reklamama tijekom filma(na novoj i rtl-u gledaš film i svako malo reklama po 5 ili 10 minuta,da popizdiš :twisted: )

Meni osobno fali više sporta,želio bih gledat nba,više nema ni petice,ne prenose utakmice liga petica ili rijetko,nema više skijaških skokova(isto prije bilo)...bilo je bolje dok je bio treći program,sad seronje znaju neke sportske prijenose prebacivat na HRT+ :killyou:

KingTomy
02-01-2007, 11:34
Zato ja gledam eurosport...:D tamo prenose od skejtinga i snowboardinga, do skijaških skokova, i ko zna čega...ali znam kako je onima koji nemaju cabel ili satelit tv..awful one reklame od 20 minuta fak

NITROS
02-01-2007, 11:37
Ljudi da vas obavijestim gotov sam sa HRTom. Odjebao sam ih totalka jer nas kradu i rade budalu od nas. Moj tata je na poslu imao projekcijski ekran dijagonale 60" dosao mu HRT da mora placati pretplatu :D a kao prvo ekran se koristi za prezentacije, a kao drugo oni nemaju nikakvo zakonsko pravo uci u tvrtku i tako nesto pitati. I tako sam odlucio i prelazimo na satelit, i max tv i bas me boli kita. U 3. mjesecu dolazi vodatel, raskidam onda ugovor sa tcomom i prelazimo na triple play rjesavam se tcoma, i to je to. Eto tolko od mene.

Inace ako vam netko dode pregledavati ono kolko imate televizora. Slobodno ga odjebite i ne pustite u kucu. Recite mu da moze samo preko odvjetnika sa policijom uci u kucu. I da vidis, necete ga vise nikada reci, jer to sto hrt radi je protuzakonito, ali svi zmire na to.

St. Jude
02-01-2007, 11:38
se sjećate vi pred nekoliko godina kad je nova tv bila u hrvatskom vlasnistvu(pa su je prodali valjda slovencima) ke je to bio program : utorkom buffy i angel,petkom sve one humoristične serije:south park,malcom u sredini,dharma i greg i sve neki noovi i dobri filmovi,i onda se je sve zasralo

Nightyx
02-01-2007, 11:52
HRT je legenda što se tiče reklama. :wink:

NITROS
02-01-2007, 11:56
Jos jedna stvar, PO ZAKONU smije se imati u jednom satu 10 minuta reklame !!!!!

Sonic_Moronic
02-01-2007, 11:58
A sjećate se kad je nova tužila HRT zbog prekoračenja toga :o

KingTomy
02-01-2007, 12:03
se sjećate vi pred nekoliko godina kad je nova tv bila u hrvatskom vlasnistvu(pa su je prodali valjda slovencima) ke je to bio program : utorkom buffy i angel,petkom sve one humoristične serije:south park,malcom u sredini,dharma i greg i sve neki noovi i dobri filmovi,i onda se je sve zasralo

Joj da, to sam stalno gledo...vratim se s treninga gledam Buffy :D onda malcom u sredini je predobro i presmiješno i uvijek sam jedva čekao novu epizodu...:D

02-01-2007, 12:09
Nova je prije 3 godine bila dobra TV kuća, sada su nova i rtl samo one šminkerske fašen tv kuće.

Nightyx
02-01-2007, 12:13
Nova je prije 3 godine bila dobra TV kuća, sada su nova i rtl samo one šminkerske fašen tv kuće.

competition RTL vs NOV@

Jack5
02-01-2007, 12:13
se sjećate vi pred nekoliko godina kad je nova tv bila u hrvatskom vlasnistvu(pa su je prodali valjda slovencima) ke je to bio program : utorkom buffy i angel,petkom sve one humoristične serije:south park,malcom u sredini,dharma i greg i sve neki noovi i dobri filmovi,i onda se je sve zasralo

Joj da, to sam stalno gledo...vratim se s treninga gledam Buffy :D onda malcom u sredini je predobro i presmiješno i uvijek sam jedva čekao novu epizodu...:D

ma to su morali na početku navlačit gledatelje,sad su postali sranje,mrzim i njih i onaj glupi rtl,nikad ništa nemaju

Jack5
02-01-2007, 12:16
Neznam kako vama ali meni je nova stvarno sranje slika,jako snježi i to blizu karlovca a i u samom karlovcu nije kako bi trebala biti,isto je lošija,signali su im izgleda u kurcu

Na novoj jedino što pogledam je premiership

KingTomy
02-01-2007, 12:24
Meni su na novoj, rtl, hrt1 i 2 neke smetnje isto...i to me tako živcira...nadam se da će biti fixed kod frenda nije tako....na drugim programima je dobro...

lolz sada gledam tv1000, zone reality i mtv. i kartun netvork ofkorz.

Eddie9
02-01-2007, 12:40
mah nova tv se popravila u mojim ocima otkad su otkupili premiership utakmice...u jucer sam pogledao spasavanje vojnika ryana ( zazelio sam se jer nisam dugo gledao ) i nisu jebali s reklamama kako inace znaju..bilo je 3 puta stanka zbog reklama ali jako kratko...a rtl je jaaaako los i gotovo nikad ga ne gledam...HRT je emperor makar bi oni trebali bit bolji posto placamo pretplatu dok ostale televizije zive od reklama

Outmind
02-01-2007, 12:44
Neznam kako vama ali meni je nova stvarno sranje slika,jako snježi i to blizu karlovca a i u samom karlovcu nije kako bi trebala biti,isto je lošija,signali su im izgleda u kurcu

Na novoj jedino što pogledam je premiership

A pazi ovo, imamo 2 telke i 2 "riblje kosti" i u jednoj sobi je nova savršena a u drugoj malo sniježi...

Prince-Artas
03-01-2007, 13:32
mah nova tv se popravila u mojim ocima otkad su otkupili premiership utakmice

ma da, i onda dođe derbi manu chelsea koji one ne prinose :yuck:

Prince-Artas
03-01-2007, 13:34
Ljudi da vas obavijestim gotov sam sa HRTom. Odjebao sam ih totalka jer nas kradu i rade budalu od nas. Moj tata je na poslu imao projekcijski ekran dijagonale 60" dosao mu HRT da mora placati pretplatu :D a kao prvo ekran se koristi za prezentacije, a kao drugo oni nemaju nikakvo zakonsko pravo uci u tvrtku i tako nesto pitati. I tako sam odlucio i prelazimo na satelit, i max tv i bas me boli kita. U 3. mjesecu dolazi vodatel, raskidam onda ugovor sa tcomom i prelazimo na triple play rjesavam se tcoma, i to je to. Eto tolko od mene.

Inace ako vam netko dode pregledavati ono kolko imate televizora. Slobodno ga odjebite i ne pustite u kucu. Recite mu da moze samo preko odvjetnika sa policijom uci u kucu. I da vidis, necete ga vise nikada reci, jer to sto hrt radi je protuzakonito, ali svi zmire na to.

pametna odluka, to će kod mene bit moguće jedno za 50 godina

WEASEL
03-01-2007, 14:47
Ljudi da vas obavijestim gotov sam sa HRTom. Odjebao sam ih totalka jer nas kradu i rade budalu od nas. Moj tata je na poslu imao projekcijski ekran dijagonale 60" dosao mu HRT da mora placati pretplatu :D a kao prvo ekran se koristi za prezentacije, a kao drugo oni nemaju nikakvo zakonsko pravo uci u tvrtku i tako nesto pitati. I tako sam odlucio i prelazimo na satelit, i max tv i bas me boli kita. U 3. mjesecu dolazi vodatel, raskidam onda ugovor sa tcomom i prelazimo na triple play rjesavam se tcoma, i to je to. Eto tolko od mene.

Inace ako vam netko dode pregledavati ono kolko imate televizora. Slobodno ga odjebite i ne pustite u kucu. Recite mu da moze samo preko odvjetnika sa policijom uci u kucu. I da vidis, necete ga vise nikada reci, jer to sto hrt radi je protuzakonito, ali svi zmire na to.

pametna odluka, to će kod mene bit moguće jedno za 50 godina

lol to su i moji napravili, pa onda dobili kao opomenu od 50 odvjetznika da će nas tužit :) koja zastrašivanja

Chieftain
03-01-2007, 15:25
HRT je najbolji 100 %... tamo mozes uzivat gledajući film bez reklama, imaju dobre dokumentarce i kvalitetu...


Nova je prije 3 godine bila dobra TV kuća, sada su nova i rtl samo one šminkerske fašen tv kuće.

lol, istina a kad se sjetim one bolesne reklame "DANAS KINO, SUTRA NOVA" zlo mi je. To su jednom onda pustili onaj bezvezni Spy Kids i to je bilo sve :twisted: :kill: :hangin: :toilet:

dinix
03-01-2007, 15:29
ma u zadnje vrijeme uopce negledam TV... program je totalno smeche... nema nista pametno za pogledat u zadnje vrijeme osim sto je bio LOTR i Harry Potter...