PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s gamepad(ovima)



[_[_[Sk8man]_]_]
31-12-2006, 11:23
Imam jedan problem i ne mogu ga nikako rijesit.
Kupio sam 2 gamepada i PES 6-icu.
I sad ja mislim tako rasturat malo buraza u PES-u ali kad god ukljucim igru samo mi jedan game pad radi a drugi ne.
Siguran sam da su obadva ispravana jer kad iskljucim jedan a iskljucim drugi
radi taj drugi koji prije nije radio.
Jednostavno ne rade obadva gamepada zajedno.

Je i iko imao slicnih problema i kako ih je rijesio.
P.S Gamepad se ukljucuje preko USB-a.

Jack5
31-12-2006, 11:45
Zašto si otvorio dvije iste teme?

Jesu ti gamepedovi za konzolu ili pc?

Burek_fr0m_SPACE
31-12-2006, 11:47
Prvo : otiđi u Control Panel > Game Controllers, pa pogledaj imaju li dva gamepada na spisku. Za svaki klikni Properties i isprobaj d-pad i dugmiće. Ako ti je na spisku samo jedan, onda drugi ili nije uštekan dobro ili nije ispravan.
Drugo : otiđi u Start, nađi KONAMI, pa PES ili kako već i klikni na Settings, pa tamo podesi kontrole za Playera 1 i 2.

Jack5
31-12-2006, 12:04
Prvo : otiđi u Control Panel > Game Controllers, pa pogledaj imaju li dva gamepada na spisku. Za svaki klikni Properties i isprobaj d-pad i dugmiće. Ako ti je na spisku samo jedan, onda drugi ili nije uštekan dobro ili nije ispravan.
Drugo : otiđi u Start, nađi KONAMI, pa PES ili kako već i klikni na Settings, pa tamo podesi kontrole za Playera 1 i 2.

e može se namjestit u PES3 da igraju dve igrača na tipkovnici? Probaval sam ali nisam uspio?

THE NO
31-12-2006, 13:27
_]_]]Imam jedan problem i ne mogu ga nikako rijesit.
Kupio sam 2 gamepada i PES 6-icu.
I sad ja mislim tako rasturat malo buraza u PES-u ali kad god ukljucim igru samo mi jedan game pad radi a drugi ne.
Siguran sam da su obadva ispravana jer kad iskljucim jedan a iskljucim drugi
radi taj drugi koji prije nije radio.
Jednostavno ne rade obadva gamepada zajedno.

Je i iko imao slicnih problema i kako ih je rijesio.
P.S Gamepad se ukljucuje preko USB-a.
Mislim da ti mora tipkovnica isključena,zatim otiđi u Local disk C ili D(tamo di ti je instaliran PES 6)>Konami>Settings i stavi na player1 prvi gamepad,a na player 2 stavi drugi.Prije toga testiraj gamepadove.Otiđi u Cpntrol Panel>Game Controllers>pritisni najprije na prvi gamepad>properties>test i onda prtitšći botune na gamepadu.Isto učini i sa drugim

[_[_[Sk8man]_]_]
31-12-2006, 14:33
Rijesio sam problem.
Trebalo je ukljucit drugi gamepad u postavkama igre.
Sad sve super radi.

Moze lock.

Jack5
31-12-2006, 14:37
Prvo : otiđi u Control Panel > Game Controllers, pa pogledaj imaju li dva gamepada na spisku. Za svaki klikni Properties i isprobaj d-pad i dugmiće. Ako ti je na spisku samo jedan, onda drugi ili nije uštekan dobro ili nije ispravan.
Drugo : otiđi u Start, nađi KONAMI, pa PES ili kako već i klikni na Settings, pa tamo podesi kontrole za Playera 1 i 2.

e može se namjestit u PES3 da igraju dve igrača na tipkovnici? Probaval sam ali nisam uspio?

THE NO
31-12-2006, 14:39
Prvo : otiđi u Control Panel > Game Controllers, pa pogledaj imaju li dva gamepada na spisku. Za svaki klikni Properties i isprobaj d-pad i dugmiće. Ako ti je na spisku samo jedan, onda drugi ili nije uštekan dobro ili nije ispravan.
Drugo : otiđi u Start, nađi KONAMI, pa PES ili kako već i klikni na Settings, pa tamo podesi kontrole za Playera 1 i 2.

e može se namjestit u PES3 da igraju dve igrača na tipkovnici? Probaval sam ali nisam uspio?
Misliš 2 igrača na 2 tipkovnice?

[_[_[Sk8man]_]_]
31-12-2006, 17:08
Prvo : otiđi u Control Panel > Game Controllers, pa pogledaj imaju li dva gamepada na spisku. Za svaki klikni Properties i isprobaj d-pad i dugmiće. Ako ti je na spisku samo jedan, onda drugi ili nije uštekan dobro ili nije ispravan.
Drugo : otiđi u Start, nađi KONAMI, pa PES ili kako već i klikni na Settings, pa tamo podesi kontrole za Playera 1 i 2.

e može se namjestit u PES3 da igraju dve igrača na tipkovnici? Probaval sam ali nisam uspio?

Ne moze.
Moze se namjestit da jedan igra na titkovnici a jedan na gamepadu.

NITROS
31-12-2006, 18:46
Evo rijesen problem, ali ljudi slusajte, nakon sto se rijesi problem nemora se lockati. Neznam tko vam je to rekao, ali nakon rijesenog problema se ostavi topic u slucaju da jos netko ima kakvo pitanje o gamepadovima, u slucaju da dode do spama, ja brisem postove i saljem upozorenja spamerima.