PDA

Pogledaj cijelu verziju : Indiana Jones



St. Jude
30-12-2006, 18:47
NAPOKON JE POTVRĐENO

http://www.net.hr/filmtv/page/2006/12/30/0028006.html

Inače koji vam je najdraži dio,meni je treći preeeeejeben.

Babitz
30-12-2006, 18:59
indiana jones je jeben ^^

Arbiter of Change
30-12-2006, 19:01
A ajde kad se tolikoSdugo planirala radnja možda i nešto ispadne.

Samo će Fordu 80% scena izvoditi kaskader. :D

Rocchiro
30-12-2006, 19:24
Uz SW,Idijana Đonsi su mi najdrazi filmovi...a najbolji mi je 2. dio mada su svi odlicni...Ka li maaaa

Harrison Ford mi je najbolji glumac baj d vej (han solo,dr. jones) :pray:

jedva cekam nastavak :roll:

Eddie9
30-12-2006, 19:27
ono sranje s mladim indianom jonesom ne volim ali harrison ford :pray:

RIPtheREAPER
30-12-2006, 20:17
Uz SW,Idijana Đonsi su mi najdrazi filmovi...a najbolji mi je 2. dio mada su svi odlicni...Ka li maaaa

Harrison Ford mi je najbolji glumac baj d vej (han solo,dr. jones) :pray:

jedva cekam nastavak :roll:

ja crkavo kada su onog lika spalili na žaru


kali maaaa...

:pray: :pray:

30-12-2006, 20:32
Super je film, a i nastavk mora biti dobar. Najjači mi je 3. nastavak 8)

dinix
30-12-2006, 20:38
Harrison je ZAKON... film ce rulat sigurno... jedva cekam...

LeftY
30-12-2006, 21:12
jeeeeeeee, harison ford ce glumit... :) :) :)

dinix
30-12-2006, 21:13
jeeeeeeee, harison ford ce glumit... :) :) :)

bez njega to nije to...

Armachus
30-12-2006, 21:16
Mislim da je to drugi dio... ono kad Indiana Jones bude u nekom podzemlju, pa kad skuplja ona 3 kamena... taj mi je najbolji, gledao sam i ostale ali niš posebno filmovi !

Nightyx
30-12-2006, 21:18
IJ je jeben film ko pamela anderson. Svi su ga gledali zakon je.

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:35
Mislim da je Ford ipak malčice prestar...

dinix
30-12-2006, 23:12
Mislim da je Ford ipak malčice prestar...

ma on je pljunuti Jones, nemozes ga mijenjat...

Jerry
31-12-2006, 00:23
super...

LeftY
31-12-2006, 01:19
Mislim da je Ford ipak malčice prestar...

ma on je pljunuti Jones, nemozes ga mijenjat...

istina

Gothmog
31-12-2006, 02:55
Uz SW,Idijana Đonsi su mi najdrazi filmovi...a najbolji mi je 2. dio mada su svi odlicni...Ka li maaaa

Harrison Ford mi je najbolji glumac baj d vej (han solo,dr. jones) :pray:

jedva cekam nastavak :roll:

Daj,čega se ti sjetiš?!hehehe

ka li maaaaa.... :rotfl:

Nego za ozbiljno...uz Back to the future,Indiana Jones je najbolja popodnevna razbibriga...

i vjerovali ili ne,meni je najbolji prvi dio....

Rocchiro
31-12-2006, 03:00
Uz SW,Idijana Đonsi su mi najdrazi filmovi...a najbolji mi je 2. dio mada su svi odlicni...Ka li maaaa

Harrison Ford mi je najbolji glumac baj d vej (han solo,dr. jones) :pray:

jedva cekam nastavak :roll:

Daj,čega se ti sjetiš?!hehehe

ka li maaaaa.... :rotfl:

Nego za ozbiljno...uz Back to the future,Indiana Jones je najbolja popodnevna razbibriga...

i vjerovali ili ne,meni je najbolji prvi dio....

1. dio je isto odlican :pray: naziji su mi najaci

W3DR4N
31-12-2006, 03:02
Pogledao sve Indiana Jonese, sve materijale sa snimanja i produkcije i slične, avanture mladog indiana jonesa, odigrao sve igre od atarija do ovih modernih na windowsima i još koješta.

BTW slažem se s Gothmogom.


Inače, kad se spominje Fordova karijera, uz Dr. Jonesa i Han Sola, obavezno se spomenu Dr. Kimble i Deckard.

Gothmog
31-12-2006, 03:26
Pogledao sve Indiana Jonese, sve materijale sa snimanja i produkcije i slične, avanture mladog indiana jonesa, odigrao sve igre od atarija do ovih modernih na windowsima i još koješta.

BTW slažem se s Gothmogom.


Inače, kad se spominje Fordova karijera, uz Dr. Jonesa i Han Sola, obavezno se spomenu Dr. Kimble i Deckard.

Nisi naveo da li su ti se svidjele ekranizacije mladoga Indiane Jonesa...po meni je taj serijal ispao...fuj! (mislim da cak lucas nije imao prste u tome...nisam googleao)

A o starim avanturama na temu Indiane skidam kapu...makar su me neki zvukovi sa pcspeakera izludjivali....sjetite se cucka...

Rocchiro
31-12-2006, 03:32
Pogledao sve Indiana Jonese, sve materijale sa snimanja i produkcije i slične, avanture mladog indiana jonesa, odigrao sve igre od atarija do ovih modernih na windowsima i još koješta.

BTW slažem se s Gothmogom.


Inače, kad se spominje Fordova karijera, uz Dr. Jonesa i Han Sola, obavezno se spomenu Dr. Kimble i Deckard.

Nisi naveo da li su ti se svidjele ekranizacije mladoga Indiane Jonesa...po meni je taj serijal ispao...fuj! (mislim da cak lucas nije imao prste u tome...nisam googleao)

A o starim avanturama na temu Indiane skidam kapu...makar su me neki zvukovi sa pcspeakera izludjivali....sjetite se cucka...

Lucas je napisal priču,ali nije režiral

"George Lucas wrote an extensive time-line detailing the life of Indiana Jones, assembling the elements for about 70 episodes of "The Young Indiana Jones Chronicles" (1992) starting in 1905 and leading all the way up to the feature films. Each outline, included the place, date and the historical persons Indy would meet in that episode, and would then be turned over to one the the series writers. When the series came to an end about 31 of the 70 stories had been filmed"

Gothmog
31-12-2006, 03:35
Pa ok...ne znam...

Hanzaplast,kakva je tebi bila serija?

Kad razmislim,Lucas i nije nekakvo jamstvo...

Rocchiro
31-12-2006, 03:39
Pa ok...ne znam...

Hanzaplast,kakva je tebi bila serija?

Kad razmislim,Lucas i nije nekakvo jamstvo...

pa iskreno gledal sam ih par i te koje sam gledal su bili šit...nitko nije svaršen,tako ni čiča Lukas...ma ionako su ti Young Indiana Jones potpuno nepotrebi...neznam chemu su to uopce isli snimati

Gothmog
31-12-2006, 03:46
Pa ok...ne znam...

Hanzaplast,kakva je tebi bila serija?

Kad razmislim,Lucas i nije nekakvo jamstvo...

pa iskreno gledal sam ih par i te koje sam gledal su bili šit...nitko nije svaršen,tako ni čiča Lukas...ma ionako su ti Young Indiana Jones potpuno nepotrebi...neznam chemu su to uopce isli snimati

A jbga sad...snimane su radi para...to znas i sam...

Po meni je ipak zanimljivija cinjenica,da se Ford upusta u ulogu dr.Jonesa u svojim zalazecim godinama...mislim ok,jel,serijal bez njega nije isti...ali ipak...

Rocchiro
31-12-2006, 04:06
Ako se dobro sjecam u jednom Young Indiana Jonesu se na kratko pojavljuje Harrison...

a to da je stari...to je istina...ali mozda je deda u formi :rotfl:

Babitz
31-12-2006, 06:31
cek
sad bude ford glumio deda verziju indiana jones-a il istog mladog tipa kao davno prije? :o

St. Jude
31-12-2006, 10:42
tehnolgija i šminka čine čuda,lako ga se može "pomladit" za film

Simon the Dreamer
31-12-2006, 11:04
Vjerojatno će ipak biti nešto tipa "20 godina poslije" ili "one last adventure", tako nešto...

dinix
31-12-2006, 11:35
Vjerojatno će ipak biti nešto tipa "20 godina poslije" ili "one last adventure", tako nešto...

malo vise od 20... ali sigurno u tom stilu...

Rocchiro
31-12-2006, 14:22
Vjerojatno će ipak biti nešto tipa "20 godina poslije" ili "one last adventure", tako nešto...

malo vise od 20... ali sigurno u tom stilu...

da vjerojatno...jer ipak to je 2 much godina da bi rekli godinu poslije...ali ubiti dok bolje razmislim...indiana jones ima vrlo kratku kosu i nema bradu ni brkove...znaci dovoljno je harrisona osisati na kratko,ofarbati jer je vec poprilicno sijedi,obrijati ga i s kremicama bore izgladiti...a zahtjevnije scene moze kaskader odraditi

Simon the Dreamer
31-12-2006, 17:38
Sam malo, jeste li vi svjesni činjenice da Ford sada ima 64 godine, moja deda ima 66, i nikako ga nemogu zamislit da bilo kakav film snima, a kamoli ovakvu avanturu, nevjerojatno mi to zvuči...

Simon the Dreamer
31-12-2006, 17:45
Ma gle, on će glumit Jonesa, samo će to biti debilno ako bude opet skakutao i sve to... a na imdbu piše da će glumiti i Connery - Jonesovog oca, a Costner - brata...

dinix
31-12-2006, 19:21
Ma gle, on će glumit Jonesa, samo će to biti debilno ako bude opet skakutao i sve to... a na imdbu piše da će glumiti i Connery - Jonesovog oca, a Costner - brata...

svi starci....jebote...

Fencing_LORD
01-01-2007, 16:53
Najbolji mi je onaj u kojem mu oca glumi Sean Connery

mislim da u naslovu ima nešto sa križarskim ratom

St. Jude
01-01-2007, 16:56
Najbolji mi je onaj u kojem mu oca glumi Sean Connery

mislim da u naslovu ima nešto sa križarskim ratom

IJ And The Last Crusade iliti IJ i posljednji križarski rat,istina najbolji je to dio