PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW ban



Zmaj88
31-12-2006, 16:22
Type of Violation: Attempting to gain access to other players' accounts
Consequences for Account: Account suspended pending investigation

Greetings Mr. ,

We are sending you this email to inform you that we have, unfortunately, had to
suspend your World of Warcraft account.

Following this issue, we have deemed it necessary to pass your account for review of
the history of problems associated, and consideration of subsequent sanction which
may needed to be taken. You will be contacted via email by our Account Administration
Team shortly.


If you wish to review our current Rules and Polices, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/

Please do not reply to this e-mail as you will receive an automated reply. Any
further queries on your account should be addressed via email to:
WoWAccountReviewEU@blizzard.com


Regards,

English Game Master Team
Blizzard Entertainment Europe


sta mislite sta se za ovo dobiva? ban ili suspensija za 3 sata? pol toga ne razumijem damn.. :yuck:

Karzah
31-12-2006, 16:34
Ne znam dal si prije bio upozoren jer ako jesi i to više puta moguće je da sad imaš ban .

Zmaj88
31-12-2006, 16:37
koja ce trajati..?

Zmaj88
31-12-2006, 16:37
kaj njima znaci ovo "shortly" -.- vec cekam sat vremena :O

Wizard
31-12-2006, 16:38
Sunspediran dok se ne dokaze suprotnopretpostavljam ili ako se ne dokaze suprotno dozivotno, a sta ce dokazati u tvome slucaju?

Zmaj88
31-12-2006, 16:39
ah pa nista mi glupi brat nije ukro :-x kretencina mi loga 60 i spamma u IFu "selling my account for no price" , kako sam ga nabio jos uvijek osjecam posljedice na rukama :-x uostalom kaj se tu ima dokazati :S

Zmaj88
31-12-2006, 16:42
Ne znam dal si prije bio upozoren jer ako jesi i to više puta moguće je da sad imaš ban .

nisam prije bio upozoren.. u ovom slučaju?

Zmaj88
31-12-2006, 16:43
Sunspediran dok se ne dokaze suprotnopretpostavljam ili ako se ne dokaze suprotno dozivotno, a sta ce dokazati u tvome slucaju?

ma kaj ce me bannat za to dozivotno? kaj neide prvo warrning 3 sata suspenzija pa onda 72 hour suspenzion i onda ban.. procito na njihovom siteu.

Wizard
31-12-2006, 16:47
Dunno, nece ti se oni javiti brzo, to se nenadaj, shortly ti znaci dan-dva pisto je Nova, ma u Blizzardu su ti svi kreteni, pogotovo glupi GM-ovi :twisted:

MasaKrisT
31-12-2006, 16:57
khm u blizzardu svi kreteni... :rotfl:

Shadowhell
31-12-2006, 17:32
Sunspediran dok se ne dokaze suprotnopretpostavljam ili ako se ne dokaze suprotno dozivotno, a sta ce dokazati u tvome slucaju?

ma kaj ce me bannat za to dozivotno? kaj neide prvo warrning 3 sata suspenzija pa onda 72 hour suspenzion i onda ban.. procito na njihovom siteu.

Vrlo vjerojatno doživotni ban, jebiga.

revenion
31-12-2006, 17:43
sada ti lijepo prati ove upute ali prvo...gle ti sa i malo kriv jer pise da se NIKOME (u pravilima da...ili negdje drugdje ali na blizzardovom sajtu)ne daje login i password accounta...sam da kazem da mu nisi reko ne bi se dogodilo...

1.lijepo sacekaj nekoliko dana il kolko da ti vec posalju poruku
2.temeljito procitaj i pogledaj...
3.ako pise 3 sata ok...budi sretan...ako pise 72 sata...naplati burazu 30 kn...A AKO PISE DOZIVOTNO buraz ti da 400+kn(ovo 400 je acc...a ti njemu dodaj onolko kolko mislis da ti je zapravo oduzeo...onak 100kn za lvl 60 chara i slicno...mozda epic armor LOL onda nek te moli za milost...itd.) nabavi novi acc i to je to...a ako odbija i kaze da si idiot...opet ga natuci...dok ti naravno neda pare...ali prije se pokusaj javit blizzardu i ispricat im sta se dogodilo pa te mozda sazale na novu godinu...sam lijepo prati ove upute i nekaj ces izvuc...

The Boz
31-12-2006, 17:45
sada ti lijepo prati ove upute ali prvo...gle ti sa i malo kriv jer pise da se NIKOME (u pravilima da...ili negdje drugdje ali na blizzardovom sajtu)ne daje login i password accounta...sam da kazem da mu nisi reko ne bi se dogodilo...

1.lijepo sacekaj nekoliko dana il kolko da ti vec posalju poruku
2.temeljito procitaj i pogledaj...
3.ako pise 3 sata ok...budi sretan...ako pise 72 sata...naplati burazu 30 kn...A AKO PISE DOZIVOTNO buraz ti da 400+kn(ovo 400 je acc...a ti njemu dodaj onolko kolko mislis da ti je zapravo oduzeo...onak 100kn za lvl 60 chara i slicno...mozda epic armor LOL onda nek te moli za milost...itd.) nabavi novi acc i to je to...a ako odbija i kaze da si idiot...opet ga natuci...dok ti naravno neda pare...ali prije se pokusaj javit blizzardu i ispricat im sta se dogodilo pa te mozda sazale na novu godinu...sam lijepo prati ove upute i nekaj ces izvuc...
Nadam se da si stariji i jači od buraza, u protivnom ovo ne drži vodu :p

revenion
31-12-2006, 17:49
vec ga je nabio...to znaci u velikom da je jaci...ali za stariji neznam...ak si ga ovak nest...i mladi...reci starcima da ti je sjebo u igrici account koji je vrijedan 400+ kolko vec oces dodat kn...reci mu mora ti vratit barem u ratama...minimum 100 kn na tjedan...

Zmaj88
31-12-2006, 17:51
sada ti lijepo prati ove upute ali prvo...gle ti sa i malo kriv jer pise da se NIKOME (u pravilima da...ili negdje drugdje ali na blizzardovom sajtu)ne daje login i password accounta...sam da kazem da mu nisi reko ne bi se dogodilo...

1.lijepo sacekaj nekoliko dana il kolko da ti vec posalju poruku
2.temeljito procitaj i pogledaj...
3.ako pise 3 sata ok...budi sretan...ako pise 72 sata...naplati burazu 30 kn...A AKO PISE DOZIVOTNO buraz ti da 400+kn(ovo 400 je acc...a ti njemu dodaj onolko kolko mislis da ti je zapravo oduzeo...onak 100kn za lvl 60 chara i slicno...mozda epic armor LOL onda nek te moli za milost...itd.) nabavi novi acc i to je to...a ako odbija i kaze da si idiot...opet ga natuci...dok ti naravno neda pare...ali prije se pokusaj javit blizzardu i ispricat im sta se dogodilo pa te mozda sazale na novu godinu...sam lijepo prati ove upute i nekaj ces izvuc...

sve sam im ispričo na e-mail.. WoWAccountReviewEU@blizzard.comS na tu adresu.. hmm je to dobra adresa za takve poruke?

Zmaj88
31-12-2006, 17:51
na svu srecu sam ima plavi /zeleni gear :PP

Zmaj88
31-12-2006, 17:55
sada ti lijepo prati ove upute ali prvo...gle ti sa i malo kriv jer pise da se NIKOME (u pravilima da...ili negdje drugdje ali na blizzardovom sajtu)ne daje login i password accounta...sam da kazem da mu nisi reko ne bi se dogodilo...

1.lijepo sacekaj nekoliko dana il kolko da ti vec posalju poruku
2.temeljito procitaj i pogledaj...
3.ako pise 3 sata ok...budi sretan...ako pise 72 sata...naplati burazu 30 kn...A AKO PISE DOZIVOTNO buraz ti da 400+kn(ovo 400 je acc...a ti njemu dodaj onolko kolko mislis da ti je zapravo oduzeo...onak 100kn za lvl 60 chara i slicno...mozda epic armor LOL onda nek te moli za milost...itd.) nabavi novi acc i to je to...a ako odbija i kaze da si idiot...opet ga natuci...dok ti naravno neda pare...ali prije se pokusaj javit blizzardu i ispricat im sta se dogodilo pa te mozda sazale na novu godinu...sam lijepo prati ove upute i nekaj ces izvuc...

bro mi je dosel na acc dok mi je vec bil logiran..

revenion
31-12-2006, 18:03
aha...a jbg...jos ga malo izmlati...postoji mogucnost da si sa tajnom curom razgovaro pa to vidio...ma sta ja znam...400kn nek ti da i tocka...i nemoj zaboravit se ispricat blizzardu za shit koji ti je napravio...mozda te puste na novu godinu...naravno...ako bude 3 ili 72 pusti ga ili 30kn naplate...10kn po danu...

Wizard
31-12-2006, 18:44
Ono ti je dobra adresa, za sve sto trebas slati Blizzardu salji na onu adresu, odgovore ti, ja tamo sve saljem

Zmaj88
31-12-2006, 18:48
nagovoril budem blizza, lol

Zmaj88
31-12-2006, 18:53
aha...a jbg...jos ga malo izmlati...postoji mogucnost da si sa tajnom curom razgovaro pa to vidio...ma sta ja znam...400kn nek ti da i tocka...i nemoj zaboravit se ispricat blizzardu za shit koji ti je napravio...mozda te puste na novu godinu...naravno...ako bude 3 ili 72 pusti ga ili 30kn naplate...10kn po danu...

za novu godinu budem mu bacil magnumku u gaće ak me neko ne obuzda, majke mi mali balavac , ma daj gle dole na xfire 905 sati sam bio na tom accountu!

flander
31-12-2006, 18:56
ček u ostalom zak ti ne čuvaš svoj acc od mlađeg brata,ak je mali balav šta mu daješ da igra sa tvojim accauntom. na neki način si sam kriv za ovo :wink:

Zmaj88
31-12-2006, 20:00
ček u ostalom zak ti ne čuvaš svoj acc od mlađeg brata,ak je mali balav šta mu daješ da igra sa tvojim accauntom. na neki način si sam kriv za ovo :wink:

kao što rekoh.. bio mi je logan acc vec.. nezna on moj passs..

Smeagoul
31-12-2006, 23:27
imas na nekom dijelu wow-europe trajanje i vrstu bana
1. <neznam ime> 3 sata
2. suspenzija 3 dana
3. ban dozivotna robija

ja sam bio na 2. tocki jer sam nazalost otisao na Mt. Hyjal koristeci pot i aspect of the cheetah :roll: ali inace, super je to mjesto...
yaya znam kako je to kada si suspendiran na 3 dana a taj 4. dan kada zavrsi suspenzija srijeda a serveri se popravljaju xD

flander
31-12-2006, 23:29
ček u ostalom zak ti ne čuvaš svoj acc od mlađeg brata,ak je mali balav šta mu daješ da igra sa tvojim accauntom. na neki način si sam kriv za ovo :wink:

kao što rekoh.. bio mi je logan acc vec.. nezna on moj passs..


a nema veze,to je zakon prirode da ništa nesmiješ ostavit mlađem bratu ukoliko se to može shebat,a pogotovoa ako si gamer i to još upaljenu igru,trebao si se odlogirat i to ti to,a sad se samo moš pomolit da ne dobiš BANN :wink:

Zmaj88
01-01-2007, 14:26
imas na nekom dijelu wow-europe trajanje i vrstu bana
1. <neznam ime> 3 sata
2. suspenzija 3 dana
3. ban dozivotna robija

ja sam bio na 2. tocki jer sam nazalost otisao na Mt. Hyjal koristeci pot i aspect of the cheetah :roll: ali inace, super je to mjesto...
yaya znam kako je to kada si suspendiran na 3 dana a taj 4. dan kada zavrsi suspenzija srijeda a serveri se popravljaju xD

lol to će se i meni dogodit :shock:

Keloson
11-02-2007, 16:44
vidim po x-fireu da su ti skinili ban, jelda? :shock:

M4mut
11-02-2007, 17:21
mene zbog hyjala nisu nikad dirali...