PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPLINTER CELL:POSLJEDNJI SUD



Rocchiro
30-12-2006, 17:32
Ne,ovo nije ime nastavka novog SC-a :rotfl:

Znaci ovako:

1.Zanima me koji je po vama najbolji nastavak po mnogima najboljeg sneakera na PC-u...

2.Sto ocekujete od nastavka(koji se vec radi btw.)...

3.Sto bi trebalo izmjeniti i dodati u serijalu,da cujem ideje...

SkunK
30-12-2006, 17:33
Splinter Cell nije najbolji sneaker... Thief je

master of bullshit
30-12-2006, 17:38
Double Agent 4 sure
:pray:

Arbiter of Change
30-12-2006, 17:40
Ne znam dvoumim se između originala i CT-a. DA nije baš neki vrhunac.

Samo bih volio da šta prije završi serijal dok ga u potpunosti ne iskasape.

Rocchiro
30-12-2006, 17:40
Meni Chaos Theory...duzi je i ljepsi od DA-a

Nightyx
30-12-2006, 18:05
Chaos Theory za sada Douable Agent nemogu igrati znate imam 2.0 :(

MindReader
30-12-2006, 19:18
nisam još igro DA, dosad definitivo chaos theory... grafika, igrivost, priča, potezi, ma sve :pray:

*Fila*
30-12-2006, 19:58
nijesam igrao DA(izgleda da ni neću :( )ali Chaos thoery rula

Teon
30-12-2006, 20:02
Hmm, da vidimo, teska odluka, dvo(odnosno tro)umim se izmedju SC-a CT-a ili DA.
Hmm, glasao bih za DA da nema podosta bugova, i da su ga jos malo zavrsili, hmm, daklem ostaje jos CT i obican, pa sad..
CT zbilja ima zanimljivu pricu, i ubacio je mnogo novih elemenata, ali su mu nekako misije dosadne (ima iznimaka) dok u obicnom, posto je prvi put tako nesto vidjeno (stealth spy-sneaker) i prvi ima najfinale na kraju, i obrate u misijama joj zadnja misija kad se sjetim, kao uhvate te, i onda ti ovi tvoji kazu da ce ugasit svjetla, i a ovi koji te imaju na nisanu broje od 3 do 0 kao da ce te upucat, ono svjetla se ugase, kao nis ne kuze, ma bilo je fenomenalno, i jos neke misije sa prevratima
Pa stoga moj glas ide prvom (bio je stvarno izrazito napet, ovi su vec monotoni, ali DA su podigli na triler efekt)

E sad sto bih zelio/ocekivao u sljedecem:
Dobro mi je ovo sa interaktivnim cut-scenama toga treba vise, zatim, izbor kraja, nesto kao u DA, hmm, pa ne znam radnja im nekako vise nije tako zanimljiva, trebali bi stvarno pricu dobro napravit zato jer se nema se tu kaj vise izmisljat, sad Splinter Cell polako ide putem filma i DA mu je bio dobra prekretnica drzim fige da nesto opako smisle :fof:

revenion
30-12-2006, 20:33
CT


Fisher:You aint putti'n me in adult undergarments yet kid.


ahh...to mi je jedna od najboljih misija...igra je fenomenalna...DA nisam jos igro no kolko vidim izgleda kao razocaranje...no morat cu se sam uvjerit...kada mozda priznaju onu peticiju i stave patch za shader 2.0

Wizard
30-12-2006, 20:36
mislim da je CT najbolji, DA je moga biti i bolji, tu ej negdi s Ct ali je CT stariji i nekako imam vise respekta prema njemu, i Thief je najbolji snekaer ne SC

LeftY
30-12-2006, 21:11
nisam igrao zadnji dio jos, tako da nemogu reci

Prince-Artas
30-12-2006, 22:20
CT definitivno pa onda DA, nekako je prebrzo izdana i bugirana je do bola

ran6er
30-12-2006, 22:29
Igral sam Pandoru i CT.Pandora mi je bolja po ugođaju, ali CT po svemu ostalom(grafici,potezima) osim po priči.Nije mi baš neka.
DA još nemam ali ga planiram nabavit.

flander
30-12-2006, 23:49
Chaos Teory :wink: DA nemogu igrat,nemam 3.0 :cry: :cry:

W3DR4N
31-12-2006, 02:38
Prvi je najbolji.
Jednostavno, splinter nema zanimljivu radnju i uvijek je manje više ista igra, tako da je već nakon prvog i pol nastavka dosadila. Definitivno treba preporoditi SC, kao šta su učinili s Hitmanom.

dugi
31-12-2006, 07:21
Prvi je najbolji.
Jednostavno, splinter nema zanimljivu radnju i uvijek je manje više ista igra, tako da je već nakon prvog i pol nastavka dosadila. Definitivno treba preporoditi SC, kao šta su učinili s Hitmanom.

Svi su nastavci podjednako kvalitetni.To sto ti se prvi dio najvise svidio je prirodno jer ti je bio nov i do tada nepoznat pa stoga i najzinimljiviji.Ali objektivno ni sa jednim dijelom nisu podbacili ili bilo kaj jace zeznuli zato sve pohvale serijalu kao takvome sto bas i nije cest slucaj u gaming industriji.

goGAMERo
31-12-2006, 12:31
Chaos Theory... Najviše me držao za ekranom!

W3DR4N
31-12-2006, 12:41
Prvi je najbolji.
Jednostavno, splinter nema zanimljivu radnju i uvijek je manje više ista igra, tako da je već nakon prvog i pol nastavka dosadila. Definitivno treba preporoditi SC, kao šta su učinili s Hitmanom.

Svi su nastavci podjednako kvalitetni.To sto ti se prvi dio najvise svidio je prirodno jer ti je bio nov i do tada nepoznat pa stoga i najzinimljiviji.Ali objektivno ni sa jednim dijelom nisu podbacili ili bilo kaj jace zeznuli zato sve pohvale serijalu kao takvome sto bas i nije cest slucaj u gaming industriji.

Naravno. Bio je prvi i relativno svjež. Ne možeš napraviti četiri iste igre. Dosadi i bogu i čovjeku. Naravno da je splinter podbacio. Naime, prebrzo izlazi i ne donosi ništa novo. Podbacuje jer ga više nitko ne očekuje kao nešto novo, kao što to čine s Metal Gearovima primjerice.

Rocchiro
31-12-2006, 14:03
iskreno...ja od nastavaka splinter cella ne trazim puno...par novih poteza,poboljsanje grafike i kakva takva duljina i to je to.jer mislim da puno idu nesto mjenjati onda to vise nebi bil SC

Sgt. Bull
31-12-2006, 15:00
probao ct i da igrao ali ct definitivno

Scuderia
31-12-2006, 15:45
DA definitivno nije snekar..thief je najbolji sneaker ikada

Ogg The Dogg
31-12-2006, 17:58
DA definitivno nije snekar..thief je najbolji sneaker ikada
možda tebi. meni thief nije loš, štoviše daleko od toga(pogotovo 3. dio) ali sc mi se više sviđa. igriviji mi je i teže dosadi. u thiefu 3 mi se znalo desit da po 20 min. lutam po mapi u potrazi za nekom likacijom i to stvarno sje*be igrivost. u sc-u tog nema itd. ma općenito cijeli setting sc-a mi se više sviđa nego thief.
a što se tiče koji je sc najbolji ja glasam za prvi.(SC 1 mi je i najdraža igra) najbolji, najoriginaljniji, najigriviji, zanimljive misije, dobra doza adrenalina, nisi toliko nadmoćan nad neprijateljima...
pandora i CT su mi podjednaki:
u pandori ima zanimljivih misija(npr. prva), laser na pištolju, zanimljive lokacije itd.
CT ima tonu poteza NOŽ, Ubergrafiku, dobru priču ali meni nešta fali. drugi dio je previše ličio na prvi, a trći opet premalo sliči na prvi.uglavnom se moji prigovori svode na šuljanje glavnog lika. nema tog nekog dojma šuljanja. u prvom i drugom je Sam bio pognut lagano prema naprijed(Što nije ništa čudno, čovjek hvata ravnotežu), imao sam dojam da stvarno pazi da mu koraci ne budu previše bučni i sl. a u trećem je to svedeno na savijena koljena, dok mu leđa stoje okomito(Probajte tako hodat pa ćete vidjet o ćem govorim)