PDA

Pogledaj cijelu verziju : WORMS



Burek_fr0m_SPACE
31-12-2006, 12:00
Nekim čudom, ovaj serijal prelegendarnih igara ovdje još uvijek nema topic. Dakle, topic posvećujem svim vrstama i oblicima Crva prije njihovih 3D avantura. Dakle, ko je sve igrao? (ili bolje - ko nije?) Ko koga pwnuje? Super ofca ili Holy grenade? Koji nastavak se najviše igrao?

Ja sam se lično jako mnogo naigrao Armageddona i World Partyja, i spreman sam za igrati još u svakom trenutku. Najbolja stvar u Crvima mi je ninja rope - time sam izazivao toliko frustracija kod friendova kada bi im s drugog kraja mape doletio i stavio dinamit pod nos :D Ah, to su bila vremena...

/begin("nostalgija");

POSA
31-12-2006, 13:06
joj crvi
na mojih top 15
Holy grenade vlada

Sonic_Moronic
31-12-2006, 13:15
Po mome avataru zaključi :wink:
Obožavam crve, od 2d crva sam igrao najviše Armageddon.
Kad se sjetim misija...to je bio pravi izazov :D
Oružja su legendarna...

Nažalost, nisam mnogo sa bratićima igrao 2d nastavke, samo ponekad..
Mnogo više smo mayhem derali, nije loše ali nije to to :(

AAAA-LELUJA *boom*

mrs.croft
31-12-2006, 13:18
armageddon....taj sam najviše igrao,a s frendovima je bilo prezakon. mislim da ću jednog dana ponovo instalirat igru i pozvat frendove na par sati dobre zajebancije.

Nightyx
31-12-2006, 13:18
Po mome avataru zaključi :wink:
Obožavam crve, od 2d crva sam igrao najviše Armageddon.
Kad se sjetim misija...to je bio pravi izazov :D
Oružja su legendarna...

Nažalost, nisam mnogo sa bratićima igrao 2d nastavke, samo ponekad..
Mnogo više smo mayhem derali, nije loše ali nije to to :(

AAAA-LELUJA *boom*

me2

Burek_fr0m_SPACE
31-12-2006, 13:23
mislim da ću jednog dana ponovo instalirat igru i pozvat frendove na par sati dobre zajebancije.
To i mi otprilike 3 puta u 2 godine organizujemo :D I onda je sve pwnujem ninja ropeom... :rotfl:

Simon the Dreamer
31-12-2006, 13:24
Holy Grenade i Donkey Grenade (ili kako se već zvala) su najnaj...
Općenito, Wormsi su bili važan dio moga odrastanja... :cry: šmrc :cry: , nostalgija....

Rocchiro
31-12-2006, 14:28
Aleeluja rula :pray:

u toj igri nikad nisam bil neki teski skiller,al mi je uvjek bila zabavna

RIPtheREAPER
31-12-2006, 15:51
najbolji mi je napalm, pa se crvici peku na žaru :twisted: :twisted:
ali ga moras znat bacit..

SkunK
31-12-2006, 16:46
Armaggedon. Sveta granata je bog i batina.
Banana je isto fora ali Sveto > sve.

Karzah
31-12-2006, 16:49
Wormse sam prije stalno igrao , znali smo se naći kod nekog od frendova i po cijelu noć igrati . Najžešće oružje mi je bilo Holy Granade i Banana . Eh , da ... Ninja Rope je bilo jedno od najkorisnijih oružja , ako si s tim znao igrati teško te je netko mogao dobiti .

Jerry
31-12-2006, 16:50
armagedon,al uzbog nekog razloga ne žeoli na xp -.-

goGAMERo
31-12-2006, 16:57
Armageddon i dan danas zaigram... BTW. Općenito Worms serijal je jedan od najboljih u povjesti gaminga, bar meni! 8)

Burek_fr0m_SPACE
31-12-2006, 17:11
Wormsi jednostavno rulz... A oružja su bolesna, blago rečeno :D Btw, šta kažete na jedno od mojih omiljenih - prod? :rotfl:

King tiger
31-12-2006, 17:41
Worms World Party i Armaggedon sam najvise igrao.

legendarna igra, najbolja oruzja : baseball bat, holy grenade, shotgun :D , dinamit :D

mrs.croft
01-01-2007, 16:07
Wormsi jednostavno rulz... A oružja su bolesna, blago rečeno :D Btw, šta kažete na jedno od mojih omiljenih - prod? :rotfl:

he he,za raspizdit nekog je odlično... :)

inače moja naj oružja su Super Banana (ak se tak zove),leteća ovca i minigun...

W3DR4N
01-01-2007, 16:13
Sjekira, taman spizdi health na pola.
Dinamit, zbog onog podlog smješka.

DrunkyDuck
01-01-2007, 21:56
Moja strategija: baseball palica i dinamit => lansiranje neprijatelja u vodu.

v4MP1r3
01-01-2007, 22:21
OMG ARMAGEDON!

sheep, bat, point (prstic ^^), obicna rucna bobma i nezaboravna mala bakica, moja naj oruzja ^^

a koja mi je najzesca mapa?! hmm... ne znam, fakat je svaka posebna =PP

I da, smrc, izgubio sam CD !! ;((

GrannyKiller
01-01-2007, 23:01
kapa dolje legendama! :pray: živjeli crvi!

najslađe mi je kad rasplaim bakicu po njima!!

da li tko igra Shoppu ili Fly shoppu ? :D

Sonic_Moronic
02-01-2007, 00:32
Wormsi jednostavno rulz... A oružja su bolesna, blago rečeno :D Btw, šta kažete na jedno od mojih omiljenih - prod? :rotfl:

Haha, kako smo umirali od smijeha od toga :rotfl: Bratić se nalazi cm od vode, a ja ga lijepo gurnem ^^

unknown
02-01-2007, 13:03
bananko banana je moje oružje :D

Neven <R>
04-01-2007, 12:10
Super sheep, baseball palica, i ono kad zabije prstiće u oči.
Nažalost kod prelaska u 3D serijal gubi bilo kakvu igrivost, barem za mene.

Burek_fr0m_SPACE
04-01-2007, 12:31
Da, pri samom prelasku se izgubilo dosta "supstance", ali mislim da su se ovi zadnji (jesu li zadnji?) Worms 4 Mayhem vratili na staro što se igrivosti tiče i jednino njih smatram dostojim naslijednicima. Ali u 3D je hebeno teško koristiti ninja-rope :cry: Zato idem u 2D radit pwnage... :killyou: A volio bih i svako malo odigrati meč sa samo osnovnim oružjima poput bazooke, nekoliko ručnih bombi, šaka i možda još par - da se onda vidi ko je master of wind :D

Megadeth
07-01-2007, 22:11
Armageddon rula. Prije sam to mogo igrat ali nekim cudom to moj komp vise nece pokrenit - black screen - i moram restartat kompppp - cd je ispravan i neogreban

danas sam sa prijateljima igrao wormse prve nisam sigurni koji je to mozda world party na playstationu - igro sam i American Wasteland ali mi se bilo tesko naviknuti jer kod kuce stalno rasturam THUG2 i to jos na kompu

MindReader
07-01-2007, 22:49
worms world party rulz.. kad sam to igro s frendovima.. užas jedan :rotfl:
a sad kad su prešli u 3d.. sam su zasrali kontrole i zabavu.. bolje da vrate na tacnu..
naj oružje mi je ona granata za križem što više aleluja (mi je zvali alelujka) i luk i strijela.. kad srušiš lika u vodu.. onak kroz ušicu igle.. prezakon igra, sve pohvale :pray:

ludkopuska
07-01-2007, 23:09
Heh, citiro bi cijeli topic, na sve imam odgovor 8) :P

Daklem, da ninja ropeom je najlude kad njubsicu doletis na njegovo tajno skroviste ili s drugog kraja mape (mi smo to zvali spiderman "ajd spajdermena, ajde spajdermena!")... Ili pak kad neprijatelju iznad vode ponestane uzeda :rotfl: za misije sam bio premlad pa sam stoga mislio da je to neki sporedni shit na kojeg se ne treba obazirat pa... Naravno, i ja sam izgubio cd... Najbolja oruzja? Puno sam cuo o nekom "Donkey Kongu" il tak nesta al ga nikad nisam vidio... Jednom je jedan moj frend reko jednom drugom (mladem) liku da je ona surrender zastavica sjekira :D I lik pojerovo :rotfl: ! Osim toga- skipping rope :rotfl:

MindReader
07-01-2007, 23:13
sva oružja moš namjestit :wink:
odeš u postavke prije same igre i postaviš sve skilove na 3. odozada il neš slično.. i imaš sve najjače :wink: i donkeya... kad pada - čuje se magareće glasanje :rotfl:

ludkopuska
08-01-2007, 12:33
u worms 2?

hacker
08-01-2007, 14:25
Worms World party rula :pray:

BlackDCRO
08-01-2007, 16:35
Ja sam igrao Worms world party...
Bila su to dobra vremena, play 1, skupimo se nas 10 kod mene u sobu i igramo do kasnih sati, starno me ponekad uhvati nostalgija za tim... :(
Neke od tih frendova vise ni ne vidjam(vojska, neki su otisli itd itd)...
Sad rijetko da sto igramo zajedno, kad smo vani samo cugamo i to je sve...
Stvarno bi volio da se jos koji puta skupimo i bacimo koju partiju wormsa....

MindReader
08-01-2007, 16:57
ja danas instalo wwp.. kako zakoooon!!
znam kad smo moji frendovi i ja odgonetavali šta oni govore.. pa je bilo "jebse", "jebomat", "ej,drogeraš" i takve.. lol

Burek_fr0m_SPACE
08-01-2007, 20:45
Eh, kad smo ja i drug snimali glasove za Wormse... to je bilo veselje :rotfl:

Teon
08-01-2007, 22:54
Ah, wormsi, nostalgija.
Igro sam najvise Armagedon, no on mi ne radi na XP, pa nakon njega World Party, no CD mi je puko :cry: (so long worms) :cry:
A oruzja su fenomenalna:
Super/Aqua Sheep (kad doleti, ne znas otkud)
naravno Holy 'nade
he he Prod (s tim sam ubijao volju frendova, to je nest nevjerojatno)
zatim naravno Baseball Bat (Boy - ups to je max payne) kad opalim Home Run
eh, Banana i Super Banana
Napalm
i Sheep Strike mi je bio fenomenalan
To su mi favorite, al ima jos dobrih ko:
Mad Cows, Granny, Ninja Rope + Dinamit, Shotgun ...

Ma FENOMENALNO :D :pray: :D

Idem frenda pitat jel ima World Party da mi posudi (grr, CD mi puko :cry: )

KI KI
09-01-2007, 11:21
ja sam igrao na playstejšenu worms armagedon ali su najbolje reklame na početku kada nosi bananu baci je iza sebe i bum

Fenrir
09-01-2007, 12:28
NINJA ROPE roolz!! :pray: To + super banana/dinamit/holy grenade = Killing spree

Igrao sam Worms 2 i Armageddon i jedne od mojih prvih i najboljih igara :friends:

commandante che
13-01-2007, 20:41
Najvuše sam igro worms 2....
Ja i frendovi se još zajebavamo na armagedonu...hehehe
dinamit, mad cows i baseball cap...ono tip na rubu a ja nabacim home run...nostalgija

:rotfl: WORMSI SU ZAKON :rotfl:

MA4A1 aka. Wicked Weasel
14-01-2007, 11:17
Ja sam najvise igrao armagedon...
Banana je zakon... :D
Da ne spomenem LUDE KRAVE i onu BABU sto seta pa onda pukne :D

Čux
14-01-2007, 21:15
ma ninja rope je zakon.

King tiger
14-01-2007, 22:13
Sjecam se fazona, namjestite jezik na "Thespian"

I onda govore stvari tipa " a donkey, a donkey, a kingdom for a donkey "

ali sa nevjerovatno smjesnim akcentom :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
15-01-2007, 01:13
" a donkey, a donkey, a kingdom for a donkey "
Ah, to mi se tako urezalo u sjećanje, da sumnjam da će ikada iščeznuti :D Samo, čini mi se da sam to čuo i u nekim drugim jezicima... iako se slabo sjećam, jer ne igrah Crve odavno.

Babitz
15-01-2007, 10:08
Ah, wormsi, nostalgija.baš sam ovo mislio reći

ah, taj smijeh i igranje sa susjedom :(

Lord Bazooka
16-01-2007, 14:13
jao šta smo mi radili na WWP-u... dizajnirali posebnu stazu za stuntove sa ninja ropom... koje su to fore bile... onda recimo kad je ona baba išla (etume-tume-vage-vage-vage hehehe) ili kad smo raznjeli gotovo kompletnu stazu pa onda od onih čelika sagradili cijelu kuču... ili recimo kad smo uzeli stazu s nekim visokim zgradama i pustili one meteorite pa da vidimo ko će ostat živ... worms 2 je bila također jedna od mojih prvih igara... ah starih dobrih vremena :cry: :cry:

Sterpo
01-02-2007, 16:52
da wormsi su zakon ovih dana sam ih počeo intenzivnije igrat :roll:

THUNDER_DINIX
01-02-2007, 22:00
wormsi rulaju!

Shadowhell
02-02-2007, 00:08
WWP mi najbolji .. prejebena igra.. 3D ju je samo pokvario kasnije ..

THUNDER_DINIX
02-02-2007, 11:13
WWP mi najbolji .. prejebena igra.. 3D ju je samo pokvario kasnije ..

meni je isto world party naj

clicker
07-02-2007, 23:23
evo obnavljam svoju ljubav prema wormsima pa me zanima da li netko ima onu našu sinkronizaciju odnosno one zagorce ili nekaj tak više se ni ne sjećam točno...instaliral sam armagedona a te zvukove sam zagubil

fala.

Burek_fr0m_SPACE
08-02-2007, 00:24
Pojma nemam o tim sinhronizacijama, ali znam da je X puta zabavnije snimiti svoje. Skupi ekipu, nabavi mikrofon, pali Sound Recorder i na posao :D

Sonic_Moronic
08-02-2007, 12:56
Baš bih mogao. Nabavio sam mikrofon prije par nedjelja, pa idem se malo zahebavat u Sound Recorderu....

Lord of Darkness
08-02-2007, 16:31
Worms :pray: :pray:
Ma to je jednostavno nenadjebiva igra. Tu sam igru prvu igrao poslije prehistorika i princea na starom kompu.

Mc LORD
07-09-2007, 20:58
Meni su zakon World party,dobro sam sam nijh igrao od ovih 2d
a armagedon nemogu instalirat zbog nečeg :cry: .Ali zato sa :ekipa:-om nabaci i rasturaj.samo nekužim kak nabrijavat oružja ak neko zna nek kaže

ZorgTheBorg
08-09-2007, 14:36
Jel valja Worms Mayhem? Jel to ima 5% duha i igrivosti WWP-a ili 7%?

Čux
08-09-2007, 17:08
za multiplayer nema bolje igre

21-10-2007, 21:33
uzmes bejzbol palicu i jebes crvicu majku...mi smo se natjecali koji ce dalje u vodu otic...

Utoplytanian
21-10-2007, 22:56
ja obozavam wormse,ali uvijek kad pitam nekog za njih mi kazu,jooooj da ,to sam igrao kad sam imao 10 godina :o ; da,bas mi je jucer mladja sestra to igrala! :o . ja imam 16 godina i svejedno su mi super,a svi se prema njima ponasaju kao prema... super mariu :P

Iron Storm
22-10-2007, 13:32
Wormsi su zakon! Prava igra za izliječit stres :) ili ako te profesor/ica u školi naživcira :) :)

Igrao sam Worms Armageddon, Worms 3D i Worms: Forts, ali budući da je ovo za Wormse prije 3D-a prvo ću o Armageddonu...

Prvi Wormsi koje sam odigrao, i odmah su me okupirali :pray:
Misije su dosta teške, no uspio sam ih par prijeći... Pozebno me živciralo kada sam morao gađati nekoga na drugoj strani mape, jasno ne vidiš ga, a nisam imao ništa za doći do njega (najčešće JetPack, ali i drugo) i poslati ga u "krevet" (voda ili grob). Teško da se u Wormsima možeš kornjačiti, no ipak treba tražiti zaklon... Kako sam pucao od smijeha kad sam komboe izvodio (dynamit > protivnik padne na minu, u blizini bačva s uljem > let u vodu)

Slijedeći su Worms 3D. Zovite me heretikom ali meni je Worms 3D zakon. Istina, manje oružja nego u Armageddonu i u početku kompleksne kontrole dok se ne navikne. Ja sam se navikao, tako da sad rasturam (uspio sam deathmatch 2 moja protiv 12 protivničkih ili više, inače limit je 12 crva sveukupno, najviše 6 igrača, to je -). Ciljanje je također otežano jer se može ciljati svih 360 horizontalno * 360° vertikalno te vjetar puše 360° po horizontali. Najviše me živcira shotgun, prokleti ciljnik neće mirno stajati :D E da i imaju 2 načina ciljanja: FP ciljanje i air ciljanje, kojim točno ciljate samo objekte na površini.

Naj oružja (Armageddon i 3D):
Holy Hand grenade
Super Sheep
Old Woman
Bazooka (ubijte me ali ako naučite biti precizni možete svašta raditi)
Homing Pidgeon i njegov ekvivalent u Armageddonu
Low Gravity
Banana bomb
Earthquake (Worms 3D)
Skunk (Worms Armageddon)
Napalm strike (Armageddon)
Baseball Bat
Prod
Kamikazee (Worms Armageddon)
Nuclear Strike (Worms 3D)
...

Worms Forts: Mogu ga samo popljuvati. Ograničenost igranja, dalje ni neću govoriti jer ću početi psovati.

Ryd3R
13-11-2007, 16:09
armageddon FTW!!! sad ga idem ponovo instalirat...uhvatila me nostalgija...i pozvat ću bratića koji me uvijek kršio u wormsima kad se to igralo na veliko...pa cemo vidjet onda :D :D :D :D ...btw...WWP mi je ok, ali nema do armageddona i wormsi 2!!!

Samael
13-11-2007, 16:32
Worms World Party i 3D su mi favoriti. Partija sa prijateljem; jedan od najboljih načina da se stvarno zabaviš.

Norther
23-11-2007, 11:23
igro armageddon na ps1, onda wwp na compu, al najjaci su mayhem ^^ tamo moras bas bit skiller za ninja rope koristit, jedno sam vrijeme igro dosta online, rula...

mr.unknown
05-04-2008, 14:51
najbolji je forts under siedge i armagedon

Tricerotaps
08-04-2008, 12:55
Al sam baratao sa ninja ropeom tamo.
A omiljeno oruzje lude krave.... a dobrih vremena steta sto mi je cd kaputtttt.... :(

Guber
10-04-2008, 19:35
Worms World Party je moj favorit, uf što je onaj Forts Under Siege loš.

Electromaster
12-04-2008, 22:34
Jooj kako ja obožavam WWP... vjerojatno najbolja igra koju sam ikad igrao(i još igram :D ) Holy hand grenade rulz!!1 A kad se sjetim pucanja bazuke sa jetpackom (bez nišana) ili ispaljivanja bazuke tako da odskoči od vode... Ja i frendovi smo se toliko uživili u to da smo napravili seriju stripova(!).

Wormsi 2 su cool zbog onih urnebesnih filmića na početku i podešavanja oružja (kaad uzijem razoriš cijelu mapu...) Jedna veća mana dvojci je to što nema
backflipa. :(

3D su OK, ali nema mi do WWP... :pray:

Što se tiče ropea, idite u editor i napravite praznu mapu, na kojoj će se onda automatski pojaviti hrpa malih girdera...legendarno... :thumbs2:

Vukas15
10-06-2008, 18:36
ma wormsi su zakon, sejčam se kad sam sa frendovima rasturo, ah ta vremena.....

Hell_Master
14-07-2008, 23:27
Ljudi ja vam kažem nema do wormsa kad okupite ekipu i rasturate...Pogotovo ako je u desnoj ruci piva a u lijevoj ćevapi :D

Flippy
15-07-2008, 14:47
Hell Yeah!

cham3leon
25-07-2008, 12:44
Ahhh nostalgija... ma krc nostalgija, još ih znam s prijateljem odigrat. On je ful skillz0r za ninja rope, ali i za taktiku u igri općenito.

To je najbolji multiplayer ikada. Ne može ti ga zamijenit nikakvo napucavanje preko neta, šta nije najbolje kad si s ekipom u istoj prostoriji, kad znaš s kim igraš.

Jedva čekam penziju. Imat ću previše slobodnog vremena pa ću zvat prijatelje na kafu, PES i Wormse :D

Maja
26-07-2008, 03:47
ima di za download free full ono ilegalac
um... watafak? :(

Nightyx
26-07-2008, 09:20
valjda je mislio na legalic....

###DK###
24-08-2008, 21:13
Worms World Party je najbolji.
To sam prije non stop igrao.
A najbolje oružje mi je Skunk (tvor). :D

ludkopuska
25-08-2008, 08:33
Haha Wormsi xD Dobio za rodendan isti dan kad sam dobio i ovaj komp, sto ce reci pred nekih 5 godina, cca. Sad ne znam di su mi :( Inace najdraze oruzje naravno Poke. I svi ostali ninja kickovi :D

Ako je itko gledao Monty Python: Search for the Holy Grail, promjetio je da su ubili krvolocnog zeku sa Holy Hand Granade-om. Hehe. He.

W0rmz for da win!1

Sickmanno1
30-08-2008, 17:35
Koje je to oruzije poke?...mislis prod? :S

Inace ak netko hoce, mogu mu skalp uzeti online u Armageddonu ^^

Flippy
30-08-2008, 17:36
Treba biti original? :D

Death By Sexy
30-08-2008, 17:37
ne.. treba biti marked

Karlo_from_Bjelovar
30-09-2008, 13:23
nema do armagedona...

btw ovi za mobitel, 2d, nisu vopste losi... za ubijanje dosade pod recimo vjeronaukom dusu dalo.. :P

Guber
13-01-2009, 20:37
oprostite nemojte mi se smijeti ali koja je razlika između world party-a i armageddona?
jednostavno nisam jako dugo igro armageddona pa se nesjećam, jedino se sjećam onga magarca što dere sve na mapi i kolik oshvaćam njega nema u world party-u

Ryd3R
13-01-2009, 20:43
oprostite nemojte mi se smijeti ali koja je razlika između world party-a i armageddona?
jednostavno nisam jako dugo igro armageddona pa se nesjećam, jedino se sjećam onga magarca što dere sve na mapi i kolik oshvaćam njega nema u world party-u

Razlike praktički nema, možda ima par oružja više, dodano malo featuresa, ali gameplay, sučelje, i game modeovi su isti. I da, velikog plavog magarca imaš i u World Party :) Pogledaj si mode sa svim oružjima.

cham3leon
13-01-2009, 22:00
Donkey rules! :twisted:

E, da, imaš i one zastave i himne u WWP, čega ja mislim nije bilo u Armageddonu.

Ryd3R
13-01-2009, 22:11
Donkey rules! :twisted:

E, da, imaš i one zastave i himne u WWP, čega ja mislim nije bilo u Armageddonu.

Bilo je :)

Guber
16-01-2009, 20:03
ma zato i pitam što nisam skužio da ima nekakve razlike
joj wormsi su najbolji kada igraš u društvu, na jednom kopmjuteru, ali znam poluditi kada krenem stalno gubiti
joj a kad igram s bratom, znači nas dvoje, stavimo modove fortu i beskonačno poteza u 10 s, to bude ludara

Razzarach
16-01-2009, 20:04
ja igram worms armagedon na ps2
legendarna igra

cham3leon
16-01-2009, 21:16
Praktički igra koja nikad ne dosadi. Igra se i više nego oni 3D nastavci koji su uslijedili. Nije ni čudo. Onaj Forts Under Siege je bio užas!

W3DR4N
16-01-2009, 23:33
ma zato i pitam što nisam skužio da ima nekakve razlike
joj wormsi su najbolji kada igraš u društvu, na jednom kopmjuteru, ali znam poluditi kada krenem stalno gubiti
joj a kad igram s bratom, znači nas dvoje, stavimo modove fortu i beskonačno poteza u 10 s, to bude ludara


World Party ima bolje dorađenu online multiplayer komponentu. Od tuda mu i ime.

Armageddon, iako stariji, ima puno bolju tehničku podlogu i omogućava rezolucije veće od 1024x768. Također, ima razrađeniju kampanju za jednog igrača, kao i detaljnije trening misije.
Općenito je Armageddon bolji ako se igra sam ili protiv igrača na istom računalu, neizmjenično.

eddie2142
16-01-2009, 23:43
ja sam derao dvicu, a downloadam world party i armageddon
ja znam imitirati spidermana s ninja ropeom

glider se koji stavi po potrebi i onda spiderman
***luda zika u pozadini***
i tada nastupi oruzje oruzja!

PROD!

hahah kako sam brazera s prodom dobio, mi bili loware i on kaze nema sanse da me ubijes!
ja s ninja ropeom i prod-ao ga ja umro os smjeha hahahaha :rotfl:

Guber
17-01-2009, 13:02
Armageddon, iako stariji, ima puno bolju tehničku podlogu i omogućava rezolucije veće od 1024x768.
ma daj, pa jel se može i wide namejstiti? mislim makar neki fix

W3DR4N
17-01-2009, 14:57
Naravno, kao što kažem, kvalitetnija tehnička podloga.

U Armageddonu ne trebaš nikakav fix, već imaš izbor widescreen rezolucije u igri, pri čemu ćeš imati veći pregled nad terenom i oštriju sliku.
World Party rasteže malu rezoluciju, što izgleda katastrofalno.

The Jackal
17-01-2009, 14:58
Armageddon nema onaj turning wheel...


A za krv u Armageddon se moraš krvavo potruditi :rotfl:

Dok u WWP-u uključiš preko turning wheel-a

Axwell
18-05-2009, 11:16
Kako su wormsi zakon...Najbolji dio mi je Armageddon

Raz
18-05-2009, 11:29
Igrao sam samo worms world party... prezakon igra te daleko bolja od novijih 3d wormsa.

cham3leon
18-05-2009, 14:37
Definitivno. I Scorched je podbacio u 3D izdanju. Takve igre jednostavno egzistiraju unutar dvije dimenzije...

Delirium
25-07-2009, 10:04
aaaah Worms:armageddon igra moje mladosti... banana bomb ftw raznese pola mape ako se dobro baci u dva-tri poteza partija je gotova

Tegla Ajvara
08-10-2009, 20:05
ja i dan danas opcinjen tom marvom i nekad zaigram :D